• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

24. júla 2014 
Vase tipy prosim :slight_smile:
27. aug 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chlapcek...
27. aug 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CHALAN
27. aug 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooo uz....
27. aug 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NOoooooooooooooooooo
27. aug 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipikaaaaa
27. aug 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na nase obrovske prekvapenie na 90% to bude princeznicka :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeeeeeeer.... hehehehe
zabka ale nesmut este nam ostalo 10%.....
27. aug 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teeeeeeeeeeeeda parada, takze dievcatko, neprispejes chlapcekom.... Takze nabuduce... :wink:
27. aug 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, asi neprispejem. Aj manzel dufa, ze mu este ten pipik narastie. :grinning:
27. aug 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my mame dnes vyrocie svadby. :dizzy_face:
27. aug 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No myslim ze uz nedorastie... :grinning: :grinning: :grinning: .... Tak zatial som ostala ja este v otaznikoch... :dizzy_face: A nad menom uz uvazujes?
27. aug 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipika tak vsetko naj.... nech vam to klape aspon tak ako doteraz... ak nie lepsie

pipi a uz asi nedorastie...tak ako pise zabka
27. aug 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky... :slight_smile:
ja som tu uz tak dlho nebola, vravim si ze vas idem pozdravit...Vaou vy ste uz 20 tt ake to letiiii neskutocne, ved len kedy ste zistili ze ste tehu....

A Pipika bude mat princeznicku jej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi gratulujem aj k vyrociu :dizzy_face:
27. aug 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme. To som nepridala, ze uz 3. vyrocie. :slight_smile:
Dievcenske meno bolo vybrate uz davno, bude sa volat Lili.
Nelli, ahoj! Veru, leti to. Ty ako?
27. aug 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera mi manzel kupil tie kukuricne chrumky v jednote, ze nech mu od nich narastie. No je ten moj normalny? :grinning:
27. aug 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatyyyyyyy
27. aug 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... Povedz ze ani to uz nepomoze....
27. aug 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, gratulujeeeeeeeem :grinning: Aj k Lili aj k výročiu :wink:

Nellie, ahoooj, ako sa máte? Nejaké novinky? :dizzy_face:

Bianka, ako bolo včera? :fearful:
27. aug 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu dakujeme. :dizzy_face:
Vsetko sa nahralo vcera na usb kluc, lenze sa neda spustit. Tak som tam volala a ze nech sa buduci tyzden zastavim, nahraju znova a ze vraj nie som prva. Platila som + 400 sk.
27. aug 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa mam po starom...tehu stale nie som, moja dokyna je niekde v Afrike uz druhy mesiac, tak cakam na september a idem po vysetreniach, zatial sme este ziadne nerobili...

Ale uz som si nejak zvykla na to plynutie mesiacov ked nie som tehu..ja stale verim ze coskoro sa zadari... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A teraz si dorabam vodicak, tak budem coskoro soferka.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Minuly tyzden mi drahy uz aj auto kupil, a uz sa vytesujem ako sa na mojej "Alfonze" budem vyvazat.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to take starsie auticko, ze ked s nim aj do jarku vbehnem tak mi nevynada, ked ho pooskieram, ale je celkom pekne zachovale... :wink:
27. aug 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie :grinning: To je najlepšie začínať na takom autíčku :wink: Ja som si robila vodičák pred eeeee - 12-timi rokmi a jazdila som vtedy na Škode 120 :grinning: Vieš aká som bola hrdá?! :grinning: :grinning:

Pipi, a nevedie ti to aj napáliť na CD? :confused: :fearful:
27. aug 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu to verim.. :grinning: :grinning: :grinning: ale ja mam nervy, lebo na tej Alfe je taky ten tunningovy vyfuk a vravim drahemu ze nech to vymontuje ale ze to nejde lebo ze ma aj motor taky sportovy ci co, ja sa tomu nerozumiem a jeho kamosi ze co pistim, ved ten hukot stoji za to...a ja reku jasne, ja sa dotrepem pred firmu a vsetci budu vediet ze bobuška dosla do prace... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pipi to musi byt super hentak vidiet babo, ale je sila ze zaplatis a prd vidis... :confused:
27. aug 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V podstate som platila za kluc, lebo samozrejme ten moj som nechala doma. :unamused:
Aj ja som vlani dostala auto, jazdila som na nom asi 5x. Chudak tam stoji.
27. aug 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to mi kazdy prizvukuje aj instruktori ze nech len jazdim ked dostanem papiere lebo potom to bude ovela tazsie...

A tehulky ako zvladate tehulkovanie?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi a ty prečo nejazdíš? Bojíš sa? :confused: :dizzy_face:
27. aug 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani neviem. Zo zaciatku som jazdila, lenze mi do toho manzel kecal, tak som to nechala. Sama skoro nikam nechodim a ked ideme dvaja tak soferuje on.
Nelli nemozem sa stazovat, len to teplo.... A zle spim. :unamused:
27. aug 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No toho kecania sa bojim aj ja....lebo moj drahy sofer z povolania, to uz je zdeformovany.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a uz pocujem tie chlapske soferske rady do zivota...

A preco sa ti neda spat?? Babo sa moc mrvi? :wink:
27. aug 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok