Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

francesca26
autor
10. dec 2007

moni z Bratislavy...moj byvaly tam mal rodinu, tak som tam s nim chodila

karkulka55
10. dec 2007

no my sme tiez na drate 24/7, sak keby nieco nahodou v sobotu o 12 tak to nepremeskame, nie?? 😠
ale ked zavolam ja, ze co a ako, tak uz vyrusujem, lebo on pracuje!!! 😲 😝 🙄

francesca26
autor
10. dec 2007

kocky ja mam pocit, ze som zena nejakeho sejka, ten moj sa tak ponahla, ze ja lietam za nim tak 10 krokov ako handra 😀 😀 minule sa mi stratil!! 😅

karkulka55
10. dec 2007

sloboda: 😅 😀 38 minut, to sa ani neda....
ale my uuuplne rovnako...povinne jazdy nech to mame z krku, sup sup rychlo...ale ked jeho nieco zaujme tak na to civime aj dva dni a mna idu mrle zozrat... 😠

francesca26
autor
10. dec 2007

karkulka, ten moj minule zobral mobil v strede svadby jeho kamosa! Normalne vysiel z kostola a zacal telefonovat! Ked sedime v aute a on sa ma nieco spyta, tak ja sa musim vzdy presvedcit, ci hovori na mna lebo raz sa mi stalo ze som odpovedala na otazku, ktorá bola polozea volajucemu 😅 😕 🙄

sloboda4
10. dec 2007

karkulka že neda........ver že pri mojom mužovi sa dáááááá 😀 😀
beh sme ukoncili cervenými lícami, soplom, upotenym trickom a obedom v restike-inak to je asi jedina činnost kde vydrži sediet v klude...myslim pri papani.....samozrejme ho nemože nikto rusit....co už chlapy su chlapy 😀

karkulka55
10. dec 2007

francesca: 😅 😀 to sa aj mne par krat stalo...to zas pre mnojho su jeho kamosi svate obrazky, to by neurobil, radsej by si nechal prst odtnut ale pri mne sak naco, ja to pochopim ked to zdvihne ked lezime napr. pred telkou o 10 vecer 🙄

karkulka55
10. dec 2007

sloboda: 😀 😀 😀

francesca26
autor
10. dec 2007

a tiez poznate to, ze sa dohodnete povedzme na tretiu, ale v jeho reci to neznamena skor ako o piatej??? 😅

karkulka55
10. dec 2007

samozrejme...nikdy nikdy neprisiel nacas!!! a potom ked ide na nejake dolezite stretnutie, mi hovori uz musim utekat, ja som povestny tym ze som dochvilny a vzdy presny na tom si zakladam a je to moja deviza. a ja : prosiiiiim???? 😲 😲

sloboda4
10. dec 2007

francesca ....ja tento vtip poznam trosku inak.....dohoda na tretiu a on o 14.55 zavola nechame to na zajtra 😉

ale baby moj prvy muž bol presny opak doma z roboty bol o 15.00 sadol pred TV a nic ho nesr.lo......to bol des...horsie ako to co mam teraz...tade nie že by som sa stažovala 😉 😅

karkulka55
10. dec 2007

sloboda: 😅 alebo aj taku moznost mame v talone takisto
tak to asi ale radsej by som volila to co mam ako keby fakt dosiel tak skoro domov a trcal by mi za zadkom, by som z neho asi osedivela...chcelo by to kompromis, nie o 22.00 ale aspon o 20.00 byt doma a vikendy len pre mna...

moni1412
10. dec 2007

Co uz s nimi, ked su taku ambiciozni... alebo mate nejake riesenie?🙂

karkulka55
10. dec 2007

to uz sa snad neda ani ambicioznostou nazvat 😒 ak najdete riesenie, sem s nim! 😉

sloboda4
10. dec 2007

moni riesenie..............neexistuje.....bože akurat mi ten moj volal že ide domov na skok......a že cicuska mi povedal....no tie vcerajsie slzy neboli asi zbytocne 😉

moni1412
10. dec 2007

takze existuje, aspon docasne. Ukazat im, ze sme nestastne.

sloboda4
10. dec 2007

no hej....ale to je fakt iba docasne....takže baby nakupit kartony vreckoviek a plakat a plakat..... 😀

m311293
10. dec 2007

Holky přidám se k vám, já mám taky jednoho doma. Už 14 let a věřte mi nezmění se to. začínal u nás ve městě rozjíždět pobočku jedné PC firmy, Každý měsíc alespoň jeden týden přes víkend na školení, To trvalo 12 roků, a bylo jedno jestli byli děti malé nebo ne. Dnes má vlastní firmu a je to totéž v bledě modrém. Chodí pozdě domů, mladší syn ho vidí jen proto že ho vodí do školky. Já už jsem totiž dávno v práci. teď je naví doma už druhý měsíc na PN po operaci páteře, ale pracuje dál. Ale jedno řešení tu je. Zvyknout si. Můžete plakat, prosit, vyhrožovat nic nepomůže. A Až budete mít miminko bude to pro vás ještě horší, budete na všechno úplně sama. Jedna pozotvní zpráva nakonec. Po 15 letech budete ráda že ho neuvidíte a když přijde z práce před 18 budete z toho nervózní.

moni1412
10. dec 2007

Mna teraz rozplace skoro vsetko... ale aj tie slzy zacnu ignorovat, ked budu casto a vela.

karkulka55
10. dec 2007

sloboda: 😅 dobreee 😉
aj aj som mala vcera depku ako svina, z toho aj vznikla ta moja tema, chodila som po byte ako zbity pes, tisko som isla spat a nechala ho pracovat, ani som sa s nim nabavila a dnes mi vola, na obed 😲 pozeram na ten mobil ze ci si cislo nepomylil...a zvestoval mi ze co bude robit(to on nerobi)...no som zvedava ze co doma, ci ho to neprejde.

sloboda4
10. dec 2007

no hej...chlapy slzy neznasaju....moni to poznam slzy v tehu...iiiiiii kolko ich bolo 😉 u nas

karkulka55
10. dec 2007

na toho mojho uz moje slzy nezaberaju...lebo jeho mamicka povedala ze si vsetko vyplacem...krava...tak len obcas, ked ma pocit ze su fakt skutocne, ale ked ja neplacem nikdy len tak...no par krat sa mi podarilo nasilu vytlacit nejaku tu slzu, ale to fakt max. 3 krat...

to som uz pocula taky nazor, bud rada ze ho nemas doma, sak by ti liezol na nervy...
ked nad tym tak rozmyslam. my to dieta ani nemame kedy spravit 😒

moni1412
10. dec 2007

Ten moj mi aspon cez den parkart napise sms, prezvoni, zavola, boji sa o nas.

karkulka55
10. dec 2007

moni: to by mne uuuplne stacilo, by si ma na chleba potom mohol natriet ako take maslo...on vobec nevie ako na mna a evidentne ani ja na neho, nejaky kurz by to chcelo 😎 😅

francesca26
autor
10. dec 2007

no kocky, mne tiez zavola a napise cez den, ale nikdy nezabudne pripomenut, ze ma toho este na dnes vela!!! a to vola o osmej vecer 😅 !!!

karkulka55
10. dec 2007

mne nie...a ked vecer volam(o 20.00) ze kde je a kedy pride, tak pracuje a este ma to stretko, tamto stretko....a ja ho kontrolujem, ze ci si myslim ze je maly chlapec a ci mi musi hlasit svoje prichody a odchody 😠

sloboda4
10. dec 2007

no ved aj mne moj zavola...povie mi cez MT že co mam navarit... 😀

francesca26
autor
10. dec 2007

a este ma stve, ze ked aj si najde cas a vyrazi von povedzme v sobotu vecer, tak je to panska jazda!!! a ked ja idem (raz za rok s babami) tak mi vola a pise, ze co tam robim! a Raz dokonca, kvoli tomu prisiel z bystrice v noci, aby ma v meste nasiel!!!!skoro som na rit spadla 😀

karkulka55
10. dec 2007

sloboda: s vami musi byt sranda 😀 😀

francesca26
autor
10. dec 2007

a po panskej jazde dojde pripity o 3tej v noci azacne ma budit, ze chce... 😅