Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

navik
13. jan 2008

no neotalali bo male zlaticko sme cakali 😅 😵 😵
juuj tento rok ma cakaju kristove roky ci ako sa to vravi 33

asig sa vymazala ale kludne som za mozme xodit do miestnosti 😀 😀

navik
13. jan 2008

no trapia uz nex vylezu vsetky bo ani jest jej nexutia a ona je riadny papkac

sloboda4
13. jan 2008

babulky ja len narychlo cau cau cau .........stary ma vyhana od pc 😠 😠 😠
karkul............zahada........zmizla nam izba 🙂)))))
navik.................fuuuuuuu zubky.............aj my spime každy den 2-3 hodky v noci..................serkaju nas horne dve stolicky......este tie vylezu a sme finito so zubami dufam na 5 rokov 😅 😉

karkul aky vikend..............no nakolko vam stary pozdvihali tlak?????že ktora vedie??? 😀

zajtra popiseme....niekde sa usadime a popiseme 😉

karkulka55
14. jan 2008

halo halo, zahajujem uradne hodiny!!! 😀 😀

jeee, to ja som take ucho medzi vami, no supeeer....v maldych mamickach, snazilkych a tak som za staru, tam maju babulky okolo 20 😅

joooj, no vikeeend, som rada ze je po nom a ja mozem byt zas sama v praci 😅 i ked skor vhodny vyraz by bol 😔 strasne sme sa odcudzili alebo co, som si dneska rano uvedomila, ze ked odchadzal do prace som dostala prvu pusu za vikend 😲 😲 aj to len taku ledabolo....

navik, no sak tak je to najlepsie, do toho hupsnut po hlave a frisko a necakat na meteoritny ohnostroj 7 rokov ako my 😠

maxii
14. jan 2008

caaau karkuuul 🙂)))

navik
14. jan 2008

awooojte zlaticka 😀 😀

maxii
14. jan 2008

naviiik, caukoo🙂)

no ak chcete, spravim "cimru" na azete....navik sprav si tam nick🙂))

zatial asi tolko, ze v piatok sme na veceru sice nesli, ale drahy mi objednal cestovinky k telke, takze som to akceptovala a bolo fajn....lenze v sobotu rano sme sa zase pochytili, na co som stravila skoro cely vikend u nasich z trucu a vcera vysvitlo preco bol taky, chory je 😝 😝

ale nastastie vcera bol uz zase zlaticko tak sme mali pekny vecer napriek jeho chorobe 😉

navik
14. jan 2008

sloboda nan este styri stolicky a bude koooonecne pokoj bo mna picne ked tak budme malo spat xodim ako matoha 🙄 🙄

a este k tomu ma aj zajac naserkal ooooch xlapi
niekedy mam pocit ze kvoli kamaratom na nas zabuda 😠 😠 abo posuva na druhu priecku uvedomi si to ale az neskor .. taky je jesitny a uhundrany 🙄
taktiez som rada z e je po weekende vlastne po nedeli bo v sobotu bol zajac cely den v praci to bolo kludu 😀 😀

maxii
14. jan 2008

teda, tusim vsetci chlapi cez vikend zlobili 😠 😒
asi je to normalne...

navik
14. jan 2008

ja uz mam ho mam davnejsie malabosorka2 😀 😀

karkulka55
14. jan 2008

ahoj kocky 😉

tak co? presuvame sa aj do novej cimry? ale maxii, velkyyyymi pismenami potom, jo??? 😀

navik
14. jan 2008

som za 😀 😀

maxii
14. jan 2008

ok zakladaaaam, navik nazov je taky aky som ti v piatok pisala do IP🙂 aby se boli fakt tajne;)

navik
14. jan 2008

dobre presuvam sa 🙂

maxii
24. jan 2008

chodieva sem este niekto??

Francesca???

sloboda4
24. jan 2008

ano maxxi ja som zde 😀 😀 😀 .... kde je ostatok osadenstva ?????
😀

maxii
24. jan 2008

hiiiihi slobo 😀 😀