Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

francesca26
autor
11. dec 2007

a budete spolu na Vianoce, lebo ten moj ma dceru z prveho manzelstva (ktorá mimochodom o mne asi este ani nevie 😖 )a Vianoce bude s nou travit na chate...

karkulka55
11. dec 2007

hmm vyzera to tak ze ano, prvy krat, ale za takych okolnosti za ktorych sa mi to nepaci, lebo je to natruc jeho rodine a nie preto ze to tak chce...

kolko ma ten tvoj rokov?a jeho dcera nebude na stedry vecer s mamou?

francesca26
autor
11. dec 2007

no neviem ako to maju vymyslene...on mi o tom nic nepovie a mne je dost blbe sa furt vypytovat 😒 ...on ma 39 a ten tvoj? vies mna stve, ze on mi nic nepovie niekedy mam pocit, ze keby som nevyzvedala tak sa nic nedozviem!

karkulka55
11. dec 2007

hmmm, ste asi kratko spolu, nie?
moj ma 30, teda skoro 30...to aj ja mam presne plne zuby sa stale vsetko vypytovat a vyzvedat sa ze co a ako a odpoved je vycsinou nevieeem a nechcem to teraz riesit...

francesca26
autor
11. dec 2007

no my sme sa dali dokopy dost kuriozne: hladala som podnajom, lebo som uz nechcela byvat u rodicov a on (poznali sme sa ako kamarati dlhsi)ˇmi ponukol, ze ma velky byt nch idem byvat k nemu! to je asi rok a pol do zadu...dal mi k dispozicii vlastnu izbu kupelnu proste vsetko a takmer nic za to nechcel 😅, pritom som si uzivala cely byt, lebo on nebyval moc doma(co sa nezmenilo) a raz asi pred 10 mesiacami sa to nejak medzi nami zlomilo...ale niekedy mam pocit, ze len som vymenila postel.... 😅

karkulka55
11. dec 2007

wau 😎 aka telenovela 😅
hmmm, to sa ti ani necudujem ze mas taky pocit, ked ja vacsinou casu v praci...aj ja mam hrozny pocit opustenosti...
a ako to dopadlo vcera vecer? 🙂

sloboda4
11. dec 2007

ahojte samotarky 😒

francesca26
autor
11. dec 2007

cauko sloboda 😉
no vcera spinkal, navarila som mu slepaciu polievku, ktorú zjedol a zas zalahol...rano som sla do prace a este spal! Ja sa ani necudujem ked maka 7 dni v tyzdni 16 hodin! vies karkulka, najhorsie je, ked dojdem hocikedy k nasim, vzdy ked sa tam ukazem alebo aj prespim tak ma cakaju otazky typu: zas si sama, kde je a co robi??? ☹ dost trapne lebo sami nechce vykladat, aka sa citi opustena. a co ty porabas po veceroch???
sloboda mas Davidka...ten ti musi vycarovat usmev na tvari aspon 1000x do dna 😎

sloboda4
11. dec 2007

ale hej dadulo je moj susnik jediny 😵

karkulka55
11. dec 2007

Ahoj sloboda 🙂 ako?

francesca...no ja to mam tak isto, stale sa my pytaju a kde ho mam, no a ja ze precuje, tak sa vsetci cuduju ze aj po vikendoch?? uz to ani neberu ako pravdu ale ako vyhovorku aby nemusel k nam chodit...pozeram telku co ine, co sa budem kazdy den niekde tulat po veceroch?ako bolo by co robit, ale uz som z toho taka otravena ze ani to sa mi nechce...doma je vzdy co robit...

sloboda4
11. dec 2007

karkulka ahoj, aaaaale do 01.30 som projektovala nas dom, ratala kolko vyjde plot a potom som sa pridala ku chrapajucim chlapom.... 😉
ozaj baby ved hadam si ich cez vianoce užijeme, či nie 😝 😅

tilly
11. dec 2007

naši si zvykli, že muža nevidia, vlastne to poznajú, tatko tiež rozbiehal firmu, tiež makal strašne moc, zastavil sa až so slabšou srdcovou príhodou, vtedy firmu predal a začali si užívať...
pocestovali už pekný kus sveta 😉

inak je to úplne iné, keď máte svoju realizáciu, keď tiež chodíte do práca ako keď ste na materskej, vtedy je to horšie, hlavne ak nemáte auto, kamošky, bývate v novom meste, to je psycho.... my sme teraz spolok osamelých manželiek, u nás na ulici je veľa maminiek, ktorých manželia pracujú viac ako by mali...

karkulka55
11. dec 2007

projektovanie je fasa 😀 na to sa tesim aj ja, dufam ze to raz pride, he, teda az ma k tomu pusti 😒
tatinko sa kedy vratil? 😅

nasi si na to nejako zvyknut nemozu, je im cudne ze stale chodim sama...a ja sa potom musim vyhovarat a vymyslat ze preco zase nie...som zvedava kedy sa ten moj zastavi, asi fakt az ked ho slak trafi...

sloboda4
11. dec 2007

ježiš tilly, ale to je hrozne ked sa clovek zastavý až po takom niecom ako je srdcova prihoda....... 😢 ☹ ☹
inak ja zacinam mat hrozny strach, minule sme boli v BA IKEA a tak sme leteli po dialnici, že som zacala intenzivne rozmýslat, čo by sa stalo s nasim dietatom keby sme obaja zomreli.......
uponahlany svet.....fffuuuuuuuuuujjj 😠

karkulka55
11. dec 2007

jooj, moja, nad takymi vecami ani nepremyslaj.... 😔
ozik a druhe babo nie je este na plane? 😅

francesca26
autor
11. dec 2007

jaaj...ja viem, ze na Md to nie je jednoduché. Sloboda ja si ho na Vianoce neužijem!!!! a o silvestri mi povedal: zlatko to je ešte daleko 🙄 😒 😠 😖 !!!!

francesca26
autor
11. dec 2007

kocky a odkial ste???? Ja som sa narodila a zijem v Ba. horsie je asi pre tie, ktoré ziju v inom mesto ako rodina ☹

karkulka55
11. dec 2007

francesca: the same 😀 ako sorry, ale silvester je za dverami a on ja nevieeeem, ja som taka alergicka uz na to slovo a este to je to posledne co ma trapi a zaujima... 😠

sloboda4
11. dec 2007

no tato najskor nechcel ani jedno, potom povolil jedno a teraz až aj pytal druhe.....ale ja nechcem stavat dom s bruchom, takže naskor dom a potom mimino...
karkulka a ako ? konal sa tvoj siahodlhy rozhovor? 🙂

karkulka55
11. dec 2007

ja byvam tiez v ba a rodinu co by kamenom dohodil... 😉

francesca26
autor
11. dec 2007

karkulka: ja zuriiim vtedy ked povie "neviem zlatko"" asi sa nastvem pojdem nekam (neviem s kym asi sama) a jemu poviem, ze sa bohovsky zabavam so super ludmi!!! ten by zuril 😀 😀

sloboda4
11. dec 2007

ja som NR......a s mojom maminou si pozerame do okien 😉 ona sem tiež chodi po veceroch na pokec......ked ma cas 😉

karkulka55
11. dec 2007

no rozpravali sme sa, najprv klidek....a potom sme sa zase nakoniec pohadali, sme taki tvrdohlavci obaja...a ja teraz intenzivne premyslam ze co spravim...vo vela veciach ma pravdu a je fakt ze je to tak pol na pol....no kazdopadne to bolo moje posledne slovo na celu tuto oblast a uz sa o tom nebudem s nim bavit, len chvilku pozorovat ze co a ako sa bude vyvijat a ked budem mat pocit ze to fakt nema zmysel, uz sa nebudem o tom zas do nemoty bavit, iba jednoducho odidem 😔

karkulka55
11. dec 2007

je to mas supis, tak blizko maminy byt, a tvojmu muzovi to nevadi ze byvate tak blizko seba? mojmu by to asi vadilo, teda urcite, by zas mal plnu hubu reci ako ma moja mama ovplyvnuje...a ja by som zas nechcela byvat v okruhu mensom ako 50 km pri jeho matke 🙄

francesca26
autor
11. dec 2007

karkulka, ale to je rezignacia : myslim ten odchod...ale ja to robim tiez, teda trosku inak. Som ticho....ked vidim, ze ho moje vecne otazky stvu 😅

sloboda4
11. dec 2007

karkulka a použila si v rozhovore slovo definitívny rozchod......lebo ja ked poviev ROZVOD......tak moj stoji v pozore, objimačky, pusky, lichotky a tak 😀

karkulka55
11. dec 2007

lenze ja potom uz odidem na stalo...uz som z toho taka unavena ze mi to pride ako nejlepsie riesenie...az mam sto chuti utiect od vsetkeho a vsetkych, nech mi daju svaty pokoj, niekde kde budem sama a nikto ma nebude poznat...zacat odznova.

sloboda4
11. dec 2007

karkulka to mi je luto ☹

karkulka55
11. dec 2007

sloboda 😅 hej, aj take slovo padlo, len na mojho to nemozem moc casto skusat, lebo to nebude mat efekt, som to uz pouzila dva krat(raz vcera, som mu povedala ze s jednou vecou s nim na milion percent suhlasim, a to ze sa k sebe nehodime, ze vobec do seba nezapadame ako puzzle...to on tak akoze zo srandy zvykol hovorit davnejsie...a teraz ked som to povedala, tak to nie je pravda, bla bla bla), som sa vyhrazala, a vtedy zmenil retoriku aj postoj a presne, lichotky a veci...ale ked uz sa budem vyhrazat este raz, musim to aj spravit, inak budem za husu ktora nestoji za svojim slovom a len tlacha do vetra a uz to na neho nebude mat ucinok...

francesca26
autor
11. dec 2007

karkulka...potom sa ozvi! pojdem s tebou 🙂