• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

24. januára 2008 
ja sa tu potulujem :slight_smile:
22. dec 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no helou:slight_smile:))
takze nakoniec si rezignovala a vianoce stravis s drahym? :slight_smile:
22. dec 2007 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem teraz domov, len 24 budem asi s tym mojim somarom, ja som taka nasrata.... :angry: :rolling_eyes: nemam na neho ani pekneho slova, teraz ho vooobec nelubim a bola by som radsej keby nebol (ako so mnou, nie ze nebol nebol fyzicky :sweat_smile: )
22. dec 2007 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako? :confused:
22. dec 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa musela vdialit po detvaky su uz hore
22. dec 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj maxi :slight_smile:
22. dec 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak s tou svadbou ma mamina tvoja pravdu :wink: :grinning:
22. dec 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechapem preco ti chlapi musia hnevat takto cez sviatky....

my smemdnes boli na nakupoch a aeste aj pojdeme,a to su reci okolo toho;)))
ALE ZASA CHAPEM,TI MASY LUDI ZNERVOZNUJU AJ MNA, A TO JA MAM NAKUPOVANIE RADA!!!
22. dec 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som maniak na nakupovanie

tak babule keby sme sa tu nevideli tak prajem Stastne a Vesele Vianoce velikaknsku pohodicku bohateho jeziska a nex viacej muzickovia pocuvaju :grinning: :grinning:
....a mozno hodim aj ocko ked ma buxty pustia :grinning: :grinning:
22. dec 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nakupovanie nemusím a už vôbec nie v tomto období a pomoooc, zajtra musím ísť nakúpiť potraviny, síce nie veľa, ale treba ísť do obchodu, tak čo narobím...

ten môj dnes nejde do roboty a ani zajtra, normálne mám vianoce :grinning:
22. dec 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
szia babulky, ale ste tu pokecali dnes.........
karkul dnes to nebola kozmicka rychlost, ja som pribrzdila, /alebo ten vcerajsie alkohol ho pribrzdil :grinning: / a normalne sme sa tulali po obchodoch 1/2 dna, nohy ma bolia jak kona........ja už nikdy nebudem nechavat nakupy na poslednu chvilu a už vobec nebudem chodit kupovat darc. s manželom, horor otras................som myslela že ho utlcem s niecim....on vsetko riesil ja trtko:

svokrovcom nic netreba, svagrinej naco jej budeme nieco kupovat?, malemu chcel kupit bejsbolku :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som myslela že skolabujem, že ja mam ist sebe kupit nieco vo vypredajoch, on nic nepotrebuje a mojej mame a sestre tiež potom vo vypredaji :sweat_smile: :astonished:

no nakoniec to aj tak isti BA - IKEA a pod../ ale ako ho poznam pochodime polus a pod. dame si cinu a ideme domov.........to neznasam!!!! :pensive: /

ale kolace matka doda, stromcek som postavila, vyzdobu sme s dadom spravili, vecer pobalim darceky a kakam na vsetko už

jeej tilly tvoj mangel je doma????? neskutocne !!!!! aj moj ale asi by som ho už aj nahnala do robotky :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :wink:
22. dec 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule zelam vam vsetkym kraaasne, stastne, vesele, a pokojne Vianoce :slight_smile:

objavim sa tu znova 25. vecer, majte saaaa:slight_smile:))
23. dec 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no manželky a priatelky, zajtra sa tu asi pre nedostatok casu neukažem /ale aj vy asi nemate casu nazvys ako vidim :slight_smile: / tak vam želam uprimne krasne prezitie sviatkov vianocnych v spolocnosti vasich a nasich milovanych poloviciek, nech ste vsetky stastne a spokojne :wink:
papa
23. dec 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, aj ja Vam zelam stastne a vesele vianoce, hlavne vela pokoja a lasky :dizzy_face: aby ten predvianocny stres uz nacisto odisiel a my si uz len uzivali, cmuk.
24. dec 2007 o 02:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teraz sme sa my zmenili na zaneprazdnene manzelky a priatelky??? :grinning: :grinning:
asi sviatkujete o 106...aky bol jezisko? my sme mali nakoniec jeziska sami dvaja...tak co uz...myslim si ze to ani nebolo nejako ocenene, ale zobrate ako jasnacka....ale inak to nebolo take hrozne a celkom sa mi to pacilo, ale pssssst :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: tvarim sa ze ani nie :grinning:
27. dec 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooj karkul :grinning: :grinning: no vidis ako supik "TO" dopadlo /šifrujem chapes?/ :sunglasses:

no my behame z navstevy na navstevu a tak.......fuj prežieram sa jak prasa :sweat_smile: :sunglasses: :angry: a tato este stale nefajci :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

no a u nas chodil mikulas a ježko a nie ježisko!!!!!! maly tak povedal :grinning:

no a este pridal na vianoce nove slovicko..."KOKO" :sunglasses: :sunglasses: skutocne neviem co tym chcel chlapec povedat :sweat_smile: :sunglasses:
27. dec 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj cicaaa :grinning: :grinning: :grinning:

chapem :grinning: :grinning:

o prezierani radsej pomlcim....zjem vsetko co nezje mna...sak aby sme nemuseli vyhadzovat nieeee :grinning:

teda ten vas tato je teda chlap!!! ja sa odhodlavam ze po novom roku ale cim sa ten novy rok blizi tak fajcim viac a viac :rolling_eyes: :sweat_smile:

no ked davidko povedal tak to musi byt jezko.....nooo maly je telentovany, vhodne slovo pridal :sunglasses: len na koho ho pouziva, resp. na co? :confused: :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

dneska tato vas namaka? lebo toho mojho uz prsty svrbeli od vcera vecera ako sa tesil do prace :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute :grinning:

karkul aj ja mam predsavzatie ze od noveho roka nefajcim...kvoli babu:slight_smile:))) a chcem to aj od draheho, tak snad nam to vyjde....ale teraz si este davame tak 2-3 denne...a na silvestra poslednu....musim!!!!!!
27. dec 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeee, karkuuuuuuuuuuuul, no teda, takto si sa ty nakoniec nechala prehovorit? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2007 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte babule :slight_smile:

ci bistu tak dlho som tu nebola ako som mohla prezit :grinning: :grinning: :grinning:

karkul supis ze sa ti celkom pacilo :wink: :sunglasses:

juuj na stedry vecer moje detvaky od velkeho stastai ake dostali darceky nexceli vobec spat az o pol desiatej som ix dostala do postele aj to s placom

sloboda gratulujem tvovej polovicke :wink: ten moj to kolkokrat skusal aa dokonca bol na takej kure aby prestal nic :frowning2: hoc ja si dam tiez ale len ked si dam nejaky ten poharik :grinning: :grinning:
27. dec 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul no aj moj už lamentuje že kedy pojde konecne do roboty, nadaval na urady, že aspon tie by mohli byt otvorene aby co to vybavil :wink: ......chlapovi nevyhovies :wink:

maxii, karkul a ostatne osadenstvo......silno vam budem držat palce v tom predsavzati...............aj ked fakt musim povedat, že ked prestal moj "jediny" tak to musite dokazat aj vy /lebo on sa fakt asi s cogou v puse narodil :angry: /
navik aj ja som myslela že pri pohariku ho to položí, ale prave naopak..........asi fakt konecne v tomto dostal rozum....som na neho veeeelmi pysna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dec 2007 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

až teraz som vás našla,nestihla som si vás prečítať,aby som sa trocha zoznámila s vami ale super téma pre mňa.
od včera sme ako inak sami s drobcom, drahý je na služobke, v práci,už ani neviem ako to mám nazvať.
27. dec 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
villii ahoooj vitaj medzi nami :wink:
27. dec 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, snažím sa vas troška prečítať , som asi na šiestej strane( medzi tým sa hrajeme s malým...tak mi to ide pomaly) ale musím konštatovať, že chlapi sú fakt rovnákí, hovada jedné. aj som sa dobre nasmiala niekedy :wink: a neskutočne mi to dnes pomáha, kedže od včera mám depku, sme sa zvadili so starým na šmerc, jasné že nechýbali vyhrážky tipu KONIEC a tak, veľmi dobre to poznáte :sweat_smile: a vkuse ma to máta, že čo robiť dalej

malý už bečí, zatiaľ
27. dec 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
villi, nič si z toho nerob, to sú tí nepodarení chlapi. Podľa mojho názoru by chlapi mali byť ako modlivky: "Oplodniť a zdochnúť". Veď keby sme my ženy nemali chlapov, tak by sme si skrotili iné opice no nie?
27. dec 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoyi tak to somsa dobre zasmiala:slight_smile:)))
aleje to je fakt, chlapi nas tolko stvu a henvaju, lenze co narobime, ked ich na to najdolezitejsie v zivote proste potrebujeme!!!!!
neviem preco je to takto zariadene....

villi, vitaj medzi nami:slight_smile:)
27. dec 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vám za privítanie :wink:
akosi je tu dnes pusto, dnes som doma sama len ja či čo? ved je pracovný deň :confused:
27. dec 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este aj ja som tu:slight_smile:)
27. dec 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maxii, som odbehla aspoň do spršky, kým tu nikto nebol
ten môj idiot ma serie stále viac.včera sme sa zvadili a on si teraz zavolá akoby sa nič nestalo, samozrejme otázočky tipu: ako sa májú moji miláčikovia,starostlivý ocinko ako vždy :angry: a že zajtra som doma, porozprávame sa a všetko bude gut. keby bol bližšie tak sa neudržím a pribijem mu aspoň dve.

nechcem sa rozčulovať, lebo sa to hned na malom odrazí a je mrzutý ale dááá sa.
27. dec 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky

oplodnit a zdochnut :grinning: :grinning: :grinning: ja skapem od smiechu :grinning: :grinning: :grinning:

zuzik, no co sa zabijem, alebo jeho?? tak ma ukecal ako obycajne...ale tvari sa ze ON ma neprehovaral, z TO bola moja vola, ako nerozculujem sa ja uz :sunglasses:

vcera bolo veselo zas raz u nas, mamicka jeho milovana vyhlasila, ze ma nechce vidiet vo svojom dome, kedze som uuuuplne nevhodny partner pre jej synacika....jej zelanie je mi rozkazom :sunglasses:
28. dec 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok