• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

24. januára 2008 
:grinning:
a uplne si viem predstavit ako mu veju vlasy ked ste behali po tych bojniciach :grinning:
12. dec 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: karkulka :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to on chodí takým tempom?
12. dec 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si fakt ani prstom nepohla na svadbu??? to keby som ja nechala na neho, tak sa vydavam hola, lepsi pripad, v spodnej blielizni, nebolo by co jest, ludia by nevedeli kam maju ist, fotili by sme sa na rychlo s mobilom a rovno by sme to tam aj nieco natocili a tak :sunglasses:
12. dec 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda ma velmi svizneho manzela :grinning:
12. dec 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja keby som nechala svadbu na tom mojom, žiadna by nebola..
a asi ani nebude :sweat_smile:
12. dec 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela ze vy uz mate aj po nej, svadba, bejby :sweat_smile:
12. dec 2007 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika on nechodi....on prchá :stuck_out_tongue_closed_eyes: /a my s nim/

no ja som sa zaprisahala že sa už vydávať 2x nebudem.........ale tato ma požiadal no ruku /tak pekne, že som aj obrblavela a zabudla povedať ano-ale on to asi nepostreho :sunglasses: /.....no a miesto, den, hodinu,prstene,auto a ine veci okolo toho vybral on, ja som si iba kupila saty, a spolu sme vybrali vyzdobu....aj jedlo vybral on /aj tak som bola tehu, takže všetko co by som vtedy vybrala by muselo byt sladke :slight_smile: /.......a to boli veci mi boli šuma fuk.....no a moj nick že "sloboda" vtedy prestal byt aktualny :sunglasses:
12. dec 2007 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako ta poziadal o ruku?? :slight_smile:
no sikovny je, co ti poviem, muz cinu! :sweat_smile:

mala by si syna dat uz teraz na nejaku atletiku, uz pomaly trenuje a ked zacne naostro budu vsetci cucat ze aky je rychly :wink: :grinning:
12. dec 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm katika a vy nie ste zobratí? :slight_smile: no moj by neprežil dieta bez svadby....že dieta potrebuje rodinu tvrdil...a teraz je cely den v praci a ja sa lopotim doma :slight_smile:
12. dec 2007 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môj nechcel v žiadnom prípade svadbu kým som bola tehotná.. lebo vraj chce aby som sa aj ja na svadbe zabavila a pila..
a tak ma vo februári požiadal o ruku..
vraj chce aby sme sa vzali budúci rom (2008) v lete (pretože obaja chceme svadbu niekde vonku - v záhrade, alebo tak)..
a tak sme zasnúbení, ale mňa tá chuť na vydaj prešla, takže už po tom netúžim :confounded:
12. dec 2007 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco ta chut na vydaj presla? :confused:
tak ale aspon si o ruku poziadana :wink:
12. dec 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atletiku? :slight_smile: nooo budem uvažovať :slight_smile:

žiadosť o ruku:...bol pekny zimny vecer, snežilo, prijemne teplo, ruka v ruke, hral nam robinko williams - feel /moja srdcovka/, usmev jak svet mile.....a tak .....no teraz už ťažko spominam, žijem v realite :wink: ....sneh neni, nekuria poriadne, za ruku ma drži iba ked ideme cez cestu/aby ma auto nezrazilo/, hudbu už nepocuvam lebo neni cas a usmev je iba po sexe /t.j. cca 3-4x za mesiac/ :grinning: :grinning:
12. dec 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo to už nie je potrebné.. už je to po papierovej stránke aj s malým zariadené tak, že nie sme zobratí..
a odkedy je malý na svete, len po sebe štekáme a hádame sa.. takže mne sa do takého manželstva nechce..
12. dec 2007 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

kedy sa chystas naspat do prace?? ved potom ti budu dni ubiehat zas inak :wink:
12. dec 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika :pensive: tak to su stresy prvorodicov urcite, kym si na to pozvykate a tak...predtym ste sa nevadili?
12. dec 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika iha a to chces z toho aj vycuvať?
ale to tak býva že po narodeni dietata pridu problemy....a vtedy sa dvaja skutocne spoznaju :wink:
sloboda u nás 3-4krát za polroka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no tak amen tma, to my sa potom povrazdime :astonished: :sweat_smile:
12. dec 2007 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie.. nikdy sme sa nehádali a teraz vkuse :rolling_eyes:
sloboda, myslím, že nebude nutné vycúvať.. stačí ke´d o tom ja nezačnem prvá a on z toho podľa mňa tiež rád vykľučkuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ak som ho spoznala až teraz tak pomoooc..
12. dec 2007 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az nejake bejby vobec bude...ja som uz uuplna panna...ani neviem co je to sex :rolling_eyes: si normalne ani nepamatam ze kedy naposledy sme...
12. dec 2007 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkulka dones mu dezert :grinning:
12. dec 2007 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko ste uz spolu katika? riska ste si naplanovali, ci to bolo prijemne posmeknutie? :sweat_smile:
tak to ale nemoze byt az take zle, sak mate krasne dieta a vyzerate byt taki spokojni :wink:
12. dec 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika: :grinning: :grinning: :grinning: a musel by to byt speci dezert s kilom kofeinu aby ho prebral :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika :confused: fuuuuuu tak to som este na tom dobre :sweat_smile:

katika nas maly sa narodil v novembri a na prve vianoce som stala s taškou zbalena že od neho odidem aj s malým......po narodeni dietata je vsetko nove, ine.......až po case si clovek uvedomi že sa nechal rozhodit blbostami.....a da sa to tak trochu do normalu
12. dec 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme spolu 2 a pol roka.. Riško? v septembri-minulý rok mi povedali, že ja asi nebudem môcť mať dieťa - streptokok a tak.. tak som vysadila tabletky že načo budem brať keď som neplodná a riško sa podaril na prvý šup :grinning:
12. dec 2007 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda to dúfam :pensive: a vy ste sa začo zvykli hádať???
karkulka u nás zaberá rafaelo :grinning:
12. dec 2007 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkulka kup karton cokolad KOFILA :sunglasses:
katika kolko mate rokov? ak to nie je tajnost?
alebo mu kúp viagru na vianoce :grinning:
nie je.. ja 22 a on 31 :slight_smile:
12. dec 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok