Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
12. dec 2007

😀
a uplne si viem predstavit ako mu veju vlasy ked ste behali po tych bojniciach 😀

sloboda4
12. dec 2007

😀 😀 😀 😀 karkulka 😀 😀 😀

katika1
12. dec 2007

😀 😀 😀 to on chodí takým tempom?

karkulka55
12. dec 2007

ty si fakt ani prstom nepohla na svadbu??? to keby som ja nechala na neho, tak sa vydavam hola, lepsi pripad, v spodnej blielizni, nebolo by co jest, ludia by nevedeli kam maju ist, fotili by sme sa na rychlo s mobilom a rovno by sme to tam aj nieco natocili a tak 😎

karkulka55
12. dec 2007

sloboda ma velmi svizneho manzela 😀

katika1
12. dec 2007

no ja keby som nechala svadbu na tom mojom, žiadna by nebola..
a asi ani nebude 😅

karkulka55
12. dec 2007

ja som myslela ze vy uz mate aj po nej, svadba, bejby 😅

sloboda4
12. dec 2007

katika on nechodi....on prchá 😝 /a my s nim/

no ja som sa zaprisahala že sa už vydávať 2x nebudem.........ale tato ma požiadal no ruku /tak pekne, že som aj obrblavela a zabudla povedať ano-ale on to asi nepostreho 😎 /.....no a miesto, den, hodinu,prstene,auto a ine veci okolo toho vybral on, ja som si iba kupila saty, a spolu sme vybrali vyzdobu....aj jedlo vybral on /aj tak som bola tehu, takže všetko co by som vtedy vybrala by muselo byt sladke 🙂 /.......a to boli veci mi boli šuma fuk.....no a moj nick že "sloboda" vtedy prestal byt aktualny 😎

karkulka55
12. dec 2007

a ako ta poziadal o ruku?? 🙂
no sikovny je, co ti poviem, muz cinu! 😅

mala by si syna dat uz teraz na nejaku atletiku, uz pomaly trenuje a ked zacne naostro budu vsetci cucat ze aky je rychly 😉 😀

sloboda4
12. dec 2007

hmmmm katika a vy nie ste zobratí? 🙂 no moj by neprežil dieta bez svadby....že dieta potrebuje rodinu tvrdil...a teraz je cely den v praci a ja sa lopotim doma 🙂

katika1
12. dec 2007

no môj nechcel v žiadnom prípade svadbu kým som bola tehotná.. lebo vraj chce aby som sa aj ja na svadbe zabavila a pila..
a tak ma vo februári požiadal o ruku..
vraj chce aby sme sa vzali budúci rom (2008) v lete (pretože obaja chceme svadbu niekde vonku - v záhrade, alebo tak)..
a tak sme zasnúbení, ale mňa tá chuť na vydaj prešla, takže už po tom netúžim 😖

karkulka55
12. dec 2007

preco ta chut na vydaj presla? 😕
tak ale aspon si o ruku poziadana 😉

sloboda4
12. dec 2007

atletiku? 🙂 nooo budem uvažovať 🙂

žiadosť o ruku:...bol pekny zimny vecer, snežilo, prijemne teplo, ruka v ruke, hral nam robinko williams - feel /moja srdcovka/, usmev jak svet mile.....a tak .....no teraz už ťažko spominam, žijem v realite 😉 ....sneh neni, nekuria poriadne, za ruku ma drži iba ked ideme cez cestu/aby ma auto nezrazilo/, hudbu už nepocuvam lebo neni cas a usmev je iba po sexe /t.j. cca 3-4x za mesiac/ 😀 😀

katika1
12. dec 2007

lebo to už nie je potrebné.. už je to po papierovej stránke aj s malým zariadené tak, že nie sme zobratí..
a odkedy je malý na svete, len po sebe štekáme a hádame sa.. takže mne sa do takého manželstva nechce..

karkulka55
12. dec 2007

😀 😀 😀

kedy sa chystas naspat do prace?? ved potom ti budu dni ubiehat zas inak 😉

karkulka55
12. dec 2007

katika 😔 tak to su stresy prvorodicov urcite, kym si na to pozvykate a tak...predtym ste sa nevadili?

sloboda4
12. dec 2007

katika iha a to chces z toho aj vycuvať?
ale to tak býva že po narodeni dietata pridu problemy....a vtedy sa dvaja skutocne spoznaju 😉

katika1
12. dec 2007

sloboda u nás 3-4krát za polroka 😝 😀

karkulka55
12. dec 2007

no tak amen tma, to my sa potom povrazdime 😲 😅

katika1
12. dec 2007

nie.. nikdy sme sa nehádali a teraz vkuse 🙄
sloboda, myslím, že nebude nutné vycúvať.. stačí ke´d o tom ja nezačnem prvá a on z toho podľa mňa tiež rád vykľučkuje 😝

no ak som ho spoznala až teraz tak pomoooc..

karkulka55
12. dec 2007

az nejake bejby vobec bude...ja som uz uuplna panna...ani neviem co je to sex 🙄 si normalne ani nepamatam ze kedy naposledy sme...

katika1
12. dec 2007

karkulka dones mu dezert 😀

karkulka55
12. dec 2007

a kolko ste uz spolu katika? riska ste si naplanovali, ci to bolo prijemne posmeknutie? 😅
tak to ale nemoze byt az take zle, sak mate krasne dieta a vyzerate byt taki spokojni 😉

karkulka55
12. dec 2007

katika: 😀 😀 😀 a musel by to byt speci dezert s kilom kofeinu aby ho prebral 😝

sloboda4
12. dec 2007

katika 😕 fuuuuuu tak to som este na tom dobre 😅

katika nas maly sa narodil v novembri a na prve vianoce som stala s taškou zbalena že od neho odidem aj s malým......po narodeni dietata je vsetko nove, ine.......až po case si clovek uvedomi že sa nechal rozhodit blbostami.....a da sa to tak trochu do normalu

katika1
12. dec 2007

sme spolu 2 a pol roka.. Riško? v septembri-minulý rok mi povedali, že ja asi nebudem môcť mať dieťa - streptokok a tak.. tak som vysadila tabletky že načo budem brať keď som neplodná a riško sa podaril na prvý šup 😀

katika1
12. dec 2007

sloboda to dúfam 😔 a vy ste sa začo zvykli hádať???
karkulka u nás zaberá rafaelo 😀

sloboda4
12. dec 2007

karkulka kup karton cokolad KOFILA 😎
katika kolko mate rokov? ak to nie je tajnost?

katika1
12. dec 2007

alebo mu kúp viagru na vianoce 😀

katika1
12. dec 2007

nie je.. ja 22 a on 31 🙂