Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

simasa
3. júl 2009

a ja tiez.
prva - cha chaaaaaaaa

simasa
3. júl 2009

a inac, nejdu nam dve stolicky, ale rovno styri 😝 😝 🙄

simasa
3. júl 2009

a inac uz nist.

a de ste secia?

bubba
3. júl 2009

chichiiiiiiiiii jenna je slavnaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

bubba
3. júl 2009

a ianc simasa to je mi luto ale tie zuby dako musime prezit 😅

bubba
3. júl 2009

a inac som vas prisla poprosit aby ste dnes somnou o 20-45 drzali hromadnu motlitbu za bleska ktory ide na markize frajirek jeden 😀 😀 😀

majdiska
3. júl 2009

bubba v štátnej službe 😉
kurnik malý mi chytil nádchu.. a to je len 3. den v OZ. 😝 😖 no idem urýchlene niečo s ním robiť 😉 aby v pondelok nemal abstak vo svojej prácicke.. dnes mal krízu.. s takým revom išiel.. som normálne zdupkala 😀
no som za matku 🙂

jenna7082
3. júl 2009

to aj magde tak isli zuby - do roka pomaly nic a potom secky hrrrr - ale inac som to nikdy nevedela , len ze som zbadala novy zub....asi preto, ze ona revala furt pre secko, aj pre nic 😀

to akoze rano siel s revom tam, ci poobede odtial 😀 moja magdusa tiez revavala rano, ale len kym som nezaliezla, potom uz bola macherka. neviem, co tym na mna akoze skusala...koza 😀

jenna7082
3. júl 2009

inac kolegyna bola zlata, ta ma v tej telke objavila - na celu firmu ze - jennaáááááááááááá , ty si v telkéééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 az som sa lakla, ze na co mi kua prisli 😀 😀

majdiska
3. júl 2009

jenna aj ráno aj poobede.. ráno vstal veľmi skoro, a ked som ho nakladala do auta, tak reval.. a potom v OZ, ked som ho prezliekla, nafasoval plyšáčika - svojho, tak ma držal za nohu a reval.. potom ho zobrala p. učiteľka a ja som zdupkala 😀
no a potom znovu ked som po neho prišla, lebo chodili po deti aj iné mamičky a on stále čakal na mna a kedže som nechodila, tak znovu plakal. len s tým rozdielom, že rozplakal ešte jedno dievčatko 😝

jenna7082
3. júl 2009

no, je este predsa len malinky....ja som v jaslickach revavala tiez 😀 v skolke uz nie, tam som len odmietala rano zdravit 😀

majdiska
3. júl 2009

a to odkial vieš, skrytá kamera 😀

jenna7082
3. júl 2009

maminka mi vravela 😀

http://www.aktuality.sk/clanok/139915/cr-patnas...

teda blesk, viéééš čo....som mala o tebe lepsiu mienku 😀

majdiska
3. júl 2009

no už nebola pod zákonom, takže blesk v pohode 🙂
v OZ mi povedali, že je to bežné, 3.den kríza, ešte u nás aj v pondelok - len nech neochorieme.. a potom sa to bude zlepšovať 😉

jenna7082
3. júl 2009

urcite ano, len si potrebuje zvyknut, ze vzdy pre neho prides, ze je to len docasne...magdusi to tusim tyden trvalo, co sme rano chodili s revom. potom jako keby uťal - a uz bola najvacsia hviezda v kolektíve 😀

majdiska
3. júl 2009

tak ma obímal.. a potom si akokeby vydýchol..
nie naveky, ale od úľavy 🙂

jenna7082
3. júl 2009

aj ked adamovi to trvalo tusim ovela dlhsie, ale tak kazde deculo je ine...paulinka napr neplakavala vobec

majdiska
3. júl 2009

no to hej... amožno to mala na svedomí ta začinajúca nadcha.. predsa hrdlo pobolieva, nálada pod psa.. 😝

jenna7082
3. júl 2009

idem dat magdusku do vane

majdiska
3. júl 2009

prišli chlapi, tá menšia časť s plačom, idem ho umyť a dať spať 😉

gween
3. júl 2009

D.V! 😀 😀 😀 Tentokrátstemikamzduchli? 😀 Ja som si sadla k PC, akože idem čítať román ,a vy takto. 😠 Bubba sa venuje mangelovi ale vy ostatné kozy.....Mééééééééééééééé!!!!! To vás akože volám! 😀

jenna7082
3. júl 2009

a ty sa co nevenujes mangelovi 😀 ja som si prave isla odsadnut - hodit sa do vane a potom dokukat rozkukany film konecne 😵

simasa
3. júl 2009

a co mas rozkukane?
sia gween ci vlastne meeeeeeeeee

simasa
3. júl 2009

no baby, ja som si dnes objednala stroj na cvicenie 😝
asi mi zasibalo 😝 😝
fakt budem cvicit? 😝 😝 😝

jenna7082
3. júl 2009

chu chuu, ja mam tusim uz od januara AB rocket, este som na nom necvicila 😀 😀 😀 veru fcul som ale uz fakt nadrozmerna, musim cosi so sebou robit....

mam rozkukanu Samsaru - je to film o budhistoch 😅

simasa
3. júl 2009

jeeej, aj ja som si ho objednala. je nan akcia za 1200 aj s postovnym. a ja brusaky normalne cvicit nemozem, lebo sa hovadsky boli chrbtica.
ked cvicit nebudem, stary ma zabije 🙄
nemohli by ste mi z toho creva radsej odrezat? bolo by to lahsie

loskiferos
3. júl 2009

Foto na FB - chata 28 - 30.8. 2009 😀

jenna7082
3. júl 2009

simasa aj mne aj mnééééééé 🙄

teraz som ho pozicala kolegyni, lebo tiez rozmyslala ze si ho kupi a kedze na nom necvicim, som jej ho pozicala, nech si vyskusa .... a chvalila. ja som sa zatal len neodhodlala...leniva som jak voš..

idem sa kifi kuknut jupiiii

jenna7082
3. júl 2009

no....nejdem...aj mi jako das pristup? 😝