Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
9. jan 2008

slobo 😀 😀 😀 😀 😀 to ti velmi pekne dakujem za ponuku....

jezis ja ani neviem ci chcem taky zivot teraz viest, sak ja neviem kedy budeme miesit a ci vobec na babo, tak to by som si este mohla uzivat, niee? 😅

maxii ty mas velku inspiraaciu 😉

maxii
9. jan 2008

karkul - to hej, uzivat ano, aj ja chceeem, ale ne s cigami uz....s tymi sa chcem rozkamaratit navzdy nielen kvoli bejbymu
ale rozhodne je to inspiracia teraz, to ano 😀

slobo - presne tak, najlepsie je to mozno nechat na osud, prirodu....ze kedy vyjde vtedy vyjde 😅 😅

sloboda4
9. jan 2008

karkul niet za co, ja rada pomaham 😎
karkul aky život? s babatkom? to nikdy nevudes vediet na 100pro, vždy si v mozocku najdes nieco, preco este nie.....................jednoducho musis otehotniet, otriast sa zo soku /mileho soku/ že budes mamina a vtedy skutocne budes vediet že je na to ten spravny cas 😉

ja som s prvym mužom nemohla mat deti, snaha 2 roky, plac, sklamania atd....................potom prisiet tatino.............tomu som robila prednasky ake tažke je urobit dieta.........a zrazu sup a bolo to.............cumeli sme na // jak blbci a o 21,50 /nikdy nezabudnem ten cas-hodiny v aute/ sme utekali kupit este dalsie testy, zase sme cumeli a nechapali, kuknem do zrkadla, reku moja ty budes mama??? som sa rozrevala jak male decko a tatino sa bal že placem preto že nechcem to babo.......trtko jeden 😉

ale ked sa spamatas zo soku, vies ze je ten cas a hotovo, nie je co riest..............das si deli a basta 😉

maxii
9. jan 2008

sloboda 😀 😀

ale presne tak, treba do toho spadnut a ide to...

slobo a preco ste s prvym muzom nemohli mat deti? ci ani nevies dovod??

sloboda4
9. jan 2008

no on mal "dvojhlave spermie" a isli iba do jednej strany 😀 ci co /ked si to predstavis............som sa vtedy nasmiala na tom, ale neboli mi vsetko jedno/....................chodili sme po doktoroch aj na umelom som bola 3x a nič.......asi to tak malo byt 😉

maxii
9. jan 2008

sloboda - coze??? 2hlave??? a to ako vznikne takato anomalia??? ty kokso!!!!!

no ale ja sa tiez trocha obavam ze ako nam to pojde 😒 😒
nemas nejaku zarucenu radu ako na to?? 😀 😀

ja som hrozna, viem 😝
nemala by som uvazovat pesimisticky

karkulka55
9. jan 2008

zas ma to vyhodilo, debilny debilny kon!!!!!

pisala som ze ja babo strrrasne chcem...ale ten moj nie a ze teda mi je lepsie na to nemysliet na zurke s drinkom v ruke a cigou v hube.... 😢
a ze by som chcela mat taku peknu inspiraciu ako maxii, to by som urcite ani na to nepomyslela keby som vedela ze ideme miesit...

to bol osud cica, nebol to ten pravy tato 😉

a este som pisala, ze to muselo byt krasne ako ste kukali na tie palicky a utekali dalsi test kupit, ja sa tak tesim na ten pocit ze sa pozreim do zrkadla a poviem si, moja budes mama... 😵 😵

tento prispevok radsej skopirujem, lebo ma uz fakt drbne!!

karkulka55
9. jan 2008

maxii, musis mysliet optimisticky, sa podari urcite!!! 😉

maxii
9. jan 2008

aj mne sa to zmazalo, vrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠

pisala som karkul, ze aj u nas to trvalo kym moj zacal chciet, a cely ten vyvoj bol dost zlozity, a ze ked chces poslem ti to cele napisane do IP 😉

dzanka3
9. jan 2008

ahoj manzelky zaneprazdnenych muzov..v podstate aj ten moj je stale zaneprazdneny ale podarilo sa nam zamiesat..
dovtedy som samotu riesila tiez s cigami, ale ako som uvidela dve ciarky ihned som snimi sekla...a teraz mi kazdy smrdi kto fajcil a nemozem ich ani citit...
ako som mohla tolko fajcit?a chutilo mi to...

