• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

24. januára 2008 
inak baby to tu nebudete ani cez sviatky?????? :sweat_smile: to sa tu budem sama so sebou baviť..........to hadam neeeeeeeee!!!!!!!! :pensive:
18. dec 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda my sme sa včera dohodli že ideme k nám do lC :dizzy_face: ale máme tam net :grinning:
18. dec 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj supik.....katika a ako Risko? neviem ci som prehliadla alebo si nepisala, je lepsie? /katika to co je IC....asi som blba :sweat_smile: /
18. dec 2007 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byť LC Lučenec :slight_smile:
Riško je stále chorý :unamused:
kuk do albumu.. mám tam umelecké foto, ešte neupravené, páčia sa Ti? Darček pre priateľa :slight_smile:
18. dec 2007 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježis katika su kraaaaaasne, to kde ti take nafotili??....nadhera.....no to musi byt priatel z toho nadšený :wink:
krasne su :wink:
18. dec 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ja som tu este na skok z domu:slight_smile:
Slobodka, ja sem skocim aj cez sviatky, z domu, kedykolvek;)))
18. dec 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu v Nz jeden fotograf :slight_smile:
ďakujem.. som rada že sa ti páčia :slight_smile:
18. dec 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda bambulky su pekne hyperaktivne :grinning: :grinning: vedia aj obcas posluxat ale ked maju svoje dni tak sivej :rolling_eyes: :rolling_eyes:
karkul no nevyspim zo zaciatku som xodila ako matoha..ale teraz je uz pohodka :sunglasses: len keby polovicka bola castejsie doma :angry: :unamused: :frowning2:
ano materska dovolenka boooze sila kto taky nazov mohol vymysliet :angry:

ale najhorsie je ked moj drahy povie sak som cely den doma hram sa on hned by so ti vymenil
18. dec 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika peknucke fotecky :wink: :slight_smile:
18. dec 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ddnes sme mali tiez navstevu prisiel krsny vikin juuuuj natali sa tak rozsantila ze som mla co robit aby som ulozila spat o osmej
my sme na stedry den u svokrovcov a druhy den vianocny u u manzelovyx staryx rodicov.. ale pribezne hodim tu ocko :grinning: :grinning:
tak to mame naplanovane ale male mam xore tak dufam ze do vtedy vyzdravieme
18. dec 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik.....tak sa pekne vyzdravte nech mate krasne sviatky :wink:
franc....OK budem vas tu hladat vsetky :wink: /teda ked sa prave nebudem prezierat v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: /

navik aj moj bol mudry a ked som ho s malym nechala sameho 5 hodin, tak ma skoro prevalcoval jak sa hrnul cez zatvorene dvere do roboty :grinning:
18. dec 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda, ja tu budem tiež cez sviatky kvasiť :grinning: teda kysnúť

my sme tiež chorí :angry: stále sa mu to zhoršuje, stále má sople, kašle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2007 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi...tilly to kvasit budeme asi všetky:slight_smile:

baby neblaznite, coto že choroby vas chytaju???......no my budeme asi jest kila citronov a pomarancov a nie kolaciky :sweat_smile: aby to nedoslo aj k nam :sunglasses:

prajem vam vsetkym skore uzdravanie :wink:
19. dec 2007 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak papajte :slight_smile: a nam poslete kolaciky :grinning: :grinning:

dakujem :slight_smile:
mne natalka casto krat nosi xoroby zo skolky :angry: :frowning2:
19. dec 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas som sa pekne nasmiala na tvojich kvetnatych opisoch sloboda :grinning: :grinning: :grinning:
davidko aky kasanova uz z ranneho detstva :grinning:
a preco uz posledne? :confused: a nie rovno dve este?
cica, si to rozdelime, ja najdem obchod, kde predavaju rozum a ty pohladas tie vrtule, spravime tazky deal a rozdelime love :grinning: :wink:

jej, katika a ako si ho presvedcila, hod recept :sweat_smile:
19. dec 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkulka.. zavolala som mojej mame a povedala, že tam priateľ nchce ísť, lebo sa vraj ona neteší keď sme tam a preto že sa jej tam nechce sáčkovať (výhovorky)..
a tak mu ona zavolala a vynadala, že čo za kraviny trepe, že ona nás tam chce a nemá papuľovať a láskavo zdvihnúť riť a prísť do LC :grinning:
a tak sa rozhodol, že pôjdeme :grinning:
19. dec 2007 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda aj môj drahý bol včera s malým hodinu a pol sám (kým som bola u dr.) a tiež sa skoro pozabíjal, akým tempom letel do roboty :grinning:
malý mu celý čas vrešťal :astonished: to NIKDY nerobí!!!
Mohol vrešťať za mnou??? môže si to také maláňé baby už uvedomovať???
19. dec 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby tomu mojmu zavolala moja mama, tak sa asi rozideme :sweat_smile: :grinning: to by sa nasral ako delo, ze zalujem...

urcite moze byt ze plakal za tebou, to babetka vycitia, 100%, aj mojej sestranici mala tiez vrieska ked nie je mama naokolo, ma 4 mesiace...
19. dec 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj on sa najprv nasral ale potom som mu povedala, že som jej vravela len pravdu a ona mu vyvrátila jeho nezmysli :grinning:

myslíš? Lebo on fakt nezvykne vrešťať, ale akonáhle som odišla, on spustil :astonished:
19. dec 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite to tak je...ved je nauceny byt stale s tebou :wink: tak si myslim ze sa bal, nemal pocit bezpecia...ako urcite vie ze tato je jeho blizky clovek a pozna ho, ale mama je len mama... :dizzy_face:

no zeby som to aj ja vyskusala... :grinning: potom ked bude titulka v novom case: vrazda priatelky, tak to som ja :zipper_mouth: :grinning:
19. dec 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ok :grinning: skús :grinning:

moje zlatko.. to je pekné ak som mu chýbala :dizzy_face:
19. dec 2007 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky, ja mam v praci toho vela a veras me mali aj vianocny vecierok tak ani nestijam citat co ste popisali :sweat_smile: :frowning2:
ten moj mi odchadza na sviatky, tak budem sama :pensive: smutna...
19. dec 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fran...a kde budes ty na sviatky? a kam sa trepe?? s tebou ma byt :angry: :confused:
19. dec 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda dneska nejako dospava, asi nebol rychly vecer :sweat_smile: :grinning:
19. dec 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fran a kam ide?? :confused:
19. dec 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na chatu k rodicom...ze dojde medzi svatkami a ani neviem ako to bude so silvestrom :pensive:
19. dec 2007 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neberie ťa??? To je divné :confused:
19. dec 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteee kocky:slight_smile:
ja mam dnes blazninec...
19. dec 2007 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fran: ten tvoj je tusim este horsi ako ten moj :pensive: toto by mi on veru neurobil, uz ked nie 24. na veceru ale medzi sviatkami by sme boli spolu, to je iste...

ahoj maxi :slight_smile:

katika: synacik je cukrik, urcite plackal lebo si mu chybala :wink:
19. dec 2007 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fran, to je fakt sila....a ako ti to zdovodnil? snad nebudes cez sviatky sama :confused:
19. dec 2007 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok