Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

bubba
4. aug 2009

moj chrup????a co som ja nejaka kobylka ci co kua 😝 😝 😝 😝 😀

gween
4. aug 2009

😅 😅 😅 😅 😅 - ja len tak opatrne!

bubba
4. aug 2009

gween skormi cvrklo ked som zbadala tvoj opatrny smiech 😀 😀 😀

simasa
4. aug 2009

ahooojteee
tak u nas sa prehnala burka a od rana sa mi az teraz podarilo rozbehat internet. uz som mala take abstinencne priznaky, ze som chcela notbuk hodit von oknom 😝 😀

bubba
4. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 chudiatko,najskor pretlak,teraz toto 😀 😀 😀

simasa
4. aug 2009

este ze ma ma kto polutovat 😝 😝 😀 😀

bubba
4. aug 2009

simasa sak vies z eja ta mooooooooooooooooozem 😵 cmuáááááááááááááááááááááááááág

gween
4. aug 2009

Sima ja ťa vôbec neľutujem. ja som nezavárala rajčiny, ani som kvôli nim nebola nervózna a ani som o nič neprišla...a tak. Načo sa hrabeš do takej práce, ktorá ťa nenapĺňa?! 😅 😅 😅 No a s abstinenčnými príznakmi treba ísť k doktorovi psychiatrovi. A notebook uprostred záhrady ukáže fasa. 😀 😀 😀

danka.k
4. aug 2009

simasaaaaaa hrozneee s tym netom 😀 😀 😀 😀

jenna7082
4. aug 2009

gween ty si dnes vynimocne mila 😀 simasa vids, ber si zo mna priklad, mna zavaranie nenaplna, tak nezavaram 😀

centik
4. aug 2009

Qween eennnnn 😀 😀

gween
4. aug 2009

Jenna , dnes som si dala závezok, že budem k ľuďom len a len milá! 😀 😀 😀 tak sa podľa toho riadim. Že centík??eennnn! 😀 😀 😀
Veď zaváranie ani mňa nenapĺňa a asi ma ani nešľachtí, takže..... ruky preč od zaváranín!!!! 😀 😀 😀

centik
4. aug 2009

mna nebavi uz len to ked mam ist babke do pivnice pre pohare, nikdy v zivote som nezavarala 😀 asi ani nebudem 😝

gween
4. aug 2009

Dajme si záväzok, že " nikdy v živote zavárať nebudeme". 😅

centik
4. aug 2009

som za 😅 😝 😀

simasa
4. aug 2009

Aaaale gween, ved keby som robila len veci, co ma naplnaju, tak v zivote neupratujem (okrem ineho). A rajcin mame nadurodu - tak co, mam ich zahodit? To mi je luto, tak sa ich snazim nejako spracovat. Ale to, ze tu hodim nejaky citovy vylev zasa neber az tak vazne 😅 natos aby si ma posielala k psychousovi 😔
cmuk 😵

centik
4. aug 2009

notebook uprostred zahrady s rajčinami 😀

gween
4. aug 2009

neboj Simi, k psychiatrovi pôjdeme spolu. Mám suseda psychouša. nie je najlepší, tiež ťažký prípad, ale dá sa s ním pokecať o rajčinách , notebooku...atď. 😀 😀 😀 Inak ty koza jedna si sa urazila či čo? 😢 😀 😀 😀

simasa
4. aug 2009

Nieee, sak na konci mas cmuuuuk 😵

simasa
4. aug 2009

Idem zehlit.
Ci serem na to, ked ma to nenaplna? 😀 😀 😀 😀

simasa
4. aug 2009

Kto mi ozehliiiii??? 😀 😎 😝

simasa
4. aug 2009

No co je? Sak nezavarate, tak sup, sup 😀 😀

jenna7082
4. aug 2009

ja dokonca uz vyse roka ani nezehlim 😅

simasa
4. aug 2009

Chjo. Tak nist. Idem... 🙄

jenna7082
4. aug 2009

mala by som sa hanbit....este mi aj cele doobedie mokne pradlo na balkone 😀 co si neoperem druhy raz? pranie ma celkom bavi 😀

simasa
4. aug 2009

ja viem, ja som sprosta, ale neda mi to, aj ked to neznasam.

centik
4. aug 2009

ja neznasam zehlenie, 😅 v zime sa to zehli vacsinou same, ale vlete trochu musim 😀

jenna7082
4. aug 2009

ja utekam pre baby do skolky a pojdem si aspon prezliect periny a oprat to zmoknute pradlo 😅 paaaaa

simasa
4. aug 2009

no co je kozy? de ste? 😅 😀

jenna7082
4. aug 2009

a co tebe uz kozliatko buva? ja som prave za tymi mojimi zavrela dvere...dufam ze uz uchaňa nevyleze ako zvykne este pat krat cikat a pit...