Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

navik
21. dec 2007

no ja tiez myslela ze este pockam ale nejako skoro prisla a aj bilogicke hodiny tuk tuk tukali 😀 😀

dakujem zo zaciatku bolo o drzku ale uz je to fajn 😎 nehovrim ze neiekdy sa idem zblaznit ale ked sa tie dve potvorky na mna usmeju tak ma hned vsetko prejde 😉

navik
21. dec 2007

jednie co ma najviac ubija ze je malo s nami ....snazi sa mi doma pomahat ale casto krat to aj ohundre ..proste xlap 😀

maxii
21. dec 2007

caute babyyy ja uz som vas asi nestihla:(((

a co je s franceskou, cchela som s nou pokecat ale vobec ju tu nevidno a to je zakladatelka temy🙂))

navik
21. dec 2007

awoj maxi
😀

maxii
21. dec 2007

caaaau🙂))

ako dnes?
Ja som vcera pokupila vacsinu ianocnych darkov, ale este musim raz ist, nejake veci stale treba, ach jaj, mesto je ucpate:(((

navik
21. dec 2007

ja som estu moje kocky este buvaju a tak oddyxujem 😀 😀

navik
21. dec 2007

sikulka si maxi

ja uz mam pobalene vsetky darceky ..yooj vlastne este dve mi xybaju pre vivia mojho zajaca 😀 😀

maxii
21. dec 2007

moje "dieta" tu tiez spi vedla mna, a aj mna nejak berie🙂)
ale mala som iny plan-pratovat 😝

navik
21. dec 2007

ja sa dnes xystam ku kozmeticke do mesta ... takze tiez sa budem predierat cez ludi 😒

navik
21. dec 2007

xixixi....aj mna bralo na spanie ale net ma prebral 🙂

ja sa musim priznat ja nemam uumyte okna bo nejako som nestihla ... ale v lete sme menili okna tak este cez nix vidno 😀 😀

maxii
21. dec 2007

o oknach ani nevravim, ale ja ani takeklasicke upratovanie som enstihla este:(((
ale ja sa kvoli tomu ani moc nestresujem...co stihnm bude, co nie, nebude, a je to;))

navik
21. dec 2007

tak tak moja rec moje heslo spravim vtedy ked bude cas 😉

a aka bola party?

maxii
21. dec 2007

bolo faaajn, dala som si vinko, ajma hlava troska bolela rano🙂)
ale uz je ok...

navik
21. dec 2007

od silneho vinka hlavka pobolieva 😀 😀

maxii
21. dec 2007

nooo, ale neva, obcas to dobre padne dat si nejaky drincik 😉 😀

navik
21. dec 2007

😀 😀 no ja som bola minuly piatok na medovine na trhox to bola zabava 😀 😀

maxii
21. dec 2007

😀 no jasne si viem predstavit🙂

ja este zajtra si skocim s kamoskami niekam von do mesta....

navik
21. dec 2007

a odkial si maxi?

maxii
21. dec 2007

BA... 😅

navik
21. dec 2007

a mate tam sneh bo unas je bieda ☹ dufam ze napadne bo idme na silvestra na xalupu tak som xcela nex si deti dosyta uziju snehu...no neviiem ci nam perinbaba posle nieco 😀 😀

maxii
21. dec 2007

nie je tu nic....anis topa po snehu 😅
ale ja ani moc nemam rada sneh v meste....len na horach🙂)))

navik
21. dec 2007

no maxi koncim bo deticky su uz hore a a letim ku kozmeticke tak keby sme sa tu nestihli stastne a vesele vianoce

francesca26
autor
21. dec 2007

Ahojte babulky ja vas chcem len vsetky pozdravit a zazelat krasne sviatky! Neviem ci sa sem este dostanem, lebo mam toho vela este: upratat, pokupit posledne darceky a tak a do toho problemiky s mojim mladym 😅 , no ved ked tu budete tak sa vam vykecam...ale teraz utekam na nakupy.papapa 😉 🙂

maxii
21. dec 2007

baby aj ja vam zelam krasne a pokojne sviatky, ja sem sice nakuknem asi kazdy den, len neviem ci nebudem kecat sama so sebou 😀 😖

tilly
21. dec 2007

😀 u nás končia hádky tak, že on mi povie, že som drzá a ja jemu " nepočúvaš ma, tak sa s tebou nemienim baviť, keď budeš ochotný ma počúvať, tak sa môžme rozprávať..." a touto vetou to končí a ja odchádzam, väčšinou sa niekam vyzúriť 😠

tak zúfalé manželky/priateľky, šťastné a veselé

my máme nakúpené, napečené aj upratané, neviem čo budeme robiť cez víkend 😎

zuzana_t
21. dec 2007

ahojteeeeee, je tu niekto este? ci uz vsetci predvianocujete? 😀 😀 😀

zoya1
21. dec 2007

Ahoj zuzana_t. Ja som ešte tu!!!!! 😀

zuzana_t
21. dec 2007

jej, tvoja dcerka ma kraaaaaaaaasne meno 😉

zoya1
21. dec 2007

vďaka. A to sa ma každý pýta, že kde som na niečo také prišla 😀

zuzana_t
21. dec 2007

to nie je asi v slovenskom kalendari, vsak? 😉