• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

24. januára 2008 
katika - asi si pomylil hodinkovu rucicku s minutovou :grinning:
11. dec 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2007 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika........na chlapa spolahnut....to nejde....nas maly si vcera vydupal že ho ma tato okupat, tak ho tato kupal prvy raz v živote a ....samozrejme v ponožkach........no spolahni sa :grinning:
11. dec 2007 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: v ponozkach?? tak to je ako v stebou mne bavi svet v backurkach :grinning: :grinning:

papa
11. dec 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika kupil digitalky :slight_smile:
sloboda :grinning: :grinning: :grinning:
no môj aspoň kúpe každý večer malého :slight_smile:
ale keď mu dám strážiť malého, tak ho dá do lehátka a otočí k telke.. a malý kuká telku s ním :rolling_eyes:
kupuj :sweat_smile: so chcela napisat :sweat_smile:
sloboda, dík.. už viem darček na vianoce :grinning:
11. dec 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fasa.....moj akurat tak naleje vodu malumu do flase :grinning:
plienky mu nic nehovoria /tvrdi, že on na ne zaraba a ja ich mam aplikovat/
a tiež by najradsej na maleho kupil obojok, priviazal ho k TV a nech dieta cumi a cumi :pensive: :pensive:

on ho zaberie vsade kde maly chce ale venovat sa mu musim povedsine ja.....ale neriesim to už....aspon sa nehadame vo vych. veciach
11. dec 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten môj musí aj prebaľovať, aj krmiť občas! som na neho zlá :grinning:
ale me vie naštvať, že malý keď je unavený začne vrešťať a môj chlap to nevníma, kuká ďalej telku miesto toho, aby ho šiel uložiť..
musím po ňom zhúknuť, že dieťa mu vreští, aby sa pohol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2007 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika to su asi vsetci muži prikovani k TV :angry:
11. dec 2007 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2007 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam takeho doma... :slight_smile:
11. dec 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sun6...myslela si...že ho nemas doma :grinning: :grinning: :sweat_smile:
11. dec 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si ma dostala... :astonished:
11. dec 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2007 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kocky, taak k tomu casu: moj je znamy aj medzi jeho klientami, ze 5 min znamena hodina minimalne! :sweat_smile: Napriklad v nedelu: vrave, ze dojde po mna o 18:00, bolo 20:15 a pise ze zavola kedy dojde za chvilu! Videla som ho az v pondelok rano! :angry: :unamused:
11. dec 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tema ako pre mna vysita :grinning:
11. dec 2007 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iha ale sa nas tu zbiera :slight_smile:
12. dec 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek :grinning:

vcera bola u nas zase pohotovost najvyssieho stupna...som isla von a nic som nepovedala, nezdvihala som telefony (asi 10 telefonatov za sebou, som bola v soku) a na sms, ktora bola ze velmi pekna :astonished: som odpisala asi po hodine, velmi strucne, ze som vonku a pridem za chvilu...moja chvila bola hodina, takze dalsi telefonat ze kedy je ta chvilka, tak som povedala za chvilku...dosla som az o hodnu chvilku...moj priatel bol v uplnom strese ze som ho chcela opustit :astonished: na vsetko mi prikyvoval a prvy krat ma pocuval bez toho aby sa urazal a pajedil a ja som rozpravala a rozpravala, plakala a zas rozpravala..no show uz potom, kedze som si trosku vonku hrkla vinka :sweat_smile: , tak sa mi jazyk motal ako motylik :sweat_smile: :grinning: normalne mi to vytyka, ale teraz nepovedal ani pol slova na to...

a teraz som unavena, vyrevana a mam opicu...ale aj trosku spokojna, no len aby to vydrzalo a malo nejaky efekt :pensive:
12. dec 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj karkulka
nooooo super ale neže teraz bude z teba alkačka :grinning:
ale som rada, hadam ho to bude drzat hodnu chvilu
12. dec 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no to dufam aj ja ze nie...zatial to mam pod kontrolou :sunglasses:

no dufam, lebo uz nebudem robit bububu...

a ty sa ako mas?? co nove?
12. dec 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v poho.......teraz chodi nejak zniceny z prace, ale v celku sa snaží aj on aj ja-komunikacia zatial funguje trosku vyssie nad bodom mrazu :grinning:
12. dec 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte!!!!!!! :sunglasses: :wink: :slight_smile:
karkulka. no super, to vyskusam aj ja niekedy :wink:
viete kedy dorail ten moj??? O stvrt na jednu!!!! Ani som ho do postele nepustila!
12. dec 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ty mi prides uuuplne v klidku a nad vecou, ze ta nic nerozhadze a ze mate doma s muzom strasnu srandu :sweat_smile: :grinning:
12. dec 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eeeeeeee francesca a to tak dlho pracoval??? fiha ten ma vydrž :slight_smile:

karkulka moj muž berie max vsetko v poho a so srandou, to ma vždy ma nom uputalo a pacilo sa mi to........ale teraz by som ho niekedy ovalila niecim, lebo jeho srandy mi idu niekedy na nervy ...... on sa este aj o važnych veciach baví so srandou.....ale co nech sa ma chlapec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vraj hej pracoval...ja uz radsej nerozmyslam kde bol lebo by om nahodou neco vymyslela :grinning:
12. dec 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iha tak to nevymyslaj.....nono :fearful:
hlavne že sa vratil a nesiel cestu domov :wink:
12. dec 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brdo, dobre neskoro...
myslenie boli :sunglasses: :grinning:

sloboda, sa neda nezasmiat :grinning: ake tak urcite ked uplne hori, tak vie byt vazny..
12. dec 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja uz neviem co si amm myslet v poslednej dobe...al ja mu to zrátam nebojte :angry: baby a co kupujete tym vasim pod stromcek??? Ja som rozmyslala na dbatarkou do hodiniek lebo mu zastali, asi preto dosiel tak neskoro, chudatko a ja sa na neho hnevam :frowning2:
12. dec 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok