Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
11. jan 2008

ja som mala naposledy tuli tuli presne rano 1.1.2008 a odvtedy nist 😠 😠 😅 😅 tak nezuuufaj, este to nie je take hrozne, dneskaj ho prekvapis a bude 😉

maxii
11. jan 2008

karkul - ale ako na novy rok, tak po cely rok 😀 😀

ja nezufam - zatial, aj tak mam cervenu mrchu, ale uz odchadza, takze...

a meriam si tu teplotu, je to celkom vtipne, uz dva dni mam namerane 😅 😅

karkulka55
11. jan 2008

joooj, dr. gregor, ach jajajajaj, toho by som oprela hned 🤐 😅 😀
moj ma povolenu angelinu jolie a ja jeho 😀 😀 sa rozculoval, ze ja som si vybrala objekt velmi bliizko...no co sa rozculuje, nemal si taku daleku vybrat 😀

karkulka55
11. jan 2008

aj akurat kramujem, ale ked ja by som akurat teraz tak najlepsie by mi to chutilo 🤐 som taka nazhavena ako zehlicka 😅

tak drzim palec na meranie 😉 ja som vydrzala 5 dni presne 😀
potom posli aj link kde si to zapisujes 😉

maxii
11. jan 2008

hehe, dobry napad, to je ako v priateloch, Ross a Rachel si povolili zoznam znamych osob s ktorymi sa mozu vyspat...a Ross ju potom naozaj stretol v tej kaviarni 😀 😀 mozno to zavediem aj u nas doma 😀 😅

inak mne sa paci aj ten najnovsi james Bond, je taky drsne-chlapcensky 😅
potom Dr Gregor samozrejme, a este aj Pycusko 😀

sloboda4
11. jan 2008

maxii aj moj byvali bol o 5 cm nižši ako ja a mal o 3kg menej ako ja..............takže pribratie nehrozilo 😅
ale teraz 😅........
ale idem naplno do toho!!!!!!!!! mam chtíča !!!! 😵

karkul sak tulky tulky bolo až o 02,28 😅 ale nech hlavne že bolo 😵 😵 😵

maxii
11. jan 2008

slobo - super, budem ta v tom podporovat a motivovat,a tym aj seba 😅 😅

karkul - musim najst nejaku stranku na nete aby som to mohla potom ukazat a pripadne skonzultovat, lebo zatial je to len v kalendari zaznacene 😀 😀

karkulka55
11. jan 2008

😀 😀 😀 ako presne to mas okuknute, ze 2,28 😅
to si mala akeho chrustika predtym...tato je riadny chlapisko, tak ako sa patri.... 😉

aj ja by som mohla mat chtica, ten moj je posilkovy drak, ale mne sa nesceeeeee...no ale ked vy tak aj 😀

aj mne sa pycusko paci, ale nemame pipika....i ked nic nie je neliecitelne 😅 mozno by si to potom aj rozmyslel 😀

maxii
11. jan 2008

karkul - vidim ze mame doooost podobny vkus na chlapov, kto sa ti este paci?? 😅 😅
Inak, presne ako vravis, Pycuska je takaaa skooooda 😠 😠

karkulka55
11. jan 2008

maxii, ja som to zapisovala do www.fertilityfriend.com,lebo to je po engliš, a ja po nemecky neviem, to iba tipujem, lebo je este wunschenkinder, ci ako....

karkulka55
11. jan 2008

joooj, jeho je nenormalna skoda, chlapi si taku dobrotku nezasluzia 😅 😀 😀
ja uz ani neviem...kto este, hmmm....mne sa pacia taki zaujimavi, a nemusia byt vyslovene krasavci...som ti zabudla napisat ze džejmsík bond novy je velky chrumkac aj pre mna, i ked mne sa strasne pacil aj pierce brosman...jemu to sedelo ta rola...
tebe sa kto este paci???

