• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

24. januára 2008 
sloboda dík :slight_smile:

inak čítala som to s tými smskami.. a poviem ti .. gól :grinning: :grinning: :grinning:
ja by som na to nemala odvahu, ale rada by som vedela čo by spravil :sunglasses:
11. dec 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja som tu odvahu dlho hladala........aj bol najskor nahnevaný.....lebo som urazila jeho pýchu.....ale co, ved aj teraz sa cervena ked mu to pripomeniem :slight_smile:
11. dec 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj katika :wink:
normalne rozmyslam, ze navrhnem stretnutie nas samotarok :wink:
11. dec 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
francesca :slight_smile:
sloboda, so mnou by sa rok za to nebavil :grinning:
ale ja s ním dva :grinning:
ozaj a odkiaľ vlastne ste baby?
11. dec 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika ja NR :slight_smile:
11. dec 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja z BA... :frowning2: :confused: vam je ale trosku lepsie...mate babatka a ako kukam do albumov tak STRASNE zlateéééé :sunglasses: :wink: :slight_smile:
11. dec 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja som tiez skusala s tymi smskami a mi napisal vteda, ale ja uz mam priatelku :sweat_smile: ale to bolo asi pred 6 rokmi,ktovie ako by to teraz dopadlo :angry:

asi pred tromi mesiacmi som mu napisala ze ako ho lubim bla bla a on mi odpisal: OK...tot vsjo, skoro ma slak trafil :angry:
11. dec 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme.....a jake dobre su ked buvaju :grinning:
na každeho pride rad francesca aj na teba neboj :wink:
11. dec 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasminelle: je to tazke len tak odist...ja viem ze ma aj pravdu kolkokrat, ale moja pycha to nedokaze stravit...
autor
karkulka...hod po nom mobil! :angry: magor!!!
francesca, no keby som nebola tak daleko od neho tak po nom ten mobil minimalne hodim :angry:
11. dec 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaj sloboda ja nerobim nic preto aby ma to "nepostihlo" aj kolegyne mi radia (inak aiculka z temy partner chce pockat je jedna z nich - tam su uz tusim vsetky tehulky) ako na to,ale ten moj si dava sakra pozor :angry: :unamused:
11. dec 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ja viem karkul, aj som to tu pisala, ze je tazke odist a ze sama by som to asi nedokazala a velmi dlho by som bojovala.
Vies, od kedy som zacala citat konika vzdy som s nadejou pozerala do tvojho pasu, ci uz tam nemas, ze si tehotna :slight_smile: hrozne ti drzim palce
karkulka hod po nom ale taky fajny telefon /najlepsie multifunkcne zariadenie/ nech ma zažitok :frowning2:
sloboda tak ty nie si daleko :slight_smile:
francesca dík :slight_smile:
karkulka mne tiež na 90% smsiek odpíše ok :grinning:
11. dec 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja toť kusok za rohom :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ach jaj chlapi...aj mne si zvykol odpisovat iba ok, alebo radsej neodpisat, kazdopadne sms ma skoro stale max. dve jednoduche slova, ako dojdem, ved vecer a pod.

yasminelle: dakujem :dizzy_face: ale to asi tak skoro nebude :pensive:
11. dec 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
multifunkcne zariadnenie :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás majú sms charakter - 15min - rozumej za 15 min som doma.. vtedy viem, že ho mám čakať o hodinu :grinning:
11. dec 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak niektorí muži sa po narodeny babatka zmenia.....aj moj sa zmenil, drži ma este viac na kratko :slight_smile:
11. dec 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika: :grinning: :grinning: :grinning:
na telefonat, kde si? uz parkujem doma, t.j. teraz vyraza z prace :grinning:

no dufam ze sa nezmenia k horsiemu prilis :sweat_smile:
11. dec 2007 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkulka ale nie, ony zostanu taky ustrachaní, muži všetko inak znasaju ako my ženy /povedšine horsie/, všetkeho sa boja a maju strach /teda nie vsetci/, ale myslim si že spravny chlap ked musi tak je odvažný a ozaj chlap.......dufam že takych doma mate...........leba ja ked premyslam tak ten moj sa o nas veeeeeelmi boji.....ale fakt by dal život za nas....som presvedcena :wink:
11. dec 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda.. ako myslíš, že vás drží viac na krátko?
ale bojí sa aj ten môj o nás .. a riadne :slight_smile:
karkulka.. PRESNE!!! :grinning:
už som tu - čiže ešte taká pol hodina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cez víkendy sa môj chlap tvári že je doma.. on si "len na polhodinku odskočí do roboty" a je tam pol dňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale vie že sa za to hnevám tak vymyslel novú fintu - nosí si domov notebook a robí doma, alebo keď niečo s niekým potršebuje, zavolá ho ku nám pred vchod a ide akože venčiť Pusinu (psa) :rolling_eyes:
11. dec 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nakratko.....priklad uvediem....
-ideme do tesca ...."cicka pozor ide auto, chod cez cestu vtedy ked ja poviem, nech ta nezrazi"
-chcela som ist zajtra k doktorke, on na to..."cicka vo štvrtok pojdem s tebou, naco pojdes sama" /ako by som bola debil,že neviem ist k doktorke/
-vždy ma vlecie za sebou ako privesok :grinning: /on uteka a ja za nim-karkulka vie aky je bezec/

ale co už povedala som si že nad tym sa povznasam......ine veci su podstatne pre mna :wink:

a že sloboda sa volam :slight_smile: ...prdlajs sloboda :grinning:
11. dec 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
tak to je milé :dizzy_face:
11. dec 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj moj si v nedelu odskocil do baumaxu........ked som mu po dvoch hodkach volala tak že....som u kamarata, už štartujem.....prisiel o 1,5hodinku
11. dec 2007 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata tak tomu casu sa pripajam..... zakazdym meska - uz som mu 100x opakovala, radsej nech povie ze meska a ja nebudem vyckavat ako ked povie cas ktory ja chcem pocut a potom este pol hodinu cakam.....

vcera o 22hej : zlato za 15 min. som doma........... 22:40 sa otvorila garaz :angry:
11. dec 2007 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre chlapov by mali vyrabat špecialne hodiny asi
11. dec 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
môj sa raz vybral von - zapiť kamarátove dieťa (narodilo sa mu vtedy) a vraj bude len chviľku. Odišiel o 20.00 s volala som mu o jednej, že či je ok a kedy príde.. tak vraj o 15 min.. o 2hej som mu volala, že čo sa stalo.. tak vraj o 10min je doma.. o 4tej!! som mu zas volala a vraj 5 min.. a prišiel o 6tej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
no spoľahni sa na chlapa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok