Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
20. aug 2008

terez, tie fliacky by problem neboli, su aj bezlepkove, ale u mna je teraz problem kapusta. ale ak mas na ne chut, tak spravim fliacky s kapustou a ja si spravim napriklad s tvarohom. kapusta kysla alebo sladka?

terezicka
20. aug 2008

Mirka a kvôli mne budeš variť na 2x? 😅 Ale kapusta inak kyslá...

mirka20
20. aug 2008

ok, tak zajtra budu fliacky s kapustou 😉

terezicka
20. aug 2008

Tak ok Miruš, ukecala si ma 😀

terezicka
20. aug 2008

No jo babenky idem sa ja offnúť, idem si pripraviť veci na cvičenie, ešte trochu poriadiť a prichystať sa k našim... Snáď sa mi podarí ozvať sa vám aj odtiaľ, len dúfam že nebudeme chcieť ísť naraz na net všetci súrodenci 😀
Mirka tak my dve sme dohodnuté, ti napíšem keď vyrazíme z Haliče aj s miestom môjho vystúpenia z busu 🙂

mirka20
20. aug 2008

terez, ok, uz sa tesim na zajtra 😵
idem aj ja von, musim pozbierat rajciny,lebo ideme dnes robit kecup. papa

zabka
21. aug 2008

Ahojky pekne ranko 😉

pipika
21. aug 2008

Ahojteeeee 😵
Dakujem, ze ste na mna mysleli. Mala som toho trosku vela, nestihala som. Testy mame v poriadku, su pekne pod hranicou. Buduci utorok mame morfologicke sono, tak dufam ze aj to bude ok. Uz sa tesime.
Zabka, citam, ze uz citis kopkanie. Ja stale iba to bublinkovanie. Ale podla dr aj ked zacne az o 2 tyzdne kopat to bude v poraidku, lebo je troska malinke. To, ze bude chlapcek este nie je 100%ne.

pipika
21. aug 2008

Fuha, uz 20tt. 😵

pipika
21. aug 2008

Kde ste? 2 dni co som tu nebola ste pisali o 106 a teraz nikto???? Haloooo

zabka
21. aug 2008

NO ale ti pekne svieti polovica za tebou...ufff.... Ja som tiez zvedava co to nakoniec bude inak na tom morfolog.uzv ti uz asi povedia... 😵 😵 😵

zabka
21. aug 2008

No ved som tu... 😉

zabka
21. aug 2008

Nejake nove fotky nemas?

pipika
21. aug 2008

Mam nove fotky, lenze ich neviem pripojit. Sono foto som uz nedostala, vraj babo sa uz nezmesti na monitor. 😀
ty kedy mas ten morf.uzv? Alebo si uz mala ked ti robili to amnio? dufam, ze sa nam uz vtedy ukaze. 😵

zabka
21. aug 2008

No hej mne uz robil morf. uzv ked som bola na amnio ale este mi bude robit raz o tyzden.. lebo sa mu zdalo ze babo je nizko ulozene tak dufam ze uz sa zdvihlo 😀 ... Neboj ukaze bude musiet... 😵 .. Aj ja asi cez vikend pripojim..AKo nevies? ved cez fotoalbumy vlozit nove foto, ci nejde to?

mirka20
21. aug 2008

ahojte 🙂
dnes nestiham, kedze cakame velku navstevu - terezku a emmi. musela som trochu poupratovat, upiect strudlu, lebo vcera ste mi spravili strasnu chut. dufam, ze bude dobra, lebo sa jej neviem dockat. spravila som makovo - jablkovu.
pipika, som strasne rada, ze je vsetko ok. 😵

mirka20
21. aug 2008

ideme o chvilu po terezku, tak sa opat odmlcime. papa

zabka
21. aug 2008

No ved zachvilu dorazi, tak ju pozdravuj a posli aj nam kusok strudle 😉

pipika
21. aug 2008

Mirka ahoj! 🙂
Dakujem, aj ja sa tesim. Aj ja si prosim strudlu, dostala som na nu chut, hoci sladke nemusim.
Zabka, to viem, lenze brat ma nieco s netom a nevie mi ich poslat. Dufam cez vikend uz budu fotky.
Mam nejaky vytok, tak uz 3.den uzivam cipky. Nechcem byt hnusna, ale su strasne. Do rana som cela zlta od nich.Fuj
Dnes som si kupila omega3 a omega6 vitaminky pre tehotne, je to novinka. Od dnes ich beriem kazdy 2.den a babyplan tiez uz iba kazdy 2.

zabka
21. aug 2008

A to mas nejaky silny, lebo vytok mavam aj ja tak trochu od zaciatku tehu...Ake su to vitaminy?

annavi
21. aug 2008

ahojte babulky...ako sal mi mavate,,,??booze moje..ja mam take bolesti...,mrchovskee..ale mrcha nikdee....uz som aj pripravena na potvoru jednu.....aale .......ona nikde.a mam len taky vyytok priesvitny ako ked mam plodne dniky..... ☹ ..uz nech dojde a netrapi ma...... ☹

pipika
21. aug 2008

Vitaminy sa volaju Marin-q mami. Mala som ho silny, skoro zeleny. Lekar ma vysetril, lebo vraj to moze byt prvy znak potratu, ale som ok, som zatvorena. V pondelok mam volat kvoli vysledkom a staci uzivat cipky par dni, takze zajtra koncim.
Idem papat.

zabka
21. aug 2008

no pocuj taky som mala aj ja ked som zistila ze som tehu... Pred mrchou by si mala mat suche dni... 😅

pipika
21. aug 2008

No ved hej. Ale si myslim,ze uz to bude ok.
Cez vikend som kupila v akcii kos na spinave plienky a kojenecky vankus. Je to super vec.

zabka
21. aug 2008

NO tak dobre ze je to uz ok, to som rada...Ako to vypada ten kojenecky kos... 😉

pipika
21. aug 2008

Moja, to je kojenecky vankus a kos na plienky, nie kojenecky kos. 😀
Skusim ho najst.

pahu
21. aug 2008

Annavi, áno, vraj výtok býva keď si tehuľka a nie pred mrškou 😀

Pipi ahojky 😉

zabka
21. aug 2008

Myslela som ten vankus ze ako to vypada ci je to ako podkova... 😉

pipika
21. aug 2008

Pahu ahoj! 🙂
Bianka hovorila, ze ste sa vratili z dovolenky a ze vraj bolo dobre. tak to som rada, ze si si aspon oddychla.
Zabka,kuk:
http://www.kika.sk/db/content/prospekte/pdf/Pro...

dufam,ze sa da otvorit.

pipika
21. aug 2008

zabka, ano podkova.