Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
10. dec 2007

francesca: to fakt?? to ten moj je salamista, sak chod ked chces, bav sa, este ma aj odvezie, nenapise ani nezavola aby ma nerusil...a mna to vytaca, lebo dam si par drinkov a uz ma prsty svrbia a by som vypisovala sms...

karkulka55
10. dec 2007

farncesca: aj mna...smrdi ako pes a chcel by neviem co 😀

francesca26
autor
10. dec 2007

karkulka: a vsetky kocky, dik moc za popisanie...snad vas tu vecer najdem. idem do mojho mileho fitka (za chvilu budem vyzerat ako Coborova 😀 😀 ) a vecer popisem, aj tak zas dojde najskor o jedenastej, papa 😎

karkulka55
10. dec 2007

😀 😀 coborova...

tilly
10. dec 2007

lenže baby, tí vaši majú možno aspoň perspektívnu prácu, niečo dokážu, ale ten môj... peniaze sú z toho slušné, ale nič z toho nie je...

sloboda, tak s týmto máme večný problém, čo variť, to si musím vymýšľať sama a ja to tak nenávidím, keby mi tak zavolal, navar to a to, to by som mala o jeden mindrák menej

susik77
10. dec 2007

ahojte, my sme boli workholici obidvaja 😎
teraz som ja na materskej s malou a on robi uz asi rok na projekte, kde im rusia vsetky dovolenky a casto mava nariadene prescasy 10 hodin denne, ked pride "normalne " domov, tak je doma o 19.30 😎
a niekedy je v praci aj cez vikend 😎
ja nie som na neho nastvana, pretoze ho chapem, tiez som to zazila v praci 😎
ale je i ho aj luto, lebo ked je doma, musi prac. na byte.teraz sme sa stahovali a este ho prerabame 😎

sloboda4
10. dec 2007

tilly sak to mi zavola iba ked mu vycistim žaludok 😉
ved aj ja už čerpam z netu recepty, varit lubim ale vymyslat furt....neznasam to ....bleeeee ☹

cukrikk
10. dec 2007

ajojte takze moj nie je az taky workoholik, pracuje ,sobota, nedela, piatky , sviatky a ked sa tesim ze budeme mat den volna co sa stava straaaasne malo asi tak 2 krat za 7 mesiacov tak neuverite ale on je vzdy chory vazne.... pred mesiacom mal pondelok volno taaaaak som sa tesila ze ja niekam vypadnem a on bude mat deti a v nedelu ho uz bolela hlava a citil sa zle 😠 s nim je to tak ze ked je na slovensku chripka tak on si ide v CR lahnut do postele aby tu chripku nahodou nedostal 😀 a to prave v den ked ma volno 🙂

sloboda4
10. dec 2007

no baby....ten moj prave dorazil domov, dal mi pusku povedal...šak tatinko ta lubka....dal mi na stol 1700,- SKK parfem a že ....už musim ist spät do roboty, vecer sa uvidime......... 🙄 ☹ ☹
zabit ho je malo 😠

ja už ani temu o prachoch a robote nemožem zacat....lebo on začne o stavbe, na ktoru potrebujeme prachy a som nahrata...

cukrikk no chlapy su vychcany 😉 😉
najlepsie je ako sa vsetci vyhražaju pri rozvode že deti budu u nich 🙄 a pritom v skutocnosti ani nevedia co s detmi treba a chyba im trpezlivost /teda nie vsetci,nerada by som niekoho urazila/

moni1412
10. dec 2007

O to asi ide...ked zacnu, ze tie peniaze potrebujeme, tak im musime dat za pravdu. Treba dostavat dom, opravit byt, kupit auto... ale za aku cenu?!

karkulka55
10. dec 2007

no teda sloboda....ale aspon sa zastavil, mile od neho... 😉 si musela vcera dobre trucovat 😅

sloboda4
10. dec 2007

no trucovala som statocne /inak ked tak rozmyslam dost dlho som tie slzy potila 😀 /

no hej mile...puska bola pekna a na ostatne kaslem 😉

karkulka55
10. dec 2007

😅 😀 😀 ale tak hlavne ze zabrali...

aj tatinko ta lubi 😵

ella1
10. dec 2007

no baby,tak u nás to isté.ked som bola na MD,tak poviem vám,že dobre mi z toho šibalo,navyšs som sa prisťahovala do mesta,kde som nikoho nepoznala.
teraz je to už lepšie,chodím do práce,tak si mám aj ským pokecať. 😀
no a niekedy mi aj vadilo,že je manžel doma,už sme mali svoj denný ,,rituál" a ked bol konečne doma,tak nám ho prehadzoval. 😀
no,ale musela som si vybrať.bud peniaze alebo manžela doma.
a aj ked peniaze nie sú to naj,tak vieme všetky,že sú dôležité.a je príjemné,ked chodievam na nákupy a nemusím pozerať,čo si môžme dovoliť. 😉

cukrikk
10. dec 2007

atoto poznate hymna mladej zeny 😀 ked sme mali 17nast a potom aj 18nast verili sme v cistu lasku, v nehu vasen dotyky kaslali sme na styky, pod oknami chlapocov zastup ale ako roky ubiehali aj mami nas varovali ze to vlastne nie je ziadna sranda na romantikov sa iba hraju, prave city predstieraju to je o nich mile damy iba pravda, cela pravda svata pravdaaaaa a chcu len to dnu von a hore dole chcu nas mat stale vodorovne a hole usmiate a roztuzene chcu pocut pod och ach aky si muzny vykonny, velky, a krasne skvely, na obrucku nemyslime nechcu sa hrat smiat vraj ved nebud mala nakoniec mi aj tak kazda dala s kopytka si vyhodime.... uz nemame 17nast a zial ani 18nast ale zato vieme uz vieme svoje podvadzaju klamu nas verte robi to aj vas a potom sa tvaria co je?? 😀 ked sa mu uz odovzdate ked mu pri vas padnu gate v tedy pride prva chladna sprcha zabudnite na kvetiny zabudne aj na meniny.... 😀

sloboda4
10. dec 2007

ella hej prijemne to je......ale mne sa niekedy hnusí kam tento svet speje, peniaze su doležite ale nie najdoležitejsie 🙂

ved my ženy sa nestazujeme my iba konštatujeme.....viac pusky pusky a tulky tulky a vsetko by bolo OK.... 😉 😉 no hadam v 40tke budeme na 100% spokojne 😀

sloboda4
10. dec 2007

cukrikk 😀 😀 😀 😀

ella1
10. dec 2007

a ešte,teraz ma mrzí,že aké výstupy som mu kedysi robievala,ked som bola stále sama. a aj ked som vedela,že to robí pre nás,neudržala som sa.
ale teraz sa snaží byť aj s nami a hádam aj na to druhé bábo bude čas 😀
inak, my sme prvých 5 rokov ani na dovolenke neboli,lebo nebol čas. 😒 😀

moni1412
10. dec 2007

ella1: Ja som na tom takisto. Prestahovali sme sa sem len nedavno a vsetky kamosky su na skole, nikto na mna nema cas... a ja musim byt doma. Snazim sa zvladat to v pohode, ale niekedy ma prepadne taky smutok, ze som tu sama:( az do neskoreho vecera.

ella1
10. dec 2007

to poznám.ja som tak bola 6 rokov!!!
poviem vám,ešte rok a som zrelá na psychiatriu. 😀

moni1412
10. dec 2007

No, to si dost dlho vydrzala. dufam, ze ja nebudem musiet tak dlho 😖

mimma
10. dec 2007

Ahojte, to je téma na nás ako vyšitá! Aj my sme sa presťahovali, aj keď nie až tak ďaleko, som so ségrou na MD, takže sa snažíme aspoň raz do týždňa alebo cez víkend sa stretnúť...Baby, tak vidím, že tí chlapi sú podobní ako vajce vajcu...Môj robil sadrokartóny, asi pred rokom si ešte pribral montovanie dverí, aby toho nebolo málo... 😠 A v jednom kuse počúvam ako : teraz mu horia termíny, ako sa bude snažiť, ako sme boli na dovolenke, ako už v januári bude lepšie, že konečen dobre zarába, že aj okolo chalupy treba... 😒 Ja viem, že peniaze potrebuje každý, ale nie byť od rána do večera v robote a ospravedlniť to tým, že peniaze potrebujeme! Dá sa na to zvyknúť...aj som si zvykla, proste som si zvykla žiť bez neho, len s detičkami a občas si vychutnať, ke´d je s nami aj on. A teraz mu vadí, že nie som taká prítulná, ako by on chcel...Joj, ale ja som ho veľakrát varovala! 😉 Nie, to nemá byť moja pomsta, len som sa prispôsobila situácii, však to sa odomňa očakávalo, hlavne neotravovať, nepretriasať dookola to isté...Dnes ma akurát zase naštval, furt sľubuje, že príde okolo šiestej a dnes prišiel až o 19:15, lebo....bla bla bla. Baby, mňa to už fakt nebaví, len mám potom čierne myšlienky do budúcnosti, ja si na to nemôžem zvyknúť!

francesca26
autor
10. dec 2007

Caute kocky, taaak ja som mrtva dosla domov z fitka a koho som nasla spinkat na gauci???? 😀 😀 😀 normalne tam spi ako zarezany!!!!
cukrik: ta hymna je cool!!! 😀 😀 😀
mimma:prestat byt pritulna???? mna by ten moj uz asi vymenil!!! On stale odo mna caka, ze ked pride unaveny z prace, tak ja budem usmiata, upravena, sexi a roztužena čakat v postielke!!! 😅 😠 😒 nedaj boze, aby som mala problem v praci!!! a uz vobec aby som povedala neco na to, ze ZAS prisiel o dve hodiny neskor!!!

mimma
10. dec 2007

Vymenil- nevymenil, už som bola v štádiu, že mi to bolo fakt fuk! Myslím, že keď si jeden robí stále po svojom a nepočúva toho druhého, tak to takto obyčajne dopadá...Ale však ja ešte nehádžem flintu do žita, môj mužík môže byť rád, že som ešte tu 😀 Len by to chcelo si to lepšie zorganizovať a to musí len on sám, ja mu predsa nemôžem pindať do jeho fušiek... 😒

sloboda4
10. dec 2007

ahojte kocky, no moj je už doma.......vecera mu vraj chutila /povedal že v nej necitil jed 😀 😀 ...keby on vedel, jak som ho tu ohovarala...zabil by ma 😉 /
francesca....ty musis byt jaka kocka z fitka 😉 ...tak zavrt okolo neho nech sa zobudi 😀

francesca26
autor
10. dec 2007

sloboda: vraj ho vseeetko boli... ☹ idem mu uvarit nejaku polievocku a cajik, ti chlapi su ako male deti ked im neco je 🙂

sloboda4
10. dec 2007

no aj moj teraz vysvetluje malemu jaky je unaveny, že ma mna otravovat 😝
nooooooo a je to sexiku......... 😠 tie suchoty ma znicia 🙂

francesca26
autor
11. dec 2007

Babulky ste tu níektorá???? 😕 😕 moj milacik mi rano oznamil, ze do Vianoc ma straaaaaasne mooooooc robotky tak nemoze som mnou ani na chvilku zbehnut pokukat darceky 😠 😒 ☹ ..pre mna to znamena travit cas osamote ☹

karkulka55
11. dec 2007

ahoj francesca, ja som tu, nechce sa mi robit 😝

karkulka55
11. dec 2007

ja vzdy nakupujem sama, lebo jeho to nebavi a nema aj tak nikdy cas...sa ani netesim na tieto vianoce...