Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
18. dec 2007

😲 😲 no teeeeeda, to klobuk dole!!! to len tak zo dna na den prestal fajcit, ci len doma nefajci?? no to si veru zasluzi 😉 😀
a ako ti dopadli vysledky? 😕

tilly
18. dec 2007

alionuska, no tí naši majú podobné roboty, až na to, že ten môj sa aspoň nadránom vráti, keby chodil na týždňovky, tak by ma už asi načisto porazilo

ale včera sme si vyberali dovolenku na leto, pôjdeme až na last minute, ale už sme si vybrali a taaaak sa teším

maxii
18. dec 2007

sloboda, to sa ako podarilo ze prestal fajcit?

sloboda4
18. dec 2007

no sak este som nedola u doky.....to si stale iba papiere vybavujem, pinkaju si ma sem a tam,furt im nejaky papier chýba......po sviatkoch mam vysetrenia 😝

no velice prestal len tak, normalne vyfajcil 41 cig za den, potom iba 5 za den a teraz už 2 dni 0 cíg, ale mam pocit že to nevydrží 😔 /neva potom vytiahnem zase tlakomer a budem tu odpadavat a on sa zase chyti 😎 😀 /

aaale ja budem spokojna ked vyfajci tak 5-10 cig za den - to by mi uplne stacilo 😉

a co tvoj? poslucha?

sloboda4
18. dec 2007

maxii...moje zdravotne problemy.....on je z doktorov vyplaseny nemormalne, takže som mu povedala že ked budem ležat na are tak hadam prestane, a on sa chopil toho už teraz 😉

maxii
18. dec 2007

lebo ja chcem aby moj prestal, ked chceme bejby

sloboda4
18. dec 2007

no aj ja som chcela aby prestal ked sme isli miesat, ale nejako ho to vtedy netrapilo ☹

maxii
18. dec 2007

hmmm....moj slubil,a le ci dodrzi, od noveho roka, je otazne;))))

karkulka55
18. dec 2007

no tak to ja som nam nadiktovala spolocny novorcny zavazok, prestat hulit, ale som zvedava, bo minuly rok som to ja prave porusila 😒

on ti poslucha ako sa mu chce, raz je dobry a raz zly, zly je najma vtedy ked chcem riesit silou mocou, pre neho nepodstatne a momentalne neriesitelne veci 😝 ale vcera bol zlaty 🙂

ja som myslela ze ked uz ide pre papiere ze uz su mas vysledky....

maxii
18. dec 2007

karkulka aj moj je taky, ze pokial nic neriesim je super, ale ked chcem riesit nejake veci, ojojoooj.....🙂

karkulka55
18. dec 2007

maxi, len ked tie veci treba riesit, ach jaj, ti chlapi su hrozni 🙄
ale aspon ti ste sa dohodli na miminu, my sa ani na tom nevieme dohodnut...

alionuska
18. dec 2007

Peciem prave medovniky a nestiham,lebo ako sadnem k internetu,tak mi priharaju... 😀 Sloboda,vies ked jeho to aj docela bavi a podla mna je to dobre zaplatene.Skusal aj nieco ine ale to sme mali ledva na hypoteku... 😅 Tilly,on jazdi medzinarodnu,ale pre cesku firmu,takze je doma ako sa podari.Keby isiel von,trebars do Anglie,tak by bol tri tyzdne vonku a mono tak potom dva tri dni domaAle to by bola pre nas strasne dlha doba a on by bez nas tiez nevydrzal byt tak dlho. 😉

maxii
18. dec 2007

neviete? preco - nechce este?
Tak moj minuly rok tiez este nechcel....a ja anooo, velmi.....to bolo, ja som chcela riesit, on nechcel, ja som planovala, on mi tie plany kazil ;)))))))
tento rok uz chce aj on, nastastie, ale stalo ma to pomerne vela energie, casu, trpezlivosti.....a tak, ach jaj

sloboda4
18. dec 2007

karkul jake dohadovanie.....musis sa akoze seknut vo vypoctoch 😝 😎
ja vždy do rodinneho kalendara poznacim PLDčka /že aby chlapec vedel kedy sa ma ako uvolnit 😉 😎 / a podla toho sa držime, no a keby ma naserkal, tak jednoducho PLDčka presunem v kalendari a hotovo, vec bude vybavena 😉 .../on to aj tak nevie ratat/

maxii
18. dec 2007

sloboda - to je dobreee🙂))
PLDcka🙂)
Lenze moj ich uz vie odhadnuuut.....

