Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
21. dec 2007

ani ja nic nemam kupene, dokonca ani stromcek nemame 😅 no co uz, nejako bolo nejako bude....ked nie titulky bleskoviek to istia, resp. noveho casu.....aspon budem slavna... 😅 🤐

sloboda4
21. dec 2007

no ked nebude chalan......tak neva to tato casom nejak doriesi 😀

karkul ved ženy su silne a podstatne silnejsie ako chlapi 😉 /nemyslim fyzicky/
no sak to tak byva, že kym si mlada skaces podla neho tak si OK ciculka a potom zmudries, neskocis presne tak ako on chce tak si ...... /neviem ako ta vola, ked sa pohadate, lebo to je velmi individualne/ 😝

karkulka55
21. dec 2007

tata ma urcite zalozny plan 😀

hmm, rozmyslam ako....tak som panovacna a manipulativna..... 🙄 on egoisticke sebecke prasa, takto nase hadky vzdy skoncia... 🤐

sloboda4
21. dec 2007

😀 ...jaj karkul aj nase, ja som uražliva, moc si vsetko beriem, chytam za slovicka a on je neschopak, idiot a sproste hovado..................ale povedali sme si aj ovela horsie slovicka 😅 😅 take veeeelmi kakane 😅

karkulka55
21. dec 2007

😀 😀 😀 no tak nejak aj my 😀 😀

my sme este nedospeli az k takym tym najkrajsim pomenovaniam, len tak ze tebe uz nacisto j..e, alebo to je ale j....y napad a taky a onaky napad...keby som to tu vsetko vypisala tak by mi asi admini zahatali pristup 😅
ale na priamo som mu este nepovedala, len pre seba si hovorim asi desat vyberanych slov v roznych padoch 😅

sloboda4
21. dec 2007

😀 😀 😀 no aj my tak nejak......ale nikdy v živote nezabudnem raz som ho vytocila ma maximum..dostala som sa do jeho mailovej schranky a odpisala som jeho byvalej kamoske taky pekny pozdrav 😅 😝 ..................to bolo.....fuuuuuuuu horor nad horor...............no prvykrat som sa bala že sa somnou prestane bavit /lebo on sa vždy bavi aj ked sa pohadame, vždy on prilezie 😉 /

karkulka55
21. dec 2007

ty si riadne cislo!!! 😀 a co si jej napisala, ze sa tak nasral? ci samotny fakt ze si mu tam vliezla ho nasral??? 😅
aj ja som sa mu naburala na email...ale nic som nenapisala a ani nic nenasla takeho inkriminovaneho, som bola celkom sklamana 😅

navik
21. dec 2007

ale karkul nebud vinna nemas byt preco.. presne ako pisala sloboda presad si svoje len stale si hovor ja to dokazem dokazem a uvidis dokazes to....

karkulka55
21. dec 2007

na mojho chlapa vas poslat...on si mysli ze len ja som taka, ze vsetky ostatne su uzasne poslusne tichucke zienky, ktore svojim chlapom neskacu po hlavach, ze 😀 😀 😀 aka naivita....som zena ako kazda ina 😎 a tak som mu povedala ze nech sa paci, ze to moze ist vyskusat...

navik
21. dec 2007

no citam citam som na tom tak ako vy.... pri hadkax krasne slovicka u nas leetia .. ja som urazliva panovacna.... a on rozmaznany egisticky sopliak 😅 😅

ale musim poveddat poslednu dobu sa s nim nehadam on som nou ale ja som rezignoval nemalo to cenu..stale som bola ja ta najhorsia

navik
21. dec 2007

karkulla to iste mi vravi aj moj xlap 😀 😀

sloboda4
21. dec 2007

karkul ja že z prci vyskusam ake ma heslo a buuum ono sa mi to otvorilo, tak chapes to ta tak pokusat zacne ......tak som ju "srdecne" a od srdca pozdravila.................iiiiii ale bala som sa potom, 😒 lebo tato je na taketo veci haklivy a povedal :no maja internet nas spojil tak si davaj bacha nech nas aj nerozdeli.... 😅 🤐
tak som isla radsej sem na kona, a hotovo 😉

karkulka55
21. dec 2007

😀 😀 😀
chlapi su taki naivni 😀

aj ja by som sa najradsej nevadila, ale ked s nim sa to neda... 😅

karkulka55
21. dec 2007

sloboda: 😀 😀 viem si tu srdecnost predstavit 😀 a to su vsetci chlapi haklivi, nie len tvoj, moj by bol takyy nasraty jak slak...

sloboda4
21. dec 2007

hmmmm a ja este neznasam ked mi povie SKLAPNI............zabila by som ho v tom momente!!!!! 😎

navik
21. dec 2007

sloboda cez pokec si sa spoznala ?

karkulka55
21. dec 2007

moj hovori, bud uz ticho...idem vystrelit na mesiac...takym hnusnym sposobom....raz mi povedal drz hubu a to som sa urazila ako delo 😎

sloboda4
21. dec 2007

karkul to bolo 1x a zatial posledny co som sa mu vtierala 😅 .........ale nakoniec som sa po 1,5 dni uspesne votrela 😵

karkulka55
21. dec 2007

sikulka 😉 😅 sak ako ti mohol odolat, no nie?

sloboda4
21. dec 2007

navik no cez pokec......................ale ja som nikdy nemala odvahu klik na neho /aj ked tam furt bol vtedy kedy ja/ a nakoniec šup šup a on klik na mna 😀 tak už sam sa ho držala ako kliesť /aj ked myslim že on sa držal silnejsie/ 😀

navik
21. dec 2007

jednu hlasku "milujem" od mojho :" ako to ze ine zeny stihaju doma vsetko porobit a ja nie" 😀 😀

a ja nato nex mi ukaze ktora je to 😎 😎

karkulka55
21. dec 2007

no letim ja z prace, este co to dokupit...zatial sa majte krasne...sloboda, vy si uzite riadne vecierok vianocny 😉

sloboda4
21. dec 2007

navik no mojho by som zabila kebymi to povedal, dojde domav ma navarene, upratane, jedlo nachystene na stole, ....len raz by mi nieco povedal 😠

sloboda4
21. dec 2007

karkul diiiky sevas a ozvi sa cez sviatky, som zvedava ako budes sviatkovat, drž sa a pozdrav TP 😀

navik
21. dec 2007

sloboda jasnacka takej kočke nemohol odolat 😉 😉

ja som sa zo svojim zajacom spoznala tiez cez pokec 😉 😉

bud uz tixo aj unas funguje 😠

sloboda4
21. dec 2007

navik zajacom 😀 ... hej tiež ste netovy? no supik, tusim je to moderne 😀

navik
21. dec 2007

awoj krarkulka drz sasa budem mysliet na teba ako si dopadla paaa

navik
21. dec 2007

tak velmo moederne mam kopec kamaratov a kamosky co sa tak spoznali a ostala z nas tak super parita 😀 😀

navik
21. dec 2007

no ja musim povedat ze to jedlo nema na stole 😅 inak vsetko ostatne ma.. tak ja neviem co xce odo mna pri dvox hyperaktivnyx detox 😨

sloboda4
21. dec 2007

navik inak fakt ta uprimne obdivujem, ja som vždy velmi tužila mat kopec deti, ale nakoniec aj dve budu dobre.........ale nie po sebe ja by som sa zblaznila 😝