sloboda4
9. jan 2008

maxii...........skutocne nemysli pesimisticky, neber to ako vyrobu deti a vsetko pojde hladko.......doktori radia /ehmmmmmmmmmmm zozadu ehmmmmmmmmm 😎 /

inak aj ja sa bojim ci by nam druhe vyslo..........

no važne mali dve hlavy a niektore ani chvost nemali 😀 😀 😀 take cuda 😀 😀 hlavne že som sa pri nom 5 rokov napchavala antikoncepciou 😠 😠

karkul neboj važne každy chlap potrebuje cas....................a co keby mu hovoris ako sa citis sama, a tak................že ved nemusite ist hned na to, len nech o tom uvažuje...................ani to nezabera?...................alebo ho vyprovokuj k nejakej stavke s stavte sa o dieta, ha 😀 hovor mu o tom s usmevom, že haha, hehe akože iba žart, nie ako nieco važne ...........nech sa mu to pomaly vriyje do pamati a nech o tom sem tam potajomky uvažuje........

ozaj a ako sa tvari ked ste niekde kde su deti, ked sa ty k nim prihovaras,.................supni mu jedno na ruky, možno ho to rozcitlivie 🙂

maxii
9. jan 2008

dzanka vitaj 😉

ja sa hned spytam moje obligatne, daj nejaku radu a know-how ako sa co najlepsie zadari 😀 😀 😀

a kolko si fajcila, vela??

karkulka55
9. jan 2008

posli maxi posli 😉

dzanka, no ja by som rada prestat uz pred tym ako zacneme miesit...lenze viem ze nebudeme a aj viem ze aby sa nam nahodou podarilo je nulova, si dava taky sakra pozor....

dzanka3
9. jan 2008

no aj krabicku denne - ale len rano a poobede + vecer...v praci sa nedalo...a chcela som s tym prestat ale nejak som nemala pevnu volu - ale tehotenstvom som prestala zo sekundy na sekundu... 🙂
asi by bolo lepsie prestat uz ked sa babo planuje (my sme planovali) - ale nemam silnu volu....
momentalne mam stale nevolnosti a skor mi je na .............

dzanka3
9. jan 2008

a tiez manzel nemal cas sa so mnou "hrat" kazdy vecer - tak som mu nasla na nete menstruacny kalendar a tam su plodne dni, menstruacia a tak.....a podla tychto plodnych dni sa to podarilo 😎 - po 5 mesiacoch snazenia.

karkulka55
9. jan 2008

jajaj slobo, ja som to skusala snad zo vsetkych moznych stran a nic, je jak hluchy a slepy.... 😔 po dobrom, nezne, milo, vyhrazkami, hystericky, uplakano, vselijak a nic...
aj dieta som mu dala na ruky, ako podrzi, pohldka usmeje sa na neho ale tot vsjo...nejako to na seba nevztahuje...

ty kokso, to si ani neviem predstavit take spermie...a to nevadi ze by bolo babo z takej spermie??? neviem ci to nie je sprosta otz. 🤐

sloboda4
9. jan 2008

maxii........jednoducho si vyrataj PLDčka, a vtedy hajajte...................nam to tak vyslo

dzanka3
9. jan 2008

no my sme sa po 5 rokoch aj rozisli - pretoze dostal ultimatum - bud sa vezmeme a zacneme planovat babo alebo rozchod...
tak hrdina aj odisiel ale po troch tyzdnoch ze by sa aj ozenil...
a po svadbe sme zacali planovat babo a podarilo sa!!!! 😉

maxii
9. jan 2008

no jo, uz mam vyratane, na tri mesiace dopredu 😀 😀

sloboda4
9. jan 2008

karkul, no taka "ušubrana" spermia ani babo nikdy nespraví 😉

no neviem karkul co stym tvojim zloduchom 😉 nieco musime vyhutat 😉

no baby ja tu makam pri PC a kecam s vami a z gulasu mam pasteku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ do kelu a tatovi som volala že aky fajny hov. gulas mu navarim 😠 😠 😠

maxii
9. jan 2008

slobo - 😨 😨 to je mi luto s tym gulasom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! da sa este nejako zachranit?????????????

karkul - nejako vymyslime plan ze ako na neho a on podlahne uvidis, len mam taku skusenost ze v najmenej cakanej chvili 😖 😖

dzanka tak som sa zasmiala, ze po 3 tyzdnoch ze on by sa aj ozenil 😀 😀 ti chlapi naozaj riesia az ked im hori pod zadkom 😒 😠

karkulka55
9. jan 2008

pasteeeku 😀 😀 😀 😀 to ako sa daaa??? ty mas take super zvraty slovne....ze sa tu musim kosit...ale luto mi je fajnehoho gulasiku...aj ja by som si dala...

no ale co s nim narobim....

na hentake ultimatum sa aj ja chystam, prdim na to, nebudem stale cakat na spasenie 😠 😅

francesca26
autor
9. jan 2008

ahoj babule pamatate na mna este? nejak divne sa mi ukazuje Mk, co to su za zmeny???
Ja som bola mimo SR nejakych par dni pracovne...tak ani neviem co mate nove??

karkulka55
9. jan 2008

ale fran, servuuuuus, ty aj zijes moja??? 😅 😀 😀
a co nove? ako sa mas??

sloboda4
9. jan 2008

dzanka 😉 .....rychlo sa vratil 😀 😀 ....toť priklad že chlap si uvedomi co ma, až ked to strati 😉

karkul, no ale raz musi podlahnut nie....................ved aspon sa razne vyjadril že kedy asi casovo planuje on??

idem vysmažiť rezne 😀 😀 😀 ...............ale segra dosla z intraku, pre tu bude aj gulasova pasteka dobra 😀 😉

francesca26
autor
9. jan 2008

no ja vsetko po starom...stale mam nervy a pak sa zas ukludnim z toho mojho milacika... 😀 😀 momentalne mam obdobie ukludnenia ale napatie sa stupnuje!! 😀
sloboda ty len vyvaras... 😉 rezne by som si dala
karkul a ty ako? co mas nove? citam ze vsetko po starom? ☹

maxii
9. jan 2008

jeeej, vitaj francesca, sme ta tu spominali, ze kedy sa konecne objavis 😉 😉

to som rada, ze mas obdobie kludu, nech teda vytrva co najdlhsie 😅

sloboda4
9. jan 2008

ahoooooooooj francesca, co si mala tulave topanky???? 😉

francesca26
autor
9. jan 2008

no ja som mala nejaku pracovnu ponuku do talianska teraz minuly tyzden bolo to pre jednu firmu, ktora foti book pre dievcata a tie si potom vyberaju sponzori na preteky ako hostesky na F 1 a motorky...robila som to uz minuly rok a ked som to teraz oznamila milacikovi tak urobil strassnu scenu! Pri tom cele sviatky so mnou ani nebol! Videla som ho 22.12. a potom az po novom roku ked ma viezol na letisko! 😠

dzanka3
9. jan 2008

veru rychlo sa vratil..lebo ja som sa urazila do krvi a podala som si na azet inzerat - a tolkyyyyyyyy sa ozvali - ale on ma znameho na serveri a vsetko vedel co ja si pisem - asi aj to ho sralo ze tolky mali zajem....
no a teraz ako som tehotna hormony robia svoje a je mi jedno ze nema na mna cas stale nieco robi - lebo aj ked pride smri od cigariet....
tak karkulka skus - ak ta ozaj miluje (a mate vsetky podmienka na svadbu a babo) - tak by nemal byt problem...