Priateľ alebo manžel Albánec. Kto sa pridá?

chiara.rrika
29. okt 2007

🙂 🙂

chiara.rrika
autor
5. nov 2007

haloooooooooo
😀 😀 😀

emmaelzer
5. nov 2007

ahoj chiara, tak som tu, cez vikend sa tu velmi neukazujem, pretoze vzdy nieco robime a nemam velmi cas.
Tak co nove?

monkula
5. nov 2007

nechápem, prečo ste sa do Slávky tak pustili 😠 😠
Predsa len, Albanci mejú trochu inú mentalitu, zvyky...,a určite ste pocítili aj odudzovanie, ako písala Eji, nemajú dobrú povesť... tak preto vám vyslovila obdiv, nie preto, lebo by vás obdivovala kvôli tomu, že ste sa "odvážili" ľúbiť človeka "iného" ako ste vy...
A samozrejme, nikto nikoho nehádže do jedného vreca, na to sme dosť inteligentné, nemyslíte?

emmaelzer
5. nov 2007

monukula, ja som chodila zo Slovenskym chlapcami a nevyslo mi to ani s jednym, a teoreticky mali take iste zvyky a mentalitu ako ja, a nikdy by som sa neodvazila nijakej kocke povedat, ze ju obdivujem ako to zo Slovakom vydrzi...kazdy si proste vybere zivotneho partera aky mu vyhovuje a preto ked zacnes niekoho sudit, skor sud cloveka podla toho ako sa sprava, nie kde sa narodil.
proste je to dost primitivne dat na povest, a ked uz si to myslis, aspon s tym nechod na verejnost...
takze dufam, ze si to pochopila, preco....

monkula
5. nov 2007

A ja som ťa za niečo odsúdila? A prečo mi nadávaš do primitívov? LEn s ami nepáčilo, ako si ste sa oborili na Slávku, to je všetko!!!!
A ešte na okraj, ja sama mám otca z juhu Slovenska-Maďara, mamu Moraváčku a manžela polovičného Poliaka, takže ja som naozaj ten posledný človek, ktorý dakoho súdi podľa farby pleti národnosti, alebo vierovyznania, to je podľa mňa viac primitívne, ako povedať svoj názor..., tak teraz dúfam, že si zase pochopila ty, že nikoho neodcudzujem, len som sa chcela zastať Slávky, na ktorú ste dosť nechutne vybehli...
A ešte jedna vec, keď si myslíš, že dávam na povesť, na základnej som mala viac rómskych kamarátov, ako "bielych" a doteraz som s nimi v kontakte a chodila som k nim ako domov, jedla som u nich a nikdy by mi ani nenapadlo, že sú iný, s tým som sa stretla až na strednej škole v BA, kde som si kvôli svojmu pôvodu tiež užila svoje, no to sem nepatrí, takže asi tak...

A zaujímavé chlapčenské meno mámte vybraté...

emmaelzer
5. nov 2007

monkula, ked ma niekto ma obdovovat, tak radsej za to, co som v zivote dostiahla, nie za to, s kym travim svoj zivot...

monkula
6. nov 2007

Emmka, súhlasím...
Ale musíš uznať aj ty, že sa to dalo povedať aj vhodnejšie, prajem Ti krásny život po boku Tvojho milovaného muža a hlavne zdravé a krásne bábenko...

chiara.rrika
autor
7. nov 2007

halo babenky
😀 😀 😀

sisulik
7. nov 2007

ahoj chiara... 😀 inac chiar v kuvajte znamena uhorka..hehe..ale ty si chiara... 😅

chiara.rrika
autor
8. nov 2007

a v atliansku svetla 😀 😀

chiara.rrika
autor
9. nov 2007

boze ved sem uz nik nechodi 😒 😒 😒

chiara.rrika
autor
11. nov 2007

tak tu uz sa nic nedeje ☹

kate22
5. nov 2008

Ahojte, navstevuje niektora z vas este toto forum?mala by som par otazok, kedze mam albanskeho priatela,ktory si ma chce vziat.

tomaslavka3
19. mar 2009

ahojte baby"albanky",ktore ja obdivuje a niekto sa tu na to urazil 😀 .Tomu nerozumiem tiez,ako monkula,ktora si ma zastala-nobola som tu od vtedy,tak az preto teraz pisem.To akoby som sa ja urazila,ze mi ludia povedia do oci,alebo napisu,za obdivujem ta,lebo mas trojicky. 😎 😀 😎 .Ved to je praveze pekne... 🙂 🙂 🙂

pet8
29. aug 2009

ahojte vsetci tak ja som na tejto stranke prvykrat a chystam sa vydat za albanca...snazime sa vybavit viza aby sa dostal na SR pretoze vlastne sme zili spolu v grecku..ale otehotnela som a prisla domov na SR pretoze chcem studovat vysoku skolu popri tom vsetkom...chcem sa opytat nahodou ak by ste vedeli ak sa vezmeme uradne tuto na SR dostane hned po sobasi nejake papiere alebo zelenu kartu alebo nieco ze je zenaty so slovenkou aby nemal problemy cestovat na SR...?dakujem vam vopred

filomenka29
25. nov 2009

prave som vas objavila, tak caute, preco tu uz nechodite?

filomenka29
28. nov 2009

No tak zeny, rozbehnime to predsa! Ak mate niekto skusenosti s albanskou kulturou, tak sa ohlaste. Nejako ste to tu rozbehli a potom to volako zamrzlo. Aj ja mam muza albanca mimochodom a celkom nam to klape. Neostychajte sa a zapojte sa do temy..... 😝 😀 🤐

filomenka29
9. mar 2010

Halo zienky, nema niekto priatela albanca?? Alebo priatela? 😅

dada26920
30. máj 2012

Ahoj kocky zila som v rakusku a mala 4 roky macedonskeho albanca velmi sme sa lubili ale musel sa ozenit v necedonii :( bolo to tazke nikdy nezabudnem......ale teraz mam stastnu rodinku 🙂

danielitka26
13. feb 2013

no takze ja sa pokusim znova tuto temu rozchodit, a vsetky dievcence, zeny manzelky, partnerky sup sem 😉

avnia334
12. mar 2013

Je tu niekto?

danielitka26
13. mar 2013

@avnia334 kto by tu jedol? 🙂 no vitaj ze sa aj niekto nasiel co sa ozve,akosi umrela tato tema

avnia334
13. mar 2013

@danielitka26
@danielitka26 ja len tak som sem nakukla som tu prvy krat no zistila som ze som neni co
ma albanca.ale aka bola tema to neviem moc som necitala.ja len tak z nudy 🙂

danielitka26
13. mar 2013

@avnia334 ja som inak v 14bz

avnia334
13. mar 2013

Uz si tu dlho?mas 🙂 aj ty albanca?

adynka6
7. apr 2013

ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte albánského manžela? plánujeme s přítelem svatbu, už mám nastudováno mnoho informací, ale ráda bych se zeptala ostatních i ze zkušenosti co všechno je k sňatku potřeba? rádi bychom ze vzali na území ČR (předpokládám, že podmínky k uzavření sňatku jsou podobné jako v SK) děkuji 😉

lyly91
26. máj 2013

@adynka6 ahoj, nyní jsem si četla tvůj příspěvek jsem z ČR a mám dlouhodobý vztah s Albáncem, nyní jsem v ČR a on tam, ale furt lítáme a tak přemýšlíme, že i z praktických důvodů bysme se vzali, prosím, můžu se zeptat? Vidím, že jsi se ptala jak to funguje se svatbou, prosím, už víš nějaké info? Nějak to nemůžu nikde sehnat 😢 . Moc děkuji.

ingridka87
27. júl 2013

je mi zle ked vidim ako si tu vypisujete o albancoch ako keby to boli normalni ludia.99 percent z nich su falosni,podli,nanichodnici.kradnu,zabijaju,predavaju drogy.pracovat sa im nechce len zeny balamutit a nechat sa zivit od nich.nie som rasista.vazim si ludi ale rumuni a albanci su pre mna nevyvinute opice

erjona
17. sep 2013

@ingridka87 Tak naco si tu? Zaloz si protialbansku stranku a tam si tieto svoje vylevy prezentuj, tu na ne nie su dievcata zvedave 😀

lule3
20. nov 2013

Ahojte 🙂 neviem ci ste este aktivne ale ja mam manzela albanca z Kosova nevymenila by som ho ani za cely svet mame svoje pravidla je to zaryty a hrdy albanec ale to asi kazdy :D ... Mame velmi dobry vztah je to citlivy a velmi starostlivy manzel 🙂 Dufam ze aj u vas to je tak ;)