• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

24. januára 2008 
autor
moj sleduje preteky motoriek aj celu noc...a pri F1 ani nedycha! :grinning:
12. dec 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
da sa ten kurz studovat aj dialkovo... :sweat_smile:
12. dec 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze by sme mohli vymysliet nejake vhodne varianty aj dialkoveho studia :grinning: :grinning:

ja som uplne zabudla na F1, to nepovazujem ze sport, tak pritom musime byt aj my ako mysky, lebo sak tam sa toho toooolko narozprava a nerobi sa 300 takych istych koleciek... :grinning:
12. dec 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohli :grinning:
12. dec 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ale ste tu toho vcera a dnes popisali... Moj manzel bol vcera doma, aj zajtra bude. Ale cez vikend musi robit, tak nic moc. Ale som rada, ze sme boli spolu. Ten preskolovaci kurz je fajn :grinning:
12. dec 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak teraz už vieme, ža ta co sa tu neobjavy ma doma manžela :wink:, že moni1412 :grinning:
12. dec 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: alebo ked jej ukradne pocitac :angry:
12. dec 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo sa opija vonku a chce nasrat svojho hlapa :grinning:
12. dec 2007 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
taaak babulky mam noveho napadnika! ma 3 roky a je to samec nemeckej dogy :grinning:
12. dec 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis baby jake hrubky ja robim :sweat_smile: :sweat_smile: .....neobjavi, chlapy-chlapi...aaa co raz tak a raz tak.....to je tak ked pri písomnej konverzacii staviam lego, klepem masko ..inak nie som blba, mam aj maturitu /na jednicky/ :sunglasses:
...len sa nezapodievam debilinami :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
12. dec 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sloboda...to vsetky nebojki, ved i to za par rockov zopaknes s Davidkom :grinning:
12. dec 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kukni aka si zrucna, ako keby si mala 10 ruk :wink: :sunglasses:
12. dec 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuuuf to hej len to bude asi tvrdy oriesok...na rok ide do školky a krpec ledva zo seba vypotí ....mama, tata, baba,teta,pápa/akože hopa/ ,cccccccc/akože cikat/, ba ba ba /akože mama daj jesť/

boli sme na mikulasa v stredu minulú a nas mladenec sa hrdinsky postavil rovno pred neho a len eeeeee uuuuuuu aaaaaaa a nic poriadne. bolo tam kopec deti /take ako on/ a tak krasne recitovali........hambila som sa jak pes :sweat_smile: :unamused:
12. dec 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej zrucna pri chlapoch musime byt zrucne.....ale maly sa snaží mi pomoct......minule klepal rezne /chudatka rezne/ tak silno až boli derave :grinning: tato potom jedol iba vypraženu struhanku :grinning:
12. dec 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaale ons a do toho dostane..ved sa este v zivote narozprava
12. dec 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zlate :grinning: , sak on to dobehne, neboj :wink: moj bratranec nevedel poriadne rozpravat este v 5 rokoch...a teraz ani nevieme ze nejake problemy boli...a moja segra tiez nic nehovorila v 2 rokoch,ale to zas preto ze bola leniva ako vos :grinning: jej sa ani chodit nechcelo...
12. dec 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj no budem kludnejsia :pensive:
12. dec 2007 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesmutni...bud rada ze je este detsky :dizzy_face: za rok ti uz nebude horit, ba ba be a bude ti to chybat :wink:
12. dec 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. prišli sme z plávania..
ohľadom toho rozprávania.. sestrin malý začal až teraz v troch rokoch rozprávať.. on aj vedel, ale nechcel :confounded:
a moje dieťa je tak lenivé, že podľa mňa začne rozprávať v 18tke.. aj to len mama.. tata :grinning:
12. dec 2007 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj plavanie? aj my sa chystame ked bude nejaky volný vikend. chceli sme skusiť Galandiu...nepoznate to niektora??? :confused:

no hej ukludnujem sa tym, že doktorka mi povedala, že pokial dieta všetkemu rozumie, tak je to v poriadku....len je lenive a pohodlne....len ono to tak debilne vyzera ked sme vonku s inymi detmi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vtedy sa ja matka tvarim asi takto :sunglasses: ......to nie je moje dieta :wink:

ale sak zjedla by som ho, mojho jedineho :slight_smile:
12. dec 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika, akurat som pozerala fotky,su krasne a to aj s ocinom chodite plavat? :slight_smile:
12. dec 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodíme do Patiniec..
tak vidíš, nerob si z toho nič :wink:
12. dec 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda: :grinning: :grinning: ja ho mam len pozicaneho, co? :grinning:
12. dec 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano.. ocino hrdo vyhlásil, že bude chodiť s nami.. ale ho to nadšenie prechádza, keďže je to v pondelok a stredu od 12.30.. v jeho precovný a najnabitejší čas :sweat_smile:

a ďakujem :slight_smile:
12. dec 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooo...tak nejak :grinning: ale cika sam do šerbla od 1 roka a od 1,5 roka nenosi plienky :wink: ...sak aspon v niecom je sikovny

patince? a to je iba pre deti, ci co tam vlastne je?
12. dec 2007 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika: jeee, to je super ze chodi s vami, to som sa s tym este veru nestretla ze by tatino chodil plavat :slight_smile:

no a prave som doocumovala slobodine fotky. tvoj tata vyzera taky sibalsky, sa to celkom na neho hodi ako ho opisujes :grinning: a skorpionik je krasny :dizzy_face:
12. dec 2007 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ti nejmudrejsi mlcia lebo premyslaju... :sweat_smile:
12. dec 2007 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj nevyzerá šibalsky? :grinning:
ho minule vychválili aj tam, že ako sa stará a on malého oblieka, on s ním ide do sauny a tak.. a keď sme boli v troch mesiacoch na klbikoch, tak aj tam ho on obliekal a doktorka vraj, či to robieva stále.. tak som povedala, že ano, ke´d je doma, tak to zvykne robiť.. tak ho vychválila do neba a vrajsom si dobre vybrala :grinning:
celý deň chodil ako páv :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sloboda Patince je wellness centrum, ale majú tam aj špeci bazén pre bábätká..

dnes malého fotili aj úplne pod vodou, taký bol zlatý :dizzy_face: potom na konci kurzu hodím aj tú fotku do albumu :slight_smile:
12. dec 2007 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooooooo sibalsky :grinning: no ja som mu aj inak nadavala :sunglasses: :sweat_smile:
dakujeme za pochvalu.... :slight_smile:

katika ...tie foto v albume su z tade.....to vyzera fajne
12. dec 2007 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok