Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

francesca26
autor
12. dec 2007

moj sleduje preteky motoriek aj celu noc...a pri F1 ani nedycha! 😀

francesca26
autor
12. dec 2007

da sa ten kurz studovat aj dialkovo... 😅

karkulka55
12. dec 2007

myslim ze by sme mohli vymysliet nejake vhodne varianty aj dialkoveho studia 😀 😀

ja som uplne zabudla na F1, to nepovazujem ze sport, tak pritom musime byt aj my ako mysky, lebo sak tam sa toho toooolko narozprava a nerobi sa 300 takych istych koleciek... 😀

katika1
12. dec 2007

mohli 😀

moni1412
12. dec 2007

Ahojte, ale ste tu toho vcera a dnes popisali... Moj manzel bol vcera doma, aj zajtra bude. Ale cez vikend musi robit, tak nic moc. Ale som rada, ze sme boli spolu. Ten preskolovaci kurz je fajn 😀

sloboda4
12. dec 2007

no tak teraz už vieme, ža ta co sa tu neobjavy ma doma manžela 😉, že moni1412 😀

karkulka55
12. dec 2007

😀 😀 alebo ked jej ukradne pocitac 😠

karkulka55
12. dec 2007

alebo sa opija vonku a chce nasrat svojho hlapa 😀

francesca26
autor
12. dec 2007

taaak babulky mam noveho napadnika! ma 3 roky a je to samec nemeckej dogy 😀

sloboda4
12. dec 2007

jezis baby jake hrubky ja robim 😅 😅 .....neobjavi, chlapy-chlapi...aaa co raz tak a raz tak.....to je tak ked pri písomnej konverzacii staviam lego, klepem masko ..inak nie som blba, mam aj maturitu /na jednicky/ 😎
...len sa nezapodievam debilinami 😅 😝 🤐

francesca26
autor
12. dec 2007

sloboda...to vsetky nebojki, ved i to za par rockov zopaknes s Davidkom 😀

karkulka55
12. dec 2007

sloboda 😀 😀 😀

karkulka55
12. dec 2007

ale kukni aka si zrucna, ako keby si mala 10 ruk 😉 😎

sloboda4
12. dec 2007

uuuuuf to hej len to bude asi tvrdy oriesok...na rok ide do školky a krpec ledva zo seba vypotí ....mama, tata, baba,teta,pápa/akože hopa/ ,cccccccc/akože cikat/, ba ba ba /akože mama daj jesť/

boli sme na mikulasa v stredu minulú a nas mladenec sa hrdinsky postavil rovno pred neho a len eeeeee uuuuuuu aaaaaaa a nic poriadne. bolo tam kopec deti /take ako on/ a tak krasne recitovali........hambila som sa jak pes 😅 😒

sloboda4
12. dec 2007

no hej zrucna pri chlapoch musime byt zrucne.....ale maly sa snaží mi pomoct......minule klepal rezne /chudatka rezne/ tak silno až boli derave 😀 tato potom jedol iba vypraženu struhanku 😀

francesca26
autor
12. dec 2007

aaaale ons a do toho dostane..ved sa este v zivote narozprava

karkulka55
12. dec 2007

to je zlate 😀 , sak on to dobehne, neboj 😉 moj bratranec nevedel poriadne rozpravat este v 5 rokoch...a teraz ani nevieme ze nejake problemy boli...a moja segra tiez nic nehovorila v 2 rokoch,ale to zas preto ze bola leniva ako vos 😀 jej sa ani chodit nechcelo...

sloboda4
12. dec 2007

jaaj no budem kludnejsia 😔

karkulka55
12. dec 2007

nesmutni...bud rada ze je este detsky 😵 za rok ti uz nebude horit, ba ba be a bude ti to chybat 😉

katika1
12. dec 2007

ahojte.. prišli sme z plávania..
ohľadom toho rozprávania.. sestrin malý začal až teraz v troch rokoch rozprávať.. on aj vedel, ale nechcel 😖
a moje dieťa je tak lenivé, že podľa mňa začne rozprávať v 18tke.. aj to len mama.. tata 😀

sloboda4
12. dec 2007

juuuj plavanie? aj my sa chystame ked bude nejaky volný vikend. chceli sme skusiť Galandiu...nepoznate to niektora??? 😕

no hej ukludnujem sa tym, že doktorka mi povedala, že pokial dieta všetkemu rozumie, tak je to v poriadku....len je lenive a pohodlne....len ono to tak debilne vyzera ked sme vonku s inymi detmi..... 😝
vtedy sa ja matka tvarim asi takto 😎 ......to nie je moje dieta 😉

ale sak zjedla by som ho, mojho jedineho 🙂

karkulka55
12. dec 2007

katika, akurat som pozerala fotky,su krasne a to aj s ocinom chodite plavat? 🙂

katika1
12. dec 2007

my chodíme do Patiniec..
tak vidíš, nerob si z toho nič 😉

karkulka55
12. dec 2007

sloboda: 😀 😀 ja ho mam len pozicaneho, co? 😀

katika1
12. dec 2007

ano.. ocino hrdo vyhlásil, že bude chodiť s nami.. ale ho to nadšenie prechádza, keďže je to v pondelok a stredu od 12.30.. v jeho precovný a najnabitejší čas 😅

a ďakujem 🙂

sloboda4
12. dec 2007

noooooooo...tak nejak 😀 ale cika sam do šerbla od 1 roka a od 1,5 roka nenosi plienky 😉 ...sak aspon v niecom je sikovny

patince? a to je iba pre deti, ci co tam vlastne je?

karkulka55
12. dec 2007

katika: jeee, to je super ze chodi s vami, to som sa s tym este veru nestretla ze by tatino chodil plavat 🙂

no a prave som doocumovala slobodine fotky. tvoj tata vyzera taky sibalsky, sa to celkom na neho hodi ako ho opisujes 😀 a skorpionik je krasny 😵

karkulka55
12. dec 2007

ale ti nejmudrejsi mlcia lebo premyslaju... 😅

katika1
12. dec 2007

môj nevyzerá šibalsky? 😀
ho minule vychválili aj tam, že ako sa stará a on malého oblieka, on s ním ide do sauny a tak.. a keď sme boli v troch mesiacoch na klbikoch, tak aj tam ho on obliekal a doktorka vraj, či to robieva stále.. tak som povedala, že ano, ke´d je doma, tak to zvykne robiť.. tak ho vychválila do neba a vrajsom si dobre vybrala 😀
celý deň chodil ako páv 😝

sloboda Patince je wellness centrum, ale majú tam aj špeci bazén pre bábätká..

dnes malého fotili aj úplne pod vodou, taký bol zlatý 😵 potom na konci kurzu hodím aj tú fotku do albumu 🙂

sloboda4
12. dec 2007

oooooooo sibalsky 😀 no ja som mu aj inak nadavala 😎 😅
dakujeme za pochvalu.... 🙂

katika ...tie foto v albume su z tade.....to vyzera fajne