• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

24. januára 2008 
ale neee tety, mlade kocky :wink: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

jezis, ja som si uvedomila ze som stara ked ma pubertalny haranti zdravia dobry den teta, ja ti dam tety, kokoooos, este ten dobry den prezijem, ale TETA??? :astonished: :grinning:
10. jan 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik, mazeeeem, mozem??? :sweat_smile:
10. jan 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul stihla co kocica si riadna :wink: :wink: :wink:
10. jan 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul musim aby som nevysla z cviku..........pri jednom dietati sa to este da, a aspon to mam tak na preskacku cez den, aj dieta aj praca a nechyba mi ani jedno ani druhe :wink:

navik sikulka je bystra, no dockaj ked ta prekukne zajac :grinning:
10. jan 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: .... tak zmazany dokaz :grinning:

to by som aj tak asi chcela, ale nie prvy rok :grinning: ja uz by som isla na MD aby som makat nemusela :grinning:
10. jan 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul o styri roky mladsii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sloboda to je fajn aspom kus odreagujes :slight_smile: :wink: :wink:
tak dufam ze ma zajac neprekukne bo potom neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. jan 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navik - chytreeee dievcatko :grinning: :grinning: pochval ju a ze ked aj nadalej taka bystra bude ze aj ona sa k nam prida, ked uz pismenka bude vediet vsetky :grinning: :grinning: :grinning:

a tomu svojmu dobre vravis, ja nieco obdobne furt tvrdim mojmu :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:

karkul - pridas sa ku mne a ku asketickemu zivotu bez alkacu a cig???? :grinning: :grinning:

sloboda - tak ty si sikulaaaa tedaaaaa, inak aj ja mam take plany ze ked budem na MD tak neskor uz chcem aspon z domu robit aby som uplne z cviku nevypadla :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jan 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale maxii to je OK v poho :wink: :slight_smile:

navik mna prekukol už moj, sa usmial, že v pohode :slight_smile: ......neboj jaky je štastny že sedim doma s computerovymi /neurazte sa/kamoskami a netulam sa s malym po vonku s inymi maminami

maly sa zobudil s placom jak svet......som mu zabudla zapnut svetlo, sa lakol asi :astonished: :astonished: :confused: :sweat_smile:
sa mu idem venovat, potom docitam...................

maxii a necvic vela, budu ta boliet kosti :sweat_smile: :wink: :wink: /sa neuraz, akože vtipne/
10. jan 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze sa neurazim :grinning: :grinning: ale zajtra asi budem aj tak jajkat a knucat, aku mam svalovicu :sweat_smile: :sweat_smile:
ale budem sa setrit, po dlhom case pohyb, aby sa moje telo nezlaklo, ze co mu to robim :grinning: :sweat_smile:
10. jan 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: prave sme prisli z utz :slight_smile: a.....budeme mat chlapceka :slight_smile: Tak sa tesime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. jan 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem moni :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jan 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki babule moje koncim bo ide domov zajac a potrebujemna dnes priepustku na vecer :grinning: :grinning: :grinning:

tak xytro prcem bo kvoli netu nejako nestiham :grinning: :grinning: :grinning:

maxiii tak pekne cvis aby som si mohla brat z teba priklad bo ja lenox som :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni gratulujem :wink: :wink:

moj vie ze som len na skype a icq a konovi estig neee...ale ked zisti tak sa bude zo mna rehotat bo ked nieco nestiham tak sa vyhovorim na deti :grinning: :grinning: :grinning:
uff ja som ale mamula :sweat_smile:
10. jan 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky aj ja uz pojdem za chvilku het...
10. jan 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:vdaka...
10. jan 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala mi restartla comp tak este pobudnem :grinning: :grinning: kus
10. jan 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej moni gratulujem!!!!!!velmi velmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta hor sa do vybavicky :wink:

navik, dobra vyhovorka aj ja ju casto použivam.............ale ved upratane a navarene je vždy takže co!!!!!!!!! :grinning:

baby som cvicila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........sice mi maly 2x treskol od nervou že sa mu nevenujem dostatosne auticko o hlavu ale nech.................somnormalne zjedla ina jogurt už a ovocicko........................no uvidime ked dojde rodinna hlava domov :wink: že aka budem statocna a ci nezjem aj tie nerezove hrnce :sweat_smile:

ale musim sa držat.........zase som si vysnivala scenar na dnes, takže uvidime :sunglasses:
10. jan 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..bre ranko kocice

sloboda ako aky bol scenar ? realizovali ste? :sunglasses: :grinning:

dnes budme mat A tu bi idem so zajacom k zubarke :confounded: ......drzte palceky nebojim sa velmi ale predsa..hmmm zubarka je zubarka :sweat_smile:

pekny dnik prajem moje krasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemini co to pisem :astonished: " dnes budem mat A bo idem" :grinning:
11. jan 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caves.......
scenar som dobry napisala a aj zrealizovala :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tato bol vcera cely den v BA, vybavoval a kupoval projekt domu..........baby konecne sme sa definitivne rozhodli, teraz iba skresavat ceny a hor sa do prace :dizzy_face: :sweat_smile:

navik.....tak držim palce u zubarky :astonished: neboj, ked si prežila cisarske, tak ost je malina!

maxii ako?? svalova horucka?? :dizzy_face:

a karkulka maka a maka :zipper_mouth:
11. jan 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko hlasim prichod :sweat_smile: :sweat_smile:

navik - ok Acko prijate a ospravedlnene :sweat_smile:

sloboda - takze vedies vedies s romantikou ty, kazdy den tu mame jednu vyherkynu :grinning: :grinning:

karkul - nepracuj tolko a pridaj sa k nam :grinning:

Takze, vcera som si poctivo odmakala hodinku vo fitku, svalovica za tial neprisla, mozno som taka vycvicena ze ani nepride :grinning: :grinning: ale skor myslim ze zajtra nieco ucitim.....ale, zatial nic :sweat_smile:

A este sme sa vcera aj pochytili s drahym :frowning2: :angry: lebo on ocakaval svaty pokoj kedze bol unaveny a zniceny z celeho dna a aja som ocakavala romantikus a tutuli mutuli, no hadajte ako to skoncilo... :angry: :frowning2:

az rano sme sa udobrili :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii no supik s tou svalovicou, tak si asi dlhu pausu nemala od cvika :wink:
no a hlavne že ste sa udobrili............taaaaaaaaaaakže dnes vecer budes možno vyherkyna ty!!! :dizzy_face:
11. jan 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slobo - praveze mala, minimalne 4 mesiace som v posilke ani nepachla, cize skor to bude tym ze som to vcera moc neprehnala :sweat_smile: :grinning: :grinning:

a teda dufam ze dnes vecer bude ina atmoska lebo inak sa zo mna stane fuuuria :sweat_smile:
11. jan 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4 mesiace?????? ved to nie je tak vela
ja som naposledy tak poctivo cvicievala pred 3-4 rokmi.................ale teraz som sa uplne važne nasr..a a idem do toho natvrdo, do leta musim zmeniť telo, lebo bleeeeeeeee :unamused:

ale maxii prevalcuj ho dnes cakom pak a bude spokojny neboj :wink:
11. jan 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ahoj krasky moje :grinning: :grinning:

no ja a pracovat??? som len teraz dosla do prace a musim si kavicku spravit, poklabosit a taaaak a teraz som uz vasa :wink: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

slobo a o ste spravili s davidkom vecer???dala si mu nejake uspavadlo? :sweat_smile: :sunglasses:

jooj navik zubaaar, ja tiez nemam rada, drz as :confounded: :wink:

ja som vcera cvicila zas len s ustami, mala som pizzu, ach jaj, na veceru...co uz....

babyyyy, kukala som taky serial na jojke, kriminalka san francisco, ja som sa zalubila :dizzy_face: :grinning: teda stale je u mna naj naj dr. gregor :grinning: sa mi o nom aj snivalo ale tento mu veeeelmi konkuruje :grinning:
11. jan 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj byvaly bol v posilke skoro akzdy den, tak to som mala motivaciu a cvicila som naozaj poctivo, aj to bolo vidno, bola som pevna totalne...tie fotky su inak z tej doby :sweat_smile:
no a tento moj macik cviceniu moc nedava, a teda ma nemotivuje a potom na to kaslem, ale idem sa motivovat uz sama, a aj jeho, som ho vcera nahovarala ze budeme chodievat spolu...takze uvidme :grinning:

a dnes ho prevalcujem, to je jasne, sak tento tyzden nist nebolo :fearful: :fearful:
11. jan 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii: sak aj ranna rozcvicka je gooooooooooooooood :wink: :sweat_smile:
11. jan 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic nebolo??? ja som si myslela ze ste sa rano udobrovali tuli tuli :sweat_smile:
11. jan 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul - ale coby, tutul mutul nebol, nebol na to ani cas :confounded: :unamused:
11. jan 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dr gregora aj ja moooooozem :grinning: ako si ho podelime?? :grinning:
11. jan 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok