Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

katika1
11. dec 2007

sloboda dík 🙂

inak čítala som to s tými smskami.. a poviem ti .. gól 😀 😀 😀
ja by som na to nemala odvahu, ale rada by som vedela čo by spravil 😎

sloboda4
11. dec 2007

no ved aj ja som tu odvahu dlho hladala........aj bol najskor nahnevaný.....lebo som urazila jeho pýchu.....ale co, ved aj teraz sa cervena ked mu to pripomeniem 🙂

francesca26
autor
11. dec 2007

ahoj katika 😉
normalne rozmyslam, ze navrhnem stretnutie nas samotarok 😉

katika1
11. dec 2007

francesca 🙂
sloboda, so mnou by sa rok za to nebavil 😀
ale ja s ním dva 😀
ozaj a odkiaľ vlastne ste baby?

sloboda4
11. dec 2007

katika ja NR 🙂

francesca26
autor
11. dec 2007

ja z BA... ☹ 😕 vam je ale trosku lepsie...mate babatka a ako kukam do albumov tak STRASNE zlateéééé 😎 😉 🙂

karkulka55
11. dec 2007

to ja som tiez skusala s tymi smskami a mi napisal vteda, ale ja uz mam priatelku 😅 ale to bolo asi pred 6 rokmi,ktovie ako by to teraz dopadlo 😠

asi pred tromi mesiacmi som mu napisala ze ako ho lubim bla bla a on mi odpisal: OK...tot vsjo, skoro ma slak trafil 😠

sloboda4
11. dec 2007

dakujeme.....a jake dobre su ked buvaju 😀
na každeho pride rad francesca aj na teba neboj 😉

karkulka55
11. dec 2007

yasminelle: je to tazke len tak odist...ja viem ze ma aj pravdu kolkokrat, ale moja pycha to nedokaze stravit...

francesca26
autor
11. dec 2007

karkulka...hod po nom mobil! 😠 magor!!!

karkulka55
11. dec 2007

francesca, no keby som nebola tak daleko od neho tak po nom ten mobil minimalne hodim 😠

francesca26
autor
11. dec 2007

jaaj sloboda ja nerobim nic preto aby ma to "nepostihlo" aj kolegyne mi radia (inak aiculka z temy partner chce pockat je jedna z nich - tam su uz tusim vsetky tehulky) ako na to,ale ten moj si dava sakra pozor 😠 😒

yasminelle
11. dec 2007

Ved ja viem karkul, aj som to tu pisala, ze je tazke odist a ze sama by som to asi nedokazala a velmi dlho by som bojovala.
Vies, od kedy som zacala citat konika vzdy som s nadejou pozerala do tvojho pasu, ci uz tam nemas, ze si tehotna 🙂 hrozne ti drzim palce

sloboda4
11. dec 2007

karkulka hod po nom ale taky fajny telefon /najlepsie multifunkcne zariadenie/ nech ma zažitok ☹

katika1
11. dec 2007

sloboda tak ty nie si daleko 🙂
francesca dík 🙂
karkulka mne tiež na 90% smsiek odpíše ok 😀

sloboda4
11. dec 2007

no ja toť kusok za rohom 😀 😀

karkulka55
11. dec 2007

😀 😀 ach jaj chlapi...aj mne si zvykol odpisovat iba ok, alebo radsej neodpisat, kazdopadne sms ma skoro stale max. dve jednoduche slova, ako dojdem, ved vecer a pod.

yasminelle: dakujem 😵 ale to asi tak skoro nebude 😔

karkulka55
11. dec 2007

multifunkcne zariadnenie 😀 😀 😀

katika1
11. dec 2007

u nás majú sms charakter - 15min - rozumej za 15 min som doma.. vtedy viem, že ho mám čakať o hodinu 😀

sloboda4
11. dec 2007

inak niektorí muži sa po narodeny babatka zmenia.....aj moj sa zmenil, drži ma este viac na kratko 🙂

karkulka55
11. dec 2007

katika: 😀 😀 😀
na telefonat, kde si? uz parkujem doma, t.j. teraz vyraza z prace 😀

no dufam ze sa nezmenia k horsiemu prilis 😅

sloboda4
11. dec 2007

karkulka ale nie, ony zostanu taky ustrachaní, muži všetko inak znasaju ako my ženy /povedšine horsie/, všetkeho sa boja a maju strach /teda nie vsetci/, ale myslim si že spravny chlap ked musi tak je odvažný a ozaj chlap.......dufam že takych doma mate...........leba ja ked premyslam tak ten moj sa o nas veeeeeelmi boji.....ale fakt by dal život za nas....som presvedcena 😉

katika1
11. dec 2007

sloboda.. ako myslíš, že vás drží viac na krátko?
ale bojí sa aj ten môj o nás .. a riadne 🙂
karkulka.. PRESNE!!! 😀
už som tu - čiže ešte taká pol hodina 😝

katika1
11. dec 2007

a cez víkendy sa môj chlap tvári že je doma.. on si "len na polhodinku odskočí do roboty" a je tam pol dňa 😝
ale vie že sa za to hnevám tak vymyslel novú fintu - nosí si domov notebook a robí doma, alebo keď niečo s niekým potršebuje, zavolá ho ku nám pred vchod a ide akože venčiť Pusinu (psa) 🙄

sloboda4
11. dec 2007

no nakratko.....priklad uvediem....
-ideme do tesca ...."cicka pozor ide auto, chod cez cestu vtedy ked ja poviem, nech ta nezrazi"
-chcela som ist zajtra k doktorke, on na to..."cicka vo štvrtok pojdem s tebou, naco pojdes sama" /ako by som bola debil,že neviem ist k doktorke/
-vždy ma vlecie za sebou ako privesok 😀 /on uteka a ja za nim-karkulka vie aky je bezec/

ale co už povedala som si že nad tym sa povznasam......ine veci su podstatne pre mna 😉

a že sloboda sa volam 🙂 ...prdlajs sloboda 😀

katika1
11. dec 2007

😀
tak to je milé 😵

sloboda4
11. dec 2007

no aj moj si v nedelu odskocil do baumaxu........ked som mu po dvoch hodkach volala tak že....som u kamarata, už štartujem.....prisiel o 1,5hodinku

smejko1
11. dec 2007

dievcata tak tomu casu sa pripajam..... zakazdym meska - uz som mu 100x opakovala, radsej nech povie ze meska a ja nebudem vyckavat ako ked povie cas ktory ja chcem pocut a potom este pol hodinu cakam.....

vcera o 22hej : zlato za 15 min. som doma........... 22:40 sa otvorila garaz 😠

sloboda4
11. dec 2007

pre chlapov by mali vyrabat špecialne hodiny asi

katika1
11. dec 2007

😀
môj sa raz vybral von - zapiť kamarátove dieťa (narodilo sa mu vtedy) a vraj bude len chviľku. Odišiel o 20.00 s volala som mu o jednej, že či je ok a kedy príde.. tak vraj o 15 min.. o 2hej som mu volala, že čo sa stalo.. tak vraj o 10min je doma.. o 4tej!! som mu zas volala a vraj 5 min.. a prišiel o 6tej 🙄 🙄 🙄
no spoľahni sa na chlapa 😝