• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

24. januára 2008 
sloboda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tri roky neveriiiiiim maxiii :wink: tak akurat ti teraz vlasy narastli tak mas o dkg viac nie? :sweat_smile:
10. jan 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul jeden doktor ti povie že nemožu a mna jedna krava doktorka presviecala že ho mam porodit že co je na tom, že nemožem byt citlivka a fajnovka a že som neni jedina ktora by tak rodila, že je to bežne..................že sa hovori že tie deti su mudrejsie :confused: a že aj jej priatel sa tak narodil.........................som jej povedala že ked bude cakat ona s priatelom dieta a nahodou bude KP tak nech si ho tak porodi, ja idem na cisara a basta.............taka mlada krava to bola :angry:

neboj nevystrasis :dizzy_face: a preco sa volas karkulka??
10. jan 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkuuuul, cakame :sweat_smile: :sweat_smile:

a nespolcujte sa tu proti mne :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si jej dala moja :wink: nech si presne ona odrodi KP...ja som pocula ze kvoli im krehkym muzskym pycham sa nemozu KP :sweat_smile:

a co ja viem preco karkulka, lebo som bola sprosta :stuck_out_tongue_closed_eyes: akoze inkognito zas...lebo ludia co ma poznaju by si v zivote netipli ze by som si dala take infantilne meno :grinning: :grinning: a potom sa mi to uz nechcelo menit :sweat_smile:

jooj, chuda, navik, ja som mala iba jednu na bruchu zatial, dufam ze poslednu, pruch :unamused: no ale na kolene uz tri :confounded:
10. jan 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik ako si to dieta može dovolit otravovat maminu!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ked mamina pracuje, že :grinning: :grinning:
aj moj stale chce pozerat krtka na notb. a ja furt že pracujem pracujem, nechaj ma milacik este chvilku, mamina zaraba peniazky :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jan 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda :grinning: :grinning: :grinning: dukaty zhrnas tu s nami??? a dieta si ani krtka nemoze pozriet??? :grinning: a ty si si preco dala ze sloboda?

maxii proti tebe, nikdy! :sweat_smile: :grinning:
10. jan 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa musim najprv k mojmu compu dostat aby som aspon tu jednu sem stuchla...
10. jan 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda - skveleeee, ze zaraba peniazky :grinning: :grinning: :grinning: no to je pravda, ak by nam za to kecanie platili, mali by sme uz pekny balik peniazkov :grinning: :grinning: :grinning:

karkul - no dufam kocky :grinning: :grinning:

navik - tak snad uz mas vsetky operacie za sebou, uff :confounded:

inak ani ja neviem preco nick maxii, ma to tak napadlo a bolo :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jan 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul, ten nick zacal na inej net. stranke a to v case ked prvý chlap z mojho života odchadzal /a ja som sa zaprisahala, že už nikdy sa nevydam/ a druhy sa pomaly plížil ku mne ................... som si povedala, že aka je ta sloboda krasna, tak som sloboda.....................ale už s obojkom!!!!!!!!
10. jan 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik, ty mas tiez riadneho dlhana doma :wink: a ze zajac :sweat_smile: :grinning:
10. jan 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj :wink: :grinning: ti to ale dlho nevydrzalo....a obojok je len taky sperk, nie? :sweat_smile: :grinning:

maxi, ani len nepochybuj! :grinning:
10. jan 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nosim obojok tiez len ako sperk :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sak to je zlate že "karkulka" :slight_smile: ja že si tak zalubena do tej rozpravky :wink:

maxii to je moderny nick...............x...teraz letia :slight_smile:

diky karkul za taky sperk...............................inak sa mi zda že už trosku povoluje :wink:
10. jan 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je riadna krepy doktorka ked ti tak povedala sloboda...ale dobre si jej fukla do tvare

a to moje tenke crevo museli operovat bo sa mi urobili zrasty po tolkyx operaciax a nebolo prexodne a este ked som prisla opolnoci tak si ma prehadzovali ako spinave pradlo na ktore odelenie co pojdem na xirurgiu a abo :angry: :angry:

sak do sloboda ako si predstavuju nie nase detose..ked mamina pracuje tak pracuje :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:

maxi dobry napad s tou miestnostou :wink: :wink:
10. jan 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale, zlate nezlate...ja nie som taka "karkulka" ani nahodou :sweat_smile: som si mala dat ze furia, alebo cert, xantipa :sweat_smile: :grinning:
ja ti tie tvoje dva krasne obojky mozem len tisko zavidiet :wink:

no idem sa pokusit tu fotku sem nastajlovat....
10. jan 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no frisko kuk do albumu, to cierne uskerene som ja :sweat_smile:
10. jan 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidiiiim, jeeej karkul.....kocka si :sweat_smile: :grinning:
10. jan 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :grinning: vidim karkul vidim :slight_smile: kocanda jak vysita
10. jan 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ked to tak zovseobecnim, tak zaneprazdneni muzici maju len same fesandy :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale no sak nooo, sak sa budem cervenat....to som mala asi 10 promile a o 3 rano...to tak aj vyzera... :sweat_smile:
10. jan 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maxi, vyzera to tak :grinning: :grinning: sa az cudujem ze si nas lepsie nestrazia :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul zajac preto bo som si ulovila mladsieho ako ja :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul tak potom ti pitie prospieva........možes byt rada :grinning: :grinning: a prežurvat cely život

navik, no co ako???? nejak zanedbavas zarabanie peniazkov :wink:
10. jan 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik - dobra praca :sweat_smile: :sweat_smile: aspon ma viac energie :grinning:

karkul - hej, mali by si nas viac strazit, to rozhodne :wink: :wink:

slobo - davidko ti to este tak dva roky bude verit ze toto je zarabanie peniazkov, takze mas relativne dost casu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu nestiham musim pratat byt bo mala porozhadzovla hracky po celom byte nema nervy tolko dostali hraciek ze sami jezia vlasy :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

karkul nestihla som :frowning2:
10. jan 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik, tak one more time, ale frisko :sweat_smile:
tak mladsieho cooo, dobreee...a o kolko?

ja si voooobec nepamatam ako a kedy ta fotka vznikla, zrazu bola :sweat_smile: bieda so mnou...nechlastam ja uz :grinning:
10. jan 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby ja važne zarabam, ved uctujem jak diva a preklikavam medzi učt. programom a vami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maxii no za rok o tomto case budem už makat v praci...............takže budem tak klikat, len sa musim krotit potom so smiechom lebo tam budem každemu napadna :sunglasses:
10. jan 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uuuuuuz.....

ty makenzi aj na materskej??? :confused: no inak aj na mna tak selijak tu kuk ze co ti moja aku veselu pracu mas :sunglasses: :grinning:
10. jan 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak maxii ja uz som starsia osobka ktora nemoze az tolko vela poxybov robit :grinning: :grinning:

fesandy sme.... ja sovojmu stale vravim ake ma veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelke stastie ze ma stretol :wink:

maxi natalka uz ma prekukla vie ze si pisem s tetami a ona ce tiez :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, to som nevedela, potom prepac sloboda :sweat_smile:

ja tiez pomedzi pisanie makam a prekvapivo mi to celkom fici :wink:
10. jan 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok