Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

maxii
11. jan 2008

no ale on ma hlavne jeden najvacsi zavazok, ako sam nazyva, a to je aby si bola STASTNA....nie? 😅

tak sa ho spytaj, v akom casovom horizonte to pre neho teda zacne byt aspon aktualne...a btw kolko ma rokov? lebo ak je do 30 tak asi ma este casuuuu

sloboda4
11. jan 2008

karkul moj tato sa vždy vždy vyvaroval deti.................bol to typicky egoista v tejto oblasti, dados sa narodil ked mal on 28 a citujem co vcera povedal:.....bože mali sme si urobit dieta hned, naco som na cakal, ved ake by bolo super keby sme boli taki mladi dedko a babka...........
karkul ja som si myslela že vadsi odporca deti ako je on neexistuje..................ale mylila som sa..........tiež som dokola dokola tocila o detoch a ked mu to slo na nervy tak nech, nebavili sme sa a hotovo, ked sme sa hadali kvoli tomu casto a casto /ja som nikdy nedoliezla za nim/ a videl ako trpim, tak jednoducho sa s tou myslienkou zacal stotožnovat a hotovo
ako vravi maxii, priprav sa na odmietanie, slzy a plac, ale karkul bud sa podvoli...........a ked nie, nechaj ho /možno to znie velmi blbo/nech prasti s tym on............a mas po probleme, vtedy si možes povedat že nestal ani za prd a jemu pekne pred jeho ocami zatlieskaj, že prisiel a peknu buducnost, o ženu ktora mu chcela dat vsetko na svete 😉

maxii
11. jan 2008

sloboda - to som nevedela ze tvoj tato sa branil mat bejby najskor....som myslela ze on hned chcel 😅

ale suhlasim s tebou, nechcem byt s chlapom, co ma nerespektuje, a dlhodobo kasle na to co ja chcem. Nevravim ze ich treba tlacit do niecoho co nechcu, ale ked dlhodobo odmieta to co ja veeelmi chcem, kaslat na neho, ked mame nerovnake predstavy o zivote

maxii
11. jan 2008

karkuuul, ale snad si sa nenastvala, ze ti kaframe do vztahu 😨

sloboda4
11. jan 2008

maxii, moj muž si vždy život predstavoval asi takto: od pondelka so piatku makat v praci, a cez vikend vypadnut aj na opac. koniec slovenska a maxim. oddychovat, a minat prachy, kupovat si co chcem, restiky a oblecko samozrejme na ceny nepozerat, a mat po boku ženu, ktora bude vždy pri nom, byt jej oddany..............ale deti tam v jeho planoch neboli....................

aj ked som bola tehu som sa bala, že sa v nom neprebudi otc. cit, pohladkal brusko iba ked som mu prikazala a stranil sa ma, nic dopredu nechcel kupovat................preco???? už vtedy sa velmi bal že sa nieco stane malemu a nechcel sa citova na babo v brusku viazat......blbe ale on je proste taky a tak som si aj poplakala kvoli tomu ale proste je taky

ked sa dado narodil a videla som muža ako place...................nechapala som, ked prisiel neskoro z prace a dados spal tak sedel pri postielke a pozeral sa na neho, a teraz ked maly pocuje strngat kluce za dverami uteka otvorit a vidim ako sa tato tesi............................velmi ho lubi, ale aj napriek tomu viem že sa citi davidkom obmedzovany niekdy................neznasa ist na nakupy s nim, do restiky a tak................

a teraz cim je starsi, tak si uvedomuje o com je život....................

karkul ja si myslim že aj tvoj by to uvedomil....................len ho treba nejak dokopat k cinom aby mal možnost si to uvedomovat tvrdohlavec tvrdohlavy

navik
11. jan 2008

zdravim a poctivo sa hlasim 😀 😀

ufff sikovno idem vas presdudovat co ste popisali 😀 😀

kus musim popratat bo je tu ako povybuxu 🙄

yoooj a zubarku som v pohodicke zvladla a zajac sa dost bal 😅 😀 😀 😀 a ani vivike nerobilo problem sa na mamu pozerat ako sa jeej vrtaju zub 😎 😎

maxii
11. jan 2008

sloboda - tak v tom su nasi chlapi podobni, ani moj sa nerad necha obmedzovat 😒 😖 ale kedze deti chce tak si uvedomil ze ja som ta spravna zena a ze uz je ten spravny cas. A hlavne vidi, ze ja po tom uz velmi tuzim, a ze pre mna je hlavne teraz ten pravy cas, co sa tyka veku, financnej situacie (aj ked v tomto smere vzdy moze byt lepsie zehej) a hlavne pracovnej situacie. Lebo nie sme spolu este dlho, ale zase dost na to aby sme vedeli kto aky je a ci sa k sebe hodime, nie??

sloboda4
11. jan 2008

iha karkul, kde si ......si sa nahnevala???? 😅 🤐

navik tak supik ste to zvladli 😉
navik este mi povedz ake bolo druhe tehu, po tom prvom cisaraku???? nebolievalo ta brucho??? ato si mohla tak rýchlo otehotniet??

maxii
11. jan 2008

vitaj navik, popisali sme toho dost, hlavne ja 😖 😖

musim aj pracovat poobede 😅 😝

sloboda4
11. jan 2008

maxii, cas nie je doležitý 😨 my sme boli spolu tiež iba kratko, podla mna až extremne kratko na to ako rychlo sme zacali robit vážne rozhodnutia a zmeny v živote................a dokonca si ani nemyslim že sa až tak k sebe hodime 🤐 😕 😅

ale tatko ma utvrdzuje asi tak:
- cica protiklady sa pritahuju
- cica život nie je o zhodach ale o kompromisoch

.............tak to neriesim, je to takto a hotovo.............inak by bol asi život prilis jednotvarny a nudny

navik
11. jan 2008

tak to nie moooooooooooooooozne 😠 😠 😠 zmazalo mi to

karkulka55
11. jan 2008

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠

no bola som papat a potom ma to sem nie a nie pustit sa prihlasit, uz som to tu skoro rozbila.....nehnevam sa co by som sa, ste zlaticka 😵 a mate pravdu 😔 a ja som si toho vedoma ale co uz....

slobo:krasne si to napisala o tom tatovi a davidkovi.....ja si myslim ze ten moj to tak isto vnima, ze by ho dieta obmedzovalo, a svoj zivot si tak nejak predstavuje ako si ho predstavoval ten tvoj 😒 ....boji sa takej velkej zodpovednosti....sme boli minule navstivit kamosov a oni maju tiez takeho huncutika ako vy, aj skoro rovnako stary je...no a co ten robil v restike 😅 oni dvaja sa ani najest nemohli, tak som si ho potom zobrala ja aby sa najedli...a moj priatel - MP- mi v aute hovori, ze ake je to na prd mat dieta ze len vystraja, nic nemozes robit atd atd...

asi to skusim ako povedala maxi, tak som este nehovorila, ze proste tento rok chcem dieta a basta a ked nechce tak sa s nim radsej rozidem a budem vediet preco to dieta nemam, no lebo som sama a nema mi ho kto spravit, ako takto ked toho cloveka mam a viem ze on nechce, to sa trapim viacej...asi tak nejak...

no my budeme mat teraz vyrocie, tak doftedy vydrzim, budem mila (pokuuuusim sa horko tazko 😎 ) a potom to na neho vyblafnem...

karkulka55
11. jan 2008

a teraz ste mi vy utiekli?? 😅 😅

navik, to ste boli cela family u zubara??? 🙂

sloboda4
11. jan 2008

karkul, hej je to tažke s detmi, ale poviem ti sme boli v septembri na prvej spolocnej dovolenke a bola uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuužasna, ani raz sme sa nepohadali, nic, vsetko klapalo ako malo a to sme boli na davidka sami dvaja, žiadne babky, nikto nepomahal..............................vieš

teraz to už riesime tak /dovolenka nas poučila/že ked ideme niekam tak jednoducho ja mam na starosti dadula, lebo on by to nejak moc psych. nezvladol 😉 a tak ho od detskych problemov vedomky - nevedomky stranim a odbremenim 😵 ..........vidim že on sa tesi že je s nami a pritom ho nic neotravuje 😵
a ked chceme lubostny vecer..........sup dada k babke a hotovo /aj ked tato by ho tam niekedy stracil aj na týžden a to nie kvoli romantike 😅 / ale takí su muži 😔

aj na dovce ked sme isli na štrbske pleso, lebo tato to tam miluje, tak som pritakala že ideme, tak ja som maleho vliekla na rukach dobre 3-5 kilakov a tatko sa vyžival v prirode a pofajcieval si vedla nas......................videla som že je spokojny ako sme vsetci spolu a on nema starosti 😉
a ja som skapinala a prevalovala ocami 😝 ale potom som si povedala, nech...........ved je klud a pokoj, chlapi sa vytesovali, maly nevrieskal............................. 😉 ..........a ja žena sa nad to povznasam 😵

karkulka55
11. jan 2008

😵 😵 😵

ale takto nejako si to predstavujem aj ja...mne by to teda vooobec nevadilo a okrem toho som na to aj trosku pripravena a zmierena s tym ze chlap je chlap a aj nim ostane....
moj si mysli ze by sa o dieta musel starat asi on alebo co....lebo raz mi povedal a ze kto sa o to akoze bude starat?? a ja ze no predsa ja...

zeny su ovela silnejsie a ovela prisposobivejsie ako chlapi 😉

karkulka55
11. jan 2008

ty vole, ako ficime???co sa tomu konovi porobilo???dostal elektrosoky??? bolo by na case...

babulky, ja som si kvoli vam aj nick na pokeci spravila aj som vam postu poslala 😀 😀 teda iba slobo a maxii, navik ty tam tiez pobehujes?? 😕

karkulka55
11. jan 2008

no keby takto slapal...to sa asi zlakol ze by som ho na pokec opustila 😀 😀 konisko jeden

karkulka55
11. jan 2008

haaaaaaaloooooooo 😲 😀

maxii
11. jan 2008

caute kocky tu soooom, bola som vybavovat a potom ma sem nechcel kon pustit 😝

ale uz som tu,a budem tu az do 5 😀

sloboda4
11. jan 2008

karkul šlape???????????? 😕 tak to asi iba u vas v BA

4x ma zmazal..............som písala:
bol taťka nas doma a som sa ho pýtala na to, že kedy sa rozhodol s bejby.................povedal, že pre neho bolo podstatne aby sme mali svoju strechu nad hlavou

karkulka55
11. jan 2008

no uz neslape ani tu 😠 😠 to bol chvilkovy osial....

no strecha nad hlavou...my mame strechu nad hlavou...je to komplikated....to radsej do IP....

maxii
11. jan 2008

no u mna neslape a ja som tiez v BA...resp teraz aspon ide, ale predtym tak 1/2 hodku dozadu ma sem ani nepustilo...som kukala na pokec ze ci mi nepisete nahodou tam 😀

karkulka55
11. jan 2008

ja som pisala na pokeci 😀 aj som teraz prihlaaasena 😉

maxii
11. jan 2008

idem teda kuknut karkuuul...som zvedava ci mas ten isty nick 😅

maxii
11. jan 2008

hehe uz som ti aj odpisala

ked to tu pojde takto pomaly mozme fakt zalozit miestnost na pokeci a tam si sukromne kecat, napr my styri musketierky: karkul, slobo, navik a maxipes 😀 😀

maxii
13. jan 2008

ale je tu mrtvoooo...halooo🙂))

navik
13. jan 2008

jeeeej tak to je veru maxii.. hoc ja som tu bola aj vcera ale ma to vyhadzovalo tak radsej som odisla bo 😠 😠 a potom musim vela cokoladky zjest ako napr teraz som sezrala celu tablu coko 😀 😀

karkulka55
13. jan 2008

ahoj aoj krasky!!! 😀
zajtra nam uz zacinaju uradne dni a hodiny, takze to tu nebude take opustene 😀 😀 😀

navik
13. jan 2008

jjuuuj mne sa velmo lbi Steven Segal milacik moj 😀 😀 😀

ja ani neviem co mam napisat pretoze my sme velmo kratko xodili ani ne pol roka a bola svadba .Ja za svadbu som nikdy nebola ale drahy ten hej..

pocuj maxii tu miestnost co si vytvorila tak ta zostane nafurt abo ako ????

sloboda druhe tehu prve styri tyzdne boli tazke kazdy den poobede som nevladala sa starat o natali...mala som nutkanie vracat ale nic neslo ckalo sami a neskutocny pocit ako by som mala kamen na zaludku.. a tak zajac sa musel xodit skor z roboty domov apotom zrazu tie nevolnosti zmizli a tolko energie sa mi dostavilo 😀 😀
bruxo ma nepobolievalo jedine co tak kustik jazva ale nebolo to xrozne a gynekolog ma ujistil ze je to vsetko ok.. ale to ako rastlo brusko natahovala jazva
hned po prvom porode som sa pytala ako dlho treba cakat take 2 roky a hlavne jazva musi byt pekna zahojena ... xi presli dva roky a tak som oznamila tatovi ideme na plny plyn 😀 😀 a nnooo vivka nedala dlho na seba pockat kus ma aj prekvapila ...ale zase na druhu stranu si poviem aspon to uz mam odkrutene a k tomu aj rocky utekaju 😀 😀

karkul no okrem natali ta bola v skolke

no zajtra podopisujem viacej a dufam ze a bude dat po mne precitat kedze posledne noci som spala len asi styri hodky 😅 🙄 🙄 🙄 vivike sa tlacia dalsie stolicky horne a tak sme pozerali o polnoci film o zvieratkax..xudatko moje musia moct boliet tie dasna pretoze to este nikdy neurobila aby bola v noci taka cula

karkulka55
13. jan 2008

wau navik, tak vy ste dlho veru teda neotalali 😎 😀 😀 pol roka je teda fajneee 😅
a kolko mas ty rockov vlastne?? 😕

no uz sa nam ta miestnost aj vymazala asi...ja ju teda aspon nemozem najst 😅

joooj, chudatko male....takto ju tie zubadla trapia....

zajac je fakt super prezyvka 😀