Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
10. jan 2008

tak aj ja si teda dam zavazok, ze budem aspon na tom nasom bicykli cajglovat, inak hnusne sa mi trasie vsetko, fuj, aj mi je z toho na grc a aj sa mi nechce, ach jaj. zadok, no ploskavica makka, stehna tiez...mne by uplne stacili tie dolne partie, ako brusaciky kazdy den, aspon kazdy druhy a ten bickac....porozmyslam...aby som bola cica s vami 😎 😀

navik
10. jan 2008

tak uz som spat mala som navstevu bola kmotra s krsniatkom vivika sa hrala na mamku davalamalemu pit cajik vyzivou ho krmila ptroste komediavsade bola ta vyziva a najmenej mal Ivko v puse 😀 😀

yooj zenusky my sme sa v tom nejako polepsili 😀 bo minulom roku som skoro musela zobrat knihu ako sa to vobec robi 😅 😅 😀

sloboda4
10. jan 2008

karkul no kozy 😀 to som aj ja mala............ked som dosla z porodnice a s placom sme ja aj tato odsavali z ceckov mlieko /lebo maly nechcel papat z cecu/ tak som ich preklinala jak diva!!!!!!!!!!!!!! a ked mlieko odislo..................sok jak svina, dva oschnute vechte tahajuce sa so mnou..............horor!!!!!!! ale co hlavne že su zdrave!!!!!!

karkul a co nemam v rukach mam v ritke, neboj ta je statocne vyvinuta 😎

do kelu, baby co nedate foto lepsie nech vas aj ja vidim............a inak na tych slabych zaberoch co tam mate.........ste tiež ako dve tyčky 😉

maxii
10. jan 2008

karkul, presne to aj mne, hore nic nemam co by mohlo zmlandraviet🙂)))
no - ruky jedine by sa zisli este vyformovat do stavu tak z pred roka 😀 😀 😀

a inak len spevnit zadok brucho a stehna, ja velmi chudnut nemam z coho 😀 😀 😀

karkulka55
10. jan 2008

ja som akoze inkognito 😎 😎 😀 a tu nemam ani ziadnu fotos co by sompridala, musim nejaku doma kuk a potom ju nachvilocku pridam aby si sa mohla na mna kuk ak chces...i ked neni sa moc na co 😀 😀

ked ja teraz ziadne cici ani nemam, take ze - 3 by som povedala...ale nie no, tak akoze sa tvarim ze je to nejake Bcko, po mensej uprave a dopomohnuti mojej podprdke....

davidko vobec nepapal z prska?? 😕

maxii
10. jan 2008

tak potom aj ja sem nachvilu capnem foto ale tiez chcem byt inkognito radsej 🙂 🙂

ale som tycka, to nepopieram, len treba spevnit inkriminovane casti aby bola pekna tycka 😀 😀 😀

karkulka55
10. jan 2008

to mne aj moj stary hovori, mala by si cvicit moja, nejako sa trases....alebo si myslis ze chlapom sa pacia kostry?? (ked som mala isty cas problem s prijimanim potravy-nie vlastna vina, lez statnice sa na mne podpisali, som schudla asi 10 kil, dlha som ako tyzden pred vyplatou, no chodiaca palica som bola - ale uz som to statocne dobehla, mozno aj predbehla 😅 ) radsej aby som mala par kil navyse ale pevnych par kil...

maxii
10. jan 2008

karkul moja rec, chcem mat pevne kila na sebe 😀 😀 😀

aj ty si taka vysoka tycka? aj ja 😀 😀 😀

sloboda4
10. jan 2008

no maxii, tak to by som zvysoka serkala na posilku......oblecko nedostatky zakryje a upraví

baby tak svacnite foto, budem cakat........................ 🙂

no ja som mala strasne vela mlieka, tak som si ho v porodnici odsavala a davala inym detom a odkladala aj do mrazaka pre mojho davidka.............a ked nas doslova vyhodili domov tak dado mal akurat papat a ja som už nemala cas kde a ako na chodbe mu stelovat prso /jedol cez kllobucik/ tak mi moje mlieko rozmrazili a doniesli vo flasi................no a ked dadko zacitil ako jednoducho to z tej flasi ide /pri cecu sa musel potrapit a silnejsie tahat/ tak už cecu nechcel............ani za svet.............som vtedy tak bola nastvana na sestricky!!!!!!!!!!!! 😠

karkulka55
10. jan 2008

no to sa ti necudujem ze si bola nastvana 😠 😠 a potom asi samozrejme vobec nechcel uz papat z cecika, ze ano...kozy, sak to mohli predpokladat, ako no comment.....

no tak ja teda doma nejaku kuknem a dam sem, jednu som tu v praci nasla, ale taka fuj, to bolo na zurke a vyzeram tam tak selijak a iba moja hlava tam je 😅

ja som ale moc vysoka, som trosken aj komplexami v puberte trpela, ale uz sa z toho nezblaznim vcil 😎

navik
10. jan 2008

ci koki tha to mne len moze stat boze preklikavam sstranku a nevsimnem si ze su uz dalsie 😅 😅

ja som mala pred tym na bruxu tehlicky a teraz po styrox opercaiax z toho dve cisarske rezy vyzera ako kysnute cesto ktore ide vykypiect z misky...cista katastrova 😠

babuxy a ja cem vas kustik lepsie vidiet 😕 😵

maxii
10. jan 2008

slobo - to by som aj ja bola nastvana na sestricky....tak pri druhom uz budes vediet co a ako, ta neokaslu 😉 😉

ja chcem cvicit sem tam hlavne kvoli pohybu....je to zdrave 😉 😀 😀

sloboda4
10. jan 2008

karkul ako vysoka??? ani ja nie som žiadny krpec 😉

maxii tak to hej, rozumne ............hlavne ak chces byt tehu.......... 😉 mudro zacinas 😉

navik cauko, ty si mala cisara??? preco?? ja tiež, ale ja ked priberiem tak ma ta jazva dost neprijemne boli, takže aj vdaka nej sa trosku držim na uzde 😉 😉

karkulka55
10. jan 2008

ja mam tak cca 184 cm, ako sa vyspim a natiahnem alebo scvrknem... 😀 😀

sak ano pohyb je zdravy...len keby sa tak cloveku chcelo...

navik...4 operacie?? 😕

maxii
10. jan 2008

karkul - slusna vyska, ja mam tak o 6 cm menej a to mam pocit ze som obryna 😀 😀 😀
lebo rada nosim podpatky 😉 😉

baby kuknite si vsetky tri svoje IP 😉

sloboda4
10. jan 2008

iha dlhana si 😉 😉 😀

bože ani si už neviem predstavit, ake to bolo ked tento kon bol skutocne konom!!!!!!!!!!!!!!

karkulka55
10. jan 2008

no ja viem ze su 😅 😀 aj ja rada opatkos, ale musim iba take decentos, ze 5 cm..moj stary ma 188..takze asi tak...budeme mat my malych basketbalistov 😀

ani mi o tomto sprostom konovi nic nespominaj lebo ma slak trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

karkulka55
10. jan 2008

ja nemam nist v IP 😅 😕

maxii
10. jan 2008

no o vyske mojho draheho radsej pomlcim...ehmmmmm..stodevatdesiatsest..ehmmmmmmmmm 😀 😀 😀

karkulka55
10. jan 2008

no uz som ta okuk 😉 fesanda, cicuska....a pocuj, ty na co chces ist akoze cvicit???? 😲 sak si jak palicka bambusova 😉

tyyy, aj moj mohol tak narast, by to bolo lepsejsie, by som aj vacsiu steklu mohla zabit 😀

vy kolko meriate babulky??

sloboda4
10. jan 2008

baby, vy ste ake žirafky!!!! a ja som si myslela že som dlhana, mam 173 a moj tato 178 😅 😎 .........konecne som pri niekom krpatááááááááá 😀

maxii.........heracka ja vysita, ale nnnnnniiiiiiiiikkkkkddddddddddyyyyyyyyyyyy v živote by som sa vedla teba v plavkach postavila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙄

karkul a somzvedava na teba, ale ked posles foto kde mas modelkovske mieri ako maxii..................tak dockaj toooooooooo!!!!!!!!!!!!! 😖

navik moja a ty ako sa mas????

navik
10. jan 2008

slobodka bola som na operacii excimer laserom mala som dioptrie -5,-6 a ocna lekarka mi odporucala ist na cisara pretoze pri tlaceni sa vyvija velky tlak na oci a mohol by sa mi riadne zhorsit zrak
ja s jazvou nemam problem ja mam obcas problem s jazvou ked mi oerovali tenke crevo...boze nato nezabudnem nikdy zivote doktori mi povedali ze som usla hrobarovi z lopaty 😖

sloboda a ty preco bola na cisara?

maxixi spravne spravne ... 😉 😉

maxii
10. jan 2008

karkul, dik 😉
no sak pisem ze pre zdravieeeeeeee....a pre spevnenie 😝 😝 lebo neznasam ked som traslava 😅 😅

inak, ked pojde tento kon stale tak pomaly, tak mozme popisat aj tam, utvorime nejaku private miestnost aby nam tam decka nezavadzali a ide sa 😅 😅

sloboda4
10. jan 2008

maxii, a to co sa ti ako trasie???????? 😅 jedine ak hlas nie????

možeme

iha navik, v takych chvilach si clovek uvedomi, že zdravie je najdoležitejsie............
ja nosim sosovky tusim -2,5 😅 ani neviem 😅
a mala som vysoky tlak tak ma zobrali do nemocky, maly bol stale KP a nechcel sa zvrtnut a ked mi už vytlacal jedno rebro uplne von /v predu/ tak ho už museli vytiahnut 😝 😝 a moje rebro mal otlacene na svojej hlavicke moje male 😉 😉

maxii
10. jan 2008

slobo - co si sisi, to su stare fotky inak, uz som troska vacsia/sirsia 😅 😅

karkul - uz sme na teba zvedaveeee, ukaz nejaku foto 😀 😅

sloboda4
10. jan 2008

maxii sa kukam na tvoju foto a vychutnavam si cucoriedkovy prnicek.......tradice z Pardubic 😎 😎 skoda že si nedas 😎 😀

sloboda4
10. jan 2008

😅 😅 😅 😅 teda prnicek = pernicek 😅 😅 😅
prnicek by si si asi ozaj nedala 😀

maxii a stare ako stare?? myslis 1 tyžden??? 😀

karkulka55
10. jan 2008

ze hlas 😀 😀

baby, sak ja vam poslem, len teraz zas nejsom na svojom kompe...tu jednu aspon....ach jo...vas ale nechcem vystrasit 😀

aj ja som slepusik, mam 2,5 jedno oko a druhe 2....

chlapci sa tusim ani nemozu KP rodit, nie???

aj ja chcem pernicek,mnaaaam 😀

maxii
10. jan 2008

najstarsia je asi 3 roky do zadu 😀 😀
a neprovokuj, ja si dam kazdy den svoju davku sladkeho 😀 😅 😅

navik
10. jan 2008

yooj ta moja buxta vstala neda pokoja otrvauje maminu 😀 😀 😀

dobre dlhane ste maxii karkul... 😀 😀 so slobodou sa nexytame 😝 ja ma 173 a zajac 194

maxii stotoznujem sa s karkula slobodou 😀 😀

karkul no az styri 🙄 naprv slepak potom dva cisary a posledne tenke crevo tak dufam aj posledna 🙄