Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

gween
27. júl 2009

Vravím to naozaj vážne! On máva epileptické záchvaty, zášklby svalstva, bezvedomie.... 🙄 A keď sa preberie, ako keby sa nechumelilo- všetko OK. 😵
ale to ešte nič- suseda má kocúra záletníka. večne chodí domov dobytý , umučený. 😀 Aj teraz je v rekonvalescencii, manžel povedal, že mu treba vybaviť pobyt v kováčovej. 😀 😀 😀

loskiferos
27. júl 2009

čo sa kozujete? 😀 😀

gween
27. júl 2009

Léééén táááák. Mééééé! 😀
Szia kifike! 😵

jenna7082
27. júl 2009

renča - tie baby z publika prisli na podium a ukazovali tam kozy , no šak trapny rosenbergov program. aj cosi za to dostali nejake handry abo co. mohla bych oondiet nejake poondiate plavky abo čo

chata je desi pri levicach, kifi vybavil ze zadarmo, no nechod tam 😅 len je ozaj malá, ideme 4 rodiny a mame plno...

bubba
27. júl 2009

náhodou takeho kocura sme mali aj my.kazdu noc nove skrabance ale nalepsi bol ked dosiel a mal papulu opuchnutu jak keby dostal riadnu "nakladacku" 😀 😀 😀 😀
nas stary havko...chudak ...uz neni medzi nami mal 17 (!!)rokov mozno aj viac netusime presne ale mala som okolo 10 rokov ked ho doniesli ten uz bol chudak taky stary ze jemu uz vypadala srst bol taky vyzeral chudak jak keby bol po chemoterapii a tiez ho to uz tackalo vzdy ho tahalo dolava chudacika....som starku asi rok prehovarala,aby sme ho dali uz utratit ze on sa iba trapi..kolkokrat mal boesti...jáj a este bol aj slepi aj hluchy 😅 a nechcel uz zrat a zo vsetkeho sa pos*al 😀 tak hned ako starka povedala....noooo...bubbinka moja asi by sme ho mali dat utratit,uz aj som volala zverákovi nech dojde cim skor kym si to zasa babka nerozmysli 😀 no ale nebolo mi secko jedno ked som videla tu krv z papulky a tak...sak jeho to nebolelo to sa pes najskor uspi a potom sa dava nejaka smrtiaca co zablokuje srdce pluca... 🙄 aj ja chcem eutanaziu ked mi bude trebaaaaaaaa 😅

bubba
27. júl 2009

jenna to boli urcite tie plavky z tesca co boli vo vypredjai...ja som sla len okolo ked sa v tych kosoch zenske hrabali a jedna hovori druhej (okrem toho ze ich tam bolo asi 20 okolo...)...tieto stoja 4 eura....ech...to je uz moc..a hodila ich naspat 😀 😀 😀 😀

jenna7082
27. júl 2009

no jedna tam "vyhrala" celu motorkarsku tu kombinézu ci co to je taku kozenu - ze pre priatela

kua ani len pre seba nic, ale pre chlapa, poskakovala tam cela bez seba jak capko - no nechcite vedet, co mi chodilo po rozume 😅

renuskacool
27. júl 2009

ale jenna neboj,jasne že tam nepojdem......Tak babuše boli teda v amoku..No sranda mohla byt.
Aj tu na ulici mala jedna pani takeho psa....Aj sa dožil 17 rokov.....Dačo mu aj pichala pri tých zachvatoch,vytahovala jazyk a tak.....Sranda.Teraz ma z útulku takeho maleho ma ufaklenu jednu nohu tak len tak hopká... 😀 Deti sa chodia na neho pozerat..

renuskacool
27. júl 2009

čo ti chodilo po rozume.....?Ved o tom taketo akcie sú-odviazat sa..No ale nič pre mna tiež.... 😝

bubba
27. júl 2009

akoze nechcem byt trapna,ale na zraze moj muz este za slobodna robil striptiz 😅 😅 😅 kto chce vidiet mam to na kazete bude rad 😀 😀 😀

bubba
27. júl 2009

podotykam ze "totalny"striptiz 😀

jenna to aj mna zaujima ze co?? 😀

leninka75
27. júl 2009

ahoj bubba 😉

bubba
27. júl 2009

ahoj leninuškáááááááááááá 😵 co ty tu??? 😵

gween
27. júl 2009

Tvoj muž a striptíz????? 😨 A totálny ? Ehmmmmm! Takže na chate budeme mať aj kultúrny program. Super! 😀

bubba
27. júl 2009

gween opytaj sa ho ked sa stretnete...ze aaaaaaaaaa ty si nejaky znamy ksicht...pocuj...nerobil si ty na nejakom zraze....ehm....daky ...ehm...program??? 😀 😀 😀 😀 bude v riti.....ale nie on vie aky som ja kecalek hned bude vediet ze som to vytarala 😀 😀 😀

simasa
27. júl 2009

aj ja scem vidiet striptiz bubbinhomuzaaaaa 😅

leninka75
27. júl 2009

náhoda bubba 🙂 ........kukla si na herečky, tvoja krásavička tam má gratulácie!!!

jenna7082
27. júl 2009

jeeminkote, ja nescem striptíz bubbinhomuzááá a keby daco take hrozilo, upozornite ma popredu nech veznem nohy na plecia 😅

loskiferos
27. júl 2009

Ahoj Emíííí 😀

Do tejto témy sa ja zapájať nebudem 😀 😀 😀

bubba
27. júl 2009

hmmmm takze kifi robil striptiz tiez 😀 😀 😀

bubba
27. júl 2009

lelninka uz som kukla dakujem za infosku 😀

loskiferos
27. júl 2009

Ja nerobím striptíz - ja robím Japonský Death Metal 😉 😅

bubba
27. júl 2009

bude aj na chate? 😀 😀 😀

jenna7082
27. júl 2009

mosi byt 😅

loskiferos
27. júl 2009

Ná jako 😀 😀 😀

gween
27. júl 2009

Hahahaha, Jenna sa bojí bubbinhomuža!Bléblébléblé. 😀 Len pomaly s tými programami , ja sa môžem smiať len tak light, bo mi praskne vred. 😀 😀 😀

loskiferos
27. júl 2009

Vieš Emi, to nie je na smiech - to je skôr do plaču 😉 😀 😀

gween
27. júl 2009

Tak pome plakať! fńuk- fňuk- fňuk! 😀 😀 😀 Nie, nie- plakať budem až zajtra. ☹

bubba
27. júl 2009

a co zas bude zajtra do kelu?dake vysledky?????neboj zajtra bude dobre 😉

loskiferos
27. júl 2009

Benjamin Buford Blue, zapni si skype pls 😉