• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Terez, tvoja Emka nebude nahodou futbalista? Privela kope.
Kazdy vecer lezim na posteli a cakam kedy moje dieta kopne, ale zatial nic. Vobec si neviem predstavit ake to moze byt ked ta ani spat nenecha s tymi kopancami. :slight_smile:
26. aug 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som tu... Co hovorite na ten kocik, to som fotila tie v Polsku, farbu neviem aku by som este vybrala.. :wink: Aj mna drobuliatko vecer aj v noci kopkalo, a zvlast nema rado ked si nahodou prilahnem brusko... :dizzy_face: Ale veeeeeeeelke kopance su to este neni, ale pomalicky citit viac...
26. aug 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem terez kolko som pribrala lebo som sa dlho nevazila ale dnes sa odvazim lebo stvrtok idem na poradnu, potom ti poviem... :wink:
26. aug 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika neboj dočkáš sa, zatiaľ si užívaj že nemáš silné kopance :slight_smile: Ono to vlastne teraz ani nie sú kopance, teraz je to to, že sa pretáča v brušku aj ona si hľadá vhodnú polohu, naťahuje ručičky do bokov a vtedy ti vlastne natiahne celé bruško :wink: A keď cítiš nožičky pod rebrami tak to je teda niečo :grinning: Ale v rámci normy samozrejme, no naša Emmi asi zabudla koľko by mala byť denná norma :sweat_smile: Ale čo už, vydržíme :dizzy_face: A ja som takéto silné naťahovanie začala pociťovať pred 30tt, dovtedy to boli fakt kopance a dovtedy som sa aj vyspať vedela...Takže ešte si chvíľu užívaj kým len kope :grinning:
Inak presne o mesiac mám termín :astonished:
26. aug 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žabka ten kočík je super, ale zistím ti jeden link na jeden obchod v Pezinku tam predávajú kočíky a za dobrý peniaz, myslím že sú veľmi podobné tomu tvojmu...Ale dnes to asi nebude, lebo o 10-tej odchádzam, idem za Marekom do BB - ideme si spraviť výlet :grinning: Ak by som náhodou zabudla tak mi to kľudne pripomeň :wink:
26. aug 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute :grinning:
Žabka, kukla som foto :wink: Bruško máš asi také veľké ako ja keď sa napapkám :grinning:

P.S. Sesternica mi písala, je zase tehuľka :wink: Strašne sa s ňou teším, ale pociťujem aj také pichanie pri srdiečku, pretože už jedno miminko má, malý má 1 a 1/2 roka a pred dvoma mesiacmi sa začali snažiť o druhé a aj to už má v brušku... :frowning2: A ja nič... Mamina moja sa mi skoro rozplakala... :pensive:
26. aug 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ahojky, moja nebud smutná, asi to tak má byť...A počkaj keď ty otehotnieš a budeš čakať štvorčatá, to vtedy bude maminka plakať ale od šťastia :grinning:
26. aug 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, ďakujem :grinning: To by plakala, ale od zúfalstva, že bude musieť s nami bývať aby mi pomohla :grinning:
26. aug 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, dnes mam uzv o 4tej.
Pahu, moja, dockas sa aj ty. :wink: Drz sa, prosim!
26. aug 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ja som to aj sprvoti myslela ale nechcela som tot ak napísať :grinning: Ale určite by bola aj šťastná :dizzy_face:
No nič babenky idem ja tatata, ozvem sa večerom aspoň na chvíľku ak budem stíhať :slight_smile: Majte sa krásne a prajem pekný dník :slight_smile:
26. aug 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki terez len napis, budem rada... :wink: Tak ty ides na vyletik, pekne si ho uzite a davajte na seba pozor... :dizzy_face: ... Pahuuuu :grinning:
26. aug 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu len pockaj ved na teba cakaju hned z fleku dvojcatka a vybavis to jednym vrzom.... A uz cochvila, tak hlavu hore :wink:
26. aug 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, som strašne rada že Vás mám... Fakt je, že aj ja si myslím že budeme mať dvojičky :grinning: Však som taká nahoprmónovaná, že až :grinning: Ale teraz mám očistu, ani som u lekára po neúspešnom IVF neboola :grinning:
26. aug 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy teraz ides najblizsie na nejake vysetrenie alebo nieco take....
26. aug 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu, aj my ta mame radi. :dizzy_face:
26. aug 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, viem že by som mala zabehnúť do centra, ale nemám veľmi chuť... :unamused: Zatiaľ som sa objednala do Prahy na vyšetrenie reprodukčnej imunológie, tam zisťujú, či náhodou moje telo netvorí protilátky na manželove spermie, alebo niektoré z ranných štádií embrya... Budeme si to platiť sami, stojí to cca 5.000,- Czk, ale čo by sme neurobili pre mimi :wink:

Pipi :grinning:
26. aug 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved ano a tam mate kedy ist?
26. aug 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, myslim ide koncom sept. spolu s Biankou. Maju spolocny termin.
26. aug 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha no tak to je uz zachvilocku... :wink:
26. aug 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat rozmyslam nad tou sadou od Aventu, Novorodenecka startovacia sada..... :dizzy_face:
26. aug 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, ja mam z aventu 2 flasky, 2 cumliky a dozu na mlieko. Moja svagrina je pediatricka a ked chodi na konferencie vraj im tam razdavaju avent veci. Vraj je jedna z najlepsich znaciek. :wink:
26. aug 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej to som rada, nasla som dobru internetovu lekaren kde su lacnejsie veci ako normalne, aj vyrobky kozmetika a tak, tu sadu tam maju za 850,- inak stoji okollo 1000,- tak este kukam co sa tam da vsetko objednat a objednam to potom naraz aspon budem mat postovne zadara... :wink:
26. aug 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ktora znacka detskej kozmetiky je taka najlepsia,hm? Rozmyslam nad Niveou, ale nasla som tam aj nejake Bubchen ci co... :dizzy_face:
26. aug 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aj Avent ma detsku kozmetiku len je dost draha....
26. aug 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ktora to je ta int.lekaren? Detsku kozm.znacku chvalia aj Babylove (DM). Ja asi zostanem pri klasike - Nivea.
26. aug 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta lekaren je www.docsimon.sk
26. aug 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prekrasne. :dizzy_face:
a kde si nasla ten startovaci balik?
26. aug 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oni maju vsetky vyrobky od Aventu ale pockaj hodim ti sem link
26. aug 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, nasla som ich,len ten balik nie.
26. aug 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok