Práve som sa rozišla s partnerom. Je nás tu viac?

samotarkadela
30. dec 2008

Ahojte baby!

Nie ste tu nahodou take, co sa prave rozisli s partnerom?

Ja som sa s tym mojim rozisla sice uz v septembri, ale teraz to tak na mna vsetko dolahlo pocas Vianoc.
V nasom pripade v tom bola ina zena. Dlho ma klamal, az som po case zistila ze ma niekoho ineho, teda nie len jednu! Hral to hned na 3 vztahy + vztah so mnou.
Z nasho vztahu vzislo dieta. Ked sme sa spoznali, casto mi rozpraval o tom ako je unudeny zo zivota a uz by sa chcel usadit, zalozit si rodinu a kupit dom.
Chytila som ho za slovo, lebo som to citila rovnako a biologicke hodiny uz mi tikali. Po rocnom vztahu sa nam narodilo dieta.
Vsetko bolo fajn, az ked prisiel den D a ja som mu vsetko klamstvo odhalila.
Zbalila som si veci a odisla k nasim.

Uz je december. A ja sa z toho nejak stale neviem spamatat. Hlavne ked som tento tyzden naozaj odhalila ze ma inu zenu, ktoru lubi.

Neviem sa cez to vsetko preniest. Hlavne sa citim, ze si uz nikdy nikoho nenajdem a ostanem byvat ako slobodna matka az do smrti u rodicov.

Je niekto v podobnej situacii? Alebo bol?

andrebeka
30. dec 2008

Ahoj,
necíť sa mizerne možeš byť rada ,že si nato prišla a nevydala si sa za neho alebo ste si nekúpili spolu byt/dom...to by len boli problémy...rozvod je vždy horší ako rozchod.
Viem že sa cítiš na figu a moje rady ti sotva pomožu no neber to ako nahoršiu tragédiu života...máš bábo naň sa sústreď...a len si pomysli ako by ťa bolelo keby sa stalo niečo s tvojim dieťaťom...vieš ja verím tomu že pán boh malými zlami zabraňuje velkému zlu...ber to tak že toto je to malé zlo.
Ak máš podporu zo strany rodičov nie je tragédia byť slob.mamina sama mám 2 kamošky ktoré sa s partnermy rozišli a sú šťastné aj bez nich...teda šťastnejšie ako s nimi a majú nové vsťahy dokonca 1 sa ide vydávať...nebuď smutná nič lepšie sa ti ani nemohlo stať vždy lepšiie žiť sama s dieťaťom ako držať sa zubami muža ktorý ťa nemá za nič,klame ťa a nemiluje...A nie je vždy výhra byť v manž.či partnerskom zväzku to viem podla seba........vela šťastia. 🙂

horallka
30. dec 2008

samotarkadela,
a prečo by si si nikoho v budúcnosti ešte nemohla nájsť?Ja to v tvojom prípade vôbec nevidím tak čierno. Vieš koľko je slobodných a rozvedených mamín s jedným, dvoma aj troma deťmi a ešte si niekoho našli?Paradoxné je, že niekedy takáto mamina má viac šťastia pri hľadaní partnera ako dlhodobo slobodná a bezdetná.Nechcem ti tu písať otrepané klišé- že máš krásneho synčeka, ktorý ťa potrebuje, potrebuje veselú a dobrú maminu, nie smutnú a depresívnu-ale uvidíš, že toto obdobie prejde, a zas bude svietiť slnko. Chce to len čas- nič viac.

angua27
30. dec 2008

samotarka,
ja som v podobnej situácii ako Ty. slobodná mamina s malým dieťatkom, žijúca 5 mesiacov u rodičov. rozchod bol ťažký, odišla som ja. ale akonáhle som sa presťahovala k našim, nakázala som si iba pozitívne myslenie. prvé mesiace boli ťažké, aj teraz často doľahne smútok, ale teším sa s každého pekného okamihu, s každého úspechu, ktorý dosiahnem. pretože som ho dosiahla JA. 😉 zo začiatku som si myslela, že tiež asi navždy ostanem u rodičov, ale spravila som si plán (práve včera sa mi jedna kamarátka smiala, že mám všetko rozplánované 😀 ) a keď sa mi podarí dodržať čo len časť, tak do piatich rokov by som mohla byť vo svojom. 😉 a to nie je tak ďaleko. s rodičmi mám dobrý vzťah a dosť často využívam, že mi postrážia malého a ja si môžem vybaviť veci, alebo vyraziť niekam sa odreagovať. treba vo všetkom vidieť pozitíva, inak sa človek zblázni. nie si prvá, ani posledná, čo bohužiaľ zostala s dieťaťom sama. ale ako už písali dievčatá, určite to nemusí byť navždy.
a ukáž sa niekedy aj tu, sme tu slobodné maminy, s rôznymi osudmi: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lienka55
30. dec 2008

Ahoj samotarkadela,
my sme taketo nieco mali doma ,,moj otec,, ak sa to tak da nazvat.Mamu podvadzal cely zivot az sa po 17rokoch rozviedli a nemohla urobit lepsie.Novy vztah nehlada ani nehladala ale ty si mlada a urcite si este niekoho najdes.Len bud opatrna!!!Mozno sa mi to lahko hovori ale to vsetko preboli a ty budes opat stastna. Ja by som sa tiez urcite trapila keby mi to mm urobil,pretoze ho velmi lubim.Drzim ti palce!!!

langkofel
30. dec 2008

samotarkadela,

pridavam sa do klubu, od septembra som sama s malou dcerkou... Aj mne bolo hrozne, a hlavne tieto vianoce, no ja to mam este stazene aj tym ze zijem s dcerkou sama v zahranici. Nemam tu rodinu, len par priatelov....
No chcem ti dodat trosku optimizmu, pred vianocami som stretla niekoho kto zacina do nasich smutnych dni vracat usmev, nielen mne ale aj mojej malej dcerke. Urcite nezostanes sama 😉 .
Prajem ti vela stastia, optimizmu a ver mi aj ked ja som to tiez predtym nikomu neverila, po kazdej burke vyjde znovu slniecko. U nas uz vychadza a prajem aj tebe aby vyslo co najskor.

samotarkadela
autor
30. dec 2008

Dakujem.

Dakujem Angua za link. Niekedy vas pridem pozriet.

Andrebeka, mas pravdu ze toto je naozaj len male zlo. Mohla sa stat ovela horsia vec.
Viem, ze vsetko zle je na nieco dobre.

Co sa tyka muzov, stratila som totalnu doveru. V zivote som mala 3 vazne vztahy a vzdy do stroskotalo na inych zenach.

Langkofel, ja som sa zo zahranicia vratila. Aj to mi je trapne. Kazdy tu na mna cumi, chichunaju sa pod nos, ze som sa vratila.

amee
30. dec 2008

Samotarkadela: ja som bola v podobnej situácii ako ty asi tak v októbri 😒 až na to, že sme to s manželom kvázi urovnali resp. ja som to urovnala ... Síce ma nepodviedol /dúfam/, ale žije v UK ... Bolo to celé také zamotané, toľko problémov ... Tiež som do neho odišla, vrátila sa domov k rodičom, tiež sa mi smiali, že som sa vrátila ...
Bolo mi z toho úplne na nič ... Manžel ma sklamal strašne ... Bolo mi z toho úplne otrasne, stále som len plakala a rozmýšľala čo ďalej ... Nebol tu nikto s kým by som sa mohla porozprávať, našich to tiež nezaujímalo plus ešte malého na krku ... No bolo toho strašne moc na mňa ... Nakoniec som sa rozhodla to s ním skúsiť ešte raz ... Dovod je možno trocha hlúpy, ale ja si jednoducho neviem predstaviť zostať s našimi celý život ... Lebo akokoľvek by som chcela, nemala by som kde ísť aj keby mi finančne pomáhal ... Jednoducho sa to nedá ... No a druhý dovod je, že nechcem aby moj syn vyrastal bez otca ... Ono to možno znie ako klišé, ale fakt by ma to mrzelo hlavne keď viem, že manžel ho miluje aj keď to ho neospravedlňuje, že sa správal nezodpovedne
Viem, že je moj prípad je iný, ale aspoň ťa chápem a viem ako sa cítiš čo sa týka tej bezmocnosti, bolesti, sklamania, hnevu a všetkého ...

mirka414
30. dec 2008

samotarkaadela,trosku k jednej tvojej vete,,teraz ked ma zenu ktoru lubi...to sa mi zda take prepac smiesne.teba vtedy nelubil??preco s tebou bol?vtedy myslim,ze lubil teba a teraz ju,neboj hned sa aj odlubi,podla mna taky clovek nedokaze lubit naozaj..ako sa chova k vasmu synovi?vie mu dat lasku??ak nie tak ani nelutuj ze nieje pri vas,nieje vas hoden...

langkofel
30. dec 2008

samo....nech sa chichunaju, s toho si robim najmenej, jasne je to neprijemne, ale to mna uz netrapi...
No a to ze si sa zo zahranicia vratila, zase az tak na skodu nie je. Neviem sice ako mate vyrieseny vztah otec - syn, ale moj partner bol zasadne proti aby som sa s malou vracala domov (ja som to vsak ani v umysle nemala), a ja som si uvedomila, ze ak sa vratim domov, pretrhnem medzi nimi aj to slabe puto, ktore tam este je. Mala otecka lubi nadovsetko a je jej ho nemienim brat...Ja som tu vsak zostala sama bez partnera, bez akejkolvek dusevnej, moralnej podpory, bolo mi s toho nanic...
Ty si doma, tes sa s pritomnosti tvojich blizkych, bude lepsie ver mi.

A to co napisala mirka414, no dost s nou suhlasim, aj moj expartner je nieco podobne, a teraz ked som zistila ako malo sa zaujima o dceru, ktora ho miluje nadovsetko, som rada ze odisiel, naozaj nas nie je hoden!!!

Mirka nase dcerky maju rovnake mena 😵 😵 😵

samotarkadela
autor
30. dec 2008

Mirka, ano lubil. A este ako! Ked si spomeniem, co vsetko pre mna spravil. Blaznivo ma pocas mesacneho vztahu predstavil celej rodine, co sa mi predtym este nikdy nestalo.
Ale aj tak mi je zle z toho, ked si predstavim, ze mozno teraz predstavuje niekoho ineho a boh vie co o mne nataral. Zili sme v inom state, medzi jeho rodinou a mnou bola recova bariera, takze nemali velku sancu ma spoznat.
Lasku malemu dat nevie. Tento mesiac ho prisiel pozriet a viac ho zaujimal mobil ako jeho syn.

Rozmyslala som aj nad tym, ze by som tam ostala aby boli syn - otec v kontakte. Ale povedala som si ze nie, uz ziadne "obete" pre neho robit nebudem! A hlavne som tam nemala naozaj nikoho.

Viem, ze nas nie je hoden. To by som tu musela rozpisat vsetko co robil pocas vztahu. Nic prevratne, ziadne bitky ale sebectvo je niekedy horsie ako ine veci.
Len ma strasne stve, ze ako moze vobec takto zmyslat a ze ako mohol takto klamat.

mirka414
31. dec 2008

langkofel ze si vo svajciaRsku,typujem spravne?
samotarrkadelka tak potom nelutuj a pozeraj dopredu,on si vas nezasluzi...mrkni v teme slobodne mamicky na moje prispevky co ja som vsetko zazila pred narodenim mojej dcerky (paradox sme tiez v zahranici) a boli sme aj od seba,dcerku som porodila samu,ale po 4mesiacoch ked ju 1 x uvidel rozplakal sa poprosil o odpustenie a odvtedy su ako klieste spolu a moja mala ho ma niekedy radsej ako mna 😠 ..ja som dala sancu,ale nas vztah nebol poznaceny neverou,to by som neodpustila nikdy.nas vztah bol poznaceny strachom a ohovaranim niektorych ludi vo svajciarsku typu neber si slovenku,ked mozes mat svajciarku...aj medzi nami bola recova bariera,ale dokazala som tym zavistlivcom povedat co som mienila a ukazala som,ze ja sa spolu s dcerkou nevzdam.a teraz s odstupom casu aj ty zavistlivci pridu a podaju ruku a tisko zavidia aku mame krasnu rodinku...a to je moj ciel.my traja

mirka414
31. dec 2008

samotarkadelka ma okrem tvojho dietata aj nejake ine dieta??

samotarkadela
autor
31. dec 2008

Nie, nema ziadne dieta. Len jedno.
Toho sa aj obavam, aby v buducnosti zase nechytil maniu, ze chce zakladat rodinu. Lebo vsetkym nam je tu jasne, ze to nie je ako "Kupme si psika!"
A ostane dalsia zena ako ja aj s dietatom.

Baby, dnes som ho podrobila vysluchu cez internet a ze jeho momentalna priatelka ma 3 deti!
Tak k tomu nie je co dodat, mne je z toho len do smiechu.

Vidim, ze sme sa tu stretli sklamane zeny z muzov zo zahranicia. Na mna tiez kydal kazdy krizom krazom, ze so Slovenkou to lahke nebude. Zo zaciatku som bola zaujimava, lebo o Slovensku ani nikdy nepoculi.

Takto ma teraz zenu prislusnej narodnosti a 3 deti v dome (mozno coskoro).

mirka414
31. dec 2008

a ako to mas s peniazmi,prispieva ti na syna??

horallka
31. dec 2008

samotarkadela- a akej narodnosti je tvoj manzel, ak sa smiem spytat?
No vies- tie rychle zalubenia - ako zacne tak aj skonci- vacsinouto tak byva- tvoj muz je podla toho co pises, este zjavne nezrely a dost prelietavy- hneď sa zalubi- ale nema problem sa hned aj odlubit a opat rychlo zalubit zas do dalsej. A co sa tyka ludi, co sa ti chichunaju,ze si sa vratila sklamana zo zahranicia, lebo ti nevysiel vztah, do ktoreho si ty vlozila tolko lasky a sily- nech sa smeju- len radsej by si mali pozametat pred vlastnym prahom a potom sudit druheho.

oxan
31. dec 2008

adelka to je tvoja foto ak hej tak neboj ty budes mat ned 10 dalsich samozrejme ak nie si nejaka furia ha ha 😉 radsej sama ako s blbcom baby vedia o com hovoria hlavu hore a sup sup do noveho roku

maruschka
31. dec 2008

samotarkadela, tak to si rozhodne urobila to najlepšie, čo si mohla!!!Držím ti palce a uvidíš, ešte chvíľu ten smútok potrvá a bude to lepšie-predsa si ho milovala, či si vedela o jeho podvádzaní alebo nie...
A to, že sa ti hlupáci smejú, z toho si nič nerob..A čo keď si sa vrátila zo zahraničia?!Kde je písané, že si tam chcela žiť celý život, alebo to, že sa tam už nikdy nevrátiš??Svet je otvorený pre každého,Slovensko nie je ohraničené ostnatým drôtom predsa...

langkofel
31. dec 2008

mirka nie som v svajci, som v italii 😉

samo..., hlavu hore, kasli na vsetkych, teraz je dolezite aby si bola v pohode ty a tvoj syn, to je najdolezitejsie aby bolo vam dobre a o nic ine sa nestaraj, nech sa smeju, chychunaju...oni ti s tvojej situacie nepomozu, tak kasli na kazdeho kto ti nepraje a sustred sa na tych ktory ti podali pomocnu ruku teraz ked ti nie je celkom ok!
Prajem ti pekny silvester a krajsi, veselsi a uspesnejsi novy rok 😉 .

cukrikk
31. dec 2008

samotarkadela.... z tvojich pismen citim ze ty by si bola asi este schopna mu to vsetko odpustit 😒
Pozri sa na to takto konci sa rok 2008 dvere sa zatvaraju a o par hodin sa nam otvaraju druhe dvere do dalsieho roka a vacsinou to byva ze laska pride ked ju najmenej ocakavas a potom mam koooopu kamosov co hladaju babu 😀 tak ak sa budes citit sama napis jeden ta zoberie na lyzovacku druhy k moru 😀 ( a treti aj tam aj tam hehehe) chcem ti aspon takto dodat silu a usmev su sviatky 😉

samotarkadela
autor
31. dec 2008

Cukrikk, usmev si mi dodala 🙂
No mas pravdu, ze by som sa mozno k nemu vratila. Teda srdce mi hovori, ze vratila by som sa, ale hlava hovori - nerob to, historia s takym clovekom sa bude vzdy opakovat. Kedze sa v zivote riadim viac hlavou, asi by prehovorila srdce keby k tomu prislo.

