Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

navik
8. jan 2008

dalsie osadenstvo sa hlasi 😀 😀 😀
mne stale ide pomaly ten kon 😠 😠

sloboda4
8. jan 2008

no spravne si odpovedala 😀
no dobre si sa dohodla, ozaj a ten stromcek ste mali na vianoce??? 🙂
a to on byva u teba ci ty u neho?? /že ci musi posluchat on teba alebo ty jeho/ 😀 😀

no tato prave povedal že sa na mna tesi vecer...............neviem ci na mna alebo na to jak ho budem musiet pocuvat o tom ako ratal plot na dom......kde zohnal material a tak....................... 😅

karkulka55
8. jan 2008

mna to uz asi po tisici krat vyhodilo zo sedla, blby kon 😠

nebyvame u nikoho, v najme sme, takze by sme sa mali posluchat navzajom 😅 😀 aj stromcek bol, seeetko jak ma byt 😀

ccc, to teda nemyslim ze bude debat o plote, skor co za plotom, resp. pod plotom 🤐 😅

sloboda4
8. jan 2008

navik caves, možno ze ma konik bolave kopýtka.........nevladze utekat 😀.....inak ako? deti buvaju...........moj konecne zaspal, vyliezal stale zo spalne tak som mu povedala, že cez okno dojde bradaty ujo a hodi ho do vreca a zobere daleho od maminky...........chuda, ani sa nepohol...hodil sa do jednej polohy a vtej aj zaspal..mu aj sliny tecu po lici 😀 😀 😀 😀 😀

karkul..........tak to hej, vianoce jak vysite 😉 ......................no ked nebude o plote, tak to aby som do huby už nic nedala, sak ked zbada to sadlo po dvoch tyždnoch, tak neviem neviem, budem cvalat este pomalsie jak tento kon 😀 😅 🤐

maxii
8. jan 2008

caute baby hlasim prichod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sloboda4
8. jan 2008

maxii...kdes bola??........bolas cvicit?? 😉

karkulka55
8. jan 2008

to nebude mat si ani vsimnut 😉 😅 a okrem toho, ked tak na teba kukam, tak si pribrala asi na vlasoch alebo co, sak si jak prutik...

chudacik davidko 😅 😀 😀 si mu teda dala...

navik
8. jan 2008

😀 😀 mam doma korcule tak mu poziciam

konecne som dospala prezurovane noci 😀 😀

sloboda jak ti fajne tak ta moja bambula spala doobeda a starsiu som supla uz konecne po mesiaci do skolky.. normalne som sa divila ze nemam sedivy vlas 😅

a karkul a ako sa podarila kapustinica? 😉

karkulka55
8. jan 2008

kapustnicu mi mama uvarila 😀 😀 😀 ale to je top síkrit, som tvarila ze to ja som taka sikovna 😎

sloboda4
8. jan 2008

😀 😀 navik korcule?? bože jak by sme to tu vsetci ocenili 😀

karkul dados zvlada podobne veci..........ježiško mu doniesol taku hru.......taky pes, otvoris mu chrapu a stlacas zuby, ale jeden zub je vždy zly /nikto nevie ktory/ a ked stlacis ten zly tak ta pohryzne................maly sa toho bal jak saleny.......uplne reval ked to videl, si myslel že to nas naozaj ten pes hryze.......a ked nechcel spat a stale vyliezal z izby tak som psa postavila pri dvere /jakože stražny pes/ a maly bol na postely jak prikovaný....jaky pokoj bol 😀 😀 😅

navik tak pri dvoch sidlach sa divim že mas vobec vlasy 😀 😀 mna by asi siblo 😀

karkul kapusnica, ale ale...........................aj som robila na silvestra, ale tato z nej celu noc kakal 😀 😀 , david grcal 😀 ..................no neviem aky som to mala recept 😀

karkulka55
8. jan 2008

😀 😀 😀 no ty si akaaa vynaliezava...si zivo predstavujem chudaka maleho s vytrestenymi ocami a priklincovaneho o postel 😅 😀 😀

no to si musela mat fakt špéci recept 😀 😀 preto som ja radsej neriskovala....

nee korcule, nejaky dobry bičisko by to chcelo.... 😎

maxii
8. jan 2008

ne nebola som cvicit 😀 az na stvrtok som predsa slubila 😝 😀 😀

ale tu v praci "cvicim" o sto sest....teda takyto zaciatok noveho roka, sak lietam jak sarkan 😒

navik
8. jan 2008

axxxxxxxxxxxx konecne detvaky zaliezli do postel

juuj sloboda si mi pripomenula ked som ja za mojix mladyx liet strasila sesternicu a bratranca ked mi xceli hracky rozhadzat mame take maca na klucit a robil brum brum strasne sa ho bali 😀 😀 ... tak som to skusila natali ta kde ani nahodou sa ho nebal a este nahodila taky vyraz mamus oco ti ide 😅 😀 😀

yooj zasibava mi riadne 😀 😀 😀 preto sa xodim praviedelne na drink abo na discu
ale poviem ani to niekedy nezabera bo teraz co sa s nimi stalo ale take su obidva drze betarky 😠
ale co uz su to moje slniecka 😀 😀

ja som saradsej ani nepokusala varit ..zajac rad vari tak nex vari 😀 😀 😀

navik
8. jan 2008

jaaaj maxi tak nex sa ti to podari 😀 😀 😀

som opat manzelka zaneprazdneneho mangela vcera prisiel o pol druhej rano ci vlastne je dnes a teraz pred hodkou siel na poradu 😠

maxii
8. jan 2008

cauko naviiik 🙂)))

podari podari,musi sa🙂)) dnes som enjaka rozbehnuta,pracovnenasadeniemiprospieva, somtohostihla tolko za den co cez dovolenku z a tyzden🙂))))

moj zajac tiez rad vari, tak ho nechavam🙂

a on neni tak velmi zaneprazdneny pracou, ale svoou zalubou, ale to je vlastne jedno, lebo nema cas 😒

navik
8. jan 2008

awoooooooook maxi 🙂

navik
8. jan 2008

sikula sikulka 😀 😀 ..tak o mna sa to neda povedat ja som nejako zlenivela doma..ale zatial mi to toleruje 😀 😀

ax aj xlapi... moj bude svojou zalubou zavaleny od jari az do neskorej jesene 😒

rybecka
8. jan 2008

Ahojte kocky,
objavila som tuto temu neviem ci k Vam patrim ale ja som sama aspon odteraz a budem az do maja moj manzel odisiel do Rakuska ☹ takze ostala som ako slamena vdova 😢 malinky spinka a ja si tu bludim este som necitala vase debaty neviem o com prave mate temu ale zachvilku to napravim 😉 Ak mozem tak sa k Vam pridam 😵

navik
8. jan 2008

vitaj rybecka 😵

maxii
9. jan 2008

caute holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

ja mam depku kazde rano so skoreho vstavania 😠
kym sa rozhybem...potom je to uz lepsie....aj vy tak nerady vstavate??

navik
9. jan 2008

draviiiiiiiiiiiiiim 🙂🙂🙂🙂

ja pravidlene vstavam medzi pol siestou siestou a hoc som si zvykla zboznujem lenosit v posteli tak do osmej 😎 😎

maxii
9. jan 2008

tak ja mam problem vytrepat sa z postele aj o pol osmej ked je takato tma a hmla...
v lete to ide lepsie....

navik
9. jan 2008

spominan si nacasy ked som cakala natalku to som prelezala v posteli cele dni 😀 😀 asi je preto takspaxtoska 😝 😀 😀

to mas pravdu clovek sa v lete vytrepe von skor ako v zime... ale Vivke je jedno ci je zima abo leto 😵

maxii
9. jan 2008

sak ja asi pri detoch pochopim, co to znamena, malo spanku 😀 😝

no ale nastastie dnes nemam az tak vela roboty, teda mam, ale nejak ju stale posuvam a prekladam a odkladam 😀 😀

moni1412
9. jan 2008

tiez nenavidim skore vstavanie. Pamätam este ked som chodila na SS, ked som musela ist v tme na bus...hrozne cosi. Teraz ked som PN, spim dokedy chcem, ale som potom velmi unavena... asi je lepsie mat urcenu nejaku hodinu na vstavanie. No, ale zajtra vstavam 3.30, to bude ina hroza 😖 brr...

sloboda4
9. jan 2008

cafte moje 😉
hned na uvod veeeeelmi som na seba pysna!!!!druhy pokus o cviko vysiel...................vcera som poctivo makala, a sem tam som musela mat v naruci aj moju 12kg živu cinku zn. Davidko a aj poslednych 100 brusakov som robila so sediacim davidom na mojom bruchu, ale co............konecne som sa nejak rozhýbala 😝 😵 😝

moni, ake fajne brusko už mas 😉 vidim že už kupujete vybavicku 😉

maxii, ja by som strasne rada vediet co za zalubu ma tvoj chlap 😕 , ale chapem 🤐 🤐 ...........
a neboj naozaj pochopis, ked budu deti, spanok budes ratat na minuty a nie na hodiny...............mne sa stavalo, že som dadovi dala papat mliecko /ani neviem ci si odgrgol 😲 / dala som ho do postielky, oprela som sa o postielku a zaspala som tak posediacky.........no za 2 hodky ma zobudil zase plac dadkov a ja že co chce, vedla mna spinava flaska od mliecka /reku sak teraz jedol/ a on zase pytal už dalsiu papacku 😲 😝 .........hrozne casy 🙄

navik sevas, to akože fakt tak skoro stavas!!!!!!!!!??????????? bože mna by asi nic nevyhnalo z postele tak skoro 😅 🙄 ..............
vcera som pozerala reflex, bola tam taka rodina co sa im narodili najskor 3cata a potom 2cata............som skoro odpadla až sa mi vlasy zježili................a david zacal tatovi vykrikovat, že ma kupit bábo 😀 😀 sa mu to lubilo tolko deti po kope

rybecka ahoj a vitaj 😉 🙂

tilly
9. jan 2008

slobodka, tak môj domčo včera začal pri tej reportáži kričať, maminka chce dvojičky, maminka chce dvojičky 😀

sloboda4
9. jan 2008

ahoj tilly 🙂
no co pre dieta nespravis..................hor sa do prace, mamina 😉 🙂

karkulka55
9. jan 2008

Ahojte krasavice!!!! 😀 😀 😀

jooooj akykolvek pocet vacsi ako jedno dieta je velaaaa 😀

a co tatino povedal na to ze davidko chce kupit babo??? 😅 pekne cvicis, ani cinky nemusis kupovat, mas to for free 😉

no tilly, mali by ste na tych dvojickach popracovat ked ich tak maminka chce 😀

moni, co tak skoro musis vstat???jeziiiis 😲 😖

a rybecka ahoj 😉

maxii
9. jan 2008

sloboda, ja ti to napisem do IP, chces?? 😀 😀
lebo ja som tiez zvedavka, a najradsej by som vsetko vediet, takze chapem tu zvedavost, 😀 😀