Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

sloboda4
18. dec 2007

inak baby to tu nebudete ani cez sviatky?????? 😅 to sa tu budem sama so sebou baviť..........to hadam neeeeeeeee!!!!!!!! 😔

katika1
18. dec 2007

sloboda my sme sa včera dohodli že ideme k nám do lC 😵 ale máme tam net 😀

sloboda4
18. dec 2007

jaaaaaaj supik.....katika a ako Risko? neviem ci som prehliadla alebo si nepisala, je lepsie? /katika to co je IC....asi som blba 😅 /

katika1
18. dec 2007

malo byť LC Lučenec 🙂
Riško je stále chorý 😒
kuk do albumu.. mám tam umelecké foto, ešte neupravené, páčia sa Ti? Darček pre priateľa 🙂

sloboda4
18. dec 2007

ježis katika su kraaaaaasne, to kde ti take nafotili??....nadhera.....no to musi byt priatel z toho nadšený 😉
krasne su 😉

maxii
18. dec 2007

caute baby ja som tu este na skok z domu🙂
Slobodka, ja sem skocim aj cez sviatky, z domu, kedykolvek;)))

katika1
18. dec 2007

tu v Nz jeden fotograf 🙂
ďakujem.. som rada že sa ti páčia 🙂

navik
18. dec 2007

sloboda bambulky su pekne hyperaktivne 😀 😀 vedia aj obcas posluxat ale ked maju svoje dni tak sivej 🙄 🙄
karkul no nevyspim zo zaciatku som xodila ako matoha..ale teraz je uz pohodka 😎 len keby polovicka bola castejsie doma 😠 😒 ☹
ano materska dovolenka boooze sila kto taky nazov mohol vymysliet 😠

ale najhorsie je ked moj drahy povie sak som cely den doma hram sa on hned by so ti vymenil

navik
18. dec 2007

katika peknucke fotecky 😉 🙂

navik
18. dec 2007

ddnes sme mali tiez navstevu prisiel krsny vikin juuuuj natali sa tak rozsantila ze som mla co robit aby som ulozila spat o osmej
my sme na stedry den u svokrovcov a druhy den vianocny u u manzelovyx staryx rodicov.. ale pribezne hodim tu ocko 😀 😀
tak to mame naplanovane ale male mam xore tak dufam ze do vtedy vyzdravieme

sloboda4
18. dec 2007

navik.....tak sa pekne vyzdravte nech mate krasne sviatky 😉
franc....OK budem vas tu hladat vsetky 😉 /teda ked sa prave nebudem prezierat v kuchyni 😝 /

navik aj moj bol mudry a ked som ho s malym nechala sameho 5 hodin, tak ma skoro prevalcoval jak sa hrnul cez zatvorene dvere do roboty 😀

tilly
18. dec 2007

sloboda, ja tu budem tiež cez sviatky kvasiť 😀 teda kysnúť

my sme tiež chorí 😠 stále sa mu to zhoršuje, stále má sople, kašle 😝

sloboda4
19. dec 2007

hihi...tilly to kvasit budeme asi všetky🙂

baby neblaznite, coto že choroby vas chytaju???......no my budeme asi jest kila citronov a pomarancov a nie kolaciky 😅 aby to nedoslo aj k nam 😎

prajem vam vsetkym skore uzdravanie 😉

navik
19. dec 2007

tak tak papajte 🙂 a nam poslete kolaciky 😀 😀

dakujem 🙂
mne natalka casto krat nosi xoroby zo skolky 😠 ☹

karkulka55
19. dec 2007

zas som sa pekne nasmiala na tvojich kvetnatych opisoch sloboda 😀 😀 😀
davidko aky kasanova uz z ranneho detstva 😀
a preco uz posledne? 😕 a nie rovno dve este?
cica, si to rozdelime, ja najdem obchod, kde predavaju rozum a ty pohladas tie vrtule, spravime tazky deal a rozdelime love 😀 😉

jej, katika a ako si ho presvedcila, hod recept 😅

katika1
19. dec 2007

karkulka.. zavolala som mojej mame a povedala, že tam priateľ nchce ísť, lebo sa vraj ona neteší keď sme tam a preto že sa jej tam nechce sáčkovať (výhovorky)..
a tak mu ona zavolala a vynadala, že čo za kraviny trepe, že ona nás tam chce a nemá papuľovať a láskavo zdvihnúť riť a prísť do LC 😀
a tak sa rozhodol, že pôjdeme 😀

katika1
19. dec 2007

sloboda aj môj drahý bol včera s malým hodinu a pol sám (kým som bola u dr.) a tiež sa skoro pozabíjal, akým tempom letel do roboty 😀
malý mu celý čas vrešťal 😲 to NIKDY nerobí!!!
Mohol vrešťať za mnou??? môže si to také maláňé baby už uvedomovať???

karkulka55
19. dec 2007

no keby tomu mojmu zavolala moja mama, tak sa asi rozideme 😅 😀 to by sa nasral ako delo, ze zalujem...

urcite moze byt ze plakal za tebou, to babetka vycitia, 100%, aj mojej sestranici mala tiez vrieska ked nie je mama naokolo, ma 4 mesiace...

katika1
19. dec 2007

aj on sa najprv nasral ale potom som mu povedala, že som jej vravela len pravdu a ona mu vyvrátila jeho nezmysli 😀

myslíš? Lebo on fakt nezvykne vrešťať, ale akonáhle som odišla, on spustil 😲

karkulka55
19. dec 2007

urcite to tak je...ved je nauceny byt stale s tebou 😉 tak si myslim ze sa bal, nemal pocit bezpecia...ako urcite vie ze tato je jeho blizky clovek a pozna ho, ale mama je len mama... 😵

no zeby som to aj ja vyskusala... 😀 potom ked bude titulka v novom case: vrazda priatelky, tak to som ja 🤐 😀

katika1
19. dec 2007

😀 ok 😀 skús 😀

moje zlatko.. to je pekné ak som mu chýbala 😵

francesca26
autor
19. dec 2007

ahojte kocky, ja mam v praci toho vela a veras me mali aj vianocny vecierok tak ani nestijam citat co ste popisali 😅 ☹
ten moj mi odchadza na sviatky, tak budem sama 😔 smutna...

karkulka55
19. dec 2007

ahoj fran...a kde budes ty na sviatky? a kam sa trepe?? s tebou ma byt 😠 😕

karkulka55
19. dec 2007

sloboda dneska nejako dospava, asi nebol rychly vecer 😅 😀

katika1
19. dec 2007

fran a kam ide?? 😕

francesca26
autor
19. dec 2007

na chatu k rodicom...ze dojde medzi svatkami a ani neviem ako to bude so silvestrom 😔

katika1
19. dec 2007

a neberie ťa??? To je divné 😕

maxii
19. dec 2007

cauteee kocky🙂
ja mam dnes blazninec...

karkulka55
19. dec 2007

fran: ten tvoj je tusim este horsi ako ten moj 😔 toto by mi on veru neurobil, uz ked nie 24. na veceru ale medzi sviatkami by sme boli spolu, to je iste...

ahoj maxi 🙂

katika: synacik je cukrik, urcite plackal lebo si mu chybala 😉

maxii
19. dec 2007

fran, to je fakt sila....a ako ti to zdovodnil? snad nebudes cez sviatky sama 😕