Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
1. sep 2008

Dala som si kura. Bola som hladna. 🙂
Terez, citala si co som sa pytala? Ci mi staci 30 textil plienok. Lebo sa nasli aj moje, aj od svagrinky sme dostali.

A kedy prezradis nove meno?

pipika
1. sep 2008

Zabka, ja si myslim, ze bude chlapcek. 😉

zabka
1. sep 2008

NO neviem kde sa stratila pipika snad nam neusla.... 😉 ... No veru nejaky mladenec by nezaskodil do partie... 😀 ...

pipika
1. sep 2008

Nahaname sa? 😀

terezicka
1. sep 2008

Pipika my máme tiež 30 plienok - to nám svokra kúpila nové si to presadila...A ešte som oprala čo mi dala moja mamina, ale z toho je takých dobrých asi len 10-15...Ale myslím že aj tých 30 v pohode stačí, veď budeš dávať najskôr jednorázovú plienku a potom tieto látkové však? To dieťatko teraz tak nepreciká ani neprekaká ako kedysi keď sa dávali len látkové...A buď rada že máš veľa vecičiek, veľmi to pomôže...My sme toho kupovali veľmi málo, najdrahšia vec čo sme doteraz kúpili bola skriňa pre malú na veci...Ale oblečenie len keď mi už niečo veľmi padlo do oka a nevedela som tomu odolať... A meno prezradíme až keď sa malá narodí, tak sme sa dohodli s Marekom, že skôr ho nepovieme nikomu a ani nepovieme nad akými ešte rozmýšľame 🙂
Inak Žabka ja si tiež myslím že posilníš našu tému chlapčekom 🙂

zabka
1. sep 2008

Vyzera to tak... 😀 ... No uvidime inak kazdy kto ma vidi tipuje chlapceka takze som zvedava ci sa trafili... Idem sa umyt a nachystat na zajtra takze tak za 20 minut sa este ozvem ak tu budete... 😉

terezicka
1. sep 2008

Jej ani nevieme kedy ktorá ktorej odpísala 😀 Sa naozaj naháňame ako píše Pipika 😎
Inak ja idem zajtra do poradne

nellie_
1. sep 2008

AHote terez a zabka... 😵 😵 😵 😵
Dneska som to asi fakt prehnala s tou mojou aktivitou, otrasne ma bolia kríže ani si ich necitim...alebo to bude tym ze som sa tu nejak uz dobre 2 hodky zacitala...? 😅 😀 😀 😀 😀

Terezka takze zmena mena na poslednu chvilku?? 😉 🙂 🙂 😀 😀

nellie_
1. sep 2008

Inak preste toto urobila moja mamina pri mne...stale tvrdila ze ak to bude dievcatko budem sa volat Daniela, a stale vsetci boli v tom ze sa im narodi bud Daniel alebo Daniela a aky sok ze vsetci zazili ked im oznamili ze sa im narodila Júlia... 😀 😀 😀 😀 😀 (dodnes nechapem kde k takemu menu došli... 😅 )

pipika
1. sep 2008

Terez, ja som doteraz kupila 2 dupacky. Vsetko ostatne sme zdedili. Ale fakt je, ze toho mame vela a musime kupit novu komodu. to som rada, ze ani plienky nemusime kupovat. 🙂
A dostanem od teba sms ak sa mala narodi? kludne aj v noci. 🙂
Zabka ,mne asi 30 ludi hovorilo, ze to bude chlapcek, iba kamoska tipovaila dievcatko a pozri....

terezicka
1. sep 2008

Nellie ahojky 🙂 No možno, je to 50 na 50 🙂 Ale keď už Marek nad tým špekuluje tak to už je čo povedať 😀 Už si sama čo? Ja budem sama od štvrtku večera do nedele do rána...Ale mamina mi teraz vravela že v sobotu príde aj so sestrou a umyli by mi okná, lebo od kedy som tehu tak mi vraví že ja si to nemám sama umývať, že oni prídu...Ale možno by som išla skôr rodiť keby som si ich sama umyla 😀
Žabka ja tiež myslím že budeš mať chlapčeka...Ja tu budem asi dovtedy kým neskončia správy...Potom si mi Marek sadne za chrbát a ja to nemám rada keď mám tak písať... 🙄

pipika
1. sep 2008

idem si dat spchu aj ja. hned som tu.

terezicka
1. sep 2008

Pipika jasné že ti pošlem sms-ku...Koho mám v zozname tomu posielam aj správy...Tuším iba Nellie nemám v zozname... 😕
Inak Nellie mne sa meno Júlia až tak nepáči, viac sa mi páči Juliana - teda to sa mi páči veľmi...Ja som chcela veľmi Julianu, ale Marek ma zrušil a má pravdu že malú by všetci volali Julka a to sa mi tak nepáči...Teba ako volajú?

nellie_
1. sep 2008

Ja idem tiez do sprchy..aka "mamia" tu nastala... 😀 😀 😀 😀 😀
a este hadam dofrcim....teraz ja to tiez neznasam ked mi tu drahy čumakuje, to mi je potom trapne sem pisat...a on si robi stale srandu...a imituje tu co pisem a tak...bez neho je to ooooovela lepsie.. 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
1. sep 2008

Mna vola Julka iba moja svokra a mne sa to tiez nepaci...vacsinou ma volaju zangličtene Džuly aj v robote ma volaju Džuly a najradsej som ked mi hovoria Julia...a manzelik ma vola Juli ci a ja jeho Lubi tak sa to tak rymuje... 😀 😀 😀 😀 a on ako besny by chcel aby sa raz nasa dcera volala Julia, ale vravim ze len cez moju mtrvolu to by som jej chuderke neurobila.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No vidis Terez, moju malickost nemas v zozname...ale ja sa ti rada privtieram do zoznamu... 😉 😀 poslem IP, rada budem informovana... 😉 🙂 😵

nellie_
1. sep 2008

Inak mne sa pacilo meno Terezka... 😵 😵 😵 😵 ale segra mi ho znechutila lebo nasa suseda taka stara a hrozne chuda sa vola Terezia a vsetci ju volaju "suchá tereza" a este druha suseda si dala Terku psa..no tak sme toto meno vylucili...to je ako aj napr. Erik sa mi hrozne paci ale jeden cigaň od nas sa vola Erik a tak sa to meno vzdy spoji Erik-cigáň...takze ani to nehrozi....
...no my dedinčania máme to ťažké... 😀 😀 😀 😀 😀

terezicka
1. sep 2008

Nellie len pekne pošli číselko tvoje aby som mohla aj tebe napísať...Ja ti teiž napíšem moje do IP 🙂 A ešte sa mi páči keď hovoria Džuli, to je pekné 🙂

nellie_
1. sep 2008

jéj babenky ved ja som zabudla ist do tej sprchy a na to ze dneska zacina Panelak...tak ja fičim...zajtra za vami pridem z kancliku...tak ahojte... 😉 🙂 😵 😵
A držkajte sa tehulienky..... 😉 🙂

terezicka
1. sep 2008

Nellie poslala som ti IP a už sa idem offnúť lebo Marek je nervný že so ňm závislá a že tu presedím celý deň...A to som tu teraz iba hodinku 😅
Tak papa zajtra, ale uvidím ako budem stíhať...Ale večerom vám určite napíšem čo bolo na poradni...

pipika
1. sep 2008

Ja som spat, ale uz aj idem. Ani stat ani sediet neviem. Znicia ma tie krize. 😖
Prajem pekny vecer, papa

zabka
1. sep 2008

Vsetci ste uz zdrhli tak pekny vecer....

mimo27
1. sep 2008

ahojte

zabka
2. sep 2008

Pekne ranko prajem 😉

sharlotta
2. sep 2008

Ahojte, tak nam uz zacne novy sk.rok 😖 Clovek je dost zhyckany tymi prazdninami. 😕

terezicka
2. sep 2008

Ahojte, som prišla kuk na chvíľku kým je Marek ešte vonku 😀 Aby zas nezačal šomrať že som závislá 😲 Poobede idem do poradne, som zvedavá čo bude, normálne by som aj chcela počuť že sa už pomaly otváram alebo dačo také...No mám pocit že nič také dnes počuť nebudem, len mi dr povie že je všetko v poriadku a som pekne zavretá 😕

terezicka
2. sep 2008

Jaj a kým nezabudnem, tak prajeme dnešnej oslávenkyni všetko najlepšie k meninám - Rebeka to tebe 😵 Všetko naj - naj - naj, hlavne veľa zdravíčka a úsmevu na tváričke a nech robíš maminke a ockovi iba radosť 😵

mirka20
2. sep 2008

dobre ranko 😵
terezka, dakujem za rebeku. si prvy gratulant 😅
ten piatok vyzera realne, ak sa nic nepredvidatelne nestane, tak by sme dosli, lebo svokor nechal auto doma. 🙂
ja som sa rano pustila do triedenia veciciek pre malu a prekladala som jej vecicky, lebo ja to mam tak, ze v najvyssom sufliku mam vecicky, kt.teraz nosime a v spodnych vacsie. no a kedze rastieme ako z vody, tak som vyradovala male a presuvala vecicky zo spodnych do vrchneho. ani som netusila, kolko toho mame a moc som sa vytesovala, ze nebudeme musiet kupovat. este musim prebrat vecicky od teba, terezka, pozriet, co by nam bolo teraz akurat a co nam bude na zimu, aby som nekupovala nahodou vecicky, kt.uz mame.
vcera sme toho vela nestihli, lebo poobede sme sli vyberat tie zemiaky, ale tolko sa ich urodilo,ze sme vybrali len polovicu a bol vecer. takze nas to caka este asi buduci vikend.

terezicka
2. sep 2008

Mirka ahojky, no super tak sa budem tešiť na ten piatok 🙂 Ešte vo štvrtok mi dáš presne vedieť dobre?Ale potom by ste tak mohli prísť aby ste boli u nás aj na obed, ja niečo vymyslím teda ale môžeš povedať čo by ste si dali s Rebekou 🙂
A minule som sa ťa aj chcela opýtať či si pozerala tie vecičky od nás, či si si niečo vybrala...Veď pozrieš a uvidíš či sa ti neičo z toho bude pozdávať...
Inak mne je zas zle od žalúdka, už vyše týždňa ma to drží každé ráno 😅 Dnes to poviem dr na poradni, len dúfam že mi to neprepukne do takého štádia ako som to mávala na začiatku tehu 😅

mirka20
2. sep 2008

terez, jasne, ze ti vo stvrtok este dame vediet. a prideme uz doobeda, aby sme stihli este riadne pokecat 😅 ja som tie vecicky od teba uz pozerala, ked si ich doniesla, ale teraz ich chcem pozriet tak podrobnejsie, poprat ich, pozehlit a poukladat do skrinky, lebo zatial su stale v tej taske, lebo som na to akosi nemala cas.
pipika, 30 plienok ti bude urcite stacit. ja som mala svojich 11 a sesterka mi pozicala este 33, ale vyuzila som dokopy asi 20 plienok maximalne

terezicka
2. sep 2008

Super Mirka tak sa budem veľmi tešiť, len daj potom tip na obed...Vieš že aj ja som tebe poradila 😀 A budem sa fakt veľmi tešiť keď prídete, aj deň mi rýchlejšie prejde a ak budeš mať aj kočík tak sa môžme ísť poprípade aj prejsť...Alebo dáme Rebeku do toho čo bude mať naša malá 🙂 A ty nemusíš potom nosiť váš kočík 🙂