Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
22. dec 2007

ja sa tu potulujem 🙂

maxii
22. dec 2007

no helou🙂))
takze nakoniec si rezignovala a vianoce stravis s drahym? 🙂

karkulka55
22. dec 2007

idem teraz domov, len 24 budem asi s tym mojim somarom, ja som taka nasrata.... 😠 🙄 nemam na neho ani pekneho slova, teraz ho vooobec nelubim a bola by som radsej keby nebol (ako so mnou, nie ze nebol nebol fyzicky 😅 )

karkulka55
22. dec 2007

a ty ako? 😕

navik
22. dec 2007

no ja som sa musela vdialit po detvaky su uz hore

navik
22. dec 2007

awoj maxi 🙂

navik
22. dec 2007

tak s tou svadbou ma mamina tvoja pravdu 😉 😀

maxii
22. dec 2007

ja nechapem preco ti chlapi musia hnevat takto cez sviatky....

my smemdnes boli na nakupoch a aeste aj pojdeme,a to su reci okolo toho;)))
ALE ZASA CHAPEM,TI MASY LUDI ZNERVOZNUJU AJ MNA, A TO JA MAM NAKUPOVANIE RADA!!!

navik
22. dec 2007

ja som maniak na nakupovanie

tak babule keby sme sa tu nevideli tak prajem Stastne a Vesele Vianoce velikaknsku pohodicku bohateho jeziska a nex viacej muzickovia pocuvaju 😀 😀
....a mozno hodim aj ocko ked ma buxty pustia 😀 😀

tilly
22. dec 2007

ja nakupovanie nemusím a už vôbec nie v tomto období a pomoooc, zajtra musím ísť nakúpiť potraviny, síce nie veľa, ale treba ísť do obchodu, tak čo narobím...

ten môj dnes nejde do roboty a ani zajtra, normálne mám vianoce 😀

sloboda4
22. dec 2007

szia babulky, ale ste tu pokecali dnes.........
karkul dnes to nebola kozmicka rychlost, ja som pribrzdila, /alebo ten vcerajsie alkohol ho pribrzdil 😀 / a normalne sme sa tulali po obchodoch 1/2 dna, nohy ma bolia jak kona........ja už nikdy nebudem nechavat nakupy na poslednu chvilu a už vobec nebudem chodit kupovat darc. s manželom, horor otras................som myslela že ho utlcem s niecim....on vsetko riesil ja trtko:

svokrovcom nic netreba, svagrinej naco jej budeme nieco kupovat?, malemu chcel kupit bejsbolku 😲 😝 som myslela že skolabujem, že ja mam ist sebe kupit nieco vo vypredajoch, on nic nepotrebuje a mojej mame a sestre tiež potom vo vypredaji 😅 😲

no nakoniec to aj tak isti BA - IKEA a pod../ ale ako ho poznam pochodime polus a pod. dame si cinu a ideme domov.........to neznasam!!!! 😔 /

ale kolace matka doda, stromcek som postavila, vyzdobu sme s dadom spravili, vecer pobalim darceky a kakam na vsetko už

jeej tilly tvoj mangel je doma????? neskutocne !!!!! aj moj ale asi by som ho už aj nahnala do robotky 😅 😎 😎 😉

maxii
23. dec 2007

babule zelam vam vsetkym kraaasne, stastne, vesele, a pokojne Vianoce 🙂

objavim sa tu znova 25. vecer, majte saaaa🙂))

sloboda4
23. dec 2007

no manželky a priatelky, zajtra sa tu asi pre nedostatok casu neukažem /ale aj vy asi nemate casu nazvys ako vidim 🙂 / tak vam želam uprimne krasne prezitie sviatkov vianocnych v spolocnosti vasich a nasich milovanych poloviciek, nech ste vsetky stastne a spokojne 😉
papa

karkulka55
24. dec 2007

Ahojte babulky, aj ja Vam zelam stastne a vesele vianoce, hlavne vela pokoja a lasky 😵 aby ten predvianocny stres uz nacisto odisiel a my si uz len uzivali, cmuk.

karkulka55
27. dec 2007

ahojte, teraz sme sa my zmenili na zaneprazdnene manzelky a priatelky??? 😀 😀
asi sviatkujete o 106...aky bol jezisko? my sme mali nakoniec jeziska sami dvaja...tak co uz...myslim si ze to ani nebolo nejako ocenene, ale zobrate ako jasnacka....ale inak to nebolo take hrozne a celkom sa mi to pacilo, ale pssssst 🤐 😅 😀 tvarim sa ze ani nie 😀

sloboda4
27. dec 2007

ahoooooooooooooj karkul 😀 😀 no vidis ako supik "TO" dopadlo /šifrujem chapes?/ 😎

no my behame z navstevy na navstevu a tak.......fuj prežieram sa jak prasa 😅 😎 😠 a tato este stale nefajci 😵 😵 🙂

no a u nas chodil mikulas a ježko a nie ježisko!!!!!! maly tak povedal 😀

no a este pridal na vianoce nove slovicko..."KOKO" 😎 😎 skutocne neviem co tym chcel chlapec povedat 😅 😎

karkulka55
27. dec 2007

ahooooj cicaaa 😀 😀 😀

chapem 😀 😀

o prezierani radsej pomlcim....zjem vsetko co nezje mna...sak aby sme nemuseli vyhadzovat nieeee 😀

teda ten vas tato je teda chlap!!! ja sa odhodlavam ze po novom roku ale cim sa ten novy rok blizi tak fajcim viac a viac 🙄 😅

no ked davidko povedal tak to musi byt jezko.....nooo maly je telentovany, vhodne slovo pridal 😎 len na koho ho pouziva, resp. na co? 😕 🤐 😅 😀 😀

dneska tato vas namaka? lebo toho mojho uz prsty svrbeli od vcera vecera ako sa tesil do prace 😠 😝

maxii
27. dec 2007

caute caute 😀

karkul aj ja mam predsavzatie ze od noveho roka nefajcim...kvoli babu🙂))) a chcem to aj od draheho, tak snad nam to vyjde....ale teraz si este davame tak 2-3 denne...a na silvestra poslednu....musim!!!!!!

zuzana_t
27. dec 2007

cauteeee, karkuuuuuuuuuuuul, no teda, takto si sa ty nakoniec nechala prehovorit? 😀 😀 😀 😀 😀

navik
27. dec 2007

awojte babule 🙂

ci bistu tak dlho som tu nebola ako som mohla prezit 😀 😀 😀

karkul supis ze sa ti celkom pacilo 😉 😎

juuj na stedry vecer moje detvaky od velkeho stastai ake dostali darceky nexceli vobec spat az o pol desiatej som ix dostala do postele aj to s placom

sloboda gratulujem tvovej polovicke 😉 ten moj to kolkokrat skusal aa dokonca bol na takej kure aby prestal nic ☹ hoc ja si dam tiez ale len ked si dam nejaky ten poharik 😀 😀

sloboda4
27. dec 2007

karkul no aj moj už lamentuje že kedy pojde konecne do roboty, nadaval na urady, že aspon tie by mohli byt otvorene aby co to vybavil 😉 ......chlapovi nevyhovies 😉

maxii, karkul a ostatne osadenstvo......silno vam budem držat palce v tom predsavzati...............aj ked fakt musim povedat, že ked prestal moj "jediny" tak to musite dokazat aj vy /lebo on sa fakt asi s cogou v puse narodil 😠 /
navik aj ja som myslela že pri pohariku ho to položí, ale prave naopak..........asi fakt konecne v tomto dostal rozum....som na neho veeeelmi pysna 😵 😵 😵 😵

villii
27. dec 2007

ahojte baby,

až teraz som vás našla,nestihla som si vás prečítať,aby som sa trocha zoznámila s vami ale super téma pre mňa.
od včera sme ako inak sami s drobcom, drahý je na služobke, v práci,už ani neviem ako to mám nazvať.

sloboda4
27. dec 2007

villii ahoooj vitaj medzi nami 😉

villii
27. dec 2007

baby, snažím sa vas troška prečítať , som asi na šiestej strane( medzi tým sa hrajeme s malým...tak mi to ide pomaly) ale musím konštatovať, že chlapi sú fakt rovnákí, hovada jedné. aj som sa dobre nasmiala niekedy 😉 a neskutočne mi to dnes pomáha, kedže od včera mám depku, sme sa zvadili so starým na šmerc, jasné že nechýbali vyhrážky tipu KONIEC a tak, veľmi dobre to poznáte 😅 a vkuse ma to máta, že čo robiť dalej

malý už bečí, zatiaľ

zoya1
27. dec 2007

villi, nič si z toho nerob, to sú tí nepodarení chlapi. Podľa mojho názoru by chlapi mali byť ako modlivky: "Oplodniť a zdochnúť". Veď keby sme my ženy nemali chlapov, tak by sme si skrotili iné opice no nie?

maxii
27. dec 2007

zoyi tak to somsa dobre zasmiala🙂)))
aleje to je fakt, chlapi nas tolko stvu a henvaju, lenze co narobime, ked ich na to najdolezitejsie v zivote proste potrebujeme!!!!!
neviem preco je to takto zariadene....

villi, vitaj medzi nami🙂)

villii
27. dec 2007

dakujem vám za privítanie 😉
akosi je tu dnes pusto, dnes som doma sama len ja či čo? ved je pracovný deň 😕

maxii
27. dec 2007

este aj ja som tu🙂)

villii
27. dec 2007

ahoj maxii, som odbehla aspoň do spršky, kým tu nikto nebol
ten môj idiot ma serie stále viac.včera sme sa zvadili a on si teraz zavolá akoby sa nič nestalo, samozrejme otázočky tipu: ako sa májú moji miláčikovia,starostlivý ocinko ako vždy 😠 a že zajtra som doma, porozprávame sa a všetko bude gut. keby bol bližšie tak sa neudržím a pribijem mu aspoň dve.

nechcem sa rozčulovať, lebo sa to hned na malom odrazí a je mrzutý ale dááá sa.

karkulka55
28. dec 2007

ahojte babulky

oplodnit a zdochnut 😀 😀 😀 ja skapem od smiechu 😀 😀 😀

zuzik, no co sa zabijem, alebo jeho?? tak ma ukecal ako obycajne...ale tvari sa ze ON ma neprehovaral, z TO bola moja vola, ako nerozculujem sa ja uz 😎

vcera bolo veselo zas raz u nas, mamicka jeho milovana vyhlasila, ze ma nechce vidiet vo svojom dome, kedze som uuuuplne nevhodny partner pre jej synacika....jej zelanie je mi rozkazom 😎