Priateľ alebo manžel Albánec. Kto sa pridá?

chiara.rrika
29. okt 2007

🙂 🙂

opicamartyna
28. nov 2013

@lule3 ahoj ja mam tiez priatela z kosova, dlho ste spolu? My sme spolu rok ale mame velke plany do buducnosti, aj ked niekedy sa pochytime lebo sme ako + a - 😀 ale lubime sa. Kde zijete na SK? Ako reaguje okolie? Ja mam dost negativne skusenosti, spoluziacky byvale a aj niektori znamy ma odhovaraju od vztahu s moslimom 😅

erjona
8. dec 2013

@lule3 Ahoj, aj ja mam manzela s kosova, kde byvate? my sme v Rakusku 😀

erjona
8. dec 2013

@opicamartyna Ahoj, no pochytit je normalna vec, pokial to neprekracuje hranice normalnosti. Ja som vydata uz 13 rokov za albanca a mame velmi dobry vrztah, takze nepocuvaj kamaratky, tie s tebou zit nebudu, ty vies co mas doma...

smicha12
26. jan 2014

ahoj holky pro vsechny co maji vztah s muzem z balkanu je na fb skupina🙂

https://www.facebook.com/groups/zivotEU/

lule3
6. feb 2014

@erjona ahoj my byvame striedavo na SR a v Macedonsku 🙂 momentalne sme v Skopje 🙂
Velmi uz na modry konik nechodim tak prosim nechaj mi sukromnu spravu a mozme sa kontaktovat napr na FB 🙂

lule3
6. feb 2014

@opicamartyna ahoj my sme uz manzelia .. ja na okolie z vysoka kaslem kedze je to moj zivot 🙂
Podla mna je uplne jedno ci je to albanec madar ukrainec uzbekistanec ind .... krestan moslim zid ...
su len dva typy ludi a to dobry a zly 🙂
Mojho by som nemenila ani za cely svet :D
Zijeme striedavo tu aj tam tym myslim Macedonsko a Slovensko 🙂
Takze na znamych by som vazne nepocuvala ... ludia toho nahovoria az az .. aj mne hovorili bude ta mlatit nebude si ta vazit bla bla bla ...
Najlepsie ho poznas ty .. moj muz je az maximalne starostlivy az prilis niekedy 🙂 je to moj poklad .. jedine co je mozno pravda ze su horko krvny ale to nanom milujem .. 🙂 odkial presne je tvoj priatel ?

niiiiini
13. feb 2014

Ahojte, neviem ci tu estebniekto zareaguje...ale tak skúsim 🙂) takze mám priateľa Albánca pochádza z Kosova mame spolu ročného syna ktorého milujem najviac na svete 🙂) s priateľom sme spolu 3 roky. Myslím si ze má Ľubi aj ja jeho len občas sa nedokážem preniesť cez to aký je rozdiel v tej mentalite... Ked idem k ním domov žijú v Chorvátsku mám pocit ako keby som sa ocitla v nejakej telenovele ako v takej tureckej co bežia teraz v tv . Ako iný svet . Sú kresťania ale ženy sú doma starajú sa o deti atd.. Vzťah jeho rodičov nikdy nepochopím . My žijeme na Slovensku.otec žije tu matka tam. Ked sa mi narodil syn ani vtedy neprišla ale nie žeby nechcelavln jej nedovolil lebo tu ma iné.... Môj priateľ svojho otca nerieši ale vadí mi ako sa sprava pred ním je úplne iný taký rešpekt ma pred ním. Ale to nie je on... Najviac ma rozčuľuje ked jeho otec sa snaží si niečo presadiť a on s ním súhlasí ale ja nie dom taká stojím si za svojim aj ked ho vnútri ma to boli ako môžu byt taký...( napr ked mal maly tri týždne chceli Odo mna aby som sa s ním trepala niekde 600 km na veľkú noc k ním domov.) alebo cez leto sme tam boli mesiac a moja mama sa mi nikdy do ničoho nestará kedze to ta jeho ňom stop ok beriem ze ma tri deti a ja len jedno ale nie som na hlavu padnuta... Ďalej určitý muži z ich rodiny tu na Slovensko chodili za určitým účelom.... A preto ma väčšina jeho rodiny nemá rada vraj Slovenky sú kurvy a pohroma je že Sme nemali svadbu... Ale do tej sa naštastie nehrnieme... Možno som aj chcela ale jeho rodina mi ju znechutila...ked sme sami je zo ok pokial sa nehadane kvôli vyplodom jeho otca a rodiny.. Jeho otec ma ma rad aj mama lenže aký by ste k ním mali vzťah vy ked o ňom viete ze ma iné a pred ním si dávať pozor na ústa... Oni tvrdia ze názory druhých z ich rodiny Si nemam všímať ale tak ja proti ním nič nemam tak by nemuseli ani oni na mna nadávať kedze som im neublížili.nastastie tam nežijem ani to nemam v pláne. Môj priateľ nie je zlý Ľubi malého myslím ze aj mna len nie som úplne šťastná ... Chcela by som aby sme boli niekde iba my traja. Bez kohokoľvek z jeho rodiny. Je tiež žiarlivý a ako ste tu písali že Albánci sú ušaty tak to je pravda veľa ich je takých. Inak mám 23 a priateľ ma 27. Uz ani neviem co by som dodala... Mala som slabšiu chvíľu a našla som to tu tak som prispela 🙂)

mxdam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aklimka81
13. apr 2015

Baby, dufam, ze mi budete vediet poradit 🙂 Moja sestra mala pred mesiacom svadbu v Kosove, teraz jej muz riesi tam papiere, aby mohol legalne do EU. Prechodny pobyt maju vybaveny u babky, ale sestra zije a pracuje vo Viedni, takze vacsinou casu budu tam u nej..

Chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti ako to tu chodi, hlavne ma zaujimaju skusenosti s cudzineckou policiou, ci vam chodili casto domov na kontrolu atd atd.. A ci treba mat sobas aj tu na SK, alebo staci ten z Kosova. Dakujem!

malviiiinka
23. máj 2015

ahojte baby chodíte sem ešte niekto???? som zúfalá, potrebujem sa porozprávať s niekým kto je alebo bol v podobnej situácii ako ja...mám priateľa albánca, žije celý život v grécku ale pôvod nezakryje, všetci na mna pozerajú ako na blázna, rodina sa tvári, že to nie je pravda aj keď sme spolu už dva roky....spoznali sme sa v GR kde som dve letá pracovala a neviem čo dalej....je zlatý, občas sa hádame a dosť, ale na vine som aj ja lebo tiež rýchlo vybuchnem ale tiež si vsetci myslia ako ma bude mlatit a ze po case sa ukaze aky je a neviem co....prosiiiim napiste niekto nieco, potrebuje sa poradit aj ohladne spolocneho zitia lebo neviem ako, kde, co....dakujem....

zuci66
11. júl 2015

@malviiiinka ja mam manzela z Kosova, sme spolu 5 rokov a mame spolu 5 mesacneho syna, napis, co ta zaujima 😉

domi31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuci66
17. sep 2015

@domi31 ja som este tu 🙂

zuci66
17. sep 2015

@zuci66 mozno keby si mi napisala na mail, zuici66@yaho.no...bolo by lepsie 😉

zuci66
17. sep 2015

@domi31 sorry tu adresu som zle napisala zuci66@yahoo.no 😀

paulabelucci
15. okt 2015

Ahojte, mala by som jednu netradičnú otázku. Zháňam učiteľa albánčiny - nepozná tu niekto niekoho, kto by súkromne albánčinu doučoval? Ďakujem

majuska2308
29. okt 2015

@aklimka81 ahoj... Nájdem ta tu ešte???ja mám mom tento istý problém,,,nevieš mi povedať ako to ú sestry dopadlo???koľko čakal na papiere V kosove??"mali aj nejaké kontroli???ďakujem ti..

majuska2308
29. okt 2015

Ahojte baby ste tu??? Pokračuje ešte vaša téma??potrebujem.pomoc..moc vám dakujem

zuci66
29. okt 2015

@majuska2308 napis mi na mail co ta zaujima, dala som sem svoju adresu, ja mam muza z Kosova

majuska2308
30. okt 2015

@zuci66 napísala som ti na tvoj mail..obdržala si moju správu???

teduazemer
5. aug 2016

Je tu ešte niekto ? Ja sama som albanka a mam priatela z Kosova 🙂 🙂

zuci66
5. aug 2016

@teduazemer ja som tu,mam manzela z Kosova 🙂

nemezis22078
11. okt 2020

Dobrý deň, chystame svadbu v Albánsku, vie mi prosím niekto poradiť čo všetko potrebujem? Mýlim doklady , ďakujem