Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

zoya1
21. dec 2007

Práveže je. 8.2. Chcela som nejaké krátke meno. Pôvodne mala byť Ela - ale syn hneď zahlásil "Mami super - budem ju volať tak jak v telke Elá Hop." Tak sme to pre istotu zrušili.

sloboda4
22. dec 2007

ahojte kocandy, tak my sme po vcerajsej žurke, dobre bolo, malo bolo 😉 😎
dneska mame v plane postavit stromcek, nakupit darceky a pozbierat od babiek kolaciky /ja pecenie nemusim 😅 /, tak to hadam vsetko stihneme a hlavne dufam že to vybavýme bez hadok 😅 😉

prajem vam krasny predvianocny dnicek....pa 🙂

moni1412
22. dec 2007

Ahojte priatelky a manzelky zaneprazdnenych muzov 🙂 Pekne sviatky, baby. Šťastné a veselé a super štart do roku 2008 🙂 papa

navik
22. dec 2007

awojte

sloboda supis ze si sa zabavila 😉 🙂
my dnes budme s maminou a sestrou piect kolaciky... dnes velky den pre nas ale hlavne pre moje detvaky pride im krsna mama z irska 😀 😵 😵

pekny dnik prajeme

karkulka55
22. dec 2007

ahojte krasky....

ja som vcera postavila konecne stromcek...a nakoniec to vyzera ze som prehrala 😒 😠
okrem toho nemam ani zemiaky nie to kapra alebo kaustu ci napecene 😀 😀 budm strajkovat, som sa pytala mojho najdrahsieho 😠 ze ako si to predstavuje, bude lezat oddychovat a nic nerobit a ja mam akoze varit a tak, deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebil!!!!!!!! 😠 😠 😠

ale inak som v klidku... 😎

karkulka55
22. dec 2007

slobodka: tak to urcite stihnete 😉 odahdujem to tak na hodku max. tato nastartuje zadny pohon a bude vybavene 😅

navik
22. dec 2007

awoooooj karkul

navik
22. dec 2007

yooj moja xlapi su hrooooooozne stvorenia 😠

karkulka55
22. dec 2007

ahoj navik....najstrasnejsie!!!!!!! 😠 preco sa nedokazu zeny reprodukovat same, preco k tomu potrebuje chlapov?? 😲 😅 😀 😀

navik
22. dec 2007

normalne ma ten tvoj nastaval 😠 😠 😠

karkul si moja krvna skupina hoc ta nepoznam dlho 😎 😎 strajkuj 😀 😀

navik
22. dec 2007

tak tak mas pravdu ja casto krat svojmu hovorim ze so zenou by mi bolo lepsie a xlapa len tak na bokovku 😅 😀

a mozno raz to bude veda neuveritelne ide do predu 😀 😀

karkulka55
22. dec 2007

navik 😉 😅

ked teba nasral, si zober ako musel nasrat mna 😠 😀 ako ja uz sa nerozculujem (budem mat potom vela zbytocnych vrasok)....a tymto zahajujem strajk 😀

uz ste popiekli kolaciky?? sestra zije v irsku? 😕

karkulka55
22. dec 2007

😀 😀 😀 presne, bokovka, ako nebudeme si nahovarat chlap v posteli je len chlap...ale na ostatne?? nemusela by som varit, prat kvanta spinaveho, hmm spinaveho vsetkeho....aj tvoj ked si da raz na seba nieco, ako tricko alebo nohavice, hned to dava do pradla??? sak ja nic ine nerobim len periem..... 🙄

tak snad sa raz moja dcera takeho niecoho dozije 😎

navik
22. dec 2007

tak tak xceme ostat pekne a bez vrasok 😎 😎 😎

vcera xceli sme ale prisiel nakoniec prisiel mangelov kamos a skusali novy laptop bo kupil svojej mangelke...ale ked aj dobre bo sa mi vobec nexcelo asi to tak malo byt

tak sme si dala ciernej nicolaus vodky 😀 😀 😀 kamos hrusku a drahy cajik bo je xorucky 😝

navik
22. dec 2007

ne nexce tam ostat uz vyse trox rokov je tam so snubencom ale v lete na xystaju na stalo domov

karkulka55
22. dec 2007

fuu, tri roky je dobre dlha doba...ja lutujem ze som takto nepypadla von po skole tiez...i ked este nie je neskoro to napravit....

cierna nicolauska? to je aka 😕 😅

navik
22. dec 2007

no ten moj je pravy opak v obliekani 😠 😠 horsie ako male decko je v tom

a jedno stastie ma ten moj ze rad vari 😀 😀 😀 ale zvysok domacnosti je na mne

ja neviem ale unas je neskutocne vela spinaveho riadu tak po dohom case hucania do jeho hlavy mame umyvacku bo neustale som stala len za dresom ja neznasam umyvat riad 😠 😠

tak to dufam ze sa aj mojim dceram dopraje to uz coskorro 😀

navik
22. dec 2007

z ciernych ribezli

😉

navik
22. dec 2007

tak prewsne nigdy ne je neskoro t sa tam pekne zarobit ale je tam inak drahy zivot

karkulka55
22. dec 2007

aj moj rad vari, teda ked sa mu chce...lenze po nom potom umyvat kuchynu, to je na samovradu....a my nemame umyvacku a ja som na umyvacku zvyknuta snad cely zivot a teraz sa nestiham cudovat co zvladnu vyprodukovat dvaja ludia 😲 a samozrejme ze kto umyva riad....ani ja to nemam rada, bleeee, ja nemam rada domace prace celkovo, ja neznasam varit....

ja som asi neni stvorena na zvot v partnerstve 😅 😝

karkulka55
22. dec 2007

som taku nicolausku este nevidela, iba absolutku tak preto som sa cudovala 😅 😀

ked ma stary nasere tak zmiznem ako gafor 😎

navik
22. dec 2007

juuuj si podarena 😀 😀

ja tiez neznasam varit 😖 no ale uz to pomaly opadava zo mna odkedy mam deti 😀 😀

ale si .....si super kocka 😉

navik
22. dec 2007

axa mne este xuti puskin vodka 😀 😀

navik
22. dec 2007

mne obcas zajac povie ze kolke zeny by ho xceli a ja si to nevazim 😕 ..... no jasne ja mu nato ale to by som museli byt hluxe a slepe a este by som im k tomu aj zaplatit zato
😀 😀

karkulka55
22. dec 2007

😅 😅 jeee, striga som, az sa asi niekedy aj cudujem tomu mojmu ako to so mnou vydrzi, ale on je certisko vacsi, tak sa doplname...

snad ked aj ja budem mat deti, tak sa vo mne nieco zobudi....inak chudence moje male, budu papat polievky zo sacku alebo v jednom kuse rajcinovu polievku, lebo iba tu viem spravit a minestrone 🤐 😅 😀

sa tesim na nasu kapustnicu, to bude grcka, som to nikdy nerobila a nemam ani sajnu ako sa to robi 😅
ale salat viem, to mi mama jedine dovolila robit 😀 tak spravim tonu salatu a tym sa bude napchavat 😀

karkulka55
22. dec 2007

aj mne hovori, a ze este by si aj vsetkych 20 prstov oblizali aj na nohach 😀 tak som mu povedala ze nech ma potom zavola, lebo ze by som to strasne chcela vidiet 😀

navik
22. dec 2007

😀 😀 tak doplnat sa treba.. u nas tak podobne ja som rebelka a on je rebel alenieviem kto je vasci rebel castejsie som myslim ja 😀 😀 ale nebolo to tak stale az raz som su povedla nebudem zienka domaca 😀 😀

uvidis zobudi sa ... ja k vsetkemu pouzivam kuxarsku xnihu a stary sa smeje zo mna bo on nepotrebuje knihu 😅

kupim ti taku perfis kuxar.knihu a bude z teba supis kuxarka 😉 😀 yoooj tak by som ti rada pomohla ale ja som v zivote nerobila kapustnicu za slobodna mamina robila a teraz stary robi
no tonu salat papat neni spatna vec 😀 😀

moja mamina mi rozpraval za slobodna kto si ma vezme ked neviem varit 😀 😀
no ja si vezmem len takeho co vie supis varit a tak sa mi to splnilo 😉 😵 😀

navik
22. dec 2007

😀 😀 😀 jaaj xlapi naivni si myslia ze vsetky ix xcu 😀 😀 ale neuvedomuju ake maju stastie ze maju nas 😵 😵

karkulka55
22. dec 2007

😀 😀 😀 ty si aka zlata...

ja ani tu kucharku nemam, do kelu...musim si kupit nejaku, he 😀

no smolik, ked bude chciet na veceru kapustnicu, musi si ju aj spravit 😝 este sa bude za hlavu chytat ze co sme radsej neisli k nam domov sa najest, ked skonci na pohotovosti 😝

mne mama hovorila zas, ze sa radsej ani vydavat nemam, ze na co mi je chlap...len mi starosti bude robit, he tusim ma pravdu 😅

no obzvlast ten moj si mysli ze aky je neodolatelny, ze z neho feromony vyletuju na mile okolo a vsetky samicky len cakaju kedy sa on na nich usmeje.... 😀 😀 ja som mu povedala ze bezo mna by iba do vankusa plakal cely bezradny a chodil by spinavy a pokrceny 😝

maxii
22. dec 2007

zdravim vas kocky!!!
je tu niekto??