Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

sloboda4
15. dec 2007

ahoj francesca 🙂
citam citam, a že si nestastna vidim 😕
francesca ked ta berie ako hracku, tak bež od neho......pri mužovi /aj ked je zaneprazdneny a robi obcas kixi/ sa musis citit fajn, musis sa pri nom aj smiet a radovat a nie iba trapit a plakat, musis citit že ta miluje a ze je skutocne ochotný dat za teba cely svoj zivot.......znie to ako klise ale je to tak......ak tento taky nieje tak tu niekde okolo urcite beha taký, ktorý by ta bral hned taku aka si, taky pre ktoreho neexistuje žiadna ina, taky ktorý by ta vystiskal vždy ked si poblíž neho, ... a hlavne taky, ktory VIE co bude s vami dalej 😉
francesca.......opustit vztah /aj taky ktory nefunguje/je tazke, viem o com hovorim, ale vsetko je iba vec zvyku....vies ak milujes takehoto muža, ako velmi by si milovala takeho, ktory by skutocne miloval aj teba, takeho ktory by ti to dal aj pocitit....
život je prilis kratky na to, aby si ho prežila v smutku so slzami na líci a po boku cloveka, ktory ti neda pocitit aka pekne vie byt laska....
franceska.......usmej sa a ak mysliš že to ma cenu tak zabojuj, ak nie bež....drž sa! 😔 😉

francesca26
autor
15. dec 2007

jaaj sloboda dakujem za povzbudenie 🙂
vies ja sa nerada vzdavam bez boja, vcera som mu na rovinu vyklopila co chcem, co s ami paci nepaci, je na nom ako moje slova spracuje. Pravda je jedno, urobil nieco cim mi dokazal, ze o nu nestoji, len keby jej pri jej hereckych vykonoch vedel aj povedat nie! 😒 😠 !Je naozaj tazke mam takuto neistotu, kedze ona o neho zabojuje vzdy ked vie ze by mohla prist ina.

moni1412
16. dec 2007

francesca: ahoj,len teraz som si precitala prispevky...chcem sa spytat - uz ti na to nieco povedal? Asi to je naozaj tazke bojovat s nejakou inou. Kto sa vtedy s kym rozisiel? Ak ona s nim, preco ho zrazu znova chce a ak on s nou, tak preco jej nevie povedat nie? Je to dost zvlastne, dufam, ze sa ta neistota coskoro skonci. Lebo ta je asi najhorsia, ze? Drzim palce, dufam, ze to dobre dopadne. Drz sa 😉

karkulka55
17. dec 2007

jee ahojte pipusky 😀
a my odkedy ficime?? sak som si myslela ze je kon stale pokazeny 😝

fancesca...ako pokracujete? ani neviem co ti na to napisat...s tymi chlapmi je to tazke...objektivne by som radila prec ruky od takeho chlapa ale subjektivne viem ake je to tazke ked lubis 😔

katika1
17. dec 2007

ahoj karkulka 🙂

fran myslím si to isté čo baby.. radšej od neho preč, ale je to určite ťažké 😖

karkulka55
17. dec 2007

ahoj katika 🙂 ako sa mas?

katika1
17. dec 2007

dobre 🙂 len som chorá a malý tiež 😝 za chvíľu s ním idem k doktorke..
a ty?

karkulka55
17. dec 2007

chudatko male...a co ste kde prechladli? boze ja tak neznasam zimu...fuj

ja tiez v poho, neutralne 😀 , len som zvedava na tu show na vianoce, kedze neviem co robit a ako povedat rodicom, ze nebudem doma s nimi...

sloboda4
17. dec 2007

kuk 😉 cafte babule 😀
katika vy ste choručkí?....tak rýchlo sa uzdravte aby ste mali pekne vianoce 😉

serus karkul? na vianoce budes s miláčikom? iha tak to je supik 🙂
no sak u rodicov si to vyžeraš ale to ich prejde nie? 😉

karkulka55
17. dec 2007

ahoj cica 😀 uz som mala normalne abstak ze som sem nemohla kuken 😀 ako sa mavate?? darcoky uz mas vsetky vybavene?
no ale on nechce ist domov, lebo je pohadany s bratom, inak viem ze by to bolo ako po ine vianoce a isiel by a mna by poslal k nasim tiez...

sloboda4
17. dec 2007

karkulka jaaaj pohadany s bratom 🙂 ved to sa naschval aby mohol byt s tebou 😉
darceky?....este nic a nic......casu dost 🙂 ......ako mam ist kupit darceky, ked tatko je v praci až do piatku a vies ze ja sama nemožem ist..........si sa zblaznila? ja a sama v meste, sak by som sa stratila 😝

karkulka55
17. dec 2007

😀 😀 😀 😀 ten vas tata je bohovsky...ale sak darcek pre neho nieee, to nemoze vidiet, aspon tak by ta pustil 😀

haha, to urcite nie...minuly rok so mnou nechcel byt sam(uz sme byvali sami)...isiel domov..

katika1
17. dec 2007

díky.. ano sme nachladnutí... a aj môj chlap 😝 ale ten sa tári ako že je práve pred smrťou 😀
sloboda ty nechodíš sama do mesta????
U nás sú cirkusy, lebo chcem ísť na štedrý večer k mojej mamine..
načo budem variť a zdobiť všetko keď aj tak 25teho pôjdeme k nim a budme tam do konca sviatkov..
tak prečo tam nebyť tento rok aj na štedrý večer???
Vraj načo sa budeme niekomu pchať!!!!Hlavne že minulý rok sme po večeri šli ku svokre 😝 a to drankal snáď dva týždne nech sme u nej na vianoce..
Ja som taká naštvaná za to 😔
chcem ísť domov 🙄

sloboda4
17. dec 2007

no tak hadam si to teraz na vianoce užijete 😉
a ty darceky mas?

karkulka55
17. dec 2007

no uz som co to pokupila...este sestru musim vybavit a koncim...ja ani neviem ci si to chcem uzit...tentokrat by som fakt radsej bola s nasimi...

katika: ach jaj, uplne na stejno, presne viem ako sa citis....moj ani pocut ze by sme isli k nam, najedli sa a potom isli po veceri domov 😔 ze ked chcem mam ist domov k nasim, sa nevecerat a potom prist domov a ze on bude sam, ze jemu to nevadi 😲 🙄
ze neviem bez svojej maminky vydrzat??? somar sprosty, hlavne ze on kazde vienoce hovoril ze jeho mama nemoze byt predsa sama na vianoce, a pritom bola s jeho bratom, zas som sa nasrala, kua

katika1
17. dec 2007

karkulka.. nuž ale ja som veľmi tvrdohlavá.. poviem, že bu´d ide aj on alebo ideme len my dvaja - ja a Riško.. a už je na ňom kao sa rozhodne..
vraj vidí na mojej mame že sa neteší keď sme tam.. to je blbosť.. ja viem že je úplne šťastná keď sme tam.. hlavne že jeho mama to j raz povedala (nevedela že to počujem) citujem :" to majú vysokoškoláci toľko voľna, že je stále tu nasáčkovaná? Ide mi na nervy keď je tu" 🙄 🙄 🙄 to sme boli spolu asi tri mesiace a môj chlap zúri na mňa že na to neviem zabudnúť ( tam bolo ešte veľa vecí čo som si vypočula).. ale ako mám zabudnúť na to že ma ohovárala? 😝

ale ne tvojom mieste by som šla k vašim a nevrátila sa po večeri.. ak mu je to jedno, tak prepáč, ale potom ťa asi veľmi nelúbi 😝

sloboda4
17. dec 2007

katika ale chodim len mu to musim dopredu povedat a on ma dojde vyzdvihnut 😅 /vies, ako dieta zo skolky/.....vies ja mam taku teoriu.....nerob inym to co nechces aby robili tebe....ja nechcem aby si on chodil s malým kade tade, tak to nerobim ani ja, aby mi to nemohol niekedy vyhodit na oci 😉
baby tak to vam nezavidim s tymi vianocami ☹ ....ma budeme doma a pride k nam moja mamina so sestrou. 25teho pojdeme k svokrovcom 🙂 ...vybavene a basta fidla 😉

karkulka55
17. dec 2007

katika: hmm, lenze ja ked si postavim hlavu ze bud alebo, tak to ho este viacej nasere a povie rob ako chces a ja si spravim podla seba....och joj nefiem co maaam spravit....
no katika...peknu svokru mas, skoro ako ja...keby si vedela ako ta moja poohovarala mna, ani konsky pohonic by sa hanbit za jej slovnik nemusel...a ten moj mi vycita ze k nej nechcem ist, ze ju nechodim pozerat a ze sa jej stranim ( no aj spolu s jeho bratom, no ti dvaja ma miluju, dobre ze ma od samej lasky nezjedia 😀 )...ako tak ale ja nemam dovod sa niekam tlacit kde nie som vobec ale vobec vitana...a potom na mna ze ja k tvojim rodicom chodim a ty k mojej mame nie...ako u debilov 🙄
a ako ste sa teda nakoniec dohodli??

sloboda, to mate uplne super vymyslene!!
tak tatovi neskaj nahlas ze chces ist nakupovat, nech ta zvezie 😀 ale inak ked tak rozmyslam, mas to celkom fajne, nikam sa nemusis trepat sama, a mas pohodlicko 😉

katika1
17. dec 2007

sloboda, by ma švihlo keby som nechodila do mesta s malým len tak občas.. je enchcem aby vždy vedel kde sme a čo robíme.. a keby tobral malého on niekedy len tak, tak by som sa tešila 😀
ja tú teoriu prktizujem na chodení von po večeroch.. nechodím aby mi to nemohol vyhadzovať na oči, aby nechodil ani on.. ale veľmi to nezaberá.. on aj tak občas ide 🙄

karkulka55
17. dec 2007

ja som uz poskusala tolko teorii a nic nezabralo 😀 😀

karkulka55
17. dec 2007

jedina teoria ktora sa mi cim dalej tym viacej zda realnejsia a realnejsia je len jedna... 😔

sloboda4
17. dec 2007

baby akurat som mu volala že musim ist k lekarke pre nejaky papier a hadajte........cicula sama sa netrep, za 1/2 hodku som pred domom....... 😀 to je asi moj osobny taxik....no dobre idem sa oblect, vysesat a vymalovat....vyobliekat krpca, ktory sa prave zobudil a bežim........ozvem sa este..papa 😉

tilly
17. dec 2007

katika, neboj, moje dvojročné chrápe celú noc, lebo neciká, teda ciká ale pekne do plienky 😀

francesca, toto poznám, tiež som mala na krku bývalú a tá "moja" nebola žiadna chudinka, bola (teda asi aj je) to šikovná kočka, sebestačná, žiadna závisláčka... ale zvládli sme to, dokonca, keď sa dozvedela, že čakáme dieťa a budeme sa brať (po 5 rokoch vzťahu), tak bola vraj na prášky, ale už neotravovala, teraz je vydatá, takže sme z toho všetci vykorčulovali a sme spokojní, ja si myslím, že ona si uvedomila, že urobila chybu, až keď videla, že má inú, tak sa pokúsila vrátiť všetko späť, už si všetko presne nepamätám, ale mali sme dosť problémy kvôli nej, teraz ju ani nespomenieme, len keď sa vydávala, tak mi muž povedal, že stretol jej mamu a tá mu to povedala, inak by sme to ani nevedeli, už má svoj život a my svoj

tilly
17. dec 2007

inak, mohli by sme sa premenovať na zúfalé manželky 😀 😀 😀 😀

karkulka55
17. dec 2007

sloboda, sak ten tvoj chlap je uplny zlatasek 😉 ja keby mu zavolam, tak povie, dobre a co? tak chod....

tilly: dobre pomenovanie, si to vystilhla! 😀

tilly
17. dec 2007

aj mne by môj povedal, že choď, ale s malým ma k doktorke odiezol, tam sa nedá parkovať, tak aby sme nemuseli ísť dlho pešo po vonku, keď bol chorý...

karkulka55
17. dec 2007

tak ja dieta nemam, tak ani neviem ako by sa zachoval keby to takto bolo, ale mna by isto neviezol, sak mas auto mi povie...asi iba keby mi bolo veeelmi zle...

tilly
17. dec 2007

hej, aj mne povedal, šak máš auto, ale tam fakt nie je kde zaparkovať a aj by som sa asi bála s chorým dieťaťom, náhodou dostane nejaký záchvat, čo by som robila 😀

karkulka55
17. dec 2007

😉 😀

no to ano, s chorym dietatom je to ine!

sloboda4
17. dec 2007

baby, tak sedim tu jak taka pizda.........nachystali sme sa s malým, a po 45min sim volala tatovi, že kde je, a on že za chvilu.....no prdlajs ked moja doktorka ordinuje iba do 12.30........ 😅 no co zabijem ho? 🙄
snad zajtra 😉 sa k nej dostanem 😉

no tilly zufale by bolo fajn, ale ten naval co by tu bol 🙂 😅