a slobo??pridaj aj ty nejake stavnate typy 😀

maxii
11. jan 2008

karkul - skusila som ten link, ale nejak mi tam nejde prihlasit, kaslem na to, zatial budem zapisovat do kalendara asi len...ja tiez len english viem 😒

maxii
11. jan 2008

pre mna tiez chlap nemusi byt modelko...mam rada presne tie zaujimave typy, a veeeelke, to znamena ze minimalne okolo tych 190 cm a 100 kg je idealne 😀 radsej pupcok ako spendlicek 😅 😅
a velku hrud idealne ked ma, nech sa mam kam pritulit, ramena a hrud je pre mna u chlapa to NAJ sexi 😉

a nejake typy este...hm, rozmyyyslam....George Clooney este je mnam 🙂

karkulka55
11. jan 2008

joooj maxii, prrrresne si to vystihla....taky su mnam aj pre mna....a georgik je fajny tiez.... 😎 😎 😵
a v ocen´s 11,12,13...no aky chrumkac aj s bradikom (ako toho moc nemusim, ani neviem preco, ale tam sa mi pacil, je moc dokonaly, asi preto a potom co som videla meet joe black, tak sa mi zhnusil, to bol taky stupidny film a on sa tvaril ako keby mu minimalne dve kolieska chybali 😒 )

a ozaj, slobo, my sa naurazime ze si tu s nami, my sme veeeelmo rady 😵 moj stary sa na to praveze trochen jeduje ze tu oxidujem predsa stranka o detoch, sa mu jezia chlpi...."a zas si na tom konovi?" 🙄 😝 😀

maxii
11. jan 2008

moj ani nevie ze sem chodim - zatial, a dufam ze sa to ani nedozvie 😉

inak Brad Pitt - nieco sa mi na nom aj paci (akoze nie je uplne zly🙂 ale nieco mi na nom aj vadi, mozno ma moc pekny fejsik....ale tak zas nevykopla by som ho no 😀 😀

sloboda4
11. jan 2008

booooooooooožžžžžžžžžžžžžeeeeeeeeeeeeeeee zmazal sa mi dllllllllhy prispevok!!!!!!!!!!!!!!

karkul na stene mame velke cervene digi cisla, to aby som nemusela utekat v noci s mojimi slepakmi pre optiku a zizat na male cisla na budiku 😉

moj ani nepinda že som tu, nejak je rad že sa po vonku netulam 😉

a ked ja ani žiadny nejaky typ nemam, ja moc filmy nemusim 😉 ........ale to co ste pisali, tí su fajn 😎 😀

a vidim že vsetky mame STOPKY naraz 😀

karkulka55
11. jan 2008

ja si teraz tie prispevky uz radsej stale kopirujem, lebo by som prisla o nervy 😠 😠

aj my mame takeeeee hodiny, lebo som slepuch ako svina 😀 😀

ani ja by som brada teda keby uz prisiel nevyhodila, sak ked uz si tu tak si tu...pospasujeme 😀 😀 😀

karkulka55
11. jan 2008

ach jaj, teraz ma uplne prepadla taka vlna smutku, zlosti a neviem coho vsetkeho, tak velmi velmi chcem bejby....no ale najma zlosti na toho mojho ...... ignorantskeho!!!!! 😠 😠

sloboda4
11. jan 2008

karkul pujčim ti mojeho manžela 😎 ,................. vcera bol omrknut ten dom co planujeme a skonštatoval že je strasne strasne velky, že treba este dve deti do neho 😅 a že nechce byt dedko v 50, tak by bol rad keby dadko naduchal aspon v17-18tich nejaku..................... 😅 😕 😲 som nechapala..........

maxii
11. jan 2008

slobo - jeeeej, takze onedlho bude dalsie bejby vo "vyrobe" 😀

karkul - musime na tohot vojho nejaku fintu vymysliet...co na neho zabera, ako dosiahnes co chces v inych veciach? z toho musime vychadzat 😅

karkulka55
11. jan 2008

😅 😅 😅 zvazim ponuku 😀 😎

no neviem ci by sa potesil keby to tak fakt bolo 😅 😅

sloboda4
11. jan 2008

maxii............tak hadam este nie..............musim ist najskor do prace ...som to tam už slubila, a stavat a aj lopotit sa s bruchom nie je nic moc, ai po fin. stranke 🙄 😅 ............

karkulka maxii na pravdu ako si vydobijes svoje v ost. veciach???

karkulka55
11. jan 2008

no ja mam pocit ze ja som doteraz nedosiahla nic co som chcela...ked nad tym tak uvazujem, na neho neplati snad nic...tak viem ze natlak a vydieranie vyvolavaju uuuplny opak, ale ja som uz normalne zufala z neho....
jedine co som si vyboxovala bolo to ze byvame spolu v byte, ktory som kvazi ja akoze vybrala....lebo je to byt mojho kamosa....

maxii
11. jan 2008

slobo - to je fakt, najskor postavite domcok a potom spravite druhe babo 😅

karkul - my ti so slobodou pomozeme pripravit nejaky plan, ako dosiahnes svoje (bejby), teda minimalne sa o to pokusime,z e slobo? 😅

sloboda4
11. jan 2008

karkul a kedy váááááááááážne pohroziš rozzchodom?????, povedz mu ža ta vztah nenaplna a neposuvate sa po tolkych rokoch dalej..................karkul neboji sa on svadby??,

karkulka55
11. jan 2008

baby, fakt ste ma dostali, ja vooobec neviem ako na neho....ani liskanie nezabera, nic....je strasny tvrdohlavec a ked si nieco zoberie do hlavy, konec, amen tma, nepohnem s nim..... 😠 🙄

tak ale ked chce tata velky velikaaansky dom, to aby ste aj dve minimalne este stihli 😅

ja by som chcela aj 4 deti....velku velikansku rodinu...ale kto to bude zivit ze ano...

maxii
11. jan 2008

na mojho tiez natlak a vycitky zaberaju presne opacne!!

je to dost takze dodrzat, ale teoreticky viem presne ako na mojeho, len v praxi sa mi to obcas nepodari dodrzat 😅 😅
Ked je niceco co ja chcem a on moc nie, tak to prvy krat nadhodim pri dobrej atmoske a nalade, on sa zasmeje a ironicky reaguje, ja sa zasmejem ale hovorim o tom dalej, a takto pokracujem, nenaaaaapadne, az si na tu myslienky tak nejak zvykne, aj ekd sa mu moc nelubi, a zacne to brat ze to je OK, lebo si na to proste ZVYKOL 😀 jezis ale snad to enbude citat, lebo ked ma prekukne uz mi nic neprejde 😀

Ono to chce bozsku trpezlivost, a pevne nervy, a hlavne nerobit si nic z jeho ironickych poznamok, ignorovat ked hovori nie, a ono to spontanne prejde do ANO 😉 som bosorka 😝 😨

karkulka55
11. jan 2008

boji sa ako cert svatenej vody, aj svadby a aj deti....vzdy povie ze vysilujem ako keby som mala 30 rokov, ze som mlada, budem mat len 25, tak nech nestresujem...ze je casuuuu, ale som mu povedala nech mi ukaze knizku kde je napisane, kedy ma zena pravo zacat po niecom takomto tuzit a ze keby som mala aj 18 a chcem to, tak sa nema co pozastavovat nad tym.....

maxii
11. jan 2008

karkul - v prvom rade si treba pokial mozno bez emocii zhodnotit, ci je to muz s ktorym chces tu rodinu mat...ked inak nepojde normalne napis + a -, a ked je viac plusov, zvol spravnu strategiu.

A ked ti vyjde ze je to ON, tak zacni o detoch hovorit, ze tento rok uz chces...priprav sa na jeho odmietave reakcie a nech ta nezaskocia, ani nerozladia, vytrvaj, hovor stale ze dieta tento rok uz chces...on si na tu myslienku podla mna zvykne, a po par mesiacoch mu to pride normalne....teda tak nejak som to spravila ja

karkulka55
11. jan 2008

hmmm, maxi ja som to skusala aj takymto stylom a nic...ja mam asi nejakeho martana doma....ja uz na tom pracujem skoro 2 roky a niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic.....odvtedy co spolu zijeme....nic nic a este raz nic......len praca praca a zabava....aj to len obcas, tak ja fakt nechapem co ho brzdi a coho sa boji....tvrdi ze ma ma rad a ze chce byt len so mnou a citujem: vsetky zavazky co mam voci tebe si splnim. on musi byt vzdy formaaalny... 🙄 😝