• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

24. januára 2008 
inak baby, drzim sa co sa cigariet tyka skvele, este ani jedna :wink:
aj ked pokusenie uz bolo, nejedno !!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii, ja som zvedava teraz ako pes tiez :grinning: :grinning:

o tom pokuseni ani nehovor....joooooj, az mi jazyk vykruca :grinning:
9. jan 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wauuuuuuuuuuuuu sloboda :grinning: :grinning:
tolko sa rozprava o tom cviceni ze nakoniec sa podvolim aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak tak pri detox s pocitaju minuty spanku .... ja pri natalke som si vyxutnavla spanok ale vivik tak mi ho riadne skratila :sweat_smile: :rolling_eyes:

fakt ta moja mala buxta je riadne ranne vtaca zo zaciatku si vyzadovala pozornost ale teraz jej uz staci ze jej zapnem minimax a hraje sa pri nas :slight_smile:

ked tak rozmyslam co je lespie zvladnutejsie dvojicky abo jedno hned za dhruhym??????
9. jan 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a drzis sa, karkul?? ziadna ciga od 1.1. nebola, ci? :sunglasses:

no dobre baby jedny zvedave, idem vam to napisat:slight_smile:)))ale sa nesmejte:slight_smile:))
9. jan 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik neviem, ale tipujem ze jedno za druhym:slight_smile:)))
ale mne sa paci myslienka mat dvojicky, len to brucho...uff:slight_smile:)
9. jan 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii a jaaaaaaaaaaaa som zvedava baba:slight_smile:)
9. jan 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sak vy ani cvicit nemusite, ked sa tolko za tymi vasimi ratolestami musite nahanat, tie vas precvicia az az :wink: :sweat_smile:

jooj drzim,ale tak horko tazko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty? ani jedna??? :sweat_smile: :sunglasses:
ja sa nebudem, ani sa len neusmejem :sweat_smile: :zipper_mouth:
9. jan 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul ja ani jedna, ale vcera som mala krizu a uz uz som jednu vyberala, ale nakoniec som odolala;)

inak babule poslala som vam IP - navik, karkul a sloboda
9. jan 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii, ale je to tazsie ako som si myslela...ach jaaaaj....ja chvalabohu nedrzim ziadne zasoby, lebo by som uz zobak vyudila.... :sweat_smile: :grinning:

som tu IP kukla :wink:
9. jan 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lenze moj drahy ma zasoby lebo on neprestal tak ako chcel, takze preto ked ho vidim ako si ide zapalit sa musim 2x tolko drzat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru veru, aj ten moj stale fajci, ach jaaaaj :sunglasses: :sunglasses: i ked teraz je smrtelne chory takze nefajci, ma nadchu aby ste vedeli :grinning:
9. jan 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento konisko, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. jan 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii :slight_smile: IP

karkul aaaaaaaaahoj

baby je to normalne, co s tym konom volaco nespravia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do chuja!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. jan 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som urobila kukuc aj :wink:

ja sa zatial nepokusa mani prestavat bo stale fajci a tak ako prestat ked robi xute :frowning2: :frowning2: :frowning2:

zenusky fandim VAM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jan 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso, vzdy napisem nieco, odoslem, kym sa to odosle trva to sto rokov a potom ma to vyhodi, a kym sa sem zase naklikam, kua, uz som taka vytocenaaaaa :angry: :angry: :angry:

ahoooj freedom moja :sunglasses: :grinning:

ja si tiez fandim, len dokedy :sweat_smile: :sweat_smile: stresy furt...a ani na wcko poriadne nemozem ist :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul poslem ti kapusnicu, stes???????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fajna je, ucinkuje neboj :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooo ste sa lakli mojej kapusnice, dobre dobre nebudem vam ju nutit!!!!!!!!!§ :sunglasses:
9. jan 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik teda aj ty fajcis??? ale nas je...teda bolo, lebo ja uz ee :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neeeee len od smiexu som nemohla klikat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxiii obcas .ale ked si dam drink tak sa nezastawim :angry: :angry: :angry:
9. jan 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik, to je aj moj najvacsi problem, preto som sa rozhodla zopar mesiacov aj nedrinkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mna caka vlastne nudny asketicky zivot :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa pekny dnik prajem utekam pomaly po Natalku do skoly :slight_smile:
9. jan 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii, to už terz prejavujes matersku lasku k tomu babatenku co sa ma k vam tento rok "nastahovat".......to je spravne :wink:
a neboj pride babo a co je nuda rychlo zabudnes :dizzy_face:
9. jan 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slobo, sak presne v to dufam ze ma z mojho nudneho asketickeho zivota vytiahne jedno male upistane zboznovane drobca :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekas pomaly????? to ako??? :wink:
pa navik, krasny krasny.........
9. jan 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii neboj vytiahne a poriadne vysoko :sunglasses: :wink:

kolko mas rokov??
9. jan 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27 mam
a ty?

ozaj ty si z BA?
9. jan 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu...........................neskutocne co ten kon predvadza............3x ma vyhodilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja som 28 z NR :sunglasses: maxii idealny vek na babulko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jan 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slobo, aj ja si myslim....povodne som chcela do 30 obidve, teraz ze do 28 prve aspon zamiesit a potom spontanne sa uvidi, kedy druhe :sweat_smile: :sweat_smile:

kon je moc osedlany, aj mna furt vyhadzje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja by som aj druhe aspon zasadila do 30tky, ked už neporodila :wink: .......................ked ono to je tak, že ja by som niekedy aj hned brala druhe /hlavne ked vidim aky je davidko už velky a ako ma stale menej a menej potrebuje........take babatko si stiskat jaaaaaaaaaj/ ale zase si neviem predstaviť byť tolko doma...........a zase aspon dejvo pomože ked bude mat už aspon 4-5 rokov, dufam............vsetko ma svoje za aj proti............ :slight_smile:
9. jan 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok