Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

tilly
28. dec 2007

karkulka 😲 😠 to je teda svokra 😠

môj starý nepracujeee a nebude asi ani celý prvý januárový týždeň 😀 ale samozrejme už je nasáčkovaný na stavbe 😀

sloboda4
28. dec 2007

karkul cože????? 😠 😠 .........ale serkas spravne na nu, aj moja prva svokra to vyhlasila tyžden po svadbe a potom ma za mesiac odprosovala na kolenach 😉 😵 😵 😵 som si to riadne vychutnala 😵 😵 😵 😎 😎

ja to inak fakt nechapen, co to je za cloveka /ta svokra/ pliest sa do mladych, ved ked vydim že syn je spokojny tak sklapnem a beriem to co si syn v živote vybral...........to je ťapa jedna !!!!!!!!!!!! ☹ 😠 😠 😠 a co na to drahy???

ježis tilly, tvoj muž maka vonku v tom mraze?????? tak to ho potom musis riadne pozohrievat vecer v postielke, neee???? to asi aj ja toho mojho vyženiem 😀 😝 😝 😅

tilly
28. dec 2007

sloboda, no hej, už je doma a varí si polievku 😀
teraz zapotil, že ide späť na stavbu 😀 že je tam veľa smetí, musí to odpratať...

karkulka55
28. dec 2007

no je to velka fesanda....moj povedal ze keby chodil aj s najvacsou stetkou v meste, ze ju to nema co trapit...je to krava, ja sa nerozculujem, dolezite je co si mysli on, dufam ze nezmeni nazor(ma miluje, teda to tvrdi ci co 😅 😎 ) a okrem toho vsetci nasi znamy stoja za mnou....
no pochybujem ze by mna isla na kolenach odprosovat, to by bola show, to by bol moj orgazmus keby sa take nieco udialo 😀 😀 😀 mam ju na haku nech si mysli a hovori co chce, len ma zaraza ze som jej zacala prekazat zrazu po 7 rokoch, ako dovtedy co? nebola som hrozba??

boooze, si neviem predstavit to moje nemehlo na stavbe 😀 😀 😀 by mu ani teplo mojho tela nepomohlo 😀

maxii
29. dec 2007

caute krasky...

ja som teraz doranajkovala;)))
rozmyslam aky program si na dnes vymyslim ked ten moj chce len doma oddcyhovat 😠

sloboda4
29. dec 2007

cauko krasky 😉
maxii, a co si porabala v noci ked tak dlho spachtosis??? 😉

my sme sa vratili z prechadzky, boli sme omrknut pozemok, nafotit ho aj maleho, ten sa tam tak vyjašil a vyvalal v snehu, že hned ako sme prisli domov zaspal, krpec maly 🙂 sa už tesim ked konecne posatavime a prestahujeme sa....budem ho vencit pravidelne a hlavne vecer nech nebuntosi do noci 😝 🙄 🙄 vcera maly zaspal o 02.00........už som z toho fakt zufala............. 😅 🙄 🙄 🙄 ................a potom, že venuj sa manželovi.......už ani neviem ako urcite casti jeho tela vyzeraju 😎 😎 😎 😅 😅 😅 😠 😠 😠

tilly
29. dec 2007

môj malý včera zaspal o jedenástej a dnes o desiatej ráno ma budil, dobré ránko mladý pánko 😀 on si vždy sadne a začne to kričať 😀

dnes ho muž zobral pozrieť na letisko, k babke a tak, takže mám voľnooo, ale na učenie 😝 sa mi taaak nechce, za chvíľu mi ide seriál a potom tu už aj tak budem mať chlapov, takže tomu zas moc nedám

sloboda4
29. dec 2007

jeeej tilly to musi byt krasne a superske ked tak pekne dominik rozprava 🙂 🙂 😉 to my sa este nacakame ☹ ....my zaciname rano nasledovne:
"ccccccccccccccccccccc"...........akože mama daj ma cikat 😉
"cmuk cmuk" spravi s puskou..........akože mama daj mi vodu 😉

a fuuuuj ucenie, vsetky maminy ktore studuju maju moj obdiv..............ja som stastna že nemusim studovat a neviem si predstavit že by som sa k tomu musela prinutit 😝 ......takže klobuk dole 😵

maxii
29. dec 2007

to aj ja obdivujem🙂)
ucit sa a robit skusky pri detoch....uff🙂)

nakoniec dnes len vegetim doma....drahy uznal, ze potrebujem uz mimino, aby som mala co robit;0)))))

maxii
29. dec 2007

a sloboda, v noci som trocha zurovala 😀 😀
predpriprava na silvester... 😉

karkulka55
31. dec 2007

Ahojteeee, zelam Vam vsetkym krasny novy rok 2008, plny uspechov a nasich chlapov castejsie doma 😀

sloboda: vsetko najlepsie davidkovi k vcerajsim meninkam 😉 😵 (teda dufam ze som to spravne kukla 😅 )

ako inak sviatkujete?? tak rychlo to ubieha...mne sa taaak nechce zase do prace...

sloboda4
31. dec 2007

ahooojte, aj ja vam prajem veselucky silvester, krasne ho oslavte a veeeela zdravicka do roku 2008, nech sa vam splnia vase sny a predsavzatia 😉 😉

karkul: velmi pekne dakujeme za gratulacion 🙂 , dooobre kukas moja 🙂 .......ja len žerem a žerem, som už tak nahnevana na seba 😠 😠 😠 😠 ....+4kg hlasim a nezapnem sa do žiadnych rifli 🤐 🙄 😠 😠

jaaj vam sa nechce do prace???? 😀 😀 ...a ja už zase ledva cakam kedy ten moj do prace pojde 😎 😅 .....nejak sa stale skriepime 😅 som už na nervy!! 😔

maxii: tak taka predpriprava nie je nikdy zla.............ale sak uvidime ci si sa poriadne pripravila ne dnesnu noc 😀 ...podaj hlasenie potom 😀 😀 ked vyprcha z tela alkohol, lebo inak by sme si toho asi moc neprecitali 😀 😀 😉

karkulka55
31. dec 2007

no moj nastastie pracuje, kedze je workoholik ako svina...teda tri dni sme boli nonstop spolu...no a ja som si uvedomila ze sa taaaaaak tesim na stvrtok kedy uz vypadne do prace ako nikdy...asi som si zvykla byt sama a ani som o tom nevedela 😀 😀 teraz keby mi chodil skoro domov alebo nepracoval tolko tak to neviem ako na si na to zvyknem....

ja sa radsej ani nevazim lebo by som trpko zaplakala 😅 🙄

maxii
1. jan 2008

stastny novy rok!!!!!

ako ste silvestrovali krasky?? dufam ze k vasej spokojnosti🙂)))
My fajn, ale moc som sa nastastie neopila🙂))

a od dnesneho dna, nefajciiiiim, drzte mi palce 😀 !!!!!!

maxii
1. jan 2008

baby tusimked ja som tu ziadna z vas tu nie je🙂))))))))

tilly
1. jan 2008

sloboda, tak ja budem mať tiež min. 4 kg navyše a po včerajšku 😝

sloboda4
1. jan 2008

ahooojte fesandy 🙂
tak stastny novy rocik prajeme!!!!!
maxii: držim palce silno silno 😉 😉
tilly: no takych nas tu bude asi viac 😀 😀 😀 ale co sak sa z toho nejak vystrabime 😀 😝 😅

inak babule ako prebiehal silvester u vas??? u nas veeelmi vynimocne, až hrozne 😢 ☹ ☹

Davidko sa nejak nažral na svoje meniny, co sa odzrkadlilo na jeho žaludku ☹ 😢 😢 ....chudatko moje cely den grcal, /vyvratil vsetko co mal v zaludku/ aj vodu takže vecer nemohol už ani piť a muž behal po lekarnach a zhanal mu infuzny roztok............chudatko tak plakal a bal sa grcania až som si poplakala s nim 😢 😢 😢 .........takže na stole neboli ani chlebicky ani jednohubky a ani šampano, ale misa na grckanie 😅 😔 😔 ..........max otrasny silvester..................ale na zaklade toho co sme zažili sme si dnes na obed pripili NA ZDRAVIE, a poviem vam nie je nic horsie ako pocut dieta kricat:"mama" ked sa boji a potrebuje pomoc 😔 😔 😢 😢

a co, vy babulky? aj u vas nieco vynimocne?? /ci vy grckate až dnes?? 😀 😀 😀 /.....dufam že ste sa fajne zabavili 😵 😉 🙂

karkulka55
1. jan 2008

Stastny novy rok!!! 😀

sloboda: chudatko malinke...dufam ze mu je uz lepsie....ja nenavidim grcat a to som stara krava, sa bojim vzdy a ako sa on musel citit drobec... ☹

my sme mali celkom ok silvestra, taky v norme...sme boli vonku s kamosmi...a isli spat asi o 6...a zajtra do prace, ja nechceeeeeem.....

hmmm, akoze nefajcim aj ja od dnes...som zvedava na kolko mi to vdrzi... 😒

sloboda4
1. jan 2008

joooj karkul už zajtra do prace?????? fuj tak to nezavidim 😎 😎 😎

tak to ste ako fajn silvestrovali 😉 😉 zalubenci dvaja 🙂 🙂 aj ja by som tak chcela vypadnut.............ale asi najbližsich 10 rokov sa od krpca nepohnem 😒 😒 neviem si predstavit že by bol niekto iny pri nom ked mu je tak zle.....

dnes je statocnejsi a drži sa, sice prežuva iba suche susienky /co je na jeho pomery dost neobvykle/ ale snaži sa 😝 😉

takže karkul vitaj v klube nefajciarov............. 😉 hadam to nejako zvladnes, budem držat palce, moj drahy asi fakt nadobro skoncil, po cigach už ani chyru ani slychu.........takže uvidime este ked pojde spat do prace, ale zatial sa drži 😉

zuzana_t
1. jan 2008

ahojte, tak aj ja vam zazelam krasny novy rok, nech je este uspesnejsi ako ten predosli 😀 😀 😀 a hlavne plodny a potom nech sa tie nase polovicky polepsiea 😀 😀 😀

karkulka55
2. jan 2008

ja by som si uz radsej dala taky papucovy silvester, doma s nejakym tym mimcom 😅

ako ja som tiez veeery zvedava ako dlho vydrzim necmogat 😅 😎 ale chcela by som uz na furt...sak uvidime...zatial mi to nechyba...len dam jeden dva drinky a bude ma huba svrbiet.... 😀

karkulka55
2. jan 2008

to som dneska len sama v praci respektive za pocitacom?? 😲 vsetky este doma sviatkujete a oddychujete?? aj ja chceeeeem 😔 tak sa mi nechcelo ist do prace, chce to uz veru dlhsiu dovolenku 😎 , neviete o nejakom dobrovolnom darcovi, pekny,vysoky, inteligentny...atd 😅 😀 😀 😀

villii
2. jan 2008

ahojte,

prajem vám všetko najlepšie do nového roka 😉

karkulka55
3. jan 2008

Zdravicko 😀

no tak dneskaj si tu zase budem pisat sama? ☹ uz aby aj vam tie prazdniny skoncili 😅

mne vcera ten moj tak liezol na nervy, ja ani neviem preco, ale bola som z neho strasne nervozna, ze by som ho najradsej vyhodila z okna.

inak dala som sa nahovorit na taku...hmmm, blbost? idem k vestici...tak som zvedava... sobotu, snad ma to nejako nevydepta 😒
boli ste niekedy niektora???

karkulka55
3. jan 2008

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😲 😲 😲

no teda, som tu ako prst opustena ☹ 😝 😅

maxii
3. jan 2008

cauko karkul, som tu uuuuuz

ale asi neskoro ze? 😀

aj ja som nasrata na mojeho....uff, normalne rozmyslam ze co a ako dalej....napadlo ma aj ze koniec, ale to nechcem ☹
snad to nebude take zle nakoniec.....teba preco nastval ten tvoj?

inak k vestici som chcela IST AJ JA, ale nakoniec som vzdy cuvla.....kuktorej sa chystas???

karkulka55
3. jan 2008

do riti sa mi vymazal prispevok uz asi sty krat, drbem na to, vrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠

maxii
3. jan 2008

karkul 😀 😀 😀
snad ti to uz nebude blbnut 😉

sloboda4
3. jan 2008

ahooojte kocandy 🙂

my sme dnes boli vybavovat ohladom domu......................maximalne som nervozna,.......strasne som z urcitych veci ohladom muža sklamana a plakat sa mi chce stale a stale ☹ 😒 😢 😔 🙄 este za mam moje slniecko 😵

karkul moja mamina bola u vestici asi 1 rok po tom ako som sa vydala, a pytala sa na svoj život a aj na život nas /mna a segri/ a vestica povedala že ja sa v blízkej dobe rozvediem.................hmee vyslo jej to...... ale povedala aj že odidem do zahranicia a ine hovadiny co na mna absolutne nesadnu......takže neviem, ja som tiež raz chcela ist k vestici ale nenabrala som odvahu, nie že by som bola poverciva, ale asi trosku som 😅 😉 takže tak

karkul a to ty tu sama uradujes??? 😀 a co ta ten tvoj nasral??? ci mas deficit slobody, leba ja ano.............sa nenormalne tesim ked pojde do prace..... 😅 🙄 🤐

maxii a ty ako??? ake važne dovody ta vedu k uvaham o rozchode??? 😉

baby inak neviete kde sa tula zakladatelka tejto temy??? žeby už nebol jej drahy zaneprazdneny?? 😎 😀 😀

maxii
3. jan 2008

cauko, akze aj teba stve chlap??? co nieco lieta vo vzduchu????? 😖

no jamam tazke srdce na mojho kvoli jeho jednej zalube, nechcem tu napisat o co ide je to dost specificke a toto je predsa len verejne forum,ale venuje jej teraz cez volno neumerne vela casu a vcera som si dovolila namietat a poznamenat, ze ak sa to zhorsi koncim, lebo tak zit nechcem, naco bola hadka a som ta, ktora obmedzuje, pristrihuje kridla, a chce ovladat, a este mi splechol do tvare ze dieta cchem ja viac ako on teraz hned!!!!! a to ja do rvu, lebo to bol pre mna hnusny sok ☹ ☹

nakoniec sme to sice uzavreli ze to tak celkom nemyslel,len sa nechce citit do nicoho dotlaceny a ze mal pocit ze caznem frflat najprv na tu zalubu, a potom mu nalinkujem cely zivot....

ale neustupila som, bola som mozno aj ja hnusna, ale stala som si za svojim, a aj za tym, ze na mimi chcem zacat pracovat hned a nie cakat rok a tak, a v podstate sme sa udobrili tak, ze so mnou suhlasil, ale....ale ☹

dnes satvarime ze je vsetkook, ale aj tak teraz odisiel za tou svojou zalubou....vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr