Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
18. dec 2007

zuzik ahoj, sak ked nikto nechodil uz k nam...a toto je aj vystiznejsie pre mna, ked som neni ani jedno z nasej temy, ale aj tam zavitam obcas 😉 ako pokracujete?

sloboda, sak ty o nom len pekne 😉

maxii: presne uz dost ze vie ze sem chodim, este keby ma aj spoznal, no zbohom rodina, amen tma...ked som na pocitaci, tak uz len, zas ma ohovaras na tom konovi, a ja ze ANOOO 😀

sloboda4
18. dec 2007

ale baby ved este sa netopite 😉 .......pride cas nebojte, potom sa k vam pridam s druhym miminom 😀

karkulka55
18. dec 2007

kedy chces mat druhe mimi? aby som to stihala 😎 keby nie, tak zacnem hladat nejaky vhodny geneticky material uz teraz aby sme boli naraz 😅 😀 ja to skor asi ako za rok realne nevidim...aj to som dala asi kratku dobu, kurnik 🙄

sloboda4
18. dec 2007

no aj moj mal poznamky....raz vecer vykrikoval aby som si preosedlala kona 😀 😀
ale su potvory, chlapi nasi 🙂

karkulka55
18. dec 2007

😀 😀 😀
alebo ci zas jazdim...

sloboda4
18. dec 2007

tato chce že ked bude mat david 5 rokov, takže dufam že ked dadoš oslavi 4 roky tak zacneme makat 😀 ...karkul casu dost 😀

karkulka55
18. dec 2007

joooj, tak to mam uz len dva roky, do kelu, no musim zacat zalohovat nieco 🤐 😀

sloboda4
18. dec 2007

...karkul sak aspon volakde jazdime, nie? aspon jeden kon je stale doma 😉

karkulka55
18. dec 2007

😀 😀 😀 😀 presne

sloboda4
18. dec 2007

😀 😀 no karkul kvoli tebe si predlžim cakaciu dobu 😀

maxii
18. dec 2007

baby ja by som na vas aj pockala (lebo ste strasne podarene🙂))) ale sak vek nepusti🙂))

karkulka55
18. dec 2007

jeee, no ty si zlatik 😵 😀
a ty kedy by si chcela mimi, ci tata naplanoval a bude? by som chcela aby aj moj bol taky...

karkulka55
18. dec 2007

bob builder 😀

karkulka55
18. dec 2007

a kolko mas rokov maxii?

maxii
18. dec 2007

ne, ja som naplanovala🙂))
27 😕

maxii
18. dec 2007

jaj ci asi ne mna si sa pytala, ja som aka vztahovacna 😀 😀

karkulka55
18. dec 2007

maxii, to bolo slobode, ja viem ze ty si naplanovala 😉 😅
noo, tak 27 neni az daleko odo mna...len 2 roky... 🙂

karkulka55
18. dec 2007

ale vy uz mate naplane marec, tak asi tvoje druhe budem tiez stihat 😒

zuzana_t
18. dec 2007

karkul - pokracujeme asi tak,ze nic... zacala som krvacat v strede cyklu, tak neviem...vraj silna ovulka... 😒

zuzana_t
18. dec 2007

ale nepovedala by som,ze nikto uz do nasej temy nechodi - sis sa vratila, tak uz je tam zasa zivo 😀 😀 😀

maxii
18. dec 2007

karkulka, ale co si....jemu to docvakne skorej, nebooj;)

karkulka55
18. dec 2007

no sak teraz uz ano, ale predtym bolo mrrrtvo 😖
fuuu, no tak co tu sedis, sup sup do postielky 😅 😀 ked silna tak silna...a co ti dr. povedala ze preco este nic?

karkulka55
18. dec 2007

ja musim ten obchod najprv naaaaajst 😲 a kuuupit roum alebo lalocek... 😀 😀 😀 a potom to pojdee ako po masle

karkulka55
18. dec 2007

rozum, neviem pisat uz 😅

maxii
18. dec 2007

😀 😀
niekedy pomoze, ked chyti na ruky male babo
a uz sa vidi, ako pestuje svoje🙂))

karkulka55
18. dec 2007

sak drzal a nist...sa bal ze mu hlava odpadne...a to vam bolo 10 mesacne decko...krici na mna pozooor, sak hlavicku mu drz aby sa mu nieco nestalo, skoro mi to dieta fakt upadlo ako som sa rehotat zacala a maly so mnou 😀 😀 😀

maxii
18. dec 2007

😀 😀 😀
aky je opatrnyy 😀

maxii
18. dec 2007

a ste uz zobrati, karkul, ci to je tiez beh na dlhu trat, ako u nas?
ze naco zbytocne starosti? 😀

karkulka55
18. dec 2007

strasne, on si mysli ze deti su z cukru alebo porcelanu 😅 ...nehovorim ze take uplne malinkate babenko...

karkulka55
18. dec 2007

zobrati??no to je zas dalsia kapitola nasho vztahu a pramen hadok 😠 jasne ze nie sme, sak za 7 rokov sme este nemali sancu sa dobre spoznat, este je casuuuu 🙄