• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

24. januára 2008 
no neotalali bo male zlaticko sme cakali :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
juuj tento rok ma cakaju kristove roky ci ako sa to vravi 33

asig sa vymazala ale kludne som za mozme xodit do miestnosti :grinning: :grinning:
13. jan 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trapia uz nex vylezu vsetky bo ani jest jej nexutia a ona je riadny papkac
13. jan 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja len narychlo cau cau cau .........stary ma vyhana od pc :angry: :angry: :angry:
karkul............zahada........zmizla nam izba :slight_smile:)))))
navik.................fuuuuuuu zubky.............aj my spime každy den 2-3 hodky v noci..................serkaju nas horne dve stolicky......este tie vylezu a sme finito so zubami dufam na 5 rokov :sweat_smile: :wink:

karkul aky vikend..............no nakolko vam stary pozdvihali tlak?????že ktora vedie??? :grinning:

zajtra popiseme....niekde sa usadime a popiseme :wink:
13. jan 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo, zahajujem uradne hodiny!!! :grinning: :grinning:

jeee, to ja som take ucho medzi vami, no supeeer....v maldych mamickach, snazilkych a tak som za staru, tam maju babulky okolo 20 :sweat_smile:

joooj, no vikeeend, som rada ze je po nom a ja mozem byt zas sama v praci :sweat_smile: i ked skor vhodny vyraz by bol :pensive: strasne sme sa odcudzili alebo co, som si dneska rano uvedomila, ze ked odchadzal do prace som dostala prvu pusu za vikend :astonished: :astonished: aj to len taku ledabolo....

navik, no sak tak je to najlepsie, do toho hupsnut po hlave a frisko a necakat na meteoritny ohnostroj 7 rokov ako my :angry:
14. jan 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaau karkuuul :slight_smile:)))
14. jan 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awooojte zlaticka :grinning: :grinning:
14. jan 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naviiik, caukoo:slight_smile:)

no ak chcete, spravim "cimru" na azete....navik sprav si tam nick:slight_smile:))

zatial asi tolko, ze v piatok sme na veceru sice nesli, ale drahy mi objednal cestovinky k telke, takze som to akceptovala a bolo fajn....lenze v sobotu rano sme sa zase pochytili, na co som stravila skoro cely vikend u nasich z trucu a vcera vysvitlo preco bol taky, chory je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale nastastie vcera bol uz zase zlaticko tak sme mali pekny vecer napriek jeho chorobe :wink:
14. jan 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda nan este styri stolicky a bude koooonecne pokoj bo mna picne ked tak budme malo spat xodim ako matoha :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a este k tomu ma aj zajac naserkal ooooch xlapi
niekedy mam pocit ze kvoli kamaratom na nas zabuda :angry: :angry: abo posuva na druhu priecku uvedomi si to ale az neskor .. taky je jesitny a uhundrany :rolling_eyes:
taktiez som rada z e je po weekende vlastne po nedeli bo v sobotu bol zajac cely den v praci to bolo kludu :grinning: :grinning:
14. jan 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, tusim vsetci chlapi cez vikend zlobili :angry: :unamused:
asi je to normalne...
14. jan 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam ho mam davnejsie malabosorka2 :grinning: :grinning:
14. jan 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky :wink:

tak co? presuvame sa aj do novej cimry? ale maxii, velkyyyymi pismenami potom, jo??? :grinning:
14. jan 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som za :grinning: :grinning:
14. jan 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok zakladaaaam, navik nazov je taky aky som ti v piatok pisala do IP:slight_smile: aby se boli fakt tajne;)
14. jan 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre presuvam sa :slight_smile:
14. jan 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodieva sem este niekto??

Francesca???
24. jan 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano maxxi ja som zde :grinning: :grinning: :grinning: .... kde je ostatok osadenstva ?????
:grinning:
24. jan 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiiiihi slobo :grinning: :grinning:
24. jan 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok