Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

sloboda4
7. jan 2008

ved prave......keby aspon cviko slo...................ja som teraz upratovala hracky s malym a ledva som sa ohybala....fucim jak stary dedo!!!!!!!! fuuuuj

maxii
7. jan 2008

do slaka sa mi zmazal prispevok 😠 😠

co som to pisala....oneee...ze urcite ti ta zravka prejde po ako kramy zacnu, aspon mne to tak funguje 😀 sloboda 😉

a karkul, ze aj ja som si dala take predsavzatia rozne ze aspon raz do tyzdna posilka alebo powerjoga alebo nieco proste ale zatial bez realziacie 😀

karkulka55
7. jan 2008

😅 😀 musite castejsie upratovat hracky a ani cvicit nebudes potrebovat...
no my hlavne ze mame bicykel stacio doma a ja na nom cvicim kazdy den do umoru 🙄 lemra, fuj 😅

navik
7. jan 2008

zenuse ani ja ja sa nieviem do zrat 😀 😀 vsetko co mi pride pod ruku zjem 😅

karkulka55
7. jan 2008

maxii, aj mne sa tak mazu prispevky, som z toho na nervyyyy 😠

no to dufam ze mi ta zravost prejde bo to nedopadne dobreee 😎

moj chlap uz na mna kuka ako stylom a ty si ako este hladna?? a co stale jes, nejdz tolko 😅 🤐

navik
7. jan 2008

yoooj aj slimak ide ryxlejsie ako toto tu 😠

sloboda4
7. jan 2008

baby a co stym konom nieco nespravia do kelu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no aj ja chodim v rukach s knihou 90dnova dieta asi 3 dni, asi tyzden sa stimulujem stankou editasipeky.sk a furt nic!!!!!!! 😅 nejak sa k tomu neviem dopracovat!!!!!!!!!
vcera tato povedal že za dva roky bude druhe babo, tak by som sa mala dat nejak do kopy, ale jako??????

inak aj ja som mala orbitrek, po 3 dnoch som ho predala 😀 😀 😀

navik, este že neužujeme nase deti, coooooooooo???? 😉

maxii
7. jan 2008

ja tento stvrtok pojdem cvicit a basta, berte to ako moj zavezok 😀

sloboda4
7. jan 2008

maxiii, heeej??? tak ja sa pojdem mrochtit dufam už dnes vecer...........dufam len že to neskonci ako vždy, že maly sa tu bude motat okolo mna, valat sa po mne a ja to po 10min vzdam 😅 😅

navik
7. jan 2008

sloboda no neviem bo take su niekedy sladkeeeeeeee tie detose 😀 😀 😀

ja uz pol roka cvicim ale len v slovax skutek utek 😅 😀

sloboda4
7. jan 2008

no sak aj moj utek............ale dooobre daleko 😅

maxii
7. jan 2008

baby ak vam napisem ze som nebola vo stvrtok tak ma nejak vysmejte !!! 😀 aby som sa blbo citila.... 😝

ale pojdem a basta 😀

sloboda4
7. jan 2008

maxii......haahahahahahhahahahahahahah 😎 😎 .............................ja ta už teraz vysmejem aby som ta motivovala este viac........................dockaj jak tam budes makat!!! 😵

maxii
7. jan 2008

dobre slobo, dikes 😀 😀

maxii
7. jan 2008

tomuto konovi bohuzial fakt prepina....asi vela piseme 😀

sloboda4
7. jan 2008

no neviem maxii...........cez sviatky tu poriadne nikto nebol a aj tak sa tahal jak sopel!!!!!!!!!!!! 🤐 😠 😠 😠 🙄

maxii
7. jan 2008

to je fakt...mali by vylepsit software ci co to je, na com to tu fici 😀

ja uz pomaly pojdem domov, konecne... 😝

navik
8. jan 2008

awojte zienky 🙂

maxi uz len dva dni a ides na cvicme v rytme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

karkulka55
8. jan 2008

bre ranecko, nam tu krasne svieti slniecko....ja chcem aby uz bolo zase letoooooooo

akoze je mam ist dneska cvicit tiez, tak som veeelmi zvedava ze ci pojdem, hehe 😅

navik
8. jan 2008

tak u nas je taka mensia hmla a vsade kopec snehu..... ja mam rada zimu ale len s velkym snehom inak sa proklanam k letu

karkul tak drzim palceky 😀 😀 😀

fuuuha tak ja neviem kedy sa ja dokopem k tomu 😠

karkulka55
8. jan 2008

ja radsej leto a zimu nemam rada v akejkolvek forme, mne je proste stale zima, radsej 30 a vyssie stupnov, joooj ja sa tak tesim...uplne citim to slniecko na mojom tele 😎

navik, to bol taky osial, sme sa vcera s kamoskou dohodli ze isto isto ideme cvicit, tak som zvedava, my sme sa isto isto uz dohodli asi tisic krat 😀 😀

moni1412
8. jan 2008

ahojte, po dlhom case sa pridavam. cele sviatky sme boli s manzelom spolu, az vcera siel do prace... takze zasa sama ☹ francesca sem chodi? necitala som vsetky prispevky... vy mate co nove?

sloboda4
8. jan 2008

no ahojte moje 😉

no takže ja som sa vcera dokopala k cvicku ale akonahle sa dadko pridal a 4x mi riadne ustedril kopanec do zaludka tak som to vzdala ☹ snad nabuduce 😅
inak kramy este nikde a pažravost ma opustila 😉 konecne!!!!!!!!!!!! normalne až nechapem!!! 🙂

ja tiež radsej leto, inak karkul aj ja som taka zimomrava.........stale sa trasem a trasem, tí chlapi nas slabo ohrievaju asi......................ten moj sa tak vyživa v stavbe /a to sme este fyzicky nezacali/, furt volaco rata a rata..........vcera som ho volala do postielky a on že si este nieco porata a prileze /že cica priprav sa/ som sa nahodila 😎 a cakam jak blba 🙄 , až som nakonec zaspala a len tak v pozadi som pocula ako za 1 hodku dosiel a nieco splietal o stavbe, to som ja už bola dead........takže tak

moni1412..............asi sem zase bedeme castejsie bludit vsetky 🙂 🙂 ....ta nasa samota
a vidim ze ty mas už 1/2 tehu za sebou 😉 😉 aj si chcete dat zistit ci budete mat pipika alebo nie 🙂 ??

no a francesca nas asi zanedbava 😕 😕 😕 kde sa tula?? 😕

moni1412
8. jan 2008

chceme, vo stvrtok idem na utz, dufame, ze sa ukaze.
Vy vsetky ste aspon v praci, ze? Ja doma na PN, sama...nie je to ktovieco.
no ta frencesca tu nebola uz dost dlho mam taky pocit...

karkulka55
8. jan 2008

hello kocky 😉

no ked sme pri postelnych radovankach, hmmm, ja ani uz pomaly neviem co to je...je to tak zrieeedka... ked my sme vacsinou na seba nasraty a uz sa ani v tej posteli neudobrujeme, radsej sa vyspim 😖 😅

hmmm, ja s kramami furt nic, tak zeriem 😎

no kamoska sa neozyva, tak sa jej asi nechce 😀 sa mi vyhyba, som to vedela....

moni tak nam daj potom vediet co sa vam v brusku ukryva 😉

sloboda, si to viem zivo predstavit to tvoje cvicenie 😅 😀

sloboda4
8. jan 2008

moni tak to som zvedava aky poklad skrývaš 😉 😉

karkul, že jak fajne ked sa kamoska neozýva /aspon si neni ty na vine že necvicis 😀, ty iba trpis, že nemozes ist cvicit 😀 /

babule a kde sa skryva ostatok nasho osadenstva???....................asi maju este doma manželov 😀 😵

karkulka55
8. jan 2008

cica, no to ja som taka nestastna ze tu uz tak placem ze asi pojdem aj sama cvicit 😝 😀 😀 😀

no to by aj mna zaujimalo, ze by si ich chlapi dali novorocne predsavzatia ze nebudu tolko makat a budu posluchat??? 😲 😀

sloboda4
8. jan 2008

no karkul može byt, aj chlapi sa vedia zmenit.............
fuuuuuuuu ja som varil granatir /ci jak sa to pise a vola/..že akože lahsie nieco pre davidka kvoly zaludku a pre mna kvoly sáááááááádlu, ale jaky fajnovy bol, som zhltla dve porcie..........ale to hadam rychlo vytrávi 😎 😅

karkul a ty s fesakom byvas preco sama, to ste sa tak dohodli že pojdete spolu byvat-......ci ako??? teda ak to nie je "sikrit" 😀

karkulka55
8. jan 2008

vedia zmenit, ale vacsinou nie k lepsiemu 😅 😎 😀 😀

jeee, granatir (ani ja neviem ako sa to pise) mnaaaaaaaaaaaaam, ten zboznujeeeem, musim si aj ja take ukuchtit, ham, mi slinka vybehla

no sak bolo nacase zacat spolu zit, nee, sak aspon na to je dost stary aby nebyval s mamicku, no tak nejak som sa ja dohodla, kedze som to povazovala za automatiš....teda síkrit neni ništ, len neviem ci som odpovedala spravne na to co si sa pytala 😅 😀 som nejaka konfjúsd teraz 😅

moni1412
8. jan 2008

tak to sme aj my zvedavi 😉 uz budeme moct konecne zacat kupovat vybavicku.