Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
11. dec 2007

francesca: oukej, beriem ta za slovo! 😅 a kam pojdeme?? 😀

sloboda4
11. dec 2007

karkulka, no my sme byvali spolu najskor asi 1 mesiac u mojej maminy a moj muž sa odtial nechcel odstahovat, potom sa tesil jak decko že zostaneme kusok od nej a ja pozemok sme taraz kupili cca 1-2km od nej /do okien už nedovidime ale neva🙂/ takže to je v pohode, on ju ma rad a aj ona jeho

karkulka ale ani my sa k sebe vooooobec nehodime....ja si to už riešim vetou -protiklady sa pritahuju-...........urcite veci medzi mnami funguju a ine zase nie, co už...nic nieje 100% 😉

francesca26
autor
11. dec 2007

no to premyslime...ale do tepla asi nie??? dnes je tu dost hnusne pocko 😝 😝

karkulka55
11. dec 2007

tak to je supis, ze ma taky vztah s tvojou maminou, on tu moju moc nemusi a pritom mu nikdy nic zle nespravila...len mu nesedi jej dominantna povaha, v ich rodine su zeny tie ktore posluchaju a su ticho viac menej...ja som sa este stale nenaucila byt krkom a habyt jeho hlavou...nie som asi dost rafinovana 😅

akurat vcera som hovorila o tych protikladoch 🙂 som mu povedala ze je to kravina a ze nemame nic spolocne, ze protiklady ano ale zaklad musi byt spolocny...
tak ja viem ze nic ani nemoze byt 100%, to by bola nuda 🙂 ale aspon aby sa to k tej dokonalosti blizilo, trosticku 😅

francesca26
autor
11. dec 2007

baby ani mna by aso nebavilo keby ten moj pri mne doma cucal a splnil mi co mi na ociach vidi 😀 , kto by potom zalozil tuto temu???? 😅

karkulka55
11. dec 2007

suhlas, teplo moze byt 😉 kde vobec nebyva zima...ja sa tam chcem ale odpratat na stalo, alebo aspon na rok....

karkulka55
11. dec 2007

ach jaj, ja tak tuzim po normalnom kludnom zivote, obcasny vzruch, sak bez nejakych vymen nazorov to nejde, ale skor by som sa radsej hadala o prkotinach, ako preco si nepolial kvetinu, alebo nekupil maslo..ako kde si zase a musis ist atd atd. 😔

francesca26
autor
11. dec 2007

Halooo ste tu niekto??? 😅

sloboda4
11. dec 2007

😀 uspavam maleho....už mam doškrabany nos a uši od neho, pomaly spim a to krpane stale beha po postely...... 😝 😝 🙄

francesca26
autor
11. dec 2007

to verim...a tebe sa sniva uz druhy sen 😀 😀

sloboda4
11. dec 2007

no dosnivane....idem pracovat 😉

karkulka ved my sa teraz hadame iba o prkotinach 😀 😀
inak brali by vase najdrahsie polovičky, keby ste vy tolko pracovali, keby ste boli stale prec ... chcela by som vediet ako by to znasali?? 😨

francesca26
autor
11. dec 2007

nie sloboda nie!!! ja ked mam nejaku fusku momo roboty a robim doma, lebo v praci nemozem, aby om si aj zarobila, tak mi sice nic nepovie ale svte ho, ze by som nebodaj zarobila viac ako on!! 😒 a on je radsej ked ma vidi ulozenu na gauci s vecerou na sporaku a usmiatou tvarickou

yasminelle
11. dec 2007

Ahoj karkul, dufam, ze nebude vadit, ked sa zamiesam. Uz dlhsiu dobu toto forum citam a vela krat som narazila na prispevky od teba a skoro kazdy je o tom istom, o tom ako si malo s partnerom, ako ti na nic neviem dat uspokojivu odpoved a hlavne o tom ako ty chces dieta a on nie. Je vidiet, ze ta to velmi trapi. Pripadas mi ako strasne fajn baba (podla niektorych tvojich nazorov...) a je hrozne, ze musis, alebo teda chces zit s takym chlapom, ktory ti nevenuje pozornost aku si zasluzis... tak isto aj francesca...
Ja by som robila asi hrozne sceny mat takehoto chlapa a poviem vam, asi by som sa nanho uz aj vykaslala. Ved to je hrozne... ale viem aj ze to musi byt nesmierne tazke urobit taketo rozhodnutie...
Ja som velmi rada, ze u mojho frajera som po 4 rocnom vztahu priorita cislo jedna a dufam, ze este dlhu dobu to takto ostane.

Mozno si ti vasi chlapi uvedomia co maju, ked to stratia a budu sa vracat do uplne prazdneho a pusteho bytu...

francesca26
autor
11. dec 2007

yasminelle zavidim,ale v dobrom, kde taky chlapi rastu 🙂 ??? ale ked milujes...je tazke robit rozhodnutia

sloboda4
11. dec 2007

ked ho milujes nie je co riesiť 😀 😀
....ale co sem tam pohroziť a ony su zase hned jak štolverky....ci nie???? lebo moj hej 😉

yasminelle
11. dec 2007

Presne viem, ze hej francesca. Ja som si vzdy hovorila, ze ked raz budem mat priatela a niekedy mi bude neverny, tak nie je co riesit, odchadzam od neho, ale teraz ked uz mam toho svojho a nahodou by sa nieco taketo stalo, uz by to nebolo take jednoznacne a asi by som sa snazila vztah zachranit.

Tak isto je to aj v tomto, mozem si povedat, ze keby sa mi nevenoval, odidem od neho, ale keby prislo na lamanie chleba, vzdy by som chcela zit v nadeji, ze sa to zlepsi.

Taki rastu vo Vajnoroch 😀

francesca26
autor
11. dec 2007

no ja som rano poslala mojmu taku milu smsku a vobec neodpisal! tak som napisala, ze odchadzam od neho a nic 😅 ☹ 😠 😒 jemu som asi ukradnuta... 😔

sloboda4
11. dec 2007

jaaaaaaj francesca......co som sa ich napisala 😒 odpoved žiadna 🙄

raz som ho natahovala a písala som mu z inej simky akože jeho byvala, chuda moje, naletel mi /zaujimave že vtedy mal cas odpisovat cely den z roboty/ a mali by ste ho vidiet ako sa tvaril ked dosiel domov.....chuda taky vyplaseny 😅

chlapy si vždy najdu cas na to co chcu robit, na to co je priorita pre nich

yasminelle
11. dec 2007

Francesca neuraz sa prosim ta, ale podla toho co pises, ten tvoj je hlavne rad, ze ma doma upratane a ze ho tam niekto caka... To ako si pisala, ze ste sa dali do kopy. Nastahovala sa k nemu mlada baba a tak sa mu to zapacilo, ze ta povysil na svoju priatelku, aby si bola akoze spokojna, ze mas novy status a bola k dispozicii ked on ma cas.
Je jasne, ze ked ma niekto vela prace tak s tym skratka nepohne, ale predsa ked mam niekoho rad chcem s nim byt co najviac a vsetko ostatne ide bokom...teda aspon pre mna. Ten tvoj ma zjavne ine priority

francesca26
autor
11. dec 2007

to fakt? a snad ju odpisoval nie odpisoval 😀 😀

sloboda4
11. dec 2007

ale co odpisoval....stretko si s nou dohodol.....jajo jeden 😠 😠 😠 ...ma vtedy nasr.l tak...jaaaaaaaaj 😉

francesca26
autor
11. dec 2007

joooj...a zabila si ho dufam!!! 😠

sloboda4
11. dec 2007

este žije 😀 zatial....ale ten pocit viťazstva ....to bolo super, konecne som mu mohla vysvetliť že jeho vyhovorka že nema cas odpisovat mi v praci nebola na mieste 😠

francesca26
autor
11. dec 2007

zeby om to skusila aj ja??? 😅 😅 len ja neviem nic o jeho byvalych az na jednu!!!!!! 😠 😠 😠

sloboda4
11. dec 2007

ale co tyžden vypisoval pekne veci a zase ho to preslo......to malo iba docasny ucinok.....ale ked na nastve tak rada to sem tam vytiahnem 😀 😅 😅 😅 😎

francesca26
autor
11. dec 2007

mna by asi zabil keby som to urobila! on am obcas bere ako take decko: nono to nesmies 😀 😅 😕 😠

sloboda4
11. dec 2007

no ved aj ja možem ist kupiť napr. avivaž iba s nim.......a cez cestu pekne za rucicku......ale taky je zlaty vtedy 😀

katika1
11. dec 2007

Ahojte.. 🙂 môžem sa pridať?
nuž aj ja patrím k vám.. Ten môj je workoholik a takmer nikdy nie je doma.
A ja som na materskej a z toho samozrejme ako takmer všade vznikajú nezhody 🙄

ella1
11. dec 2007

ste tu toho popísali od včera. 😀 nestíham čítať.ale to bude tým,že tí naši muži sú fakt zaneprázdnení. 😀

sloboda4
11. dec 2007

katika........vitaj medzi nami 😉