Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

lienocka235
1. júl 2009

jaaj baby vecer som uz nebola na PC.. ale uz som v praci.. tak stiham... aj MK 😀
ano malu velmi bavi tanec, balet .. ja som rada ze ma cinnost kt. sa rada venuje.. my sme mali /a stale mame/ taku tiez baletku co to predavali bolo k tomu DVD koberec a hrazda... neviem uz ako sa to vola.. ale celkom dobre..

nasa isla dneska k babke... a pistala ze chce ist so mnou do roboty.. 😨 inak musim ist prestudovat tu jednu diskusiu o dievcatkach o tej synerchii vulvy ci ako sa to vola.. vcera sa stazovala ze ju stipe fifinka... tak som pozrelea ze jej ju nakremujem.. a zda sa mi ze to tam mam tiez zrastene... tie pysky... 😔 jaaj tak idem to nastudovat a potom pojdeme k doktorke...

jenna7082
1. júl 2009

a to ste si doteraz nevsimli????? 😨 moja malá to tiez mala, tá starsia, doktor si to vsimol (ja by som si tiez nie, sak ako mam vediet ako taka mala šušulka vyzera chi) ale to mala nejakych osem mesiacov...boli sme na detskej gynde a tam jej to spravili - inak veelmi jednoduchy zakrok, len neviem ako je to so starsim dievcatkom....

no a ja uz tiez zarezavam veru 😵

lienocka235
1. júl 2009

jenna.. ale ona to nema ze uplne zrastene.. ako posvovy vchod je jej uplne vidiet.. len ustie mocovej trubice nie.. a citala som tu diskusiu.. tak enviem ci to ma tak byt alebo ci ma chyta paranoja 😀
doktorka doteraz nevravela nic

centik
1. júl 2009

ja ked idem s malou k dr, tak jej vobec to nekontroluje 🙄

bubba
1. júl 2009

ja ked som chodila s malou k dr vzdy jej to pozerala aj pisala do karty vyvin pohl.organov a tu temu som citala aj ja dokonca som tam aj prispievala a odvtedy to malej kontrolujem tak 2x do tyzdna jej to jemne roztiahnem ona sa zasmeje juj mamina steklis ma a zatial v pohode.klop klop ale ta tema ma vtedy riadne vyplasila 😖

jenna7082
1. júl 2009

magduske uz to kontrolujem aj ja - ale predtym som ani netusila ze take cosi moze byt

bubba
1. júl 2009

lienocka ink ja ani netusim ako ma vyzerat ustie mocovej trubice 😅 ma napadlo ze to odfot ale.......... 😀

jenna7082
1. júl 2009

😀 😀 😀 😀 koza

lienocka235
1. júl 2009

pozerala som si obrazky toho... zrastenia.. na nete.. tak ona to take nema.. takze asi zbytocne panikarim... ale pre istotu sa lekarky opytam...

to ustie mocovej trubice je taka mala dierocka fakt len vyustenie nad posvovym vchodom

centik
1. júl 2009

pomooooc susedia prerabaju byt, to mam kazdy den uz o 8smej vstavat? 😝 😝 😝

bubba
1. júl 2009

lienocka to by mi mala nedovolila tak dlho obzerat prinajmensom by ma ovalila niecim krehkym co bude mat po ruke 😀 😀
centik no sak si pracujuca matka 😀

centik
1. júl 2009

no ved nestaci ked musim do prace vstavat o 10tej? 😀

bubba
1. júl 2009

zalezi od toho kedy ta praca chodi vecer spat 😀

centik
1. júl 2009

😀 😀 😀 ani nebudem pisat 😀

centik
1. júl 2009

hladam nejaku milu pani, ktora by mi zobrala malu von, ja mam stale teplotu 😀

jenna7082
1. júl 2009

som síce milá pani, ale malú ti nezoberiem von 😀 popri tom, ze som milá pani, som aj pracujúca mamička 😀

lienocka235
1. júl 2009

bubba moje to nevidieť... ale ja mam vystudovanu biologiu tak viem ako to ma byt teoreticky.. 😅

centik.. to mas dobre.. ze ti staci na desiatu vstavat.... hoci ja som osobne ten typ ze co neurobi doobeda tak potom uz len tazko 😀 😝 mne by to nevyhovovalo

centik
1. júl 2009

lienocka ze vstavat na desiatu 😀 😀 dobre si to napisala 😀 😀 ale mne by aj neskor stacilo keby mala dlhsie potiahla

simasa
1. júl 2009

kuk 😝

lienocka235
1. júl 2009

centik moja vzdy vedela kedy je vikend alebo ze sme doma.. a vtedy vstavala o piatej... 😝 inak vstava o siestej az pol siedmej...

a s prichodom skoly ocakavam zasadnu zemnu ze sa jej nebude chciet vstavat vobec... 😀

centik tak sa liec 😉

simasa
1. júl 2009

lenze sem nemozem pridat sprosty vtip, tak co teraz? 😅

centik
1. júl 2009

simasa a kto ti zakazal? 😀

lienocka235
1. júl 2009

simasa sak sems tym vtipom.. inak ze dnes je den vtipov.. hovorili v radiu 😀 tak to je aj k veci no neeee

jenna7082
1. júl 2009

lienocka aj ja mam take deti 😅 som to uz davno vravela ze oni maju na to senzor 😅 ked je vikend su hore uz o siestej a cez tyden, ked treba vstavat, dobre ze ich nezhadzujem z postele chudatka 😀

simasa sem sa s vtipom 😀 😀 😀

tamarka
1. júl 2009

bubba, mne v práci nejde IP, neboj neignorujem 😀

simasa
1. júl 2009

no dobre, ale vy ste to chceli: 😀 😀
ženská má strašnú chuť na sex, ide na diskotéku a zbalí tam chlapa.
veľa drinkov, vzájomné sympatie, bla bla
a o chvíľu odchádzaju k nemu.
keď už sú u neho doma, ženská beží na chvíľu do kúpeľne.
zarazená zistí, že dostala krámy, tak váha, ale stále má straśnú chuť na sex, tak sa to snaží ignorovať,
vlezie k nemu do postele a šukajú celú noc.
ráno sa chlap prebudí a pozerá: ženská nikde a celá posteľ od krvi!
tak rozmýšľa čo sa dialo predchádzajúcu noc, napadne mu to najhoršie.
tak ide pozrieť nože-všetky čisté,
ide pozrieť pištoľ-tá je tiež na svojom mieste.
po chvíli sa pozrie na svoju tvár do zrkadla a skričí:
pane bože, ja som ju zožral!

bubba
1. júl 2009

jeziiiiiiiiis simasaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten je ale hnusnyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

lienocka235
1. júl 2009

simasaaaaaaaaaaaaaa 😲 🤐 😀

jenna7082
1. júl 2009

😀 😀 😀 tento som uz pocula kedysi 😀 😀 😀 kua kua 😀 😀 😀

centik
1. júl 2009

chechéééééééé 😀 😀 😀 😀 😀