Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
21. aug 2008

No myslela som presne to... 😉 .. Ja uz frcim domov tak papa a pekny dnik... 😉

zabka
22. aug 2008

Pekne rankooooo... 😉

meliska
22. aug 2008

dobre ranko zabka,
ako sa mate? 🙂 zabiatko pocuva? 😉

zabka
22. aug 2008

Ahoj mel, mame sa dobre ved je piatok, uz druhy den sa nam vobec ale vobec nechcelo vstavat... 😵 .. Zabiatko poslucha 😵 😉

meliska
22. aug 2008

zabka: to je super, ja mam nejak popletene dni po dovolenke a sluzobke, ja som mama dnes utorok 😀 ale ked vravis, ze je uz piatok 😎 😉 tak ti verim a idem sa z toho tesit 😀

meliska
22. aug 2008

...ja som mala... 😀

pipika
22. aug 2008

ahojte 😵
Ja este spinkam.

zabka
22. aug 2008

Ja som na tom tak podobne pipi, drzim hlavu pri PC a zavieraju sa mi oci... 😵

pipika
22. aug 2008

zabka,aj ty uz mas 20tt. Dockali sme sa. 😵
ja robim aj zajtra, takze najskor si mozem pospat az v nedelu.

zabka
22. aug 2008

No akurat sme v polovici 😉 ... No to by som uz nezvladla zajtra, my ideme zajtra na vylet, ideme doobeda do Zilliny a potom do Terchovej, ma tam byt Gott, Vondrackova a nejake skupiny tak sa uz teskam... 😵

mirka20
22. aug 2008

dobre ranko 😵
nespite, musite si zacat zvykat na to, ze spanok je luxus, kt.si maminky uz moc neuziju 😅 ale nie, urcite budete mat zlate deticky, kt.budu pekne spinkavat. nasa dnes spala do osmej, aj ked o stvtej robila velke oci a usmevy na vsetky strany, ze ved uz je rano. nastastie jej to vydrzalo len 5 minut a opat zalomila.od piatej nas ale zacalo trapit brusko, tak ja som uz moc nenaspala, iba uchytkom

zabka
22. aug 2008

Ahoj mirka, tak aka bola vcera navsteva? 😀 .. ani ste sa tu uz neozvali, dufam ze terezka vsetko poctivo zapisovala aj cez kopirak... 😀

mirka20
22. aug 2008

zabka, navsteva bola super, len po jej odchode sme my sli robit kecup, tak som sem nestihala uz prist. terezka si sice nic nezapisovala, ale urcite si vsetko zapamatala. vsak ti napise, neboj. a ak by si mala nejake otazky, kludne sa pytaj. ked sa sem dostanem odpoviem na vsetky, na kt. budem vediet reagovat 😅
idem sa konecne naranajkovat, ale o chvilu som spat, teda ak mi to mala dovoli 🙂

zabka
22. aug 2008

Jaaj mnam taky domaci kecup je super... No ved hadam napise 😉 ...Dobru chut prajem... 😵

pipika
22. aug 2008

Aj ja som este tu, nezaspala som. Normalne som sa prebrala a zacala pracovat.
Idem si dat hrozno. mnam

pahu
22. aug 2008

Ahojte 😀

pipika
22. aug 2008

ahoj pahu! 😵

terezicka
22. aug 2008

ahojte ja som tu len na skok, lebo som u našich, sa balia akurát na dovču - večer idú do chorvátska, hneď y som išla s nimi 😅
Včera bolo u Mirky super, síce som nezapísala v mojom poznámkovom bloku ani stránku,ale v hlave má zaplnený celý môj poznámkový blok 😀 Takže Žabka ak niečo môžeš sa pýtať aj mňa a ja budem machrovať už teraz že koľko toho viem 😀
Inak viete aká je Rebea krásnučká? Také zlatulinké dieťatko je z nej, ani poriadne neplače 😉 A Mirka ako dobre vyzerá 😎
A inak my dnes začíname 36tt 😲

mirka20
22. aug 2008

terez, si vtipna, ze ako dobre vyzeram. ty tusim tym tehotenstvom slepnes 😀 ved vyzeram priserne. rebeka je pre mna najkrajsie dietatko na svete, takze v tom s tebou suhlasim, ale s nazorom na mna vobec
zabka, kludne pridi na kecup. dnes ho dorobime, dame do poharikov, tak sa kludne zastav 😉

terezicka
22. aug 2008

Mirka ja neslepnem, to skôr ty si potom oslepená Rebekou a nevidíš v akej si dobrej forme po pôrode 😀 Ja mám akurát tehotenskú demenciu, minule som sa odvolávala aj pred Marekom na ňu keď sm už po stý raz zabudla zas dačo spraviť 😀

mirka20
22. aug 2008

terez, tehotenska zabudlivost je fakt bezna, to som mala aj ja 😵
vo forme som, to hej, ale ze dobre vyzeram, to vobec. ja ked sa kuknem do zrkadla,az mi je zle.

mirka20
22. aug 2008

najviac ma stvu vlasy, potrebovala by som ist k nejakemu kadernikovi, kt. by mi z tej mojej slamy nieco vycaroval, len ziadneho nepoznam 😝

terezicka
22. aug 2008

Mirka tak do zrkadla kukaj so zatvorenými očami a hneď sa budeš vidieť v lepšom svetle 😀 Ja inak teiž rozmýšľam že sa dám ešte pred pôrodom - niekedy v prvej polke septembra ostrihať 😔 Tak uvidíme ako sa nakoneic rozhodnem...Inak včera som našla na nete náš rozvrh do školy a skoro ma vystrelo - začíname 12.9. a končíme 19.10., asi dva víkendy tam máme voľné 😅 Takže mne celý rozvrh total nevyhovuje, normálne nemám kedy ísť rodiť 😅 Som bola včera z toho večertaká rozladená 😖

mirka20
22. aug 2008

terez, to ti verim. ale hadam sa to bude dat nejak spravit, aby si si nasla cas aj na porod. napriklad porodis v nedelu vecer a do piatku si doma a mozes ist do skoly 😅 😉

terezicka
22. aug 2008

No Mirka teraz si fakt smiešna že ísť pár dní po pôrode do školy 😖 Hahaha 😖
Ja len dôfam že to nejako zohľadnia lebo koniec 😠 A to máme spolužiačku ktorá má tp v prvej polke septembra, je z Tornale, auto nemá, tak som veru zvedavá ako to ona bude zvládať chodi do školy a či vôbec bude chodiť vtedy do školy 😖

mirka20
22. aug 2008

terez, robila som si srandu. ja viem, co je to prist po porode domov a davat sa do kopy 😉 a urcite vam to nejak zohladnia, ved neprichadza do uvahy prist hned po porode do skoly. 600nedelie je na zregenerovanie, vtedy sa mas davat do kopy a nie studovat

terezicka
22. aug 2008

Veď ja viem Mirka že sranduješ 🙂 No snáď to len nejako rozumne sa potom bude dať poriešiť, viem že spolužiaci budú v pohode, pustia ma aj skôr keď bude skúška, toho sa nebojím...Ale tí učitelia sú niekedy dosť hrozní...
Ale sa celkom teším že budúci týždeň si spravíme ten výlet do BB s Marekom a potom ten ďalší týždeň pôjdeme do tej NR, tak to tiež niečo vymyslíme cestou - a to bude asi aj náš posledný výlet vo dvojici 😅 Ale nevadí, radšej už budem potom chodiť v trojicina výlety 😵
Mirka a porozmýšľaj, vtedy keď bude Jankio v Taliansko tak naozaj kľudne dojdite s Rebekou ak budeš mať auto,mne bude veselšie... Síce asi i to bude vyhovovať iba v ten piatok, lebo vo štvrtok je Marek ešte doma a večer ide do nočnej, tak to by som sa vám veľmi nemohla venovať. Ale potom v piatok, 5.9. kľudne dojdite, ja budem veľmi rada 😉
No nič, idem ja k starkej pozrieť ju trochu, tak sa majkajte pekne, pozdrav Rebeku 🙂

mirka20
22. aug 2008

terez, uvidim, aka bude situacia a ak budem mat auto, tak by sme v piatok prisli. vsak este do vtedy je casuuuuu 🙂 a riadne si uzi tie vylety, lebo v trojici to uz bude ine, ale nie horsie, rovnako pekne, ale ine

pahu
22. aug 2008

Jeeej, tak s tou tehotenskou demenciou je to pravda? My čo sme boli teraz na dovolenke s tehulkou, tak sme sa smiali a robili si z nej srandu, keď jej nedochádzali nejaké súvislosti, nech si sama odpočíta 5- 10 bodov zo svojho IQ 😀 😀 😀

Terez, jasné že si to v škole zohľadnia ale možno by si mala požiadať o odklad, hmmm? 😉

mirka20
22. aug 2008

pahu, ved cochvila uvidis, ake to je, ked vies, ze si blba a nemozes s tym nic urobit 😀 lebo za to moze tehu.
ty nevies o nejakom supis kadernikovi trebars aj v blave? buduci tyzden ideme na 4 dni do trnavy, tak by sme zbehli aj do blavy, ved je to na skok