Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

nellie_
30. aug 2008

Aha Terez pozri ake maju nadherne tie dvojičky, ale aj ta staršia dcera je krasnučka.. 😵 😵 😵 😵 😵

http://www.pikosky.sk/2008/08/05/dalsie-fotky-d...

terezicka
30. aug 2008

Ale Nellie prečo by si vtedy nebola mladá, pokiaľ sa ty cítiš byť mladá, tak mladou aj si 🙂
Ja viem že som nebola decko, to som trepla len tak...A vydávala som sa tiež preto lebo som chcela a svojho Mareka nadovšetko milujem a nevymenila by som ho za nič na svete 😵 Je pre mňa úplne všetkým čo som si mohla kedy priať 😵
A ja som tiež bola "tehotná" pred svadbou, dokonca boli reči že svadbu prekladáme o dva mesiace skôr lebo "musíme"...A vidíš, nič sme nemuseli... 🙂
Idem sa ja osprchovať, potom ti prídem zaželať ešte dobrú nôcku 🙂

nellie_
30. aug 2008

Aj ja idem asi do sprchy, a potom sem este na chvilku dofrcim... 😉 🙂

nellie_
30. aug 2008

No ja uz som dosprsena..a asi si pojdem do postele este citat knihu..co mam rozcitanu od vianoc.. 😀 😅 kedysi som v kuse citala a teraz nejak nemam v poslednej dobe cas...ale teraz som sa do nej zažrala 😀

terezicka
30. aug 2008

Tak už som sa osprchovala a teraz sa chystám spinkať,tak dúfam že noc bude pokojná a bez kopancov 😀 Prajem krásne sníčky 🙂

nellie_
30. aug 2008

Aj ja vám prejem krásne sničky...a nech aj Emmi kludne hajinka nech si aj maminka oddychne... 😵 😵 😵 😵
Ahojte Terez a Emmi.. 😵 😵 😵 Dobrú nocku...

zabka
31. aug 2008

AHojky pekny vecer prajem... V stvrtok sme boli na poradni vsetko v poriadku, doki nas znova premeral a povedal ze vsetko vypada v poriadku, malicke sa zase nedalo odmerat tentokrat pre zmenu sedkalo, takze sa ani neukazalo, no a okrem toho nam vo stvrtok prisla aj pozvanka na vysledky z odberu plodovej vody, caka nas to 8.9. o 10.00hod. Tak nam moc drzte palce a myslite na nas...Terez som stastna ze ste v poriadku, prosim ta davaj na seba pozor, ked som to citala az som sa prelakla, ale hlavne ze ste ok.

terezicka
1. sep 2008

Ahojte pekný voľný a slnečný dník prajeme 🙂 Včera sme boli s Marekom na výlete, boli sme sa pozrieť na leteckých dňoch v Očovej a bolo tam super...Išli sme až po obede, zdržali sme sa 4 hodinky ale to stačilo lebo aj tak bolo riadne horúco...No a pekne tam bolo, lietadlá mali pekné vystúpenia a tak 😎
Ozaj a včera Marek vyšiel s návrhom že či určite dáme meno Emma a ja som mu pvoedala že to ešte neni na 100%, že sa nebránim ani inému menu...Tak sme sa potom rozprávali že aké iné by sme mohli dať a vybrali sme asi 3 do najužšieho výberu 🙂 Ale vám ich neprezradím, sme sa dohodli že ich nikomu nepovieme ani z rodiny aby to bolo prekvapenie 😀 Ale ak sa nezhodneme nakoneic, tak bude Emma 😀 Ale je možné že to zmeníme a bude mať náš drobec iné meno 🙂
Žabka budeme na teba veľmi myslieť ale my už dávno tu všetky vieme že všetko to dobre dopadlo a výsledky budú v absolútnom poriadku 😉

mirka20
1. sep 2008

ahojte 🙂
nestiham vas, lebo ako sme prisli domov, tak nas cakalo kopec roboty - zavaranie cvikly (sa nam urodilo okolo 30kg, takze sme mali vcera co robit), dnes zemiaky, pretlak a este by sme mali robit aj vyzivu, ale tu uz asi dnes nestihneme a zajtra ide janko opat na skolenie do tt a potom v stredu vecer odlieta do talianska, ale vrati sa v sobotu.
mame sa celkom dobre, malicka si zaviedla poobedny dlhy spanok, co je super, ale zaviedla si aj dvakrat papanie v noci a to uz nie je az take super, lebo po druhom papani, co je niekedy o pol piatej sa jej nie vzdy chce spat, tak som z toho hotova. posledne 4 noci som poriadne nespala, ale snad sa to upravi.
terez, prosim ta, davaj si pozor, skoro som zosedivela, ked som citala, co sa ti stalo. ale som rada, ze aj ty aj mala ste v poriadku. ten piatok uvidim podla toho, ci svokor nebude potrebovat auto. ak by ho nepotreboval, tak radi prideme vas kuknut.
zabka, velmi budem na teba mysliet. urcite to vsetko dopadne dobre a iba vas zbytocne plasili.
nell, teba som tak davno nevidela. sice mi je smutno, ze este stale nie je fazulka v brusku, ale uz cochvila tam bude, tak sa tesim 😉
no, idem makat dalej. papa 😵

nellie_
1. sep 2008

Ahojte, Mirka, ty si teda riadne vytazena mamina, ako tak pozeram... 😉 🙂 Rebeka je uz riadne velka a je riadna krasavica.. 😵 😵 😵 😵 😵 Dakujem za povzbudenie 🙂 🙂 🙂 🙂 ja tiez verim, ze za chvilku aj my budeme mat fazulku v brusku.. 😉 😎 😵
Mne dnes manzelik odchadza do Nemecka, tak ho idem prave chystat na cestu, a tusim by sme si s Terezkou a Mirkou mohli zalozit "klub slamenych" 😅 vy ste tiez casto tak ako ja bez manzelikov...

bianka30
1. sep 2008

do klubu osamelych sa pridavam aj ja.... manzel ide na tyzden do ciech ale nie pracovne, ale na dovolenku.. ide na ryby a ja idem v piatok za nim.... takze.... tiez budem sama...

pipika
1. sep 2008

Ahojte! 🙂
Je tu niekto? Som u nasich a nudim sa. Zajtra sa mi nechce tlacit v autobuse, kedze zacina skola ,tak som uz vcera prisla sem. Az zajtra idem z roboty domov.
Mamina nasla moje saty z detstva, tak sme ich triedili a od rana ide pracka. Su tam celkom chutne satocky.
Mirka, terez, mam asi 30 textil plienok. To asi bude stacit, vsak? Niektore boli este moje, alu su kvalitne a nic im nie je. Minule som kupila plienku a baranikmi a je skoro priesvitna. Ziadna kvalita.
bianka, nesmut, ved pojdes za nim a bude super 🙂 .

nellie_
1. sep 2008

Ahoj Pipika ja som tu...tiez sa nudim, prave som vystrojila draheho do Nemecka, tak som do stredy sama...ale ja uz som zvyknuta, tak co narobi, treba zarabat korunky...

jej ake chutne povinnosti dneska mate... 😵 😵 😵 😵 tak uz pomaly chystas vybavicku... 🙂 🙂

pipika
1. sep 2008

Ahoj nelli! 🙂
Veru, uz zbieram vecicky. Mame tolko siat, ze aj polovica je vela. Nemam ich kam dat, musime objednat dalsiu komodu. teraz mam vsetko pod postelou vo vreciach.
Co pracuje tvoj mangel? Ved streda tu bude coskoro.

nellie_
1. sep 2008

On je sofer, a jazdi na takom mensiom aute, nie na kamione tak to jazdi len take kratsie trasy, nastastie, keby bol klasicky kamionista a odide aj na 3 tyzdne to by ma porazilo a to by ma potom ozaj musel prist oplodnit nejaky sused. 😀 😀 😀 😀 😀

A to je super ze mate tak vela vecičiek a nebudes musiet aspon kupovať.. 😉 😵

pipika
1. sep 2008

Viem co myslis. Mojej kolegynke manzel je kamionista. Chodi prec na tyzdne. Brali sa pred 5timi rokmy, maju dvoch synov a uz rozmyslaju nad rozvodom. Hovori, ze ked je doma normalne jej vadi ked sa k nej blizi, berie ho uz skoro ako cudzinca.
Buduci tyzden ma svadbu kamoska, manzel tiez kamionista. A sa tiez stazuje. Ani ja by som nebola rada, keby som ho videla raz do mesiaca. 😒

No, vecicky kupovat urcite nebude treba. 🙂

nellie_
1. sep 2008

akurat som dozehlila a na dnes uz stacilo aktivity...ved je sviatok idem uz oddychovat...dneska som nejaka akcna, od rana...upratujem, drahemu som vypekala potom som prala, do toho robila testy na vodičak, teraz som dozehlila a uz mam toho akurat tak dost..a nejak ma bolia krize...asi sa MS blizi....

Ozaj pipi aj ti byvalo spatne?

pipika
1. sep 2008

Si dobra. 😉
Ja som dnes bola v praci, bolo treba robit uzavierky, tak som poriadne unavena. Prave pisem mail kamoske do holandska.
Nebyvalo mi zle zo zaciatku. Asi po 3.mesiaci sa mi zacal zaludok dvihat ale dalo sa to vydrzat. Dodnes som asi 5x vracala. Nemozem sa vobec stazovat, mam super tehotenstvo. Iba zle spim a ked vela stojim alebo sedim krize ma bolia (ako aj teraz). Takze, krize ta mozu boliet nie iba z MS. 😉 Co ak nepride?
Mala je prave velmi aktivna. 😵 😵

Ty si odkial?

zabka
1. sep 2008

AHojte kocky aj tu este niekto je????

pipika
1. sep 2008

ja som este tu

terezicka
1. sep 2008

Žabka ja som tu 😀

pipika
1. sep 2008

oh, super. Uz som prave odchadzala. Bolia ma strasne krize. ☹

zabka
1. sep 2008

No aka parada sme sa tu zisli... AKo som tak doma ani sa mi nechce ist zajtra do prace kludne by som zniesla este par dni volna.... co mate nove?

terezicka
1. sep 2008

Pipika inak ja necelý týždeň spívam na dvoch vankúšoch a neviem si to zatiaľ vynachváliť...Je mi oveľa lepšie keď som vyvýšená, hoci na druhej strane keď chcem byť malá aktívna ako dnes v noci tak ani dva vankúše mi nepomôžu...Ale lepšie si tak nájdem polohu,tak to vyskúšaj aj ty 🙂
Ja som dnes doobedu absolvovala hodinu fyziky - teda Marek dačo opravoval na radiatoroch a začal mi vysvetľovať že na akom princípe to všetko funguje a všetko sme to spolu rozoberali...Sa čudoval on aj ja že som to tak dlho dokázala vnímať 😀

zabka
1. sep 2008

Terez tak ty takto menis mena???? Vsimla som si ze si uz aj vymazala meno pri pohlavi... ty betarka... 😀

zabka
1. sep 2008

Terez 😀 😀 😀 ... Asi ta to bavilo.... 😉

terezicka
1. sep 2008

Hej Žabka vymazala som aj v popise albumu som si to upravila 😀 Ale som bola riadne prekvapená, lebo Marek s tým včera začala z ničoho nič, som skoro šok dostala...Lebo predtým keď som ja naznačila niečo o zmene mena, tak ma vždy zrušil a teraz s tým zrazu vyšiel on 😲 Aj dnes sme sa o tom rozprávali, ale ak sa nedohodneme tak zostane Emma...Ale to budeme vedieť pri nás dvoch možno až v deň pôrodu 😲 😀

zabka
1. sep 2008

No pekne prekvapko chystate som zvedava ako to nakoniec dopadne, ja takto o tyzden budem vediet ci to bude chlapcek alebo dievcatko 😀 😀 😀 .. Uz som zvedava, potom mozem zacat aj nakupovat...

terezicka
1. sep 2008

Žabka nebavilo ma to nejako extra, ale keď Marek začne rozprávať tak musí mať naozaj chuť - aj keď by som s ním radšej preberala iné veci, ale aspoň som sa niečo nové naučila 😀
No prekvapko to veru asi bude ak to meno zmeníme,lebo všetci rátajú s Emmou - aj synovec dneska išiel už domov a pri odchode mi vraví aby som pozdravila Emmku 😝 A mamina moja dneska tiež poznamenala niečo že Emma...Ale nevadí, bude zábava aspoň potom 😀
No ja som inak zvedavá čo bdueš mať ty, nejaký chlap by sa nám tu veru už aj zišiel 😀 Veď iba Adulka má chlapa a inak to baby jednoznačne vyhrávajú 😀
A kde sa nám stratila Pipika? 😕

terezicka
1. sep 2008

Mirka ty sa nám len neprepracuj, priveľa roboty škodí 😀 Aj keď viem že takáto robota sa odložiť nedá...A v piatok dobre teda uvidíte, ale ja s vami rátam, mám ceý deň vyhradený len pre vás dve s Rebekou 🙂 By som bola fakt rada keby ste došli...Alebo ma ešte napadlo, ale to neviem či by nebolo pre teba náročné, ak by si nemala auto tak kebyže sa stretneme v LC - ale neviem akoby sa ti išlo s kočíkom autobusom...Ja totižto nechcem už veľmi sama chodiť autom a keď idem sama tak sa musím aj pripásať a to ja veľmi nerada 😅 Ale tak uvidíš ako sa dohodneš so svokrom a dáš mi vedieť, dobre? A Janko nech si dáva pozor na školeniach, aj v Trnave a potom aj v Taliansku...