Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
17. dec 2007

😅 😀 😀
zajtra mu to musis nahlasit hned rano aby sa "za chvilu" aj domov dostal 😀

ale ja by som vykypela ako hrniec....tak ked ste uz tak pekne nachystany boli, ste si mali spolu niekam s davidkom vyrazit 😉

karkulka55
17. dec 2007

vy ste tusim fakt isli von, ci vas tatino predsalen vyzdvihol? 😅

sloboda4
17. dec 2007

hii, nevyzdvihol, la ebol nas kuknut nakoniec doma 😉
uspavala som davidka, horor horor.....to dieta ma v riti vrtulu alebo co! 😅

karkulka55
17. dec 2007

aspon ze tak si to trosku pozehlil 😀

no ked je davidko ciperny ako jeho tata, tak sa necuduj 😀

sloboda4
17. dec 2007

ciperny?....no hej to je.....
nejak vsetky pracujete dneska 🙂

karkulka55
17. dec 2007

ja sa iba tvarim ze pracujem 😀 uz sa tak tesim na sviatky, budem spat donemoty 😎

sloboda4
17. dec 2007

😀 jaaaj aj ja by som sa chcela tak vyspat 😝
karkul to sa vies fajnovo pretvarovat a maskovat ked ta v robote nevidia 😀

karkulka55
17. dec 2007

sak ked tolko stukam do toho pocitaca, tak si vsetci myslia co takeho prevratneho robim a ako staaaale 😀 ja mam taku zasitu kancelariu, he...

pri davidkovi toho asi moc nenaspis, co? musim ho strcit tatovi, nech sa on stara cez sviatky 😅

sloboda4
17. dec 2007

hm tatovi? 😅 sak by mi dieta umrelo od hladu, spinave a v smrade 😅 🙂

a co si kupila milemu na vianoce? daj nejaky typ

karkulka55
17. dec 2007

😀 aaale neboj sa, keby musel tak by sa postaral a urcite ukazkovo 😉

ja klasika, si s tym nejako hlavu nelamem 😎 parfem, trenky, kosela a podobne blbosti, prakticke 😀

sloboda4
17. dec 2007

no parfem aj moj drahy pýta, tak to hej ale este musim zohnam bielu mikinu s kapucnou....skusim kenvelo.... 😉

karkulka55
17. dec 2007

no vidis, ved mas typov a typov 😉 kupis parfem a mikinku a si vyriesena. a davidkovi ste uz pokupili?

sloboda4
17. dec 2007

hii david je u nas specialny pripad, narodky 14.11-nemornalny kopec darov dostane vždy, mikulas-zase kopec hraciek, vianoce-to sa ani neda opisat a potom ma 30.12 meniny 🙂 🙂
takže kedže už tie hracky nemam kam davat tak som sa rozhodla že to zredukujem a kupime mu už iba nejake velke auto na šlapanie /nech si darcek užiju aj susedia 😎 / a tabulu na kreslenie, musim aj babky a dedkov upozornit lebo ony sa nekontroluju ked kupuju nieco vnucatu /ako vsetky babky a dedkovia/.........on je vdacne decko tesi sa jak saleny aj z ponožky za 5,- Skk 😀
minule som mu kupila rukavice za padika a chodil v nich navlecený 2,5 hodiny 😀 až mu kropaje potu tiekli z cela 😀 😀
...no len dufam že sa udržim na uzde v obchodoch 😅 😅 😅 ked detom by som dala vsetko na svete, oni su take vdacne ☹

maxii
18. dec 2007

Jaaaj baby, aj ja mam takeho doma 🙂)
Ako pozeram, je nas hodne!!!

Franceska, citala som tvoje prispevky, co mas nove? ako to dopadlo?

maxii
18. dec 2007

preco tu ziadna nie steeeee? 🙂))))

francesca26
autor
18. dec 2007

halooo ja som tu...

maxii
18. dec 2007

no cau🙂
som zvedava co je nove s tvojim drahym...dufam ze sa to zlepsilo??

katika1
18. dec 2007

ahojte 🙂 fran čo nové?

maxii
18. dec 2007

cau kati🙂

katika1
18. dec 2007

ahoj 🙂

maxii
18. dec 2007

ja som si vas precitala tak vas uz trocha poznam🙂)

katika1
18. dec 2007

🙂 tak sa nám predstav aj ty 🙂

maxii
18. dec 2007

ja som detto, v bledoruzovom;)))
priatel casto na cestach, ja sama doma...niekedy som trpezliva, niekedy ma to stve, ale uz som v podstate zvyknuta a mam svoje zabafky

katika1
18. dec 2007

a odkiaľ si?

maxii
18. dec 2007

BA

inak este musim podotknut, ze s byvalim to bolo este narocnejsie, teda s terajsim priatelom uz mam viac trpezlivosti, a on je predsa len o nieco viac doma ako byvaly bol....

katika1
18. dec 2007

to je dobre.. ja už trpezlivosť strácam 😅

maxii
18. dec 2007

verim ti to!!!
je to narocne, a ja mam kopec zalub, ale niekedy mam pocit, ze ma ziadna nebavi, a nic nema zmysel, ked nie som s nim🙂

katika1
18. dec 2007

mňa skôr štve že ani kvôli malému si to nevie zariadiť aby chodil skôr.. ale čo už..
ja teraz ani záľuby nemôžem mať - musím byť stále s Riškom

maxii
18. dec 2007

ale zas mas aspon maleho, teda nie si nikdy sama🙂

sloboda4
18. dec 2007

ahooj kocky, 😉
maxii vitaj v klube, ako tilly povedala zufalých manželiek 😀
katika , mame spolocne zaluby 😉 ako Riško? je už lepsie? 😔

no my dnes skusime 2 pokus - idem k lekarke, uvidim ci sa tu tato objavi a 11.00 😀