Mirka, na syna mi prispieva. Je to smiesna suma na jeho pomery, ale nie som hamizdny clovek. Nejaky mesacny obnos mi posiela aj jeho mama a od januara som si zalozila zivnost. Takze na jeho peniaze momentalne nie som odkazana. Nech si ich ...

Oxan, na fotke som ja ale veru byt pekna maj aj svoje nevyhody. Uz neraz som plakala ze preco radsej nie som tucna a skareda. Vela muzov ma oslovi len preto ako vyzeram a vobec ich nezaujima co rozpravam.
Taka skareda zena si je ista, ze ju muz naozaj lubi preto aka je.
Samozrejme nechcem nikoho urazit, kazda zena je svojim sposobom pekna.

mirka414
1. jan 2009

samotarkadela a ja ti darujem uplne zdarma par kilou naviac a aj par sedivych vlaskou a aj celuitidu 😀 napis co este ktomu chces...stastny novy rok tebe aj tvojmu chlapcekovi prajem.

mirka414
1. jan 2009

tiez si myslim,ze krasny ludia to maju v zivote tazsie,mrknite len na taku Daru Rolinc..nemenila by som snou...

horallka
1. jan 2009

Teda neviem, ale že by bola Dara Rolins krásna? Akože postavu má super, ale do tváre by som ani nepovedala.

mirka414
1. jan 2009

horallka myslela som slavna,este celkom mlada a uz tolko stroskotanych vztahov,v klipoch je celkom pekna a aj celkom okej postavu,ale jej zivot...viac chlapou ako ja penazi 😀

horallka
1. jan 2009

No ale to zrejme nebude tou krásou,alebo nekrásou, ale jej spôsobom života- rozhodne to nemá jednoduché- je pomerne dosť známa, slávna tiež a ako každý umelec-umelkyňa- zrejme aj precitlivená a excentrická. Taká ľudia ťažko zotrvajú vo vzťahoch, nech by cítili akúkoľvek lásku alebo zamilovanosť. Viď Lucka Bílá- prečo sa jej asi tak nedarí. Joj, ale to sme asi odbočili od témy 😎

samotarkadela
autor
1. jan 2009

No to nič, to je tiež sucast psychickej podpory pre zeny s takymto problemom.

Lucku Bilu tiez nechapem. Taka sympatacka, a take nestastie co sa tyka vztahov.
Niekedy mi to pripada, ze cim je zena vacsia furia tak tym sa jej chlap drzi zubami nechtami. Alebo ked pysti pri pohladne na mys, z neskoreho prichodu spravi kowbojku na celu noc, neustale place pred zrkadlom ze je tucna... atd.
Ja taka nie som, asi aj v tom ma zena minus.

Inak Stastny Novy rok aj Vam!

lukas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
23. jan 2009

samotarka - neda mi nezapojit sa 😉 Ja vravim, ze dobra zena dostane vzdy hajzla chlapa a skvely chlap ma doma furiu.... Ja mam inak veeeeelmi dobreho chlapa a netvrdim, ze som vynimka z tohto pravidla 😀 😉
Inak zly chlap nie je lepsi ako nijaky, presne ako ti pisali babeny. Ten tvoj vobec netusi o co prisiel a ked na to nepride, tak si vas naozaj nezasluzi.
Viem, ze to nebude jednoduche, ale len musis prekrocit tie davy chlapov, co ti lezia pri nohach a vybrat si niekoho, kto ta bude mat rad naozaj. Inak ak by si potrebovala nejaku skaredku na otestovanie chlapa, ktory sa ti paci, kludne ti poslem par svojich fotiek, aby si si bola ista, ze nejde iba po vyzore 😉

evulienka369
30. okt 2009

Ahojte zeny..som tu opat =)momentalne ma trapi taka jedna vec...spoznala som chalana ,s ktorym si uzastne rozumieme,doplname sa ,,sme spolu uz pomaly 8 mesiacov a este nedoslo k hadke. Je pravda ze ja som viac ukecana a hovorim mu skoro vsetko,,on uz taky nie je,,je pravda ze mi tiez vela veci hovori a zdoveruje sa ale citim a aj viem ze mi vsetko nevravi,,hlavne co sa tyka jeho kamaratok z internetu..Moj priatel nie je casto doma,,koli robote,,vidime sa poslednu dobu velmi malo,,tak 2krat do tyzdna...ale bolo aj tak ze sme mesiac boli spolu kazdy den a dost dlho...vpbec nam to nevadilo... Nedavno som mu nasla v emaili spravy od nejakych zien,,v ktorych si s nimi pise ,pekne ich oslovuje a na to ked mu napisu ze ci sa stretnu tak nenamieta,,,neviem ci to mysli ozaj alebo sa s nimi tajne stretava....moj nazor na toto je asi taky ,,ze som mu vzdy verila a nedal mi dovod ziarlit,ale teraz pochybujem,,uz sme sa vela o tom rozpravali,,a povedal ze mu nestoji nic za to aby ma stratil...je pravd aze som sa po tom ukludnila aked mam nejake pochybnosti vzdy si to vyjasnime ,...ale naozaj neviem ci sa da chlapom v tomto verit,,uz som sa nie raz sklamala a teraz sa bojim,...mala som pocit ze som konecne nasla toho praveho ,,,ktory je verny,,,ale neviem ci chlap dokaze byt verny jednej zene,,,a ze ked sa pozera aj po inych ci ho to nezlaka na nejake zle chodnicky?baby prosim vas o vas nazor co si o tom myslite?tvrdi ze som prenho velmi dolezita,na prvom mieste a ze ma nadovsetko lubi,,,ale neviem ci su chlapi toho schopny

myska183
2. nov 2009

chcem vas poziadat o radu resp.vas nazor. Viete mam vztah, povedala by som ze vazny sak sme spolu uz 3,5 roka a dostala som sa do takeho bodu ze neviem co dalej. Strasne ho milujem, ale prislo to tak jedno s druhym a vsetko sa to akosi zmenilo. Viete teraz aj s tou pracou je to take vselijake, raz mu sef povie, nech pride do prace raz ze nema pracu a tak. Stal sa voci tomu uz akysi imunny a sa mi zda, ze nie len v tom. Proste ho nic nebavi a zda sa mi, ze cim dalej tym viac je mu vsetko jedno. A obavam sa, ze sa meni k tomu, ze mu zacinaju chybat kamarati a zabava a ja len tak ze ked si potrebuje oddychnut. Povedal, ze zenit sa chce az ked budeme daco mat, ale je to v dnesnej dobe tazke. Vsetko ma to akosi trapi a ked sa s nim zacnem o tychto veciach, ktore ma trapia bavit, tak je podrazdeny a nechce sa to tom rozpravat. A ja som taka blba, ze ked sa kvoli tomu pohadame, ta si to beriem za vinu ja a trapim sa. Hovorite vy vsetko svojim polovickam co vas trapi ci sa tak vnutorne zozierate ako ja? Napr. teraz ma trapi, ze mi sa spolu nikde tak nechodime bavit ako disco a tak.... Ked som ho pytala aby sme niekam sli tak to ze je unaveny, ze neuznam aky chodi z prace zniceny... a ked ho zavolal kamarat tak to mi oznamil, ze sa ide nabuduce s nim zabavit. Ma ide trafit:( co si o tom myslite. On sa ma ani len neopyta ci by som nesla alebo tak. Proste ze sa ked chcem nech si idem aj ja ze ma nedrzi, ale on dobre vie, ze nemam s kym. co som mala kamaratky tak sa vidali, maju deticky tak proste neni s kym. Ale ma serie, ze ma a oni , ale hlavne on neberie ako sucast. Neviem ci tam potrebuje robit daco co sa predomnou hambi alebo co si mam o tom mysliet. Prosim povedzte mi svoj nazor.....