Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
9. jan 2008

ani sa len nevyjadril kedy 😠 😠 sak raz musi podlahnut, len aby to bolo este so mnou 🤐 😅 😀

sgra sa zalize az za usami 😉 😀

maxii
9. jan 2008

fran - jasne, ziarli🙂 na F1 ta budu okukovat rozni hezouni tak sa boji o teba 😀 😉

francesca26
autor
9. jan 2008

ale ved on ked chodi na preteky aj tu na slovesnku tak sa okolo neho tocia pekne kocky...a som ticho. Mi leze na nervy tento chlapsky pristup. Oni mozu vsetko my nic! Nie je tak??,

maxii
9. jan 2008

karkul - ked pride cas, pritlacis ho...ked uvidi ze mu hori pod ritou sa rozhybe podla mna, ak za to stoji...

navik
9. jan 2008

awooooooooooooooj fran 🙂

ja mam heslo ked to najmenej cakas vtedy to pride a a u mna sa to uplatnilo na stopercent

😀 😀 😀
tak maxii mysli pozitivne a uvidis coskoro bude male xutnucke babo

sloboda utekat pomaly to znamena ja sa snazim vivi ryxlejsie obliekat ked ideme von aby sme ss nespotili doma a ona to my spomaluje ona ma na vsetko cas 🙄

karkulka55
9. jan 2008

letim ja domov, uz nadcasujem tu s vami 😀
a stale ma to vyhadzuje, zas mi zmazalo prispevok, potom napisem ze co, lebo ma uz slak teraz trafi 😠

francesca26
autor
9. jan 2008

ahoj karkul...

maxii
9. jan 2008

ja sa tiez ozvem za chvilu z domu, uz tiez nadcasujem 😀 😀

sloboda4
9. jan 2008

OK baby utekajte!!!!!!!! 😉

francesca26
autor
9. jan 2008

a kto tu je? 😅 ja som doma a nemam si s kym pokecat....ale furt mi MK mrzne

sloboda4
9. jan 2008

francesca.................ja som tu aj som tu neni....maly pozera krtka na notbooku a nechce ma sem pustit, nejaky je upistany.................

no kon mrzne už asi tyžden.............sme si riadne pomadavali na neho!!!!!

navik
9. jan 2008

a ja som tu fran
obcas odbehnem detvaky skontroluvat 😀 a poslednu dobu im robim rozhodcu co sa tak natahuju na hrackax

maxii
9. jan 2008

navik a fran, aj ja som uz znova tu🙂))
risla som domov,a drahyakurat odchadzal, tazke mam solo vecer 😠

moni1412
9. jan 2008

francesca ahoj, ako sa mas? 🙂

navik
9. jan 2008

supis maxii mam s kym kecat nehovorim ze deturencami sa neda ale zistujem co som svrty rok na materskej tak mi kustik zasibava 😅 😀
no moj pride zase domov po osmej 😅 😅 ...a to uz vidim zalahne do postele a mne ostane telka abo MK

maxii
9. jan 2008

moj pride dneska najskor o 11, to ho cakat nebudem, o 10lahnem spat....
ale o 7 pojdem kuknut moju neterku a synovca, aspon nejake vzruso bude🙂))

maxii
9. jan 2008

teraz som sa napraskala, a mam strasnu chut naciguuuuuuuuuuuuuu....pomoc 😀

nastastie si drahy zobral so sebou a doma ziadne niesu 😅 😅

navik
9. jan 2008

my sme prave dopapali a este pol hodku a pojdme ix ulozit buvat musim natalik skor davat spat bo potom sa jej nexce vstat rano do skolky 🙄

moja len vydrz 😉

rybecka
9. jan 2008

Ahojte,
baby vy ste teda drzky dobre som sa zasmiala na vasich frazach ste vyborne 😀 gulas a pasteta a tak pod 🙂
nam sa babo podarilo hned na prvy sup povedali sme si chceme teraz babo dali sme si flasu vina a slo sa na vec a hned o tri tyzdne boli // cela som sa klepala a plakala som a smiala a asi som mala vsetky pocity v jednej chvili naraz aj radost aj strach.
A druhe si planujem tak zapravit v zime toho roku ze na buduci rok sa narodi maly pojde do skolky a ja budem s druhym na materskej ale ktovie ako to vsetko este dopadne 😨 Mam taky pocit ze to tak nebude 😕

maxii
10. jan 2008

Dobre ranko !!!! 😉

ako dnes, co nove??

Ja som vcerajsi vecer stravila bez draheho, ale apson som bola so synovcom a neterkou, mozno este lepsi scenar 😀 😀

navik
10. jan 2008

bre ranko 😵

navik
10. jan 2008

ja som vybuvana ako male babatko ..... zaspala som ked som im citala rozpravocku..nastastie ze este prisiel tato domov skor a docital im 😝 😀 😀

maxii
10. jan 2008

ja som dnes celkom lahko vstavala, ale uz by som sla znova spat ☹
ani kava mi nepomohla 😒

karkulka55
10. jan 2008

Bre ranko cicusky 😵 😀

dufam ze neskaj nas ten konik bude lepsejsie posluchat, leeebo 😠 😠

ja by som este hajala navik, strrrrasne,aj ja chcem ist na dovolenku trí letou 😀 a chcem dobre babo, budeme spolu spat do 10 kazdy den a vecer pojdeme spolu spat uz o 9 😀 😀

maxii
10. jan 2008

zatial klop klop, konik poslucha, ani raz ma este nevyhodil zo sedla 😀 😀

karkul to by som aj ja brala 😀

karkulka55
10. jan 2008

no tak zatial poslucha, ale vlecie sa ako zavodny slimak 🙄 😀 😀

musime si take poslusne mimina spravit 😉 😅 stacilo by mi keby bolo dobre ako ja 😀 mama hovorila ze ani nevedela ze ma ma, ze som sa sama stale bavila a nikoho som nepotrebovala alebo moja sestra, ano take chcem ako moja sestra, co si pamatam tak ta len spala alebo sa skerila, nic ine nerobila 🙂

navik
10. jan 2008

ja by som tiez estig spala unas neskutocna hmla 😠 😠

urobila som si zivotabudic a uz hladam mlstnost k tomu..yojjj hrozna som stale by som nieco len jedla 😒

jaaj karkul zboznujem take dni ked s detmi len lezime na posteliach a nic neromie 😀 😀

juuj este som na nieco zabudlla okolo 22.00 som natalku dal vycurkat a urobili sme si romantiku so zajacom 😀 😀
xudacik zobudila som ale neodolal 😵 😵

maxii
10. jan 2008

navik - za vcera asi vyhravas 😀 mne sa o romantike vcera ani nesnivalo 😠

karkul - tak to hej, to by som brala, ale ja ked bduem mat dieta po mne, amen tma, ja som bola ziva katastrofa 😀 😀

karkulka55
10. jan 2008

teda navik, dobre dobre 😉 ...musim aj ja mojho na nieco take prepadnut...sak ja uz ani neviem ako sa to robi 😅

maxii 😀 😀 😀 to bude bozi mlyn, trest za to co si musela tvoja mama vytrpiet 😎 😀 😀 alebo bude po tvojom priatelovi 😎 😉

maxii
10. jan 2008

karkul - nestras, jedno horsie ako druhe🙂)))))
po priatelovi chcem aby malo kukadla a asi aj celkove, ksichtik, on je z nas dvoch tusim ten krajsi 😀 😀 😀