Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
19. dec 2007

uz len dva dni a bude volno, juchuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

maxii
19. dec 2007

baby ja som dnes posledny den v praci, ale preto tu mam taky blazninec...zajtra som v cechach, a v piatok s apripojim z domu 😉

karkulka55
19. dec 2007

teeeda, ty sa maaas 🙂 ale ja uz len dva dni...

maxii
19. dec 2007

to uz rychle prejde ;)

karkulka55
19. dec 2007

no musi 😀
a co ides do ciech??

maxii
19. dec 2007

party🙂))
Idem sa zabavt zajtra....
a nakupovat troska
a v piatok som spat..

maxii
19. dec 2007

baby dnes tusim vsetky usilovne pracujete🙂))
ja za chvilku musim odist, takze sem zavitam v piatok asi az....majte sa!!!

karkulka55
19. dec 2007

no ja sa tu len tak tulam....uzi si party 😉 😀

karkulka55
19. dec 2007

bubu, kde ste? 😕

sloboda4
19. dec 2007

haaloooooooooooooooo babule,cafte!!!!! 😀
boli sme s davidkom v mojej praci, nas zavolali na vianocny vecierok /samozrejme odvoz robil tato 😀 /

karkul,prd velky bol vcera, ta nasa antikoncepcia sa tolko po nas lipcovala, že sme to o 01.30 vzdali 😠 .....zasran maly,.........snad dnes 😅

no karkul, ja som mala cisarsky takže ja by som si asi na tretie netrufla 😉

a kde je francesca? sa nam stratila 😕

maxii ta vidime ta v piatok 😉

karkulka55
19. dec 2007

cau cica, no a ja ze kde si 😀 tak ty si zurkujes, peknee 😎

ze antikoncepcia 😀 😀 😀

ja som nevedela ze si mala cisarak...a to sa nemoze viac ako dve mat potom? 😕

sloboda4
19. dec 2007

ale tak dve sa odporucaju, vraj mam dobre spraveny rez a dobr zahojene a tretie by som neriskla, radsej dve zdrave deti s mamou ako tri bez mami...................a si mala vidiet ten zabijacky pohlad tatkov ked som spomenula, že za 2roky druhe a potom sa nam "smykne" hned tretie 😅 😀 😀 ......ma preklinal ocami 😀

inak aj v piatok idem žurovat, ale zase poobede, tato ma v praci žurku tak ideme ich s dadom vyžrat 😎

karkulka55
19. dec 2007

ja som myslela ze je to limitovane len ked mas uz dva alebo kolko cisarakov, ze ked mas jeden a druhe ides normisne tak mozes mat aj tri, styri....
preco zabijacky?? sak tata si to tak naplanoval, nie??? 😀

len ich tam pekne vyjedzte!!!aj domov si zoberte 😀

sloboda4
19. dec 2007

no tak tretie dieta by asi nerozdýchal, a pravdu povediac ja som nerada
rodila deti po 31 😝

a ty ako, drahy sa jak tvaril vcera?

sloboda4
19. dec 2007

ehmmmmmm........a pravdu povediac ja BY som nerada......... 😀

som to napisala jak dilino, sak 31 este ani zdaleka nemam a dieta mi iba jedno pili nervy 😀

karkulka55
19. dec 2007

a kolko mas rokov, sak vyzeras ze mas tak 25 max. 😕 🙂

preco? nieco som mala v plane ze sa mal tvarit? 😅 rozum som este nezohnala, tak sa tvaril ako obvikle, he 😀

karkulka55
19. dec 2007

to uz bude tou pokrocilou hodinou, vidim ze mne tam zas skacu hrubky ako svina 😅

sloboda4
19. dec 2007

ja som cerstva 28......koniec oktobera /ale tym ta neohurim, kedže ty oktober nerada 😀 /

no neviem ake plany mas, ja len tak že ci ste spolu konverzovali....ci bežne straveny cas ste spolu mali? 😉

sloboda4
19. dec 2007

karkul..........hihihi hrubky jak svina, ved vies že mne žyadne hrubki neprekazaju........hovadynamy sa nezaoberam 😀

karkulka55
19. dec 2007

😀 😀 u teba mi to voobec nevadi...kokso, ale vyzeras mladsie 😉
si mala kolko rokov ked si sa 1. krat vydala 😕 si bola mladunka potom...

aale, zas sa dotrepal asi o 10, pol 11, takze sme prehodila par viet, nadaval na svoju mamicku a braceka ( hehe 😅 , to mne sa paci 🤐 )a este potom zas pracoval a ja som isla spat...

a vy ako? to davidko bol az do pol 2 hore??

karkulka55
19. dec 2007

😅 😀 😀

karkulka55
19. dec 2007

any ja 😀

sloboda4
19. dec 2007

no prva svadba bola ked som mala 21 😝

iha nadaval a ty si sa pridala, coo?......ty rafika 😀

no, stepoval po nas....ani pusky sme nemohli, lebo aj on hned chcel....a tak, potom zase cikal 25min na šerbly a hovadiny si vymyslal, taky jašo je to, jak jeho otec 😉

karkulka55
19. dec 2007

😀 😀 😀 zlaty, ma vydrz...sa potatil 😀

ja iba tak decentne 😅 ale v duchu som si dopriala... 😀

wau tak to si mladunka vydavala, no a ked ste boli spolu 10 rokov, to znamena, ze uz od 15 ste boli spolu? fiiiha...to ta aj obdivujem, ja ked som mala 15 tak po tyzdni sa mi ten chlapec vzdy zhnusil 😅 🤐 😀

karkulka55
19. dec 2007

utekam ja prec uz...este sa doma napojim ak sa mi podari 😅
pekny vecer...a daj davidkovi do mliecka veeeela medu aby spal uz o 8 😅 😀

sloboda4
19. dec 2007

OK karkul bež..............🙂) idem hodit nejake nove foto ...zatial pa

maxii
19. dec 2007

halooo, je tu niekto?
Nakoniec ideme do ciech az zajra...takze dnes som tu este vykecavania-chtiva🙂)))))

navik
19. dec 2007

awoj maxi
😉

maxii
19. dec 2007

caaau navik;))) s tebou som tu este nekecala🙂)))

navik
19. dec 2007

tak ja len furtom na skok xodim tu... bo tie moje detvaky davaju zabrat a teraz ked su xore dvakrat viacej maju energie ako zvycajne 😀 😀 a ja som na mraky 😒