karkulka55
18. dec 2007

moj si mysli ze som plodna kazdy den a ze staci na mna kuknut a ostanem tehotna...takze dava bacha na vlacha...uvolnenie nehrozi 🤐 😀

maxii: este nie je spravny cas, kedy bude ani srnka netusi 😠

sloboda4
18. dec 2007

maxii...tak to moj vobec neodhaduje, on sa do vypoctov nehrnie 😀
alionuska....sikulka, že medovnicky 😉 ,
tak to ti nezavidim, ale skutocne ta obdivujem, moj bol na 1 tyžden na montaži v rakusku a ja som mu revala každy den 2x do mobilu, nech už ide domov 🙂

sloboda4
18. dec 2007

karkul, tak ho ožer 😀 😀 😀

maxii
18. dec 2007

karkulka, proste ho presvedcis, ze spravny cas je prave v roku 2008🙂)))

sloboda4
18. dec 2007

karkul ved mu povedz že potom ho už nebudes otravovat, a nebudes sa citit tak sama, že budes happy........ci ani to nezabere? 😅 😝

maxii
18. dec 2007

sloboda, moj to nejak presne vie odhadnut🙂) niekedy lepsie ako ja🙂 a vtedys a proste neuvolnuje;)))))

karkulka55
18. dec 2007

ten moj je taka potvora, ani keby som ho donemoty ozrala, tak sa neda...si mysli ze mam nieco za usami a aj tak dava pozor, niekedy mam pocit ze vie na co myslim a to on je taky empaticky ako kus ladu, tak sa cudujem 😝 😀

kokso, ze piect, aj ja by som chcela vediet..ja som taka nemozna v tomto a ani ma to nebaviiii... 😖

sa zas nasere ked ho bude presviedcat, necham to tak, uvidime a ked mam pravdu povedat tak si to momentalne aj tak s nim neviem predstavit, sa stalo vela veci a najprv si musim byt zase na milion percent ista ze s nim chcem byt...

maxii
18. dec 2007

karkulka tak to je jasne, niekedy je lepsie pockat ako tlacit na pilu....okrem toho, aj tak mam pocit, ze co sa ma stat, sa aj stane...

karkulka55
18. dec 2007

sloboda: aj to som skusala, ze sak dam potom pokoj a on mi povedal ze zas si nieco vymyslim...no ani tak ani tak, sak jasne ze budem stale nieco vymyslat 😀

sloboda4
18. dec 2007

iha ozaj karkul sak ja som aj zabudla že ako si na tom bola 😅 😅 😔
tak hej na babo treba dvoch....tak to bude pekne 😉

tiež obdivujem "cukrarky" 🙂 ja pecenie tak neznasam, este ze mam maminu 😅 😝

maxii
18. dec 2007

karkul a kolko ste spolu?

karkulka55
18. dec 2007

a teraz by som ani nechcela ostat teho, ja chcem aby sa moje dieta nenarodilo v takom obdobi ako jeho matka a brat...brrrr

karkulka55
18. dec 2007

sloboda, he no sak to 😅 🤐 ale tak snad s koncom tohto roka pride novy a krajsi 😉 uz to nejako dobojujem...

7 rokov maxii bude vo februari...

ani moja mama nie ze nevie ale sa jej nechce, takze sestra alebo babka, popripade tesco to isti 😀

sloboda4
18. dec 2007

karkul prepocitavas? 😀 nas maly sa narodil 14.11 a svokra ma narodky 13.11 😀

karkulka55
18. dec 2007

jasneee ze pocitam 😀 😀 ziadny sptember a ani oktober, a najlepsie nic okolo toho 😀 😀
svokra musi byt v 7 nebi co? 😉