Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

maxii
18. dec 2007

dakujem sloboda🙂)

katika1
18. dec 2007

sloboda aj ja idem ku gynekologovi, takže som tiež ohromne zvedavá, kedy príde 🙄
nie je lepšie.. stále je mu naprd. má zápal horných dýchacích ciest 😔

sloboda4
18. dec 2007

kocky, tak ja som doma, mužík prekvapil a prisiel o 1/2 hodku skor 🙂
chuda Risko, este je taky placlivý 😔 katika a neohrom ma tým že aj ked je chorý tak ti prespi celu noc 🙂 , lebo mi sme boli dnes v noci 4x hore 😅 😠 ☹ ....sa tu taham po byte unavena jak stolverka 😝

francesca a ako? 😉

no a karkulka sa nam nejako vyhyba dnes 😉 😕

navik
18. dec 2007

awojte babule🙂
mozem sa pridat k vam 😀 😀
jednoho takeho zaneprazdneho muza mam obcas aj ja doma 😀 😀 😀

maxii
18. dec 2007

cau navik, jasne, ja som tu sice tiez iba dnes zavitala ;))

navik
18. dec 2007

ja sledujem baby od zaciatku ale nejako stael som to nestihla nic napisat bo moje detvaky ma odhaanali od pc 😀 😀

sloboda4
18. dec 2007

navik ahoj, ved ty musis byt pri tvojich kockach vytazena na maximum 😀 .....ja by som asi nezvladla dve deti po sebe 😅 🙂

hedunecka
18. dec 2007

😀 ahojte aj moj drahy odxadza o 9 rano do roboty a vraca sa o 23.30 🙄 ale v pia ma uz konecne volno 🙂

sloboda4
18. dec 2007

maxii a ty ako? neplanujete este babulko? že by si si nasla o jednu zalubu naviac? aspon by si nebola tolko sama? 🙂

sloboda4
18. dec 2007

hedunecka ahoj, no vidim že cez sviatky si tie nase polovicky užijeme asi viacere......to tu bude asi hlucho 😅
aj moj akurat vcera skonstatoval že bude mat 2 tyždne volna 😉

hedunecka
18. dec 2007

slob. no on ide aj tak v nedelu do roboty a potom zase streda,stvr.a aj silvester..dufam ze stihne prist do 00 domov bo ho uz zabijem 😅 🤐 jak na novy rok tak po cely..

maxii
18. dec 2007

sloboda, planujeme, snad od marca fakt zacneme🙂))
jasna taka zalubka by ma najviac uz potesila....uz len dva mesiace a prestaneme davat pozor🙂))snad sa zadari...

sloboda4
18. dec 2007

iha hedunecka to ten tvoj asi strci do vrecka tych nasich 😀

hedunecka
18. dec 2007

no ja som mu hovorila nex si hlada druhu robotu..teraz ked je heidi este taka mala´tak to tak nevnima jak ked sa uz zacne hrat a bude jej to xybat ☹

karkulka55
18. dec 2007

Zdravicko krasky 😀

vcera som sa flakala, tak dneska musim makat 😠 aaale uz sa mi neste 😀 tak som vas prisla kuk.

sloboda: ten vas davidko ma teda pestry polrok okolo vianoc, aj ja by som chcela byt dieta u vas 😀

hmm, aj ten moj usatec chodi do roboty uz na 8 a prichadza tak v rozmedzi od 9 az pol noc, ako kedy 🙄

karkulka55
18. dec 2007

hedu: tak to si potom skoro stale sama, co? 😒

sloboda4
18. dec 2007

maxii, neboj zadari 🙂 aj my sme si povedali pred 3 rokmi že od noveho roku zacneme aaaaa sup a bolo to 😉

hedunecka hej to tak byva, aj nas maly caka do 21.00 kedy sa tato vrati z prace a potom sa spolu naveceraju 😝 ..... 😅 pre dieta nic moc vecerat tak neskoro ale co už narobim 😅

navik
18. dec 2007

sloboda ja vela krat neviem kde mam hlavu kde ruky 😀 😀 znicena padam od unaveny do postele 23.00 a o pol siestej som uz hore
a polovicka od siedmej uteka do roboty a vecer o siedmej je doma a weekendy hmmm raz za mesiac ma volny aj to nie je pravidlom 😠

sloboda4
18. dec 2007

sevas karkul 😀
navik nezavidim, a kocky su ake? hyperaktivita funguje aj u vas? 😀

tilly
18. dec 2007

aj ja sa flákam, som bola nakúpiť, teraz som došla do roboty a na tretiu fičím do lužnej, tak toho tiež moc neurobím (a nezarobím)...

karkulka, chcela by si byť naše dieťa, kurnik, sme to zrátali, tak dostane na vianoce darčeky za vyše 20tis 😲

hedunečka, tak to ten môj bude teraz robiť každú noc až do nedele, to si mooožno dá pauzu, v pondelok a v utorok si oddýchne a potom zas, keď mi zadrie, že bude robiť aj na silva, tak ho prisahám zamknem na povalu do záhraného domčeka, tam ho nikto nebude počuť kričať 😀 😀 😀 😀

sloboda4
18. dec 2007

karkul co stes aby ti dali vyssie vianocne ? ked tak poctivo pracujes? 😀 😀

karkulka55
18. dec 2007

navik: kokso sak by ma piclo, to sa moc veru nevyspis....ach jaj a potom chlapi hovoria ze materska je dovolenka, pch 🙄 makacka ako svina

sloboda: aj ste stihli lekarku dnes? 😅

sloboda4
18. dec 2007

tilly, a kde si tvoj neposedny muž oddychne na stavbe? 😀 z kade berie energiu? daj typ? aj my ju potrebujeme

hedunecka
18. dec 2007

tilly 😀 😀 😀 no to by bolo asi najlepsie

no som skoro stale sama sak ked pride o 23.30tak mi povie co bolo a tak a ja vzdy za 10min.odpadnem 😀

karkulka55
18. dec 2007

tilly: tak to premyslim 😀 😀 alebo sa rozdelim, he a budem mat viacej 😀

sloboda: 😀 😀 😀 ze vianocne, haha, som rada ze bola vobec vyplata, aj ked neskor, ale tu nic nove pod slnkom 🙄

alionuska
18. dec 2007

No vy aspon svoje polovicky vidite raz za den,aj ked v noci.Ten moj jazdi na kamione a vcera isiel asi po roku opat.Jazdi uz sedem rokov ale posledny rok bol pri nas.Skusal sa zivit inak ako tou sofercinou.Ja som vlastne malu Alenku vychovala skoro sama.Ocino chodil domov tak raz za tyzden na jeden den a niekedy bol prec aj dva tri tyzdne.Mne uz z toho zacinalo preskakovat.Potom sme cakali druhe babatko a zostal s nami doma.A chcel ist hned potom zas prec,ale kedze to babatenko nam zomrelo,tak som potrebovala aby bol pri mne a malej Alenke,lebo som to nejako zle znasala. ☹ Teraz mi je smutno,ale uz je Alka trosku vacsia a da sa s nou aj porozpravat,pohrat,takze ten den mi ubehne ako voda.Len ona za nim vecer,ked ide spinkat placka... 😢 😢 Ked bola taka malilinka,tak som si niekedy pripadala,ze trpim samomluvou,lebo take babatko neodpoveda a ja ked som sa jej prihovarala,tak ona si len tak mrmlala.. 😀 To sme potom len chodili von,k babke,k sestre...A do obchodov. 😅

sloboda4
18. dec 2007

hihi karkul nooo stihli, tato mi dosiel oznamit, že on mi pre tie papiere k nej pojde sam...tak chlapec isiel....no co zabijem ho, ja zase hnijem doma 🙂 /ale po pravde ani sa mi moc nechcelo, mrzne a nevyzerala by som nejak zvodne so zamrznutými soplami na nose, kedze dnes planujem pekny vecer 😉 / 😀

karkulka55
18. dec 2007

hedu: a kedy ste potom stihli heidinku spravit 😅
ale chuda, to sa musi veru riadne namakat 😒 a kde robi, v tt?

vcera ten moj dosiel taky unaveny, ze skoro postojacky zaspal 😀

karkulka55
18. dec 2007

aaale...a aky pekny vecer???hmmm...za odmenu? 😅

alionuska: ☹ tak to ti verim ze si ho potrebovala pri sebe....a on je stale na cestach, nemaju to tak ze je potom v kuse doma aspon tyzden?

sloboda4
18. dec 2007

karkul......moj mily prestal fajcit! /to je co/ raz spomenes kardio a chuda tak sa vylakal, že sa mu aj cigi zhnusili /ale som zvedava do kedy 🙂 /...no a nepochval ho za to! musim nejaku odmenu mu dat, neee? 😀

alionuska no byt ženou kamionistu nie je nic prijemne, preco si teda nenajde inu pracu?